2 Dodaj opinię
2 45 81 5 1

Opinie o Primavera Jastrzębia Góra

Jestem pracownikiem w Primaverze już od ponad roku. Jestem bardzo zadowolona z pracy w tym obiekcie. Super atmosfera, sympatyczni, pomocni pracownicy z innych działów. Jest to obiekt z perspektywami na przyszłość, ciągle się coś powiększa, przekształca czyli jednym słowem mówiąc rozwija pełną parą :) Mamy co jakiś czas kursy, szkolenia... Ja aktualnie zaczęłam roczny kurs j. angielskiego zorganizowany i całkowicie sfinansowany przez Primavere. Pracodawcy bardzo dbają o dobro, lepsze funkcjonowanie i rozwój obiektu. Są w każdej sytuacji można podejść zapytać się o zdanie, opinię a nawet pomoc są także bardzo wymagający, ale przecież nie ma się czemu dziwić w końcu dbają o dobro własnej firmy. Są też kierownicy różnych działów, na których też można zawsze liczyć w każdej sprawie. Pensja zawsze jest na czas, jeszcze nie zdarzyło mi się żadne opóźnienie, dodatkowo za dobra i wydajną prace otrzymujemy premię. Bardzo polecam obiekt Primavera jako miejsce pracy.

Tak3Nie9
Szczęśliwa Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Witam serdecznie! Pracowałam w Primaverze dość długo, i... Przez pierwsze lata było super, poznałam dużo wspaniałych ludzi, a przyjaźń z niektórymi osobami pozostała do dzisiaj! Później... czas było odejść. Zrobienie kierowniczki (?) z dawnego pracownika, który pracował na tym stanowisku (?!)... PORAŻKA! Osoba jednostronna, zapatrzona w siebie, która rozwaliła cały zespół! Brawo! Mam nadzieje, ze szefostwo w końcu przejrzy na oczy, i na „ wyższe” stanowiska zatrudni odpowiednie osoby, a nie bez kwalifikacji, zakłamane, i wiecznie przytakujące. Nie mniej jednak dziękuje- za przyjaźń z niektórymi osobami, która jest do dziś! Pozdrawiam, Szczęśliwa ( bo zdecydowałam się odejść!)

Nowy wpis

@Szczęśliwa

dziękujemy za twój głos. Cieszymy się, że byłaś zadowolona z pracy w naszej organizacji i znalazłaś w Primavera przyjaciół. Ludzie to nasza największa wartość! Trudno nam się odnieść do zarzutów wobec jednego z Menedżerów, bo nie piszesz o kogo chodzi. Wychodzimy z założenia jednak, że na stanowisko kierownicze najlepiej nadają się osoby z danego zespołu, które znają specyfikę pracy w naszym obiekcie. Życzymy Ci powodzenia w dalszej zawodowej karierze!

Pytanie Nowy wpis

Czy jest możliwość w Primavera Jastrzębia Góra pracy na część etatu?

Nowy wpis

@Pytanie

Wszystko zależy od stanowiska na którym się pracuje. Zapraszamy do współpracy.

Czesław

Pracowałem jestem negatywnie nastawiony.(usunięte przez administratora) Niewieście pozytywnym wpisa są pisane przez kadry którzy nie mają pojęcia o pracy. Nie polecam hotelu, brzydkie pokoje, warunki fatalne, obsługa niemiła(usunięte przez administratora)

Tak7Nie

@Czesław

Panie Czesławie, Nie zgadzamy się z Pańską opinią o naszym obiekcie. Pozytywne opinie naszych gości na serwisach opiniotwórczych takich jak Booking czy TripAdvisor mówią same za siebie - zarówno o standardzie pokoi jak i warunkach oraz obsłudze. Opinii na temat Primavera nie piszą "kadry". Serwis Gowork bardzo szybko byłby w stanie to wyłapać i zablokować daną opinię. Tak jak usunął inwektywy z Pańskiej opinii oraz dane osobowe. Jeżeli ma Pan jakieś nieskończone sprawy do wyjaśnienia z nasza organizacją (a na to wygląda) to zapraszamy. Jesteśmy otwarci na rozmowę. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w poszukiwaniu nowego pracodawcy!

