Sanatorium Uzdrowiskowe Dukat Medical Spa Sp. z o.o.

Opinie o Sanatorium Uzdrowiskowe Dukat Medical Spa Sp. z o.o.

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Sanatorium Uzdrowiskowe Dukat Medical Spa Sp. z o.o.

Pracownik firmy - Firma

01.09.2023 12:09

Gdzie zlokalizowana jest Państwa firma?

Sanatorium Uzdrowiskowe Dukat Medical Spa Sp. z o.o.ikona wywiad

Sanatorium Uzdrowiskowe Dukat Medical SPA sp. z o.o. znajduje się w Dąbkach (woj. zachodniopomorskie). Sanatorium posiada podpisane umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie świadczeń uzdrowiskowego leczenia sanatoryjnego dzieci w wieku od 3 do 6 lat, przebywających pod opieką dorosłych, oraz uzdrowiskowego leczenia sanatoryjnego osób dorosłych.

Ilu pracowników jest zatrudnionych w Państwa firmie?

Sanatorium Uzdrowiskowe Dukat Medical Spa Sp. z o.o.ikona wywiad

Obecnie zatrudniamy około 70 osób.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Sanatorium Uzdrowiskowe Dukat Medical Spa Sp. z o.o.ikona wywiad

Publikujemy ogłoszenia na dedykowanych portalach pracy. W ogłoszeniach podajemy numer telefonu - zazwyczaj jest to kontakt do kierownika danego działu - i po przeprowadzeniu rozmów telefonicznych, kierownicy działu zapraszają wybranych kandydatów na spotkanie w siedzibie firmy. Po spotkaniu z kierownikiem działu i przedstawicielem Zarządu, kandydat zapraszany jest do współpracy na okres próbny.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Sanatorium Uzdrowiskowe Dukat Medical Spa Sp. z o.o.ikona wywiad

Wspieramy rozwój osobisty personelu, chętnie finansujemy i współfinansujemy szkolenia oraz kursy specjalistyczne.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Sanatorium Uzdrowiskowe Dukat Medical Spa Sp. z o.o.ikona wywiad

Naszą bieżącą działalność, wszelkie plany oraz podejmowane przez nas inicjatywy, można śledzić na naszych profilach w mediach społecznościowych. Jesteśmy obecni na Facebooku oraz Instagramie.

Lolka Nowy wpis

Wczoraj dodano ofertę dla fizjoterapeuty. Z samego tytułu wynika, że można być magistrem lub mieć licencjat. Mnie zastanawia to jak duży może być aktualny zespół i jaka występuje w nim atmosfera, skoro są kolejne nabory? Powstaje coraz więcej miejsc pracy? Chce pracować w dobrej atmosferze

Nowy wpis

@Lolka

Kolejne nabory wynikają z różnych kwestii. Obecnie poszukujemy fizjoterapeutów z uwagi na to, że dwie Panie z tytułem mgr fizjoterapii są w ciąży i w związku z powyższym przebywają na zwolnienieniach. Poszukiwania pracowników niekoniecznie świadczą o rotacji lub o czymś negatywnym ;) powstaje coraz więcej miejsc pracy również z tego względu, że stale rozszerzamy działalność. Aktualny zespół liczy 9 osób plus te dwie, które liczymy że po urlopach macierzyńskich do nas powrócą.

@Sanatorium Uzdrowiskowe Dukat Medical Spa Sp. z o.o.

Dzień dobry. :) widziałam właśnie, że oferta dla fizjoterapeuty wczoraj została wznowiona. Zastanawiam się teraz jednak nad dalszymi zasadami względem umowy. Będzie ta o prace z opisu ale tylko na czas określony czy można od razu liczyć na to, że na stale się zostanie?

