Primavera Jastrzębia Góra

Opinie o Primavera Jastrzębia Góra

Ann

Polecam! Ale tylko dla desperatów i tych, którym nie przeszkadza traktowanie ich jak śmieci :) Pozostali - omijać !

@Ann

Dzień dobry, Trudno nam odpowiedzieć na tę opinię, ponieważ nie odnosi się do żadnej konkretnej sytuacji i jest anonimowa co utrudnia nam reakcje. Odnosząc się do komentarza - NAM przeszkadza takie zachowanie i jeśli rzeczywiście współpracowaliśmy chętnie wyjaśnimy temat. Prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej – mailowo na hr@primaveraspa.pl – odniesie to na pewno większy skutek niż anonimowa wiadomość w portalu. Przeciętny staż pracy w naszej firmie wynosi ok 3 lata, mamy dużą część pracowników, którzy są z nami po 5-10 lat i nie zamierzają się z nami rozstawać. Sytuacja w firmie dynamicznie się zmienia, wprowadzamy projekty i usprawnienia, na które mają wpływ nasi pracownicy. Słuchamy ich i bierzemy ich zdanie pod uwagę. O traktowaniu jak śmieci nie słyszeliśmy. Pozdrawiamy!

Ava

Same pozytywne komentarze a ocena 2,2 ???? Dział marketingu działa i tworzy opinie chociaż wszyscy w powiecie puckim wiedzą jak jest naprawdę i w życiu nie pójdą do pracy w primaverze ????

@Ava

Dzień dobry, zostawiłeś swój głos nie odnosząc się w żaden sposób do pracy w Primavera, więc nie wiemy nawet czy byłeś / jesteś naszym pracownikiem. Piszesz, że wiesz „jak jest naprawdę” – zatem naprawdę jest tak, że zatrudniamy blisko 150 osób na umowę o pracę i większość jest z pobliskich miejscowości, więc zdanie jakoby nikt w powiecie puckim nie chciał u nas pracować jest nieprawdziwe. Ponad to zapewniamy Cię, w marketingu podobnie jak w innych działach, pracownicy zajmują się swoimi obowiązkami, czyli pracą, abyśmy mieli obłożenie i zadowolonych Gości (co z sukcesami się udaje), nikt nie zajmuje się pisaniem dobrych opinii o pracodawcy „na zlecenie”, wystarczy zagłębić się w komentarze i zobaczyć jak są różne. Pozdrawiamy

Mistrz patelni;)

Witam wszystkich.Pracowalem dosyc dawno temu,kiedy osrodek wypoczynkowy zaczynal sie przeistaczac z larwy w pieknego motyla,jesli chodzi o wizualny wystroj,takie byly zalozenia.Mimo ze byly czasem trudne momenty i niezla orka zwlaszcza w sezonie ,to milo wspominam tamto miejsce i kilku fajnych ludzi z ktorymi mialem okazje spedzic troche czasu.Fajne byly domki letnie dla pracownikow i pokoje.Duzo tez sie nauczylem w tej pracy,jednak z powodow osobistych musialem zrezygnowac niestety z tej pracy. P.S tak jak niektorzy pisali,najlepiej jest sie samemu przekonac czy miejsce i praca odpowiada.Ciekawe czy jakby ktos chciał wrócić do pracy to by przyjeli znow;)Pozdrawiam serdecznie. T.

@Mistrz patelni;)

Dzień dobry, dziękujemy za opinie. Miło nam, że zauważyłeś rozwój naszej firmy - nie tylko wygląd budynków się zmienia, nasz zespół także! Mamy dobrą, wykwalifikowaną ekipę :) Zgadzamy się - warto sprawdzić samodzielnie, czy fajnie się pracuje! Praca w hotelarstwie jest specyficzna, ale daję dużo satysfakcji. Jeśli szukasz pracy, warto próbować - trwają rekrutacje na różne stanowiska. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy powodzenia!

@Wiktoria

Ja pracowałam w "Drejku "bardzo dawno temu ,byłam zadowolona z pracy, z wynagrodzenia i oczywiście dużo ludzi poznałam.Każdy powinien przekonać się sam ,czy znajdzie tam miejsce, czy też nie .Kiedy tam się pojawiłam ,wszyscy byli mili ,pomocni ,tylko praca mi nieodpowiadała,ale z czasem się przekonałam :) i do dziś miło wspominam ,oczywiście, że jak wszędzie były i gorsze chwile,i różni pracownicy ,jak to wszędzie bywa.Zachęcam aby każdy sam się przekonał????