Tak1Nie2
Morgan

Dobrze wspominam pracę w Primaverze. To na pewno miejsce, gdzie dobrze traktuje się pracownika. Gdzie jest dobra atmosfera i zgrane zespoły. Każdy siebie szanuje i większość osób zawsze chętnie pomoże. Oczywiście, Primavera ma też swoje problemy - ciężko nazwać pracę tutaj "kreatywną". Mało tu miejsca na swobodę pracy, dyrekcja ma swoje pomysły i rzadko słucha uwag kierowników. Nawet jeśli te pomysły są bardzo złe. Pierwszy raz w życiu widziałem, żeby dyrekcja miała kogoś kierownikiem działu, a i tak zarządzała nim samodzielnie - kierownik był tylko na pokaz. Innym problemem Primavery są toksyczni pracownicy - jest takich paru, warto ich unikać. Źle wspominam współpracę z panią A. z recepcji, która uważała się za najważniejszą w hotelu, a która najmniej robiła. Naprawdę, warto unikać takich ludzi podczas pracy tutaj, jak ognia. Dyrekcja ma co poprawiać przez następne lata. Bardziej zaufać pracownikom, dać im pracować po swojemu, to tylko zwiększy wydajność ich pracy. Myślę, że to się uda - co by nie mówić, Primavera rozwija się niesamowicie prężnie, dyrekcja też przez lata zmieniła się na plus. Muszę też pochwalić dział barmanów, który jest po prostu strasznie fajną, zgraną ekipą, która jakby dostała więcej możliwości to by była wizytówką hotelu. Aż miło się patrzało na nich przy pracy, ludzie, którzy lubią swoją pracę to rzadkość w tych czasach. Primavero, szanuj ich.

Tak4Nie2

@Morgan

Dziękujemy za dodanie opinii o pracy w Primavera. Cieszy nas bardzo, że dostrzegasz nasz rozwój i cenisz sobie atmosferę w firmie. Dziękujemy też za wskazanie obszarów, które powinniśmy rozwijać. Na pewno weźmiemy je pod uwagę w pracy nad wciąż tworzącą się kulturą organizacji. Życzymy powodzenia na dalszej drodze zawodowej!

Aktualność
Nie tylko pracą człowiek żyje! Pracownicy Primavera angażują się w wiele inicjatyw charytatywnych. Tym razem wzięliśmy udział w akcji rejestracji potencjalnych dawców szpiku - Dzień Dawcy dla Ali. Część z nas była wolontariuszami, którzy rejestrowali zdecydowanych i namawiali tych niezdecydowanych. Pozostali współpracownicy - od kelnerów po rehabilitantów - przyszli się zarejestrować.
Pomagamy, bo możemy! Pomagamy, bo mamy to w genach!
#robięwPrimce #teamdkms #pomagambomogę

Aktualność
Jak co roku spotkaliśmy się na Impreza Integracyjnej podsumowującej rok 2018, który ponownie był dla nas rekordowy pod wieloma względami. Zostały również przyznane nagrody dla Pracowników Roku oraz Ambasadorów Primavera.

Tematem tegorocznej imprezy, która odbyła się w Hotelu Mercure Gdynia, był "rock'n'roll". Świetnie się bawiliśmy - parkiet był pełen  a niespodzianką specjalną był występ świetnego kolumbijskiego saksofonisty Juan Felipe Alvarado. Każdy współpracownik dostał kalendarz ścienny ze zdjęciami z naszej sesji pracowniczej.

Chcesz dołączyć do naszej Prima Ekipy i wspólnie bawić się z nami następnym razem? Wyślij swoje CV na praca@primaveraspa.pl!

