Opinie o Regus Hub Property Management Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Regus Hub Property Management Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Regus Hub Property Management Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Regus Hub Property Management Sp. z o.o. w Wrocław

Czy Regus Hub Property Management Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Anonim Nowy wpis

Wysłałem zapytanie przez stronę Regus.pl, niejaka Irena oddzwania do mnie łamanym angielskim... W dodatku z rosyjskim akcentem!!!??? Pytam o biuro po czym pani nie ma pojęcia na temat lokalizacji w Warszawie. W końcu mówi, że ktoś oddzwoni do mnie w tej sprawie. Nie po to wysyłam zapytanie przez Polską stronę żeby kontaktowała się ze mną jakaś Rosjanka, ktora nie zna Warszawy i nic nie może pomóc. W dodatku wydzwaniała jak szalona 40x dziennie. Serdecznie pani podziękowałem za taką "współpracę"...

Jaka atmosfera jest między działami w Regus Hub Property Management Sp. z o.o.?

Urszula Nowy wpis

Coo co to za akcja?? I co z pracownikami w takim wypadku?

Akcent Nowy wpis

Jak tam Krystian Czerwiński został zatrzymany przez policję razem z Markiem Koszów?

Szef Kuchni

Ogólnie musiałem przygotować coś na ostro, banany i bakłażany do przełknięcia były, gorzej jak z tylu za moimi oczami gdy szef wyjął papryczkę chilli zaczęło mnie piec, wtedy finalnie wlał mi mleko do buzi by uśmierzyć pieczenie.

Czy mam małego, odpowiedziałem ze tak.

zaniepokojona

i kolejny odłam spółek prowadzonych przez te same osoby: Inkubator Rynku Usług Start & UP Sp. Z O.O. prężna rekrutacja

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Regus Hub Property Management Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nadgodzin

Nie ma nadgodzin

@Nadgodzin

Rozumiem, że nie można dorobić pracując po godzinach ale czy Regus oferuje premie za zrobione targety? Jeśli tak to w jakiej są wysokości i o ile procent podwyższają podstawę wynagrodzenia?

Patryk

Zmieniam jednak zdanie najlepszy pracodawca w miescie,polecam serdecznie. Oddali mi pieniadze uczciwa firma.

Haha Krystek weź skończ
@Patryk

Krystian tak Ci się nudzi ze podszywasz się za Partyka? Hahah znajdź sobie uczciwa prace to nie będą o Tobie pisać i będziesz mieć święty spokój. Jeszcze gdyby to było napisane w jakiś wiarygodny sposób, ale to pokazuje jak niski jest poziom twojego iq dzbanie.

Krystian

Zapraszam więc na okres próbny do naszej nowo założonej spółki

Maciej
@Patryk

Brzmi jakby ktoś kazał z pistoletem przy głowie kłamać, skoro zabrali Pańskie pieniądze, a później jak Pan wspomina oddali to chyba nie jest do końca uczciwa. Proszę o kontakt w sprawie.

Tomasz

Dlaczego krystian cz jest takim kombinatorem, jak dalej będzie robić przekrety to pójdzie siedzieć... Bezwstydny, arogancki nic dziwnego że żona go zostawiła... P

Xxx

Jednak firma dalej nie zachowuje się uczciwie wobec pracowników.

Vera
@Xxx

Co masz na myśli?

Maciej
@Vera

Również proszę o więcej informacji. Tak w ogóle wszedłem do tego wątku z nadzieją, że uda mi się ustalić coś na temat warunków zatrudnienia, które pracodawca ten oferuje. Czy może od Was dowiem się, jak pracodawca ten podchodzi do osób bez doświadczenia zawodowego? Można śmiało aplikować?

Jola
@Maciej

Krystian cz myśli że jest szefem a każdy ma go w powazaniu... Osoba niekompetentna... Fryzjer ????

KaSia

Firma ma problem z terminowym wypłacaniem wynagrodzenia za prace. Poza ta spółka, dostaje się druga umowę o prace na spółkę World Real Estate. Nie wspomnę już o tym, ze nie opłacają składek ZUS. Omijać szerokim łukiem.