Nowy wpis

Dzień dobry, po umowie na okres próbny trzech miesięcy, zgodnie z obowiązującymi przepisami należy zawrzeć umowę na okres nie krótszy niż rok. Zawsze respektujemy ten zapis. Zgodnie z przepisami umowy termnowe (na czas określony) można zawierać na łączny okres nie dłuższy niż 33 miesiące, kolejna umowa jest umową na czas nieokreślony. Naprawdę zachęcamy do kontaktu telefonicznego, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Witam. :) nie wiem jeszcze z jakich przyczyn nie ma odpowiedzi o zapytania w kontekście pracy Pań Pielęgniarek ale ja to chciałem się dowiedzieć czy Sanatorium oferuje teraz zatrudnienie osób na stanowiskach niemedycznych? Biuro mam na myśli rzecz jasna. Już mam wstępne doświadczenie i po prostu szukam czegoś dla siebie. Jest możliwość pracy przy administracji?

bob

zadaje pan/i pytania, które powinno się kierować do zarządu. trudno, żeby pracownicy mówili, ile zarabiają (szczególnie, że tylko niewielka część jest na stanowiskach medycznych). proszę zadzwonić na ośrodek i spróbować się czegoś dowiedzieć

Oluś
@bob

Czemu pracownicy mają nie mówić ile zarabiają? Nie rozumiem chyba o co chodzi w tej wypowiedzi. To jakaś tajemnica, nie można nawet powiedzieć komuś ile może oczekiwać? W takim razie ciekawe, na jakim etapie rekrutacji dopiero człowiek się dowiaduje o tych zarobkach.

@Oluś

mogą mówić jak chcą, ale widocznie się do tego nie kwapią, szczególnie jak nie ma ich parędziesiąt na dziale tylko parę osób, poza tym stawki mogą się różnić, dlatego czekanie tu pół roku na odpowiedź zamiast zasięgnąć informacji u źródła jest bez sensu, bo zwykle już sama oferta zawiera informację o zarobkach

Cześć. Do sanatorium szukają właśnie fizjoterapeuty. Mam nadzieję, że ktoś kto pracował na tym stanowisku odpowie na moje pytania :). W ofercie napisano, że nadgodziny rozliczane są w formie dnia wolnego lub są wypłacane. A jak często trzeba zostawać po godzinach? Ciekawy jestem jaka obowiązuje stawka za nadgodziny.

Najlepiej zawsze zapytać u źródła, nie radziłabym traktować platformy zaprojektowanej dla szerzenia (zazwyczaj anonimowego) hejtu w sieci jako rzetelne źródło informacji. Zachęcam do telefonu. Zawsze takie rzeczy omawiane są podczas kontaktu potencjalnie zainteresowanej pracą osoby. Nadgodziny powstają w wyniku wypełniania przez Sanatorium wymogu wynikającego z kontaktu z NFZ - realizacji zabiegów od poniedziałku do soboty. W przepisach prawa pracy mowa jest o przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy. W związku z czym pracując w sobotę powstają nadgodziny. Personel stara się porozumieć w tej kwestii i wymieniać, tak aby nie każda sobota była pracującą. Stawkę za nagodziny określa prawo pracy, tj. 1h nadliczbowa to 150% lub 200% wynikającej z umowy stawki za godzinę. Zasady dotyczące rozliczania godzin nadliczbowych, w ogóle czasu pracy oraz dopuszczalnego limitu godzin nadliczbowych określają przepisy. Preferowaną formą zatrudnienia fizjoterapeutów jest umowa o pracę w związku z czym respektowane są regulacje dotyczące stosunku pracy.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Jaka jest umowa w firmie Sanatorium Uzdrowiskowe Dukat Medical Spa Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Fizjoterapeuta zatrudniają na umowę zlecenie?

Aplikowałeś do Sanatorium Uzdrowiskowe Dukat Medical Spa Sp. z o.o. na stanowisko Dodatkowe zajęcie Doradca Klienta.? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

Jaka jest rotacja wśród pielęgniarek? Rok temu było takie ogłoszenie w internecie, byłaby szansa, że wkrótce znów będą szukać? Liczę, że ktoś wie coś więcej o warunkach pracy jednak, bo wówczas płacili 4 186 zł brutto. Teraz wiadomo, minimalna krajowa jest wyższa niż ta kwota, więc ile oferują? Opowiecie coś o atmosferze wśród personelu, kierownictwa? Jest to praca, w której można zostać na dłużej?