#robięwPrimce
Tak1Nie2

Tak3Nie9

@Pracownik

Bardzo dziękujemy za dodanie opinii na temat pracy w Primavera! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z pracy w naszej organizacji :)

Paradna

W Primce jestem już ponad 10 lat i nigdzie się nie wybieram, bo tu się przynajmniej nie nudzę! W obiekcie cały czas coś się dzieje, oprócz gości pobytowych mamy mnóstwo bankietów i konferencji, są wczasy odchudzające, więc pracy jest sporo. Primavera idzie cały czas do przodu a pracownicy razem z nią! W momencie gdy zaczynałam prace a teraz to jest to zupełnie inny obiekt na duży plus - jestem zadowolona że zostałam bo jakby nie patrzeć Primka w branży hotelarskiej się liczy i jest silnym obiektem na Pomorzu, więc taki wpis w CV jest bardzo pomocny. Mamy mnóstwo szkoleń i kursów aby być na bierząco z wszystkimi zmianami w hotelarce, więc nikt nas niczym nie zaskoczy. Jeżeli chodzi o atmosferę to zależy od zespołu - my kelnerzy mamy zawsze dobre humory i pomagamy sobie nawzajem. Może nie każdy pała do siebie miłością, ale jakoś trzeba z sobą wytrzymać te dobre kilka godzin więc staramy się i tak być mili i zachowywać minimum kultury. Ale tak po prawdzie to wżadnej pracy nie ma co patrzeć po opiniach tylko przyjść chociaż na kilka godzin zobaczyć jak jest naprawdę POMPA!

Tak3Nie4
Milena.

Po kilku latach pracy w dziale marketingu mogę szczerze napisać, że opinie wirtualne a rzeczywistość to dwa różne światy. Nie wyobrażam sobie lepszego miejsca na kreatywne działania. Przez te kilka lat nauczyłam się więcej niż na studiach i szkoleniach. Organizujemy świetne eventy, realizujemy mnóstwo własnych pomysłów, wprowadzamy wiele nowych rozwiązań, współdziałamy z zespołami które mają w sobie ogrom pasji i co najważniejsze wiele naszych działań realnie pomaga ludziom, gościom i współpracownikom. To co jest najlepsze dla ludzi szukających ciągłych wyzwań, to działania wykraczające poza samą Primaverę, jak część filozofii Primalife. Dając z siebie 100% - w zamian otrzymujesz 110%. I tak, jak ktoś szuka pracy, w której będzie się nudził to zdecydowanie tej pracy nie polecam!

Tak7Nie3

Aktualność
Kilka dni temu w Primavera Jastrzębia Góra odbyła się pracownicza sesja fotograficzna. W trakcie zdjęć świetnie się bawiliśmy i nie możemy doczekać się efektu końcowego! Zdradzamy Wam kilka ujęć z backstage'u. :)

#robięwprimce
Tak3Nie2
Uśmiechnięta

Dzień dobry, ja obecnie pracuje w Primaverze ( już ponad 4 lata) i tak się przywiązałam, ze ciężko będzie odejść... każdy tutaj pisze na podstawie spędzenia z nami 1-2 miesięcy. Może jednak warto byłoby zostać dłużej i przekonać się jak jest na prawdę? Praca ciężka- to prawda, ale wymagrodzenie jest zawsze na koncie na czas. W dzisiejszych czasach ten fakt jest bardzo istotny. Odnajdując się w swojej grupie ( pokojowe, kelnerzy, recepcja itd ) przychodzi się do pracy z chęcią. Oczywiście, są dni, ale to jak każdej pracy, ze się nie chce... ale tak ma przecież każdy!! Co roku mamy imprezę dla pracowników ( do tej pory najlepsza była sportowa!) , dodatkowo dostajemy premie, elastyczne godziny pracy... czego chcieć więcej?? Jak tylko będziesz tak fajny i uśmiechnięty jak my- uwierz, to będzie jedna ( jak nie najlepsza) z Twoich prac!

Niko
@Uśmiechnięta

Droga Pani uśmiechnięta,wynagrodzenie na czas należy się jak psu buda.Zwłaszcza w dzisiejszych czasach.Głupich nie ma.

