B&K INSTALL

Poznań

Opinie o B&K INSTALL

Mała MI

Cos tutaj za duzo lukieru :/ a szkoda...

rysiu

Firma dla której narzedzia są więcej warte niz ludzie bo za narzędzia będzie trzeba zapłacić a ludzie sami przyjdą. Mozliwość rozwoju lub awansu 0% (usunięte przez administratora) Całkowita znieczulica jesteś poprostu parobkiem o którym decyduje góra mówią gdzie masz jechać i niemasz nic do gadania a jak się niepodoba to mozesz sie zwolnić. Wynagrodzenie płacone na czas (usunięte przez administratora)Praconicy w porządku zbieranina ludzi z Łodzi i wioski z okolic Kostrzynia głównie kawalerowie i alimenciarze pracowici bardziej lub mniej ale na swój sposób fachowcy. Atmosfera w pracy mało przyjemna wieczne kłótnie i nieporozumienia. Praca po 12 godzin zapłacą ci stawke razy godziny. Szczerze dla kogoś z ambicjami choć niewielkimi stanowczo odradzam.

melodi

Pracowałem w firmie dwa lata i jestem bardzo zadowolony z współpracy z ta firma .nauczyłem się wielu praktycznych rzeczy miałem możliwość rozwoju co teraz przynosi rezultatu. Dodatkowo zwiedzilem także kawał świata. Wypłata zawsze na czas.

Zostaw opinię o B&K INSTALL - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B&K INSTALL