@dora

Byłam na turnusie rehabilitacyjnymwgrudniu 2022 ,wszystko dosłownie wszystko było na medal.poczawszy od wejścia do budynku pierwszy kontakt z recepcja miła i uprzejma pani ,windy 2 działające.pokoj studio naprawdę wystarczający dla 2 osób,telewizor,internet tapczany pościelone swiezutka pościelą + koc kapa.co tydzień zmiana pościeli i ręczników,2 razy w tygodniu odkurzanie i mycie łazienki.jedzenie szwedzki bufet do wyboru do koloru zawsze coś ze świeżych warzyw.obiad donoszony do stolika że nie parzył w język to może mieć pretensje ktoś kto już nie wie jak mapokazac swoją pretensjonalność.panie pokojowe i na stołówce bardzo miłe i sympatyczne.to samo trzeba powiedzieć o paniach na rehabilitację no i opanu ,bo też trafił się jeden rodzynek.obsluga na medal.byla też wymiana zaworów na grzejnikach .sly problem o którym uprzedzono.byl to czas kiedy nie wiadomo czy będzie czym palić,po wymianie wszystko działało jak trzeba było wszedzie ciepło,na zabiegach w stołówce,w pokojach,w łazience cały czas ciepła woda.opieka lekarska cały czas nawet w niedzielę był lekarz dyżurujący ,pani pielęgniarka 24 godziny na dobe.plaza 50 m.sciezki do niej proste jeden zjazd dla pacjentów na wózkach naprawdę byliśmy z mężem bardzo ale to bardzo zadowoleni.ci którzy narzekają to są po prostu ludzie wiecznie szukający dziury w całym.za małe pieniądze chcieliby miec pełen exluziw.pozdrawiam personel caly i bardzo dziękuję za pierwszorzędne przyjęcie mnie i męża na turnusie

hej, jeszcze w 2021 roku wypowiadał się tutaj personel, a najświeższe opinie są klientów korzystających z sanatorium. Ktoś wie kiedy ruszy do nich rekrutacja? Szukam pracy jako rehabilitant na pół etatu. Z tego co widzę to ostatni raz szukali w 2022 roku pracowników, wiadomo dlaczego od roku cisza z rekrutacjami?

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Sanatorium Uzdrowiskowe Dukat Medical Spa Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Sanatorium Uzdrowiskowe Dukat Medical Spa Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

bob

masz płacone na koniec, oficjalnie jest chyba po pierwszym, ale przelewy są wykonywane na bieżąco pod koniec i wtedy możesz spodziewać się wypracowanej kabzy z obecnego lub poprzedniego miesiąca

Pan
@bob

Znasz może obecne zarobki? Żona pracuje w szpitalu, jako pielęgniarka, ale nosi się z zamiarem poszukania sobie innego pracodawcy lub wyjazdu za granicę. Z tego, co kojarzę, rok temu dawali nawet ogłoszenia na takie stanowisko i wtedy było 4 186 zł brutto na UoP. I jak byś mógł dodać, co warto wiedzieć o atmosferze, ludziach oraz zarządzaniu, zanim człowiek przyjdzie tu z CV?

Jagna

Moim zdaniem wszędzie trzeba pracować.Jak ktoś chce to będzie pracował bez względu na sposób zatrudnienia.Ja tam pracowałam na umowę zlecenia i wszystkie składki ZUS były odprowadzane.Nawet po fakcie zgłosiłam się do PUP i otrzymałam tzw..KURONIA.Szefów wszyscy szanowali i liczyli się z ich zdaniem.Poprawny płatnik, wypłata na czas i zawsze z premią.Żeby sytuacja nie zmusiła do wyjazdu w rodzinne strony pewnie bym tam jeszcze pracowała.Szacunek dla właścicieli! A tym którzy ich brzydko opisują nie wróżę nic dobrego (to dobro wraca).

Danuta
@Jagna

Fajnie, że dodałaś opinie i opisałaś jak to było z Twojego punktu widzenia. Masz rację, wszędzie trzeba pracować i od tego też zależy jakie zobaczymy efekty. Super, że możliwa jest także premia, zawsze to parę 'groszy' więcej w kieszeni. Może w przyszłości gdy będziesz miała taką możliwość zgłosisz się ponownie do pracy w firmie?

