4 Dodaj opinię
4 48 20 5 1

Opinie o VisitZakopane.pl

Jerzy Nowy wpis

@Pani P. To forum pracownicze, więc uwagi klientów może słuszne warto kierować do firmy!

Pani P. Nowy wpis

Dziekuje za pobyt , Apartament byl piekny i czysty ,pachnaca posciel i dobrze umyta lazienka ,Jeden minus to to ze w biurze VisitZakopane pracownicy sa poubierani jak by niewiedzieli ze sa wizytkowka firmy ,kierowniku moze trzeba zamowic koszule dla wszystkich bo taka firma musi sie prezentowac ,Pozdrawiam

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 74 dni.
Nazwa działu: Handlowy

Wiecie czy VisitZakopane.pl udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tak1Nie
Ja Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam. brak szacunku do pracownika to podstawowy element tej firmy.

Tak2Nie

Grażyna

Bardzo dobra firma tylko z pracownikami chyba jest coś nie tak!

TakNie

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w VISITzakopane.pl? Czy zapewnione są benefity?

@Administrator

Zapomnij. Niby można korzystać z apartamentów ale to tylko na niby. Jak chcesz skorzystać to nagle szef wprowadza opłaty i kaze pracownikom blokować terminy.

Tak4Nie1

@Były pracownik

Update: mojego czasu była karta medyczna ale chyba się za nią coś dopłacało. Nie mam pewności.

Stażysta

Wiele się nauczyłem w pracy w VisitZakopane, może dlatego że była to moja pierwsza praca. Kasa faktycznie mogła być lepsza. Atmosfera bardzo zależała od wyników, wiadomo jak to w sprzedaży, więc czasem pojawiał się stres. Zadania bardzo różnorodne, nie tak jak w korpo. Z początku uważałem, że nagrywanie rozmów jest słabe, ale teraz widzę że przydało mi się jako szkolenie ze sprzedaży. Do wielu rzeczy trzeba dochodzić samemu, więc są wyzwania, mi to akurat pasowało, ale wiem że niektórzy mieli z tym problem. Ogólnie na plus.

Tak7Nie

Anita

Narzekaliście trochę na pracę w firmie. Czy aktualnie jest tak duża poprawa? Od dawna nikt nie pisze więc tak sadzę.

Tak6Nie

Zuzanna

Pracujesz w VISITzakopane.pl? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w Twoim dziale. Na co mogą liczyć obecnie pracownicy firmy? Jakie są największe plusy pracy tutaj?

Miś

Może wcześniej poszukiwali kogoś na to stanowisko ale teraz jest nieaktualne, poza tym jak ci zależy na pracy to możesz zadzwonić do nich i zapytać jak tak robiłem

Tak6Nie

majki

ale przyjacielu może zamiast oskarżeń i straszenia, to jakieś konkrety co? a poza tym chciałabym się dostać do was do pracy na stanowisko Asystent działu sprzedaży i marketingu, mój narzeczony mi powiedział

TakNie

Oczywiście, że nie polecam. (usunięte przez administratora)

Tak1Nie

mała mi

Również nie polecam. Brak zaufania do pracownika. Ciągła rotacja pracowników. Za moich czasów nie było nawet menagera biura.Laptop do pracy to jakaś porażka, nie można było na nim pracować.Ogólnie panuje chaos w firmie.Bardzo słaby standard apartamentów i z tego względu wynikało dużo problemów.

Tak4Nie

ko

NIE POLECAM !!!!

swiderek

pracowałem już w paru firmach i mam całkiem niezłe zdanie o VISITZAKOPANE.PL, szef konkretny gość, nie lubi obiboków i krętaczy,ze mną rozliczał się zawsze na czas i tak jak było umówione, osobiście radzę przekonajcie się sami, ja odszedłem bo wróciłem do gastronomii, ale jak ktoś szuka czegoś bardziej na sprzątanie czy do recepcji to warto spróbować

Tak14Nie

betyQ

nie polecam. Za obietnicami i słowami nie idą czyny. Szkoda czasu i energii

Tak4Nie

ciekawski
@betyQ

Czy można więcej szczegółów prosić

Ania
@betyQ

Cóż może związane to było z brakiem zaangażowania w Pani pracy droga Bety

Tak8Nie

Zostaw opinię o VisitZakopane.pl - Zakopane

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie