Opinie o aldi.pl - ALDI Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aldi Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aldi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldi Sp. z o.o. w Chorzów

Leo

Dlaczego są również i równiejsi, niektórzy mogą podpierać się o wozek i gadac a przełożeni jakoś tego nie widzą

Bart

Myślicie ze wejdą popołudniówki?

@Bart

Nie ma na razie takiej potrzeby. W Chorzowie spokojnie się wyrabiam ale jeszcze jak długo to nie wiem dużo ludzi zaczyna szukać innej pracy. Bardziej stabilne pracy. Pracuje w Aldi 4 lata kiedyś było Ciężko ale chciało się przychodzić. A od kiedy zaczeła zarządzać nami biedronko -lidliowskie kierownictwo to atmosfera w pracy jest co raz gorsza. Dlatego pomału wszyscy mają gdzieś . I zostaną sami najemnicy od Krzysztof Raidy i skończy @Aldi jak Tesco.

Możesz wymienić, jakie to zmiany zaszły, że odechciewa się już pracować. Jestem ciekawy, bo szukam pracy i myślałem o przyjęciu się tu na magazyn. Nie wiem czy dobrze słyszałem, w sumie to trochę dawno było, że stawki nie są jakieś najgorsze, wiesz ile dają teraz nowym pracownikom na rękę?

Stawka nie jest najgorsze. 5tys i więcej jesteś wstanie zarobić ale to zależy jak będziesz pracował.Tylko atmosfera jest co raz gorsza. Praca stała się mało stabilna co chwilę zmiana godzin. A szefostwo i tu nie chodzi o naszych liderów Karoline itd. Tylko Raida i cała reszta ma nas za nic I nie tylko magazynierów ale i obsługę ze sklepów. Dlatego trzymaj się jak najdalej. Większość zaczyna już szukać pracy.

Mlody

Lisi ogon Co nas tak mało na zmianie , co chwilę ktoś mówi że chce odejść, nikogo nie zatrudniają nowego a pracy przybywa

Przerobiony

Zgadzam się całkowicie z każdą wyżej wymienioną i przeczytaną opinią.Firma Aldi to od dłuższego czasu zło konieczne..Pracownicy oraz prowadzący zmiany mają serdecznie dość.Są przemęczeni i zarobieni..W tej chwili na sklepach wielopowierzchniowych pracujemy po 2 osoby to jest nie zgodne z przepisami kodeksu pracy oraz warunków bezpieczeństwa.1 osoba na kasie 1 na magazynie..Nie do pomyślenia!!!!!Osoba która zostaje sama na sklepie robi dosłownie wszystko..Odpieka pieczywo,wykłada boksy z mięsem z mrożonkami ogarnia cały towar na chłodni pilnuje kolejek na kasie żeby w razie czego dobiec z końca sklepu i jeszcze obsługiwać klientów załatwiać tematy biurowe pilnować i drukować ceny na sklepie i non stop być pod telefonem firmowym który potrafi co parę minut wysyłać wiadomości co jeszcze powinno być zrobione na już.SORRY ale na dłuższą metę nie jesteśmy w stanie tego udźwignąć..Do tego dochodzą sytuację gdzie nie chodzimy na przerwy bo nie na takiej możliwości o zmianie do toalety też powoli można zapomnieć..Pampers tak jak w latach początkowych Biedronki..Na wszystkim szukanie wielkich oszczędności ale ze dziennie (usunięte przez administratora) wynoszą towar za kilkaset złotych to prezesowi zarządu jakoś nie przeszkadza i przymykają oko..Ciekawe jak długo pracownicy będą jeszcze to wszystko znosić za te marne wynagrodzenia..MYŚLE ŻE MOŻE WARTO ZEBY ZGLOSIC TE WSZYSTKIE NIEDOGDNOŚCI DO PIP A JEŚLI TO NIE POMOŻE TO INTERWENIOWAĆ JESZCZE WYŻEJ.Bo może faktycznie firmie Aldi brakuje medialnego rozgłosu i głośnych procesów sądowych...