Poradka
@KaSia

A orientujesz się czy dają możliwość współpracy B2B zamiast 2óch umów? Jestem w trakcie rekrutacji... Na jakim stanowisku pracowałaś?

KaSia
@Poradka

Na jakie stanowisko?

uciekinier
@KaSia

Krystian Czerw...i...ski z DIPI tym rządzi, nie wypłaca pieniędzy na czas, spóźnia sie od pierwszego miesiąca pracy, po trzech miesięcach umów i oszukiwania "klientow" DIPI zwalnia mediatorów. Jak jeszcze raz się spóźnia z wyplata to zgłaszam do PiP Ludzie omijajcie ich

Michalina
@uciekinier

Nie ma potrzeby nikogo zwalniac i nikt nie zostal zwolniony jesli sie myle to prosze o dowod w postaci wypowiedzenia. Pracuje w kadrach i z tego co wiem to najslabsze ogniwa czyli temu Panu Patrykowi ktory wylewa żale konczyla sie umowa probna ktora trwala 3 miesiace.Byl pracownikiem ktory nie nadawal sie do pracy mediatora , jąkał sie itd co zauwazylam w kadrach a co dopiero musial wyprawiac przy pracy z klientem Dodam ze po tym jak pracodawca dowiedzial sie ze pracownik mial bliskie kontakty z pracownica musielismy podziekowac Panu Patrykowi za tak profesjonalna wspolprace i umowa z jego osoba nie zostala przedluzona

@Michalina

Hahah ktoś z ekipy pokazał mi że ładnie mnie tu cisną, gdybym ja to pisał raczej odniósł bym się do tego ze mieliśmy się podszywać pod spółkę mentax z Koszalina i uczyć się na pamięć gdzie nasza siedziba i jaki mamy kapitał zakładowy, na co mam dowody, ale chyba to jest sprawa dla prezesa tamtej spółki niż by wyżalać się w internecie. Jakie są dowody na to ze miałem bliski kontakt z jakakolwiek pracownica, proszę sobie nie dopowiadać jakiś spekulacji i plotek.

osoba
@Patryk

drugom osobę też zwolnili co to robiła?

@osoba

Drugą osobę * Dla sprostowania nikogo nie zwolnili, dostaliśmy dwie umowy uop i uz, na dwie różne spółki, każda inny prezes ale odpowiedzialny jest za to pan Krystian Cz. Który nie figuruje tam ze względu na to, że nie ma pozytywnej opinii wśród oszukanych pracowników firmy DIPiA, którym rzekomo miały być zwracane należności i nie podpisali by umów zlecenie które miały być formą spłaty należności przez spółkę Mentax (już nie ten Mentax z Koszalina jak nam mówiono, tylko z Warszawy, po tym jak prezes z Koszalina do mnie zadzwonił, nagle staliśmy się spółka z Warszawy z oddziałem we Wrocławiu). Mieliśmy powoływać się na przełożonego p. Rafała, którego p. Krystian nazywał swoją prawą ręką. Nie przedłużyli umów osobą którym skończył się okres próbny, kolejnym osobą na stanowisku mediator kończą się umowy próbne końcem grudnia, wiec druga osoba z która rzekomo łączyły mnie bliższe stosunki w pracy dalej tam pracuje, a p. Krystian niech pomyśli czy on zachowuje się etycznie względem pracownic, zanim napisze bezpodstawnie o jakichkolwiek bliższych relacjach z mojej strony.

@KaSia

Polecam wynagrodzenie wyplacili z odsetkami za zwloke wporzadku firma jak i szefostwo

@Patryk

Czytajac to wszystko dochodze do wniosku, że Patryk Pelczarski,Eunika Przygodzka, Aleksandra Durczynska dzialajac w porozumieniu oszukali nas wszystkich czyt bylych pracownikow Dipia wmowili nam ze dostaniemy zalegle wynagrodzenia a teraz staraja sie wybielic na forum. Ciesze sie ze tu piszecie i opisujecie swoje dzialania. Do zobaczenia w Prokuraturze.