Słomka
@Danuta

Też tam pracowałam. Wszystko prawda to co napisała Danuta . Umowę o prace dostają nie liczni. Moja jedna z koleżanek najpierw musiała odbyć staż z biura pracy dopiero później bo musieli.... dali umowę o pracę. Zaznaczę, że poszła indywidualnie spytać się o prace. Przyjeli ją ale i tak wysłali do biura pracy bo przecież przez pół roku nie płacili za pracownika.

adam
@Słomka

To chyba normalne, że pracodawca szuka oszczędności, skoro może miec dofinansowanie z biura pracy, to dlaczego ma nie skorzystać?

Ewka

@Ass Skoro jest tak źle to można zmienić pracę. Kto lubi to co robi nie narzeka!

@Ewka

To nie okres (usunięte przez administratora). Za dobrą i ciężką pracę należy się uczciwe wynagrodzenie.

jerzy

„Dukat” uzurpuje sobie tytuł SPA, podczas gdy warunki jakie serwuje kuracjuszom są dalekie od normalnego sanatorium, np.: 1. W 6-cio piętrowym budynku głównym, liczącym ponad 120 pokoi 3,2, i (usunięte przez administratora) osobowych, znajdują się tylko 2 windy – z czego, wg informacji kierowniczki – od marca b.r. działa tylko 1-edna z obostrzeniami covidowymi, tj. jazda po jednej osobie lub osób zamieszkujących w jednym pokoju (w dniu 22.10.2021 r. nie działała żadna z nich). Proszę sobie wyobrazić katusze (schorowanych) kuracjuszy mieszkających na wyższych kondygnacjach! Każdy z nich, mając po kilka zabiegów, przynajmniej musi kilka razy zejść i wejść do pokoju, a poza tym wejść i zejść na 3 posiłki – bo baza zabiegowa i jadalnia znajdują się na parterze! Jaki efekt daje np. zabieg w postaci inhalacji, skoro pacjent po jej zastosowaniu musi wdrapać się kilka pięter po schodach???!; 2. W dniu przyjazdu kierownictwo sanatorium nie zagwarantowało dostatecznej obsady personelu do obsługi przyjeżdżających – aby załatwić wszystkie formalności trzeba było odstać w 4 różnych kolejkach ok. 3 godzin!!!; 3. Połączenie kuracji dzieci z dorosłymi – efekt nie trudny do wyobrażenia!; 4. W dniu 21.10.2021 r. na świetlicy, od godz. 20:00 miał być wyświetlany film dla dorosłych. Okazało się, że w tym czasie świetlica okupowana była przez rodziców z dziećmi, oglądającymi bajkę dla dzieci; 5. Obiady podawane są ledwo ciepłe; 6. Do obiadu, zamiast kompotu czy soku, podawana jest czysta woda (nie wykluczone, że nawet nie przegotowana); 7. Odkażanie stolików na jadalni odbywa się w następujący sposób – kelnerka zamacza ścierkę w wiaderku z wodą i po ręcznym wyżęciu jej wyciera nią ceraty leżące na blatach stolików; 8. Wszystkie krzesła dla klientów tego „przybytku” są plastikowe, a więc siedzenie na nich – ze względu na odprowadzanie ciepła przez plastik – jest niezdrowe dla użytkowników; 9. Zdjęcia pokoi prezentowane na stronie Dukat Medical SPA, Dąbki – aktualne ceny na rok 2021 (booking.com) wprowadzają w błąd, są zdjęciami pokoi najlepszych i nie mają nic wspólnego z powszechną ofertą; 10. Zbyt ciasny przedpokój oraz mikroskopijna wręcz szafa ubraniowa – nie mieszczą się w niej rzeczy nawet jednej osoby; 11. Za wypożyczenie czajnika elektrycznego trzeba zapłacić 20 zł / turnus; 12. Parking dodatkowo płatny 147 zł / turnus; 13. Biorąc powyższe pod uwagę, proszę sobie wyobrazić, że ten „przybytek” wyzysku prowadzi również – jak to nazwała kierowniczka – działalność komercyjną, sprowadzającą się do sprzedaży pobytów osobom bez skierowań NFZ, które zmuszone są do opieki nad osobami nie radzącymi sobie samodzielnie. Cena takiego pobytu (na warunkach bytowych jak kuracjusz) jest co najmniej dwa razy większa niż sanatorium otrzymuje od NFZ + dopłata żywieniowa kuracjusza. Na dzień 22.10.2021 r. jest to 155 zł za dzień pobytu z drugą osobą, w zwykłym pokoju – bez zabiegów, we wsi niemal „zabitej deskami”. Na prośbę aby kierowniczka uzasadniła jej wysokość, ta odparła – to jest pobyt komercyjny, więc albo podoba się cena, albo proszę się pakować i wynosić!

