Odradzam w 100%
Powody:
- Praca sześć dni w tyg, poza sezonem 8h a w sezonie 9h dziennie.
- Około 5zł/g...
- Recepcja jest najgorszym działem. Wredne recepcjonistki, każdej zależy tylko aby dogryźć współpracowniczce. Kierowniczka kompletnie nie nadaje się na swoje stanowisko. Zamiast trzymać recepcję w ryzach i zachowywać się profesjonalnie- podchodzi do wielu spraw zbyt osobiście (kogo lubię - ułatwię mu pracę,kogo nie lubię - będzie moją ofiarą.)
-Kilku "dyrektorów ośrodka" - każdy wydaje inne polecenia, zamieszanie, rotacja ludzi.
-Kierownictwo wymaga zbyt wiele i nie zdaje sobie sprawy z tego, iż niekiedy jedna osoba nie może w tym samym czasie: odbierać telefonów, odpow na maile, obsługiwać klienta, adresować kopert i wiele innych rzeczy.
- Ciągły stres spowodowany przedmiotowym traktowaniem pracownika przez dyrekcję.
Plusy:
Pokojowe i kelnerzy bardzo sympatyczni.
Pracowałam tam tylko kilka tygodni, ale kiedy zrezygnowałam odczułam wielką ulgę.
Zastanówcie się, czy warto się męczyć