@@Wiktoria

Dziękujemy za opinie! Fajnie, że miło wspominasz pracę u nas i nasz zespół. Też zachęcamy do próbowania :) Powodzenia!

Kelner

Po przesłaniu CV dostałem telefon , przyszedłem na spotkanie , zadano mi pytania :zainteresowania , miejsce zamieszkania, dojazd ,szkoła .Gdy zakończyłem swoje stanowisko ,dowiedziałem się ,że mam prace:)

patrz wyżej

Zadowolona

Firma się rozwija. Wszystko jest ok. dużo się zmienia i widać to z roku na rok. Polecam

Zadowolona
@Zadowolona

Zadowolona czyim kosztem chyba kosztem pracownikow co tam robią!! Jedynie co się cieszę i najmądrzejsza moja decyzja to to że tam już nie pracuje. Współczuję tym wszystkim co tam robią że się tak dają robić ale cóż ich sprawa. Żadnych premi bo wiecznie coś wydatki itp w normalnych pracach to ludzie dostają bony bądź jakieś premie a tam były imprezy też ok teraz zrobili niespodziankę pracownikom i wzięli astora zamiast imprzy i bonów przykre to jest a cóż życzę powodzenia tym co pracują

Wanda
@Zadowolona

Hej, a co konkretnie się zmienia w Primaverze? :) Jak to przekłada się na warunki zatrudnienia dla pracowników? Czy dzięki temu są np. podwyżki wynagrodzenia czy większa liczba szkoleń, która wiąże się właśnie z rozwojem firmy? Na co można w związku z tym liczyć?

@Zadowolona

Dzień dobry, dziękujemy za opinię, zawsze warto poznać głos byłych pracowników! Piszesz o premiach - niestety nie wiemy, w którym dziale pracowałaś/łeś, ale to co piszesz o braku premii nie jest prawdą. System premiowy dotyczy większości naszych działów i jest zaprojektowany dla każdego działu indywidualnie - zależny jest od jakości pracy, wysokości sprzedaży, obrotu, obłożenia, pozytywnych opinii Gości, zaangażowania, braku spóźnień itp. Kolejny punkt - impreza pracownicza - nam też jest bardzo przykro, że w tym roku nie mogliśmy się spotkać i dzierżawa Astora nie miała z tym nic wspólnego. Jest pandemia i to ona była powodem odwołania wszelkich działań. Byliśmy zamknięci. Warto o tym pamiętać i mieć trochę zrozumienia co do ilości trudności, która spadła na branże i nasz zespół. Mamy jednak poczucie, że wyszliśmy z tego obronną ręką i udało się nam przetrwać ten trudny czas. Życzymy powodzenia w zawodowej karierze!

Pracowałem

Pracowałem w primce kilka lat i wspominam te chwile jak najlepiej. Duzo ludzi się tam przewinęłoi trochę się ich poznało. Na stanowisku na którym pracowałem było ok nie narzekałem na pracę. Jeżeli chodzi o jakieś bieżące naprawy to powiem szczerze z tym już był problem jak się o coś poprosiło. Kierownikiem działu technicznego Pan Mirek potrafil tylko obiecywać. Taki człowiek jak Pan Mirek nie powinien wgl pracować jako kierownik z takim podejściem do ludzi jakie prezentuje. Jest po prostu chamskim i arogancki. Powinien wziąść przykład z Pana Piotra jakie ma podejście do pracownika. Pozdrawiam szefostwo i cała ekipe primavery

Wanda
@Pracowałem

A na jakim stanowisku pracowałeś w Primaverze? Chciałabym się dowiedzieć, które konkretnie polecasz i, na które warto aplikować :) A tak w ogóle to dawno pracowałeś w Primaverze?