@jerzy

Ja byłem z żoną od 30 listopada 2022 na skierowanie z NFZ. Na nasze skargi pani manager odpowiadała " jak się nie podoba, to mogą państwo skrócić pobyt i wyjechać".

jerry

A poprzednia to nie była merytoryczna???! Czy zołzowata kierownik tego sanatorium to jest przyjemność dla pracowników sanatorium i jego klientów???! - więcej przykładów? - proszę bardzo: - nieprzestrzeganie norm sanitarnych w okresie pandemii w jadalni i windzie 6-cio piętrowego budynku (druga jest wyłączona od ponad pół roku z powodu remontu - na 14 dni pobytu, fachowcy pracowali przy niej dwa razy); - wprowadzanie w błąd potencjalnych klientów poprzez zamieszczanie nie zgodnych ze stanem faktycznym treści na stronach internetowych firmy (jakość pokoi); - kiepska jakość wykonywanych zabiegów - z powodu zbyt małej (oszczędnej dla właścicieli) obsady stanowisk zabiegowych, pracownicy zmuszani są do obsługiwania po kilka stanowisk zabiegowych równocześnie, nie mając szans nawet na sprawdzenie, czy kuracjusz dobrze się czuje w czasie wykonywanego zabiegu ...; - kiepska opieka medyczna (niewykluczone, że z tego samego powodu); Czy nawet te przykłady nie dają podstaw do wykluczenia tego przybytku z listy sanatoriów??! A gdzie jest kontrola NFZ???!

@jerry

Na moje skargi i informację, że powiadomię o sytuacji w pokojach pani manager odpowiedziała "może pan sobie pisać skargi. My mamy dobre układy z Narodowym Funduszem Zdrowia". Czyli są jakieś układy z NFZ.

filozof

To, że firma oszczędza to prawidłowe działanie bo inaczej mogłoby być po firmie!!

ta-ta
@filozof

No, toś chłopie ruszył rozumem ...

@ta-ta

XD Też mnie to rozbawiło. Ale szczerze niby racja teoretycznie, zależy od "rezerw" finansowych, no ale są wyczerpywalne tak czy siak. Ale co, to sądzisz, że powinno stale inwestować w sanatorium?

@filozof

Faktycznie "filozof". Bo chorzy pojechali do firmy, która ma zarobić, czy ma wyleczyć ? Sanatorium to obiekt, który ma przywracać zdrowie. Gdyby spółka, do której należy DUKAT nie podpisała umowy z NFZ to potężny hotel stałby pusty przez 6 miesięcy i generowałby straty. Jak się do takiego obiektu jedzie w lecie to można dać pięć gwiazdek. Ale w zimie, gdy pacjenci sanatorium przeziębiają się przez zimno ( w pokojach, w których były elektroniczne głowice zaworów kaloryferów) nie radzę korzystać z DUKATA.