@Stasiu
@Przerobiony

Zgadzam się z opinią.Ja już podziękowałem ALDI.Ale są jeszcze ludzie którzy pracują i nie potrafią się zresetować.

zolza

Nie polecam pracy na magazynie liderzy wyżej (usunięte przez administratora) mają niż (usunięte przez administratora). Straszą i wymuszają na pracownikach wszystko... Jak ci się nie podoba to się zwolnij takie teksty i człowiek nie wie co robić jak się trochę tam pracuje kiedyś było inne szefostwo inna atmosfera ... Dobrego pracownika nie potrafią docenić bo coś potrafi a tych co (usunięte przez administratora) liza po paru miesiącach pracy awansują

Sprzedawca

Wszystko dobrze

Standardowe

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Ml

Jak się pracuje w lisim na kompletowaniu ? Cisną na wyniki ? Ile trzeba wyrobić normy ?

@Ml

Mi się dobrze pracuje. Na normę nikt nie patrzy, owocowe czwartki, stawka też jest przyzwoita a dodatkowo dostaje się kartę Aldi. Nie jest też to ciężka praca, drobne kobiety dają se radę

Oo
@Ml

Owszem patrzą na normę, co tydzień masz wykaz swojej normy i musisz mieć ponad 200 kartonów na godzinę. Jedyne co lipa to atmosfera panująca na tym dziale

Mlody

Serio pracujesz w Aldi ? Patrzą na normę,jeśli ktoś zbiera za mało ma rozmowę ... jeśli za mało zbierasz masz trenera do pomocy..a kobiet to na palcach reki zliczysz większość faceci

@Mlody

Trenera przestań , od kiedy to wprowadzili dwa tygodnie . Ocenić trenera będzie można za rok ile osób przeszkoli i jak ich normy wzrosną czy zostaną na takim samym poziomie . Owszem kobiet jest mało , ale to jest ciężka praca więc nie ma co się dziwić . Aldi aktualnie opiera się na pracownikach z Ukrainy gdyby nie oni to by nic nie było zrobione . Jeżeli szukacie pracy , spoko dział przyjec kierownic mega wporzadku gość na poziomie wiedza , osobiście widziałam jak wziął się za zamiatanie a mógł zlecić to swoim pracownika , zrobił to sam . Dział komisjonowania nie polecam kierownik to raczej na stagan sprzedawać z(usunięte przez administratora)dywany , jego zastępca Krystian śmiech na sali (usunięte przez administratora) Oprócz lizania (usunięte przez administratora) kierownikowi i być (usunięte przez administratora)to potrafi najlepiej ale.kariera kariera za chwilę stołki poleca

Aktualnie Polek łącznie max to 5 jest , ale dziewczyn z agencji jest sporo . Jeżeli chcesz aplikować polecam dział przyjec normalni liderzy i kierownik fajni ludzie

Iii
@Marta

Kierownik działu przyjęć to fakt super człowiek! Nie goni pracowników jak widzi że rozmawiają a na konisjonowaniiuu to ludzie wręcz(usunięte przez administratora)jak swojego kierownika widzą bo mogą sypać się upomnienia za stanie przy palecie i prowadzenie dyskusji! Zazdro osobom z przyjęć!

Taaaa opóźnienia na noce i sami operatorzy z nocki to pracownicy z Ukrainy więc człowieku się zastanów, opóźnienia są przez dział komisjonowania bo ludzie odchodzą jak mogą . Więc nie kłam , bo kierownik przyjęć transportu są normalni i mają podejście , a ten kieruje magazynem jak w makro (usunięte przez administratora)

Riki

Ciężko fizycznie przy komisjonowaniu ? Trzeba robić normę? I co w przypadku jej niewyrabiania ? Zwalniają? Do lisi ogon

Pracownik 6

Ostatnio praca na sklepie Aldi przypomina (usunięte przez administratora) , zastanawiam się gdzie to zgłosić, na ogromnym sklepie pracują dwie osoby , kasjer i jedna osoba na hali sprzedaży, to nie jest normalne , i kiedy robić zadania , towar , ceny , świeżyć, jeszcze żadna firma nie dorobiła się na oszczędnościach na ludziach , naprawdę wstyd . Jeszcze czegoś takiego nie było

Ojeju

Nie ma za co. Korzystam z tego od kilku lat, a w tym roku bardzo szybko dostałam zwrot pieniędzy, także polecam ten portal.