Urlopowicz

Witam Co tu pisać Wszystko super Wypoczynek udany na 200 % Zespół pracowników dobrany w 100% Każdy życzliwy i uśmiechnięty. A najbardziej uśmiechnięta to Pani w blond włosach O ile pamiętam Pani Sabina. Pozdrawiam Urlopowicz

Pracowałam

Pracowałam w primaverze i jeżeli chodzi o firmę to wypłata była zawsze na czas jeżeli chodzi o zarobki to już trochę gorzej bo jeśli szefostwo nie zmieni stawki to będą sami Ukraińcy pracować. Poznałam bardzo dużo fajnych ludzi z którymi mam kontakt do dziś jest parę osób uciążliwych i bezczelnych dziwię się że pracownicy z działu technicznego wytrzymują (usunięte przez administratora)

Viki

Jak podchodzicie do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności: chorych na epilepsje(padaczkę)?

Szczęśliwa

Witam serdecznie! Pracowałam w Primaverze dość długo, i... Przez pierwsze lata było super, poznałam dużo wspaniałych ludzi, a przyjaźń z niektórymi osobami pozostała do dzisiaj! Później... czas było odejść. Zrobienie kierowniczki (?) z dawnego pracownika, który pracował na tym stanowisku (?!)... PORAŻKA! Osoba jednostronna, zapatrzona w siebie, która rozwaliła cały zespół! Brawo! Mam nadzieje, ze szefostwo w końcu przejrzy na oczy, i na „ wyższe” stanowiska zatrudni odpowiednie osoby, a nie bez kwalifikacji, zakłamane, i wiecznie przytakujące. Nie mniej jednak dziękuje- za przyjaźń z niektórymi osobami, która jest do dziś! Pozdrawiam, Szczęśliwa ( bo zdecydowałam się odejść!)

@Szczęśliwa

dziękujemy za twój głos. Cieszymy się, że byłaś zadowolona z pracy w naszej organizacji i znalazłaś w Primavera przyjaciół. Ludzie to nasza największa wartość! Trudno nam się odnieść do zarzutów wobec jednego z Menedżerów, bo nie piszesz o kogo chodzi. Wychodzimy z założenia jednak, że na stanowisko kierownicze najlepiej nadają się osoby z danego zespołu, które znają specyfikę pracy w naszym obiekcie. Życzymy Ci powodzenia w dalszej zawodowej karierze!

Czy jest możliwość w Primavera Jastrzębia Góra pracy na część etatu?

Wszystko zależy od stanowiska na którym się pracuje. Zapraszamy do współpracy.

Czesław

Pracowałem jestem negatywnie nastawiony.(usunięte przez administratora) Niewieście pozytywnym wpisa są pisane przez kadry którzy nie mają pojęcia o pracy. Nie polecam hotelu, brzydkie pokoje, warunki fatalne, obsługa niemiła(usunięte przez administratora)

@Czesław

Panie Czesławie, Nie zgadzamy się z Pańską opinią o naszym obiekcie. Pozytywne opinie naszych gości na serwisach opiniotwórczych takich jak Booking czy TripAdvisor mówią same za siebie - zarówno o standardzie pokoi jak i warunkach oraz obsłudze. Opinii na temat Primavera nie piszą "kadry". Serwis Gowork bardzo szybko byłby w stanie to wyłapać i zablokować daną opinię. Tak jak usunął inwektywy z Pańskiej opinii oraz dane osobowe. Jeżeli ma Pan jakieś nieskończone sprawy do wyjaśnienia z nasza organizacją (a na to wygląda) to zapraszamy. Jesteśmy otwarci na rozmowę. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w poszukiwaniu nowego pracodawcy!

Morgan

Dobrze wspominam pracę w Primaverze. To na pewno miejsce, gdzie dobrze traktuje się pracownika. Gdzie jest dobra atmosfera i zgrane zespoły. Każdy siebie szanuje i większość osób zawsze chętnie pomoże. Oczywiście, Primavera ma też swoje problemy - ciężko nazwać pracę tutaj "kreatywną". Mało tu miejsca na swobodę pracy, dyrekcja ma swoje pomysły i rzadko słucha uwag kierowników. Nawet jeśli te pomysły są bardzo złe. Pierwszy raz w życiu widziałem, żeby dyrekcja miała kogoś kierownikiem działu, a i tak zarządzała nim samodzielnie - kierownik był tylko na pokaz. Innym problemem Primavery są toksyczni pracownicy - jest takich paru, warto ich unikać. Źle wspominam współpracę z panią A. z recepcji, która uważała się za najważniejszą w hotelu, a która najmniej robiła. Naprawdę, warto unikać takich ludzi podczas pracy tutaj, jak ognia. Dyrekcja ma co poprawiać przez następne lata. Bardziej zaufać pracownikom, dać im pracować po swojemu, to tylko zwiększy wydajność ich pracy. Myślę, że to się uda - co by nie mówić, Primavera rozwija się niesamowicie prężnie, dyrekcja też przez lata zmieniła się na plus. Muszę też pochwalić dział barmanów, który jest po prostu strasznie fajną, zgraną ekipą, która jakby dostała więcej możliwości to by była wizytówką hotelu. Aż miło się patrzało na nich przy pracy, ludzie, którzy lubią swoją pracę to rzadkość w tych czasach. Primavero, szanuj ich.