Pobyt w sanatorium DUKAT rozpoczęliśmy 30 listopada 2022 roku. Opinię mogę wystawić tylko o budynku głównym. Pokój dwuosobowy jaki otrzymaliśmy był bardzo, bardzo mały. Ale to nie był największy ból. Okazało się, że w części sanatorium wymieniono głowice w kaloryferach na elektroniczne załączane poprzez laptop. W pokoju maksymalna temperatura przy dodatniej temperaturze na polu to 20,1 stopnia ( mam zdjęcie pomiaru temperatury). Proszę sobie wyobrazić jak było zimno gdy na polu były ujemne temperatury. Pani menadżer załączyła kaloryfer w pokoju, w ciągu 21 dni, tylko dwa razy na kilka godzin. Do tego w oknie balkonowym automatyczne wywietrzniki, przez które cały czas dostawało się lodowate powietrzne. W łazience kaloryfer łazienkowy załączany dwa razy na dobę na kilka godzin. Jak wysuszyć 4 ręczniki ( żony i mój). Dwa ręczniki do prysznica, dwa na zabiegi. Do tego mokre stroje kąpielowe. Pani menadżer na zebraniu organizacyjnym sama oświadczyła, że jest jedyną osobą na obiekcie nazywana "ta zła". Czyli ma bronić interesów spółki, do której budynek należał. Wszelkie prośby o załączenie kaloryferów spełzły na niczym. Czyli obiekt sanatoryjny świetny na okres : wiosenny, letni, wczesnojesienny.. Tyle złego. A teraz pochwały. Kuchnia bardzo dobra. Posiłki bardzo smaczne, zróżnicowane. Śniadania i kolacje to szwedzki stół, niczego nie brakowało. Panie sprzątające bardzo dbały o porządek. Świetna opieka lekarzy i pielęgniarek. Jako, że przy zimnym pokoju zachorowałem to mogę szczerze napisać, że: lekarze, pielęgniarki, kucharki bardzo dbali/ły abym wyzdrowiał i nie był głodny. Rehabilitację można dać za wzór dla innych sanatoriów. Nigdy nie było kolejki na zabiegi. Panie rehabilitantki i pan rehabilitant bardzo starali się przy każdym zabiegu. Można było odczuć, że bardzo zależy pracownikom rehabilitacji na pacjentach i na wykonywanej pracy. Szkoda, że przez zimny pokój muszę dać tylko neutralną opinię.

Danuta

Byłam w Dukat Medical SPA w marcu 2022 jestem bardzo zadowolona. Przesympatyczna pani menager, panie na recepcji, personel w kuchni i obsługa pokoi. Dobra baza zabiegowa. Zastanawia mnie dlaczego kuracjusze wystawiają tak złe opinie. To nie hotel z ***** gwiazdkami. Będę bardzo dobrze wspominała pobyt w sanatorium. Chciałam podziękować całemu personelowi za profesjonalizm. Pozdrawiam serdecznie Danuta Maciejewska.

ma-ma

Jezusicku ! Jak czytam te wszystkie opinie, to mi się włos jeży na głowie ! Właśnie dostałam w tym ośrodku / z NFZ /pobyt rehabilitacyjny czyli tzw sanatorium, po 3 latach czekania. Mam już swoje lata i jak mi przyjdzie wdrapywać się na któreś piętro bo winda nieczynna, to odniechciewa mi się wyjazdu , z którego tak się cieszyłam !! Jedyna pociecha to "ciepławe jedzenie" - chociaż schudnę !! hahahaha. dobrze, że do morza blisko . Jestem przerażona !!!! Depresja gotowa !! przyszła klientka tego "wyjątkowego " przybytku

@ma-ma

XD ciepławe jedzenie... A co ciekawego ostatnio Ci podali tutaj? Faktycznie może można na dietetyku zaoszczędzić

ta-ta
@ma-ma

Do morze też nie jest tak blisko - tylko w linii prostej, ale takie chodzenie nie jest możliwe - trzeba chodzić ścieżkami ...

@ta-ta

A coś złego jest z tymi ścieżkami? Bo zabrzmiało to jak narzekanie. Przecież zawsze można piękny widoczek zobaczyć + spacerek taki to dodatek do rehabilitacji. ;) Samo zdrowie! Nie sądzisz?

