Opinie o Regus Hub Property Management Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Regus Hub Property Management Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Regus Hub Property Management Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Regus Hub Property Management Sp. z o.o. w Wrocław

RU

Нет никаких доказательств того, что вы написали Юнике ... Слишком поздно отбеливать тебя ... тебя описывают в рамках финансов и, к сожалению, летнего "ох, черт. Это" уже следует за Господом. Я не буду здесь никого обижать, но, пожалуйста, начните относиться к людям как к равным ... Представьте себе, что у людей есть обязательства, ипотечные кредиты и ДРУГОЕ, и вы не заинтересованы в этом и переводите деньги как хотите ... Я понимаю корону, но каким-то образом другие крупные или мелкие компании могут передать ее вовремя. До 10, то есть до 10, а не 11, 12 или 20 ... Вы знали, что на всех сотрудников не будет денег, поэтому вы наняли 10 человек. Ожидание до последнего дня месяца, чтобы сообщить вам, что вы не продлеваете контракт ... Это очень несправедливо по отношению к сотрудникам, возможно, вам не придется оказаться в такой ситуации, как мы ... Кроме того, смех над сотрудником, что он «заикался», что не соответствует действительности, это еще и доказывает о Господе ... Правда в том, что Патрик и Юника сделали больше всех. всего и ушел на лед. Вы говорите, что есть домашний офис, и какие отчеты вам нужны? Нечего делать ... Щит в порядке, но Честно

kupa

Немає доказів того, що ви писали до Еуніки ... Запізно білити свою особу ... вас описують у рамках фінансів і, на жаль, літнє "ой, шуш. Це" вже йде за Господом. Я не буду нікого ображати тут, але, будь ласка, почніть поводитися з людьми як з рівними ... Будь ласка, уявіть, що люди мають зобов’язання, іпотечні позики та ІНШІ, і ви не зацікавлені в цьому і переказуйте гроші, як хочете ... Я розумію корону, але якимось чином інші більші чи менші компанії можуть вчасно перерахувати гроші. До 10, тобто до 10, а не 11, 12 або 20 ... Ви знали, що грошей на всіх працівників не буде, а тому зайняли 10 людей. Чекаючи останнього числа місяця, щоб повідомити вас, що ви не продовжуєте контракт ... Це дуже несправедливо щодо співробітників, можливо, вам не доведеться опинятися в такій ситуації, як ми ... До того ж, сміючись із співробітника, що він "заїкався", що неправда, це також доводить про Господа ... Правда в тому, що найбільше зробили Патрик та Евніка з усіх і залишився на льоду. Ви кажете, що є домашній кабінет, то які звіти ви хочете? Нічого робити ... Щит добре, але ФЕЙМЕР

Nicki Minaj

Nie polecam, firma korzysta z tarczy antykryzysowej, po 3msc. Nie przedłuża umowy. Szczególnie uważać na pana Krystiana czerwin ski

Brawo Ty
@Nicki Minaj

Dziekuje za opinie w tych czasach odrzucajac firmy ktore korzystaja z dofinansowan tarczy to mysle ze zostaniesz bezrobotnym do konca swojego zycia. Wystarczy poczytac ile firm boryka sie z problemami finansowymi w czasie coronavirusa.

Czekamy na newsy od pracujących. Ktoś ma jakieś nowe informacje na temat przedsiębiorstwa Regus Hub Property Management Sp. z o.o. w mieście Wrocław, bo nie wiemy jak to z zatrudnieniem u nich.

Zaniepokojony

Drogi Panie aministratorze dane osobowe imiona nazwiska sa udostepniane a Pan nic z tym nie robi . Prosze o usuniecie danych osobowych z wpisow w przeciwnym wypadku dokonamy odpowiedniego zgloszenia.

Szef Kuchni

Ogólnie musiałem przygotować coś na ostro, banany i bakłażany do przełknięcia były, gorzej jak z tylu za moimi oczami gdy szef wyjął papryczkę chilli zaczęło mnie piec, wtedy finalnie wlał mi mleko do buzi by uśmierzyć pieczenie.

Czy mam małego, odpowiedziałem ze tak.

Acb

Spółka córka spółki córka, a ogólnie to mają kilkanaście spółek gdzie dyrektorami, prezesami są słupy z ulicy a maczają w tym paluszki byli dyrektorzy, szefowie itp. firmy DIPiA, dla niewtajemniczonych proponuje poczytać na wrobieni w finanse o Dolnośląskim Inkubatorze Przedsiębiorczości i Arbitrażu.

załamany

tysiąc podstawy mniej proponują na stanowisko obsługi telefonicznej niż w ogłoszeniu!!

Byłam na rozmowie
@załamany

Skoro takie metody mają przy rekrutacji to ciekawe jak wygląda praca... Żenada

@

tak. niewiele powyżej najniższej krajowej -,- 2 przystanki za grunwaldem

byłam

W dniu wczorajszym byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w miejscu Sky Tower jak (usunięte przez administratora) Na rozmowę do Sky Tower zaprosił mnie pan T. Już podczas rozmowy telefonicznej zapytał o moje oczekiwania finansowe, podałam (usunięte przez administratora)netto, na miejscu okazało się że (usunięte przez administratora)netto to jest maks(usunięte przez administratora)Następnego dnia miałam rozmowę na (usunięte przez administratora) Już miałam podejrzenia, że to będzie podobna oferta pracy. Na rozmowę zaprosiła mnie pani K. Kilka razy przez telefon jeszcze dopytywałam czy na pewno jest szansa na 3000 netto na ręke jak w ogłoszeniu przy umowie o pracę. Na miejscu oczywiście okazało się, że (usunięte przez administratora)netto, a po 3 miesiącach okresu próbnego możesz zacząć pracować na swoją premię, to może wyrobisz te 3 koła na których Ci zależy. Podstawa pozostaje bez zmian. Czuję się strasznie oszukana i zniesmaczona. Ja rozumiem, że to nowy dział i dopiero zaczynają, ale zaczynać od kłamstw? Dziękuję Jeszcze próbują zamydlić oczy możliwością wybicia się jako lider zespołu. Za ile? Domyślam się, że nie więcej niż (usunięte przez administratora)netto?..... Naprawdę rzadko piszę komentarze na goworku, ale po dzisiejszym dniu czuję, że muszę gdzieś to zgłosić.

@byłam

stanowisko konsultant ds obsługi klienta - dyspozytor call center

Zostaw merytoryczną opinię o Regus Hub Property Management Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Regus Hub Property Management Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Regus Hub Property Management Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Regus Hub Property Management Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Regus Hub Property Management Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Regus Hub Property Management Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Regus Hub Property Management Sp. z o.o.
  • Budziszyńska 120 lok. 36
    54-436 Wrocław

Regus Hub Property Management Sp. z o.o.