@Niko

Być może dla @Uśmiechnięta również ten aspekt jest ważny. Być może do tej pory spotykała się z innymi praktykami na swojej drodze zawodowej. Dla nas i przyszłych kandydatów najważniejsze jest to, że padło wiele innych cennych argumentów.

@Uśmiechnięta

Bardzo dziękujemy za twój głos! Brakowało tu opinii osoby z tak dużym stażem.

Olek

Tak rzadko piszecie na forum, czy są jakieś powody?

Czy wiesz, że...

w Primavera Jastrzębia nigdy nie ma nudy! W tym roku na przykład zorganizowaliśmy dwudniowy Event Kulinarny!
Event Kulinarny to dwa konkursy gastronomiczne na wysokim poziomie, które odbyły się w dniach 25-26 kwietnia w Primavera Jastrzębia Góra. Pierwszy dla uznanych i doświadczonych szefów kuchni. Drugi miał za zadanie wyłonić kolejny talent kulinarny Polski Północnej wśród młodych adeptów sztuki kulinarnej. Kucharzy oceniało profesjonalne jury w składzie:
Wiesław Kartasiński (Radisson Blue Szczecin), Andrzej Jakomulski (Spa Leda Kołobrzeg), Wiesław Bober (Fabryka Wełny Pabianice), Tomasz Szymański (Iglotex), Adam Kotomski (Narvil), Dariusz Gwiazda (Primavera Jastrzębia Góra) oraz Pascal Brodnicki, z którym mieliśmy przyjemność poznać się na specjalnym spotkaniu dla pracowników Primavera.

Takie przygody lubimy najbardziej!
Lidia

@Pawel tak jak napisała sama firma. Nie zawsze trzeba się tak stuprocentowo kierować opinią obcych osób na forum i lepiej samemu sprawdzić czy faktycznie opinie mają potwierdzenie w rzeczywistości. I samo spróbowanie pójścia na rozmowę rekrutacyjną może być opcją sprawdzenia takich opinii z forum.

@Lidia

Dziękujemy za ten głos. Też uważamy, że warto przekonać się samemu i nie należy się sugerować wyrywkowymi opiniami, które często są niestety niezgodne ze stanem faktycznym.

Pawel

dzieki za ciekawa lekture, bo juz sie dzis tam wybieralem .

@Pawel

Szkoda, że nie chciał Pan poznać osobiście naszej organizacji. Nie warto przykładać wagi do wszystkiego co ludzie piszą na forum. Za to warto przekonać się samemu w trakcie rozmowy o pracę, czy współpraca z danym pracodawcą może pomóc Ci w rozwoju osobistym i zawodowym.

Tak2Nie1

Czy wiesz, że...

w Primavera Jastrzębia Góra współpracownicy mogą korzystać z Karty Klubowej? Dzięki Karcie możemy korzystać z wielu benefitów i rabatów, np. mamy bezpłatny dostęp do Prima Parku, możemy korzystać z rabatu na wiele usług w obiekcie a nawet możemy przyprowadzać nasze dzieci na animacje odbywające się w Primavera!

Dzięki Karcie Klubowej lepiej poznajemy nasze usługi i stajemy się ambasadorami marki Primavera Jastrzębia Góra! :)
Tak1Nie1

Napiszcie, jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie!

Czy wiesz że...

wszyscy współpracownicy Primavera Jastrzębia Góra raz do roku spotykają się na wielkim balu podsumowującym rok? Co roku mamy temat przewodni. Tym razem był to Wenecki Bal Maskowy.

To dla nas okazja do lepszego poznania się i wspólnej zabawy!

A jak się bawimy? Sprawdźcie sami!
Waldi

Niestety niektórym najlepiej wychodzi narzekanie. Wszystko jest źle.!!

@Waldi

Czasami warto samemu się przekonać jak jest u danego pracodawcy. Niestety ale osoby zadowolone z pracy nie wystawiają opinii.

