Hotel trzygwiazdkowy Carina w Pokrzywnej

Pokrzywna

Opinie o Hotel trzygwiazdkowy Carina w Pokrzywnej

janek

Witam, hotel carina to hotel na wysokim poziomie, przygotowany dla wymagających gości oraz tych mniej wymagających :) Pokoje - nie duże ale zadbane i czyste! tak samo łazienki! Kuchnia - na bardzo dobrym poziomie, jedzenie smacze i przede wszystkim świeże! Obsługa - bardzo miła i pomocna Ogólna ocena 7/8 !!! POLECAM naprawdę warto!

alicja
@janek 07.11.2012 10:02

Z całego serca polecam ten hotel i dziękuję za wzorowe i profesjonalne przygotowanie warsztatow mojej firmy. Obsługa dyskretna, zawsze obecna i gotowa do pomocy, uśmiechnięta, profesjonalna. Nie było żadnych niedociągnięć, wszystko dopięte na ostatni guzik. Sale konferencyjne duże, jasne, przestronne, bardzo zadbane, z pięknym widokiem za oknem. Ładne, czyste pokoje, zadbane łazienki. Wyżywienie na wysokim poziomie, spory wybór dań i miła obsługa w restauracji. Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam ten hotel.

Maria
@janek 07.11.2012 10:02

Jeśli szukacie miejsce, w którym można urządzić niezapomniane wesele w cudnych okolicznościach przyrody, to trafiliśmy w 10! Moje wesele z założenia miało odbyć się w górach, w hotelu, długo szukaliśmy miejsca i wreszcie trafiliśmy do Gorzelanny. To był super wybór i zupełnie go nie załuję. Wszystko odbyło się dokładnie tak, jak chciałam. Ekipa hotelu spełniła każdą moją prośbę. Tak przemiłych, sympatycznych i otwartych ludzi jeszcze nie spotkałam. To w dużej mierze dzięki nim moje wesele było takie piękne. Profesjonalizm, uśmiech, dbałość o gości, do tego każdy szczegół dopięty, wystrój sali, jedzenie, pokoje, wszystko jak chciałam. Dziękuję raz jeszcze :)

Sandra Kovac

Fajnie położony hotel, ładna i spokojna okolica, blisko do centrum i do granicy. Pokoje sprzątane codziennie, super standardy czystości. Jedzenie- każdy znajdzie coś dla siebie, uzupełniane na bieżąco, nikt nie chodzi głodny. Świetna obsługa, bardzo pomocna i sympatyczna.

tess

Hotel na najwyższym europejskim poziomie. Jestem pod wielkim wrażeniem i serdecznie dziękuję za cudowne przyjęcie weselne Hotelowi Gorzelanny, który spełnił wszystkie moje prośby. Wszystko udało się tak jak tego chciałam; hotel klimatyczny, pięknie urządzony, do tego przepyszny catering i super widoki za oknem. Wspomnienia będę mieć do końca życia:)

one

No wszyscy są zadowoleni, coś w tym jest @Adaś. Podobno panie sprzątające pokoje mają zapewnioną umowę o pracę i wcale nie jest to jakaś bardzo ciężka praca.

ja

obsługa na weselu obrażona ,że musi pracować ( nie polecam ) Jedzonko na 3 i to z minusem

wczasowiczka

Byłam w weekend w Carinie, ładne pokoje, dobre jedzenie, przepiękna okolica. Polecam

KKK

witam ja również mogę zdecydowanie polecić każdemu ten hotel, okolica po prostu przecu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a a w hotelu porządek i dobra kuchnia :) nic więcej nie trzeba do szczęścia

Andzia

Dobry wieczór, trochę późno ale wróciliśmy dzisiaj z tygodniowego pobytu w Carinie. Zdecydowałam że musimy wyrazić swoją opinię z myślą o przyszłych wczasowiczach. 1- Przede wszystkim na wysoką ocenę zasługuje bardzo miła obsługa w hotelu, wokoło same uśmiechnięte twarze, a przede wszystkim pomocne. Także obsługę oceniam 8/8 ! 2- kuchnia na wysokim poziomie, nie ma się czego przyczepić. Jedzenie świeże i smaczne, nie jestem jakąś tam specjalistką typu p. Gessler ale lubię dobrze zjeść i w Carinie napewno można..:) kuchnia 7/8 (zawsze mogłyby być bardziej wyszukane i egzotyczne potrawy, ale z drugiej stronie w Polsce jesteśmy przeciez :)) 3- w Hotelu jest czysto i zadbanie, pokoje i łazienki wysprzątane elegancko, z czystą pościelą i ręcznikami, nie można niczego zarzucić właścicielom. Ocena za czystość 8/8 4- okolica bardzo korzystna, górski klimat świetny, przy hotelu park linowy gdzie można zaszaleć, pare km do głuchołaz gdzie można się zabawić (dużo restauracji i kręgielnia). Naprzeciw budują nowy hotel także ocena za okolicę 6/8, jak już zakończą roboty to z pewnością dałabym MAX :D Ogólna ocena hotelu 7/8 !!! Dobra obsługa spowodowała że wybieramy się tam na sylwestra! POLECAM WSZYSTKIM ;-)

Zostaw opinię o Hotel trzygwiazdkowy Carina w Pokrzywnej - Pokrzywna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel trzygwiazdkowy Carina w Pokrzywnej