Zastępca od 2lat

Też dodam coś od siebie. Zacząłem pracę jako zastępca dwa lata temu. Przeszedłem z innego topowego dyskontu na rzecz stabilniejszej i spokojniejszej pracy. Początek był super ,nie duże obroty po 9-10 etatów na sklep. Żyć nie umierać. Ale sytuacja się zmieniła diametralnie. Ograniczenie etatów na sklepach nisko obrotowych do 6. Ciągłe zmiany w grafiku przez małe składy. Częste delegację do pomocy w innych sklepach regionu z racji właśnie małych składów. Sklepy brudne, pełne kartonów, klienci którzy muszą szukać kasjera bo ten robi palety z towarem w alejkach. Z racji tylko 3 prowadzących zmianę na sklep, przy długotrwałym zwolnieniu jednego z pracowników pozostała dwójka musi się dostosować i pracować bez dnia przerwy aż do powrotu osoby ze zwolnienia. Na początku myślałem że nie da się prowadzić tak dużego sklepu w mniej niż 8 etatów ale jednak firma myśli o nas jak o robotach bez życia prywatnego i żadnych planów poza pracą i nie chorujących. Jeżeli jesteście bardzo elastyczni na ciągłe zmiany grafików i pracę po dwie osoby na zmianę to śmiało, Aldi was przyjmie z otwartymi rękami. Zarobki na zastępcy są dobre ale trzeba liczyć się z tym że bez przerwy telefony o zmianie grafiku albo wyjeździe na inny sklep.

Robot nie człowiek
@Zastępca od 2lat

Dokładnie tak jest jak piszesz , praca staje się harówką i te miliony pv ,miliony zadań w tasku , i bieganie co rusz z 80 cenami które zmieniają się o 20 gr ....pomału się nie da , grafik katastrofa, zamiast przyciągać klienta to go tylko odpychamy. A krew mnie zalewa jak czytam na Aldi Atom rekrutacje wewnętrzne!! Biedronka się buntuje , Kaufland też kiedy My ?? Pytam Was Aldikowcow kiedy My ???

M

Przecież tam dostaniesz zj.... Jak tylko odezwiesz się nie po ich myśli. Od razu tel od Rejonowego z ,, prośbą, , o usunięcie. Taki to Atom dla pozytywnie zakręconych :P:P

Oni

Będzie wprowadzona zmiana popołudniowa? Czy też to wyłącznie plotki ?

Viva

Zus powinien sie zainteresować firmą Aldi za przymusowe L4 zdrowych pracownikow. Taka kare powinniście dostac ze zamkniecie sie nie za 5 lat tylko juz teraz. Banda

Maja

Nie gadaj bzdur ,są kierownicy z- c ,funkcyjni a ja dopiero po pół roku pracy WOGOLE die dowiedziałam, że coś takiego jest .Nie informuje się pracowników o niczym .Ja dowiaduje się więcej od kuzynki z Aldi która pracuje 300km dalej.

G

U przełożonego np, na grafiku pisze.

Lisi ogon biuro komisjonowania

Pracodawca nie może wykorzystywać kamer w firmie do monitoringu swojego pracownika. Przede wszystkim firmy poprzez monitoring nie mogą kontrolować zachowania pracowników, weryfikować efektywności lub sprawdzać czasu pracy. Zastanówcie się za co dajecie nagany pracownika i ich straszycie , sami bat na siebie kręcicie . A wy za nim coś podpiszecie zastanówcie się , mamy internet i jeszcze ktoś jest nad Mirosławem ????

Mati
@Lisi ogon biuro komisjonowania

Do lisi ogon Jaka atmosfera panuje między pracownikami i kierownictwem Warto aplikować? Normy wysokie ?

Mlody lisi ogon
@Lisi ogon biuro komisjonowania

Odpowiedzcie mi dlaczego co niektórzy są tacy toksyczni, dlaczego nie pracujemy zespołowo. Pracuje od początku i dlaczego inni donoszą na drugich ile tak mozna

Luki

Jaka atmosfera panuje między zbieraczami ? Warto aplikować? Duże macie normy ?

Lisi ogon

Czy pracodawca może monitorować pracownika? Jeżeli jest to niezbędne do zapewnienia ochrony życia i zdrowia pracowników lub innych osób lub ochrony mienia, pracodawca może wprowadzić kontrolę trzeźwości pracowników. Sposób jej przeprowadzenia nie może naruszać godności pracownika oraz jego dóbr osobistych

Klient

Witam jestem stałym klientem sklepów Aldi.Czytajac komentarze pracowników i nie tylko jestem zaszokowany warunkami w jakich pracują.Zauwazylem ze na nie których sklepach jest brudno mało towaru i przede wszystkim personelu ????Jedna pani siedzi na kasie i między klientami wykłada towar,druga pani wykłada pieczywo i lata po sklepie jak poparzona????Naprawdę współczuję

Lin

Hej zastanawiam się nad aplikowaniem na kompletowanie towaru w Lisim Ogonie. Jaka panuje atmosfera ?