Tak1Nie1

Od dawna nikt z Was nie zajmował stanowiska w sprawach związanych z wynagrodzeniami w Primavera Jastrzębia Góra. Czy ich poziom uległ w ostatnim czasie zmianie?

Lidia

@Primavera Jastrzębia Góra dzięki za odpowiedź. A czy można prosić o link, bo niestety na Państwa stronie nie widzę takiej zakładki, a jednak ta informacja przyda się nie jednej osobie chcącej u Państwa pracować.

@Lidia

Jesteśmy w trakcie budowy zakładki "praca" na naszej stronie internetowej. Tym czasem zapraszamy tutaj: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,100942,0,0,oferty_pracy

Pracownik Primavery

Pracuję w tej firmie już ponad 3 lata i mimo tego, że dostaję propozycje pracy w innych miejscach to nie decyduję się na zmianę pracodawcy. Po pierwsze firma się wciąż rozwija i można się naprawdę realizować. Zarobki są ok. Szefostwo faktycznie wymagające, ale to dlatego że pilnują swojego biznesu i wychodzą z założenia, że w pracy się pracuje... Jeżeli chcesz być recepcjonistą, który śpi na nockach to nawet nie aplikuj. Niestety, ale opinie dodają głównie osoby, które rozstają się z firmą w wielkich żalach a ci którzy pracują po kilkanaście lat (są i tacy) siedzą cicho. Polecam pracę w Primaverze osobom pracowitym.

Tak14Nie1

Aktualność

W Primavera Jastrzębia Góra trwa rekrutacja!

Szukasz pracy, jesteś zmotywowany, ambitny i słyniesz z gościnności? Jeżeli 4 razy odpowiedziałeś "TAK" to weź udział w rekrutacji a być może niedługo zobaczymy się na korytarzach nowoczesnego obiektu hotelowo-konferencyjnego z najwięszym Parkiem Wodnym w tej części Polski!

Zapraszamy do naszego zespołu:

- pokojowe

- kucharza

- szefa kuchni

- pomoc kuchenną.

Więcej szczegółów w zakłace OFERTY PRACY.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: praca@primaveraspa.pl

Alalaa

Praca może jeszcze byłaby ok, gdyby nie ta atmosfera? płaca grosze, za naprawdę ciężką pracę. Człowiek tyra od rana do wieczora jak dziki pies.. Kierownicy i szefostwo tylko obserwują do czego się przypierdzielić. Nie dziwię się, że wiecznie szukają pracowników. ????

Tak8Nie

@Alalaa

Niestety ale atmosferę w pracy tworzą ludzie. Bardzo nam zależy nam na tym, aby atmosfera w naszej firmie była przyjemna. Dlatego między innymi organizujemy imprezy pracownicze, na których lepiej się poznajemy i rozdajemy nagrody dla pracowników roku, które przyznają sami współpracownicy. Jesteśmy obiektem, który dba o wysoki standardy obsługi naszych gości. Nic więc dziwnego, że kierownictwo w trosce o utrzymanie tych standardów, zwraca uwagę, gdy ktoś nie wykonuje swojej pracy należycie.

Alalala
@Primavera Jastrzębia Góra

Zgodzę się, że atmosfere tworzą ludzie.. ale nie tylko pracownicy, ale szefostwo i zarząd również. Pracownicy niedługo zaczną padać.. jak muchy z przemęczena. Co komu dadzą spotkania integracyjne, nagrody? Jak co chwilę pracownicy i tak ododchodzą? To chyba świadczy tylko o tym, że taki system źle funkcjonuje? Nagrody przyznawane między pracownikami? Przecież to tylko tworzy nie chcianą rywalizację. Wasz hotel tworzą ludzie, pracownicy.. gdyby nie oni, nie byłoby 4 gwiazdek a 1.. Więc może warto Ich doceniać a nie na każdym kroku pilnować jak psy.