@Morgan

Dziękujemy za dodanie opinii o pracy w Primavera. Cieszy nas bardzo, że dostrzegasz nasz rozwój i cenisz sobie atmosferę w firmie. Dziękujemy też za wskazanie obszarów, które powinniśmy rozwijać. Na pewno weźmiemy je pod uwagę w pracy nad wciąż tworzącą się kulturą organizacji. Życzymy powodzenia na dalszej drodze zawodowej!

Aktualność
Nie tylko pracą człowiek żyje! Pracownicy Primavera angażują się w wiele inicjatyw charytatywnych. Tym razem wzięliśmy udział w akcji rejestracji potencjalnych dawców szpiku - Dzień Dawcy dla Ali. Część z nas była wolontariuszami, którzy rejestrowali zdecydowanych i namawiali tych niezdecydowanych. Pozostali współpracownicy - od kelnerów po rehabilitantów - przyszli się zarejestrować.
Pomagamy, bo możemy! Pomagamy, bo mamy to w genach!
#robięwPrimce #teamdkms #pomagambomogę

Aktualność
Jak co roku spotkaliśmy się na Impreza Integracyjnej podsumowującej rok 2018, który ponownie był dla nas rekordowy pod wieloma względami. Zostały również przyznane nagrody dla Pracowników Roku oraz Ambasadorów Primavera.

Tematem tegorocznej imprezy, która odbyła się w Hotelu Mercure Gdynia, był "rock'n'roll". Świetnie się bawiliśmy - parkiet był pełen  a niespodzianką specjalną był występ świetnego kolumbijskiego saksofonisty Juan Felipe Alvarado. Każdy współpracownik dostał kalendarz ścienny ze zdjęciami z naszej sesji pracowniczej.

Chcesz dołączyć do naszej Prima Ekipy i wspólnie bawić się z nami następnym razem? Wyślij swoje CV na praca@primaveraspa.pl!

#robięwPrimce

Jestem pracownikiem w Primaverze już od ponad roku. Jestem bardzo zadowolona z pracy w tym obiekcie. Super atmosfera, sympatyczni, pomocni pracownicy z innych działów. Jest to obiekt z perspektywami na przyszłość, ciągle się coś powiększa, przekształca czyli jednym słowem mówiąc rozwija pełną parą :) Mamy co jakiś czas kursy, szkolenia... Ja aktualnie zaczęłam roczny kurs j. angielskiego zorganizowany i całkowicie sfinansowany przez Primavere. Pracodawcy bardzo dbają o dobro, lepsze funkcjonowanie i rozwój obiektu. Są w każdej sytuacji można podejść zapytać się o zdanie, opinię a nawet pomoc są także bardzo wymagający, ale przecież nie ma się czemu dziwić w końcu dbają o dobro własnej firmy. Są też kierownicy różnych działów, na których też można zawsze liczyć w każdej sprawie. Pensja zawsze jest na czas, jeszcze nie zdarzyło mi się żadne opóźnienie, dodatkowo za dobra i wydajną prace otrzymujemy premię. Bardzo polecam obiekt Primavera jako miejsce pracy.

