VISITzakopane.pl

Zakopane

Opinie o VISITzakopane.pl

Anita

Narzekaliście trochę na pracę w firmie. Czy aktualnie jest tak duża poprawa? Od dawna nikt nie pisze więc tak sadzę.

Zuzanna

Pracujesz w VISITzakopane.pl? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w Twoim dziale. Na co mogą liczyć obecnie pracownicy firmy? Jakie są największe plusy pracy tutaj?

Miś

Może wcześniej poszukiwali kogoś na to stanowisko ale teraz jest nieaktualne, poza tym jak ci zależy na pracy to możesz zadzwonić do nich i zapytać jak tak robiłem

Oczywiście, że nie polecam. Bajzel a nie firma.

Ania
@1 19.09.2016 11:31
Oczywiście, że nie polecam. Bajzel a nie firma.

Chetnie sie odniosę do komentarza , cóż praca w trybie sezonowym niesie ze sobą wiele różnorodnych zadań rozumiem ze nie do końca Pani odpowiadała , pozdrawiam Ania VisitZakopane.pl

mała mi

Również nie polecam. Brak zaufania do pracownika. Ciągła rotacja pracowników. Za moich czasów nie było nawet menagera biura.Laptop do pracy to jakaś porażka, nie można było na nim pracować.Ogólnie panuje chaos w firmie.Bardzo słaby standard apartamentów i z tego względu wynikało dużo problemów.

ko

NIE POLECAM !!!!

swiderek

pracowałem już w paru firmach i mam całkiem niezłe zdanie o VISITZAKOPANE.PL, szef konkretny gość, nie lubi obiboków i krętaczy,ze mną rozliczał się zawsze na czas i tak jak było umówione, osobiście radzę przekonajcie się sami, ja odszedłem bo wróciłem do gastronomii, ale jak ktoś szuka czegoś bardziej na sprzątanie czy do recepcji to warto spróbować

betyQ

ciekawski
@betyQ 04.02.2013 14:59
nie polecam. Za obietnicami i słowami nie idą czyny. Szkoda czasu i energii

Czy można więcej szczegółów prosić

Ania
@betyQ 04.02.2013 14:59
nie polecam. Za obietnicami i słowami nie idą czyny. Szkoda czasu i energii

Cóż może związane to było z brakiem zaangażowania w Pani pracy droga Bety

Zostaw opinię o VISITzakopane.pl - Zakopane

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VISITzakopane.pl