@Alalala

Po pierwsze, należy sprostować - Primavera Jastrzębia Góra to nie hotel i nie podlega kategoryzacji. Po drugie, w większości działów jest wysoki poziom stabilności zatrudnienia co oznacza, że rotacja jest niewielka (nie odbiega od tendencji w branży ). Oczywiście dostrzegamy problemy i staramy się im zaradzić.

0099pracoenik

Szukają . Napisz mejla lub osobiście przynieś

Pracodawca

@Lidia zapraszamy do zakładki "Oferty Pracy". Tam znajdziesz informacje o aktualnie otwartych procesach rekrutacyjnych.

fiki

kiedys jeszcze do nich szukali recepcjonistki pamietam.

a.

Ja również po miesiącu pracy zrezygnowałam i wyjechałam, czuję się oszukana i nie polecam tam pracy.

Tak11Nie

wolny człowiek od -jak wyżej

sezon rozpoczęty, zapowiadało sie fajnie w primaverze, przez telefon obiecanki cacanki - a tu KLAPA TOTALNA, po odebranu pierwszej wypłaty - potrąceniach (za pokój 10,00, dojazd, jedzenie które trzeba sobie kupić itd.) kwota wypłaty śmiechu warta - pakuję walizkę i UCIEKAM JAK NAJDALEJ - NIGDY WIĘJEJ PRACY W PRIMAVERZE. Traktowanie pracowników KOSZMAR. Praca tam to KLAPA, HORROR, KOSZMAR, ITD..........NIE POLECAM - nie dajcie się nabrać na ich gadkę i obiecanki. Ludzie jak zobaczą co się tam dzieje uciekają szybko. Zatrudniają dużo ludzi z Ukrainy za grosze. Kilka osób uciekała od nich w lipcu, jak zorientowali się jak postępuje szefostwo. KOSZMAR

Tak10Nie

wolny człowiek od -jak wyżej -
@wolny człowiek od -jak wyżej

HEHEHE, na (stronie-olx-praca)jest ich ogłoszenie zatrudnią kelnerów, kucharzy, pomoc kuchenną tel.Alicja, Sezon w pełni a oni nadal zatrudniają TO TYLE W TEMACIE, czyli ludzie od nich uciekają - i całe szczęście - niech pracują sami i zobaczą jak to jest w pracy tyle godzin za marne pieniądze i poniżeniu.

Tak8Nie

@wolny człowiek od -jak wyżej -

Jesteśmy bardzo dużym obiektem i nieustannie się rozbudowujemy, dlatego potrzebujemy co raz więcej współpracowników. Rekrutację prowadzimy właściwie non-stop, ale nie wynika to wyłącznie z rotacji w naszej firmie.

@wolny człowiek od -jak wyżej

O warunkach zakwaterowania i wyżywienia przyszli współpracownicy są informowani na pierwszych spotkaniach rekrutacyjnych. Nieprawdą jest, że obywatele innych krajów mają niższe wynagrodzenie niż reszta współpracowników. Wynagrodzenie zawsze zależy od doświadczenia i zaangażowania pracownika.

tomek

też mi się wydaje, że kelnerzy w tej pracy nie mają jednak luzów, a też nie sądze, żeby było tak jak mówisz, że nie można nawet jeden przerwy w ciągu dnia wykorzystać. Wiem, ze nadgodziny są płatne, bo wynikaja zazwyczaj niepalonowane, to już od gości zależy wszystko, wiaodmo, że trzeba obłużyć do ostatniego klienta.

J.G.

przeczytałam wszystkie opinie i nie chciałabym pracować w takim miejscu SZOK. Współczuję tym co tam trafią. Czasami osoby na stanowiskach kierowniczych powinni zmienić, aby hotel odzyskał swoje dobre imię. W tym przypadku dyrekcja też się nie sprawdza skoro pozwala na takie skandaliczne zachowanie i wyzyskiwanie pracowników, chyba że sami biorą w tym udział - to się nie dziwię,że pracownicy piszą jak tam jest naprawdę.

Tak11Nie

Zostaw opinię o Primavera Jastrzębia Góra - Jastrzębia góra