Obserwator

Ironię. Chcą zajechać pracowników. Z tego co widzę rejonowi chcą 2 osobami pracować na zmianie i ma być wszystko zrobione. A jak nagle l4 to szukają pomocy z innych sklepów. Śmieszne to, żal im zatrudnić o 1 czy 2 pracowników więcej. A jak się nie znajdzie pomocy to odp. rejonowego "to zamkniemy sklep"

Halina

Oficjalnie to od 01.01.2024 r. początkujący sprzedawca ma 4910 zł - 5260 zł brutto, a taki z 2-letnim doświadczeniem 5660 zł brutto. Kto mi napisze, jak to realnie wygląda?

@Halina

3 lata pracy sklep Warszawa czyli teoretycznie stawka powinna być max a jest 5450... podobnie jak 2 inne osoby z podobnym ciut mniejszym stażem ale więcej niż 2 lata, właśnie dziś zapytałem kierownika jak to jest ma podpytać

Nie polecam pracy w Aldi na Powstańców Śląskich we Wrocławiu. Zastepczyni kierownika sklepu bodajże Monika to niekompetentna osoba, rozmawia przez telefon w trakcie pracy, wychodzi co chwilę na fajkę i myśli, że praca sama się zrobi. Zastanawiam się co ona tam jeszcze robi, skoro sama nic nie robi a od innych wymaga nie wiadomo czego. Dodatkowo powinna zapanować nad swoimi emocjami, bo nie raz zdarzało jej się na kogoś nakrzyczeć lub zwyzywać. Naprawdę, ktoś kto nie musi, niech tam nawet CV nie składa, bo będzie pod rygorem tej baby.

Prawda ich z czynnika nikt nie rozlicza.

@Aldi

Hmm...praca w Aldi....może i tak ,ale parę lat wstecz...A teraz to jakiś cyrk ,wyzysk po całości ,nawet w sklepie osiedlowym można zobaczyć więcej pracowników niż na sali sprzedaży w Aldi....pytam się wszystkich rządzących- kto z Was wpadł na ten genialny pomysł ,alby tak obcinać obsadę na sklepach ? Oszczędności ? Hmm może czas zacząć od siebie ...w każdym razie gratuluję serdecznie dążenia do straty klienta ,braku zatowarowania sklepów i spadku obrotów....BRAWO ???? ,bo to tego napewno dojdzie ...Cudowna strategia firmy w krótkim czasie doprowadzi do bankructwa ...a napewno do wykończenia ludzi psychicznie i fizycznie...(usunięte przez administratora)..a tu proszę - wyzysk na całego ....Nawet człowiek nie ma kiedy iść na przerwę ,albo do toalety ...Czas chyba się otrząsnąć i zacząć myśleć ...Praca w obsadzie 2 / 2 ,ewentualnie ktoś na między zmianie to jest jakaś kpina ....i co dalej ...? Zapraszam Panów dyrektorów na zastępstwo tak na tydzień ,proszę Nam pokazać ,że można tak pracować i wszystko ogarnąć ....bo pogadać to każdy może ,proszę przejść od słów do czynów....zaprezentować te nowe zasady pracy ...a przy tym co kiedyś było najważniejsze- zadowolić klienta ....My jesteśmy ludźmi ,a nie maszynami do robienia pieniędzy ....

@pracownik
@@Aldi

Zgodzę się w 100% , my już dawno nie konkurujemy z Lidlem czy Biedronka ponieważ nie raz żabka ma więcej pracowników na zmianie niż Aldi a że powierzchnia w Aldi większą to co ich to obchodzi , że pracy więcej...wydaje nam się, że kobiety nie mają kiedy towaru rozkładać a co tam , oczy się otworzą jak sklepy będą świecić pustkami . Do tego doprowadzą ich zmiany.

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Aldi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aldi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 537.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 437, z czego 23 to opinie pozytywne, 224 to opinie negatywne, a 190 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldi Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldi Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 889 ocen.

Aldi Sp. z o.o.