smuteczki
@KaSia

oj krystian, krystian i po co ci to było ... po co robiles sobie wrogów od początku... po co zwalniales eunike i resztę... dlaczego jesteś tak zaklamany? pomysl o dobrej terapii

lelum
@Oszukny Dipia

krystian cz pisze sobie sam opinie

Walczmy z Hejtem

Rozumiem że możecie być rozgoryczeni zaistniałą sytuacja niestety po Waszych wypowiedziach odczuwam politowanie dla Was Wszystkich, sama nie otrzymałam wynagrodzenia na czas ale Cieżko nawet sie odnieść do textow typu cyt "ma małego, (usunięte przez administratora) itd itp . To świadczy tylko o Was jaki poziom przedstawiacie intelektualny. Nie dziwie sie ze Was nie chca w firmie bo sama bym nie chciala współpracowac z ludzmi którzy w taki sposób sie wypowiadają.Pozdrawiam

Abcd
@Walczmy z Hejtem

Przecież to pisze wszystko pan Krystian Cz. żeby zrobić z siebie ofiarę. Jego częsty zabieg, na grupie mediatorów stosował to przy każdej sytuacji gdzie była ewidentnej jego wina.

@Abcd

Xyz
@Oszukny Dipia

Mam dowody na to ze za wszystkimi przekrętami związanymi z dipia/mentax/regus hub i odzyskiwaniem należności dla tych ludzi stoi Krystian czerwiński, screeny i nagrania z grupy gdzie się wypowiadał Do tego dość chamsko nie tylko na temat poszkodowanych ale tez jaki był dla samych pracowników. Screeny były robione i zapisywane na bierząco bo już od końca października ta praca zaczęła być podejrzana. Chętnym podrzucę na @ lub to prokuratury hehe

Zalosne
@Xyz

Jednak to i tak Ty byles narzedziem w ich rekach i wykonywales zadania wiec tak samo jestes winny trzymaj screeny dowod to bedzie na to ze w tym uczestniczyles.

Xyz
@Zalosne

Wykonywałam ponieważ mówiłeś że działamy zgodnie z prawem.

Rita
@Xyz

Na czym polegała ta praca? Jakie umowy zlecenie były proponowane poszkodowanym?

tomson
@Rita

umowy zlecenie

Giant

Cała prawda o tej firmie na stanowisku mobilny mediator: 1. Auto dostajesz ale po miesiącu je zabierają i „pracujesz zdalnie”. 2. Na szkoleniu omawia się w kółko ten sam case, poszkodowani z DIPiA mają dostać w 100% zwrot wierzytelności, a prawda jest taka ze po podpisaniu przez nich umowy ZLECENIE nie dostają nic. 3. Wpłaty są opóźnione czasem o tydzień. Zatrudniony jesteś na kilku umowach. 4. Brak jakiejkolwiek normalnej komunikacji w firmie, nie da się skontaktować przez przełożonego do innego działu np. Kadr czy księgowości żeby coś wyjaśnić bo to jakaś wielka tajemnica. 5. Pracownicy są traktowani po chamsku, przełożony lubi wymuszać poczucie winy na pracownikach mimo ze pytają się o prosta rzecz, jak nie wiesz to jesteś dla niego debilem. 6. Poza praca mediatora zlecają jakieś inne szemrane rzeczy do zrobienia wychodzące poza zakres obowiązków. 7. Jak traficie na pana Krystiana Cz. Uciekajcie od razu, to zwykły (usunięte przez administratora) nie szanuje swoich pracowników, jest manipulatorem. 8. A po trzech mies próbnych zostajecie bez pracy, nawet jak byliście najbardziej lojalnym pracownikiem. Nie polecam, to kolejna dipia która chce oszukać jeszcze więcej ludzi, cieszę się ze już tam nie pracuje i mam nadzieje ze niedługo cały ten cyrk upadnie lub w końcu pip dobierze im się do skory.

Lee
@Giant

Gdzie jest siedziba tej firmy?