Dorota

Dowiedziałam się z forum, że w sanatorium Dukat pracuje się na umowę zlecenie. Czy ten fakt jakoś się przekłada na tryb i charakter pracy? Umowa zlecenie to teoretycznie brak nadzoru, określonego czasu i miejsca pracy itp. Powiedzcie, jak to wygląda z waszego doświadczenia.

Elo
@Dorota

Umowa zlecenie to zależy na jakim stanowisku . Fakt faktem mało rąk do pracy obowiązków kupa , miejscowi nie preferują pracy w dukacie . Na pokojowa nawet niech się nikt nie wybiera bo tam obowiązków pełno cały dzień odkurzaj obleśne wykładziny od góry do dołu plus sprzątaj pokoje dezynfekuj poręcze itp Pokojowe id rana muszą sprzątnąć hol recepcję kible na rechabilitacjii gabinety masażu gabinety lekarskie pielęgniarek a przy sprzątaniu pokojii nie można się wyrobić bo za mało pracowników a obowiązków pełno . Obiecują płacenie nadgodzin w moim przypadku nie otrzymałam pieniędzy za nadgodziny tylko kierownik mnie zbył i miał porozmawiać o tym ale nigdy nie miał czasu . Praca 7-15 niby wszystko ok ale kończysz pracę 15/20 po lub zostajesz godzinę dłużej żeby zrobić wszystko ale jak w liście zobaczą że wpisujesz np że wychodzisz 15:10 to jest patrzenie z pod byka miny stroją itp . Pracowników zbytnio nie szanują tylko mają robić i tyle po co kogoś zatrudnić więcej jak garstka ludzi to zrobi . Zmiana turnusu praca do około 21 . . . Jeżeli ktoś chce tam podjąć zatrudnienie niech się poważnie nad tym zastanowi a serii odradzam komuś iść tam do pracy jako pokojowa . Pozdrawiam

Jolka
@Dorota

Hej Dorota!przyjdź się zatrudnij na umowę zlecenie (ha bez nadzoru) połóż się i leż! I czekaj na wpływ na konto na koniec m-ca.ZAL!!!!

Agnieszka
@Elo

Szanowna Pani A.M., to, że opinia pisana jest anonimowo, nie znaczy, że identyfikacja autora jest niemożliwa. Pani opinia nosi znamiona zniesławienia. To natomiast rodzi konsekwencje prawne. Prosimy wobec tego o umiar i zachowanie rozsądku. Chcąc odnieść się do Pani zarzutów, informujemy, że zakres obowiązków pokojowej jest taki a nie inny, czyli sprzątanie pokoi, gabinetów, przeprowadzanie dezynfekcji, czyszczenie ustępów wc. Zakres ten jest z góry wiadomy i dziwi nas Pani poczucie pokrzywdzenia tym faktem. Co do ilości pracy, to cały czas wykazywaliśmy zrozumienie, że obowiązków jest dużo oraz podkreślaliśmy, że stale poszukujemy osób do pracy, właśnie z racji szacunku do Pań pokojowych i wykonywanych przez nie czynności. Rozumiemy, że praca na stanowisku pokojowej i związany z tym zakres obowiązków nie odpowiada Pani aspiracjom, stąd to rozgoryczenie. Co do nadgodzin, to zgodnie z ewidencją, za dokładnie 3 nadgodziny przyznano Pani dzień wolny od pracy, tj. 1.04.2021r. Ale to już chyba Pani umknęło. Faktem jest to, że podjęła Pani pracę, będąc już w ciąży, tylko i wyłącznie w celu wyłudzenia świadczeń z ZUS. Jednak gdziekolwiek w przyszłości Pani trafi, do jakiegokolwiek pracodawcy, musi mieć Pani na względzie to, że jak dużo ludzi, tak wiele opinii. Jeśli nie odpowiada Pani zakres obowiązków, przełożony, współpracownicy, godziny pracy, to trzeba poszukać alternatywy. Należy taką decyzję podjąć wraz z przyjęciem idących za nią konsekwencji. Pomawianie, czy oczernianie pracodawcy, jest naprawdę zbędne i wystawia opinię tylko i wyłącznie autorowi oszczerstw. Życzymy Pani dużo zdrowia w błogosławionym stanie, rozwagi na przyszłość (objawiającej się również w rzuceniu palenia na czas ciąży) oraz samych sukcesów w przyszłości. Manager

