Opinie o Proeco Olbud Sylwester Oleś w Brzesko

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Proeco Olbud Sylwester Oleś. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Proeco Olbud Sylwester Oleś na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proeco Olbud Sylwester Oleś w Brzesko

Witam serdecznie. Po przejrzeniu wpisów widzę, że ich daty są dość odlegle a właśnie jest dostępna oferta pracy dla handlowca. Stawka zaczyna się od 4,500 zł przy czym widzę ze oferowana jest umowa zlecenie. Czy handlowcy nie mogą zatrudniać się na tej o prace?

Karol232 Nowy wpis

Zleciłem im blachy temat do realizacji. Oczywiście firma nie wywiązała się z zamówienia. Negatyw za fatalną jakość obsługi klienta. Nawet telefonu nie odbierają już ode mnie.

Zawiedziona

Niestety Pan Sylwester nie dba o pracowników, w lecie gorąco nie da się pracować pot leje się po czole jest duszno, jednym słowem temperatura taka sama jak na zawnętrz podczas upałów. W zimie zimno, niby jest ogrzewanie ale niestety nie włączają go bo OSZCZĘDNOŚĆ... soboty są pracujące ale nie wypłacane tak jak powinny byc. Nom stop przyjmuje nowe osoby i załatwia w urzędzie pracy aby urząd dopłacał mu za nowego pracownika - dla niego to oszczędność....... po roku kończy współpracę.... traktując pracownika jak śmiecia który do niczego się nie nadaje... wymyślając przy tym „powód”. Kierowniczka jest nie do zniesienia można się nabawić depresji pracując tam

żenada Nowy wpis
@Zawiedziona

Widzę, że "nom stop" hejtujesz za to, że nie przedłużono ci umowy. Żenada...

Ewa Nowy wpis
@żenada

Hej, a Ty może pracujesz w Proeco Olbudzie? Jeśli tak, to może podzielisz się swoją opinią odnośnie zatrudnienia? Wydaje mi się, że masz inną niż autorka wpisu więc chętnie się z nią zapoznam. W szczególności chciałabym się dowiedzieć jak jest z tą stabilnością zatrudnienia w firmie... Czy można liczyć na dłuższą współpracę niż roczną?

NOWA

Niestety ta firma to tragedia...osoby NOWE które są tam przyjmowane są traktowane jak ludzie drugiego rzędu... Pan Sylwester ciągle pobiera pieniądze z urzędu na nowych pracowników- dlatego też wymienia ich co jakiś czas- co roku lub kilka miesięcy. POMIMO ŻE NA ROZMOWIE WYRAŹNIE ZAZNACZYŁ IŻ POSZUKUJĘ RPACOWNIKA NA STAŁE!!!!Na początku udaję super szefa a później jak "nasz czas się kończy" pracownik jest zbywany, pomijany i źle traktowany. Mobbing przez byłą kierowniczkę szerzył się po całej hurtownii... Siedzenie w pracy po godzinach gdzie nawet nie było to wypłacane... Tyle energii i pracy włożone w moją pracę - a na koniec zostałam potraktowana OKROPNIE. Naprawdę szkoda nerwów i zdrowia..... szczególnie na nową kierowniczkę tego "sklepu"...porażka

Klientka

Z tego co ja wiem Pani Paulina była obrażana przez Panią A.i Pania M. Mówiły do niej (usunięte przez administratora) blondynka. Szkoda że Pani Paulina sie bała bo ja na takie coś bym sobie nie pozwoliła i nagrałabym to zeby mieć dowód ale za puźno niestety.

rozbawiona

szkoda że Pani Paulina nie pracuje już w hurtowni. była najmilszą ze wszystkich Pań ekspedientek :)kolejne to dno-ich wyraz twarzy odstraszał klientów zaraz po wejściu do sklepu. Nie znały się na produktach i chyba pracowały tam za kare. Od dłuższego czasu nie robię zakupów w tym miejscu....nie polecam

Grzegorz
@rozbawiona

Znasz może przyczyny, dlaczego osoba, którą wspomniałaś w komentarzu nie pracuje już w firmie Proeco Olbud Sylwester Oleś? Chciałbym to ustalić i myślę, że właśnie dzięki Tobie mi się to uda. Będziesz tak uprzejmy i to napiszesz? Serdecznie, proszę Cię o informację.

fryzjerka
@rozbawiona

Nie zgodzę się z Panią rozbawioną, może najmilsza ale czekanie rano 20 minut na mrozie aż Pani Paulina łaskawie otworzy sklep nie należało do przyjemnosci. Bardzo dobrze że obsługa się zmieniła, ja akurat obecną sobie chwale

paweł
@Klientka

Dobrze że na słownik ortograficzny nigdy nie jest za PÓŹNO ;D

żenada
@rozbawiona

Nie obrażaj nas. Wypisujesz to sama czy zaangażowałaś do tego hejtu całą rodzinę ? Wszyscy hejtują akurat tego samego dnia, parę minut po dwunastej w nocy. Daj sobie spokój bo nikt ci nie uwierzy.

Aplikowałeś na stanowisko Zatrudnię pracowników budowlanych do dociepleń oferowane przez firmę Proeco Olbud Sylwester Oleś? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Witam,jak wygląda praca,jako na miejscu bądz jako kierowca? Proszę o opowiedz.

Sławomir
@Zainteresowany

Też chciałbym się tego dowiedzieć. Ze swojej strony chciałem dopytać tylko jaka jest stawka godzinowa i czy ogólnie atmosfera wśród pracowników sprawia, że warto byłoby podjąć współpracę. Odpowie ktoś z pracowników Proeco?

Nie!
@Sławomir

Lepiej poszukaj innego godnego pracodawcy....

J.
@Sławomir

Lepiej poszukać innej pracy, innego pracodawcy:) szkoda tracić czas, lepiej szukać dłużej i zatrudnić się w porządnej firmie :)

@J.

A mógłbyś/mogłabyś napisać dlaczego tak uważasz? :/ Chodzi o jakieś warunki zatrudnienia? O co konkretnie?

Danuta

@Zawiedziona to warunki pracy słabe... a jak w takim razie te soboty rozliczają?

@nie! A dlaczego ten pracodawca jest zły ?

luzak

Tragedia

Zostaw merytoryczną opinię o Proeco Olbud Sylwester Oleś - Brzesko

• Jak się pracuje w Proeco Olbud Sylwester Oleś?

Zobacz opinie na temat firmy Proeco Olbud Sylwester Oleś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proeco Olbud Sylwester Oleś?

Proeco Olbud Sylwester Oleś
  • Na Górkach 41