Beka
@Lee

Na Liskiego

Regus
@Giant

Pani Euniko pisze Pani ze otrzymuje Pani auto nastepnie trafia Pani na prace zdalna, przykro ze w kraju panuje zaraza i czyni tak 80 % firm. Podkresla Pani ze jest lojalna jak widac po wpisie nawet bardzo. Trzy miesiace to okres probny aby sprawdzic czy pracownik na danym stanowisku sie sprawdza najwidoczniej nie byla Pani pracownikiem z ktorego byłoby kierownictwo firmy zadowolone. Aby otrzymac pieniadze za umowe zlecenie należy przedstawic rachunek i zakres wykonanych prac te przepisy nie sa wewnetrznym wymyslem firmy tylko oparte sa na przepisac Prawa Polskiego. Widze również ze jak kierownik wymaga od Pani troche pracy to juz niezbyt chetnie sie pracuje oczywiscie ja rowniez życzyłbym sobie otrzymywac pieniadze za nic nie robienie. Jesli zas chodzi o dostep do kadr i ksiegowosci dostepni sa caly czas w godzinach od 8-16 niezmiennie w tym samym miejscu. Pani Euniko prosze sie zastanowic 2 razy zanim bedzie sie Pani starac oczernic firme nie majac racjonalnych spostrzezen.

Giant
@Regus

Panie Krystianie Cz., albo może Michalino, „Brawo Ty” oraz „Zaniepokojony”, prawda w oczy kole? Nie trzeba pod każdym komentarzem zmieniać nazwy, wiadomo, ze wszysykie napisał pan.

Haha Krystian śmieszny jesteś
@Giant

A teraz widać ze zebrał cała swoją szemrana ekipę do oceniania negatywnie naszych opinii które są prawdziwe o tej firmie i o przekrętach które robi Krystian Cz. Żałosne, ale nie dziwi mnie to bo na więcej i tak go nie stać ;)

tchorZ
@Haha Krystian śmieszny jesteś

To jest naprawdę zalosne, naglosnimy sprawę o Panu krystianie, może wrobi eni w finanse już się tym zajmą... Pan Rafał prawa ręka też odpowie

Eldorado

Wielki Pozytyw potrafia robic Kase

@Eldorado

Robić kasę czyli kraść innym?

Eldorado

Jak ukradli to nalezy to zglosic. Bezpodstawne oskarżenia o kradzież rowniez sa karalne. A stac ich na to aby Ciagac Cie po sadach pytanie czy Ciebie na to stac.

DIPiA

Drodzy państwo uspokójmy się, pracownicy nie zostali zwolnieni tylko skończyła im się umowa w okresie próbnym, za miesiąc skończy się kolejnym i każdym innym których zatrudnimy skończy się po trzech miesiącach. Nie możemy was dłużej trzymać ponieważ nie zarabiamy na was po trzech miesiącach, możecie się zatrudnić w naszej firmie i dostać polowe wynagrodzenia nie robiąc nic, albo robić z nami wałeczki i dostawać 3k na rękę. Wybór należy do was!

Ola mobilni

Poziom merytoryczny wypowiedzi tutaj widzę że nie przekracza 0 .Widocznie według Nich za słabi byliśmy aby tu pracować. Zgadzam się z wypowiedziami Patryka Euniczki. Musimy przedstawić pracodawcę w najgorszy sposób jaki się da a tu jest dobre miejsce do tego .

Eunika

Widzę, że staneliscie w mojej obronie za co Wam dziekuje nie przedłużyli mi umowy . Przykro bo bylam najlepsza z Was wszystkich a i tak nie mam przedłużonej umowy nie rozumiem tego dlatego teraz piszmy tu negatywne opinie niech maja za swoje.

Czerwiński Krystian

Mam małego

Pelczaski Patryk

Cofam wszystko co napisalem wyplacili mi zalegle wynagrodzenia

Червінський Терка

Крістіан платить Рафалу за натискання сумних посмішок.

Zostaw merytoryczną opinię o Regus Hub Property Management Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Regus Hub Property Management Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Regus Hub Property Management Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Regus Hub Property Management Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Regus Hub Property Management Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Regus Hub Property Management Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Regus Hub Property Management Sp. z o.o.
  • Budziszyńska 120 lok. 36
    54-436 Wrocław

Regus Hub Property Management Sp. z o.o.