Bardzo dziękujemy za dodanie opinii na temat pracy w Primavera! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z pracy w naszej organizacji :)

Paradna

W Primce jestem już ponad 10 lat i nigdzie się nie wybieram, bo tu się przynajmniej nie nudzę! W obiekcie cały czas coś się dzieje, oprócz gości pobytowych mamy mnóstwo bankietów i konferencji, są wczasy odchudzające, więc pracy jest sporo. Primavera idzie cały czas do przodu a pracownicy razem z nią! W momencie gdy zaczynałam prace a teraz to jest to zupełnie inny obiekt na duży plus - jestem zadowolona że zostałam bo jakby nie patrzeć Primka w branży hotelarskiej się liczy i jest silnym obiektem na Pomorzu, więc taki wpis w CV jest bardzo pomocny. Mamy mnóstwo szkoleń i kursów aby być na bierząco z wszystkimi zmianami w hotelarce, więc nikt nas niczym nie zaskoczy. Jeżeli chodzi o atmosferę to zależy od zespołu - my kelnerzy mamy zawsze dobre humory i pomagamy sobie nawzajem. Może nie każdy pała do siebie miłością, ale jakoś trzeba z sobą wytrzymać te dobre kilka godzin więc staramy się i tak być mili i zachowywać minimum kultury. Ale tak po prawdzie to wżadnej pracy nie ma co patrzeć po opiniach tylko przyjść chociaż na kilka godzin zobaczyć jak jest naprawdę POMPA!

Milena.

Po kilku latach pracy w dziale marketingu mogę szczerze napisać, że opinie wirtualne a rzeczywistość to dwa różne światy. Nie wyobrażam sobie lepszego miejsca na kreatywne działania. Przez te kilka lat nauczyłam się więcej niż na studiach i szkoleniach. Organizujemy świetne eventy, realizujemy mnóstwo własnych pomysłów, wprowadzamy wiele nowych rozwiązań, współdziałamy z zespołami które mają w sobie ogrom pasji i co najważniejsze wiele naszych działań realnie pomaga ludziom, gościom i współpracownikom. To co jest najlepsze dla ludzi szukających ciągłych wyzwań, to działania wykraczające poza samą Primaverę, jak część filozofii Primalife. Dając z siebie 100% - w zamian otrzymujesz 110%. I tak, jak ktoś szuka pracy, w której będzie się nudził to zdecydowanie tej pracy nie polecam!

Aktualność
Kilka dni temu w Primavera Jastrzębia Góra odbyła się pracownicza sesja fotograficzna. W trakcie zdjęć świetnie się bawiliśmy i nie możemy doczekać się efektu końcowego! Zdradzamy Wam kilka ujęć z backstage'u. :)

#robięwprimce
Uśmiechnięta

Dzień dobry, ja obecnie pracuje w Primaverze ( już ponad 4 lata) i tak się przywiązałam, ze ciężko będzie odejść... każdy tutaj pisze na podstawie spędzenia z nami 1-2 miesięcy. Może jednak warto byłoby zostać dłużej i przekonać się jak jest na prawdę? Praca ciężka- to prawda, ale wymagrodzenie jest zawsze na koncie na czas. W dzisiejszych czasach ten fakt jest bardzo istotny. Odnajdując się w swojej grupie ( pokojowe, kelnerzy, recepcja itd ) przychodzi się do pracy z chęcią. Oczywiście, są dni, ale to jak każdej pracy, ze się nie chce... ale tak ma przecież każdy!! Co roku mamy imprezę dla pracowników ( do tej pory najlepsza była sportowa!) , dodatkowo dostajemy premie, elastyczne godziny pracy... czego chcieć więcej?? Jak tylko będziesz tak fajny i uśmiechnięty jak my- uwierz, to będzie jedna ( jak nie najlepsza) z Twoich prac!

Niko
@Uśmiechnięta

Droga Pani uśmiechnięta,wynagrodzenie na czas należy się jak psu buda.Zwłaszcza w dzisiejszych czasach.Głupich nie ma.

@Niko

Być może dla @Uśmiechnięta również ten aspekt jest ważny. Być może do tej pory spotykała się z innymi praktykami na swojej drodze zawodowej. Dla nas i przyszłych kandydatów najważniejsze jest to, że padło wiele innych cennych argumentów.

@Uśmiechnięta

Bardzo dziękujemy za twój głos! Brakowało tu opinii osoby z tak dużym stażem.

Zostaw merytoryczną opinię o Primavera Jastrzębia Góra - Jastrzębia Góra

• Jak się pracuje w Primavera Jastrzębia Góra?

Zobacz opinie na temat firmy Primavera Jastrzębia Góra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Primavera Jastrzębia Góra?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Primavera Jastrzębia Góra?

Kandydaci do pracy w Primavera Jastrzębia Góra napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Primavera Jastrzębia Góra