Agnieszka
@Elo

sprostowanie do poprzedniej wypowiedzi ... nie udzielono Pani całego dnia wolnego. Pracowała Pani o te 3 godziny krócej pozdrawiam

jerry
@Agnieszka

Pani "Manager", z Pani odpowiedzi jednoznacznie wynika, że zatrudnienie Panią na tym stanowisku jest kompletna pomyłką. Nie potrafi Pani zorganizować nawet podstawowych czynności związanych z funkcjonowaniem tego przybytku (np. zachowanie dystansu sanitarnego w jadalni, czy w transporcie pionowym w budynku), a wymądrza się Pani n.t. wyłudzenia świadczeń przez pracownicę - gdy tymczasem to Pani wraz ze swoimi mocodawcami wyłudzacie nadmierne opłaty za tzw. pobyty komercyjne. Zamilcz kobieto i wstydu oszczędź sobie i swoim zwierzchnikom, którzy chyba nie do końca mają świadomość tego co czynią ...!

Romka M

T R A G E D I A ! Co się tu wyprawia to jest nie do pomyślenia ! Manager to "baba" o strasznie przerośniętym (ego) nie miła nie kompetentna opryskliwa zero empatii i niesienia pomocy recepcjonistki (góły) nic nie wiedzą i nic nie pomogą jedynie ciężko zapracowana obsługa zabiegowa ktorzy biegają dosłownie od gabinetu do gabinetu to CUDOWNI ludzie wielka empatia miła aparycja profesjonalizm.Skiwrowanie miałam od 15.05 2021 a przyjęto mnie do sanatorium dopiero 18.05.2021 bo jak mnie poinformowano nie miałam aktualnego testu na covi-d co nie było to prawdą poniewaz kilka dni temu czyli 13.05.2021 opuściłam szpital w którym znalazłam się z powodu zachoriwania na covi-d 19 mając wypis i zaświadczenie które wystawił mi lekarz( nie woźny) nie zostałam przyjęta jednocześnie informując mnie że mam iść na kwaterę prywatną gdzie musiałam przemieszkać 3 doby do czasu aż otrzymam nowy test na wirusa.Lekarz wystawił skierowanie test miał się odbyć w miehsciwaści Sławno gdzie z Dąbek absolutnie nie ma żadnego dojazdu więc trzeba było pojechać transportem prywatnym za który zapłaciłam 100 zł. Reasumując zanim przyjęto mnie łaskawie w grono kuracjuszy do tak zwanego studia ( klaustrofobicznie maleńkie pomieszczenie) bez balkonu zimnego i pamiętającego czasy PRL-u.Na takie warunki okropna drożyzna ceny z kosmosu na 4 osobowe pokoje(2×2 )jedna łazienka zimne wilgotne pokoje a ceny jak w hotelach kategorii"S" Pościel zurzyta kołdry mające kilka lat okropieństwo i jak można brać za taki standard takie wielkie pieniądze. M A S A K R A .Pomadto jestem świerzo po chorobie przez cały pobyt nikt nie zapytał mnie jak się czuję żle się poruszam od budynku zabiegowego dzieli mnieok 200 metrów co dla mnie jest to cała wyprawa okupowana nieziemskim bólem i tego też nikt nie miał na uwadze chociaż chodziłam kilkakrotnie do menager i zgłaszałam. Tragedia ale o pieniądzach nie zapominają i za czaknik lub inne rzeczy które powinny być na wyposażeniu trzeba płacić dodatkowoNie polecam .Rizczriwana kuracjuszja.

nie ma tam opcji na umowę o prace?

Zostaw merytoryczną opinię o Sanatorium Uzdrowiskowe Dukat Medical Spa Sp. z o.o. - Dąbki

• Jak się pracuje w Sanatorium Uzdrowiskowe Dukat Medical Spa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sanatorium Uzdrowiskowe Dukat Medical Spa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sanatorium Uzdrowiskowe Dukat Medical Spa Sp. z o.o.