Dukat Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy S.A. Zakład Rehabilitacji Leczniczej

Dąbki

Opinie o Dukat Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy S.A. Zakład Rehabilitacji Leczniczej

Bat

Zgadzam się z Treworem, właściciel to skończony *****, ludzi traktuje jak śmieci. Podejście jest takie aby maksymalnie wykorzystać pracowników jak najmniejszym kosztem. Umowy śmieciowe podpisywane z miesiąca na miesiąc.

Trewor

Praca w OSW Dukat w Dąbkach nie jest pracą przyjemna ani łatwą. Praca jedynie na umowę zlecenia. Atmosfera niekorzystna, stresująca. Dukat jest zakładem, do którego nie idzie się z uśmiechem na ustach i z którego z takim uśmiechem się wraca. Szefostwo tragiczne, szczególnie córki szefa, które nikogo nie szanują i krzykiem starają się zdobyć uznanie pracowników. Brak możliwości rozwoju i awansu. Przestarzały sprzęt i podejście do klienta. Brak serdeczności ale w miejscach gdzie nie można nikomu zaufać jest to normalne. Nie polecam tego pracodawcy.

wróżka
@Trewor 22.02.2016 11:52

Pewnie to ten sam króluje od lat, byliśmy tam na wczasach totalna porażka, po paru dniach uciekliśmy straciliśmy kasę ale trudno było wytrzymać w tym syfie, wszystko zatrzymało się w czasach wczesnego PRL, pokoje nory, jedzenie rzygawina , podejście do wczasowicza porażka, na grilu ktoś rzucił kawałek kiełbasy psu , tak śmierdziała, że uciekł. Należy się wystrzegać tych starych pozostałości po PRL przerobionych na niby SPA czy niby ośrodki rehabilitacyjne, bo tok myślenia się u tych ludzi nie zmienił. Przestrzegam też przed syfem w Rabce Zdrój "Cegielski" . Poza tym Dąbki to kiepski wybór na wypoczynek.

wróżka
@Trewor 22.02.2016 11:52

Twoje doświadczenie kształtuje rynek pracy. Dodaj komentarz o firmie Dukat Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy S.A. Zakład Rehabilitacji Leczniczej.

Zostaw opinię o Dukat Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy S.A. Zakład Rehabilitacji Leczniczej - Dąbki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dukat Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy S.A. Zakład Rehabilitacji Leczniczej