Hotel „Zamek na Skale” (****)

Trzebieszowice

Opinie o Hotel „Zamek na Skale” (****)

Joanna

Śledzicie aktualne oferty pracy? Znajdziecie je na stronie internetowej firmy: http://www.zameknaskale.com.pl/praca Co możecie powiedzieć osobom aplikującym o warunkach zatrudnienia? Jakie benefity zapewnia firma?

znawca tematu

Właściciel tego hotelu traktuje pracowników jak szmaty. Nie płaci wynagrodzenia oszukuje. To samo powinni robić goście hotelowi, którzy się tam pojawią.

Nel

Hotel bardzo kiepski. Nie wiem za co mają cztery gwiazdki wg mnie to max 3. Pokoje brudne, pod łóżkami szkło, kurz i stare brudne dywany. Bylismy zimą z pół rocznym dzieckiem. Otrzymalismy pokój 50 metrów od głównego budynku - TOTALNA KATASTROFA. Jak wrócić zimą z małym dzieckiem do pokoju z basenu. Okna się nie domykają-zimno w pokoju. Dostawki to łóżka polowe-tragedia. Brak pościeli. 3 osoby, 2 poduszki. Na korytarzach zimno i ciemno. Brak ciepłej wody przy większym obłożeniu obiektu. Poważny problem z rezerwacją. Obsługa beznadziejna, nie kompetentna. Kilkanaście telefonów i e-maili żeby dogadać się z recepcją. W spa basen to istny kicz. Brudno, brak reczników. Sauny nieczynne. Brak oświetlenia na placu. Zimą z kolacji wraca się po ciemku. Ciężko odnaleźć recepcję- brak drogowskazów. Generalnie jedna wielka katastrofa. Właściciele nie mają pojęcia o prowadzeniu hotelu. Nigdy tu nie wrócimy. Nie polecam a szczególnie dla rodzin z dziećmi.

poldek

jak to, a oc dokładnie sa Ci winni? Wydaje mi się, że jednak ten hotel jest dobra firmą, bo ma cztery gwiazdki jakby nie patrzeć i na penwo też to świadczy o nich dobrze, bo takich gwiazdek nie dostaje sie za nic.

Ziomek co troche tam przepracował

A co się dokładnie zmieniło? Ja wciąż nie mogę wytargać pieniędzy które są mi winni.

Do stadion

Teraz pracuję w hotelu 3*, w którym nigdy nie było urzędników i nie ma nadanej kategoryzacji. Więc o jaikm długim i żmudnym procesie mówimy. Brak kontroli = samowolka.

była pracownica

Dokładnie tak to wygląda. Otrzymali 4* na początku swego istnienia, a potem trzeba je tylko utrzymać. I robią to w ten sposób, o którym pisałam. Byłam tego naocznym świadkiem więc proszę nie gdybać o jakichś dłuższych procesach. Zresztą tak jest wszędzie. Nie ma nad tym żadnej kontroli. A to jest wina przepisów czyli państwa. A nieuczciwi właściciele to wykorzystują.

trochę w tym hotelu przepracowałem. Jakie szefostwo, takie zarobki (jak dostaniesz wypłatę to nie wiesz co z nią zrobić,(usunięte przez administratora) ).(usunięte przez administratora) Zapraszamy

hodor

Z wypłatami w tej firmie, a raczej tym hotelu bywa różnie, (usunięte przez administratora) o czym mogą świadczyć nawet wypowiedzi moich przedmówców, o ile jeszcze z pracownikami spokojnie można się dogadać i pomogą w razie problemów to z pracodawcą jest bardzo ciężko, nie traktują tak jak powinno się traktować.

gość

SZCZERA PRAWDA !!!

nie wazne

Szczera prawda. Ludzie omijajcie ten hotel z daleka. A(usunięte przez administratora) Nie pracuję tam od pól roku(usunięte przez administratora)

gość

Szczera prawda.(usunięte przez administratora) Atmosfera w hotelu jest tragiczna ! Co do kasy to też się wszystko zgadza.

Zostaw opinię o Hotel „Zamek na Skale” (****) - Trzebieszowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel „Zamek na Skale” (****)