Opinie o Hotel windsor Jachranka w Jachranka

Hotel windsor Jachranka
counter
3 10 24 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 74 dni.

Co jaki okres czasu w Hotel windsor Jachranka można ubiegać się o podwyżkę?

Agata Nowy wpis

Czy faktycznie można się tu spodziewać nagłego zwolnienia mimo wykonywanych dobrze obowiązków?

Maria Nowy wpis

DEGRENGOLADA! Kombinatorstwo i oszustwo na oszustwie. Brak umowy o pracę przez ponad 2 tygodnie i dopraszanie się o nią. Pracodawca nie raczył mnie nawet ubezpieczyć. W międzyczasie próbował zmienić ustalenia-formę współpracy. Kategorycznie odmówiłam. Zagrozilam/ poinformowałam, że przedstawię sprawę PIP. A kiedy wreszcie przygotował umowę o pracę to zamiast ustalonej kwoty netto, która miałam otrzymywać, napisano kwotę brutto w wysokości równej prawie najniższemu wynagrodzeniu krajowemu brutto!!! Wystawny styl płacowego traktowania pracownika przez Hotel Windsor nie przypadł mi do gustu, podpisałam więc z musu co szybciej umowę o dzieło, nie chcąc więcej tracić czasu i zdrowia, otrzymując w ten sposób przynajmniej pieniądze za przepracowany czas, i tak zakonczylam tą niestrawna dla mnie formę "wspolpracy"/znajomosci z Hotelem Windsor w Jachrance. Niesmak jednak pozostaje, kiedy brak tak prostej zasady "nie czyń drugiemu co tobie niemile".

Tak3Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 281 dni.

Czy w Hotel windsor Jachranka są paczki/bony świąteczne?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Klara

Może ktoś ma wiedzę czy hotel potrzebuje pracownika do recepcji lub w administracji?

windsorka
@Klara

Tak - pracownika recepcji. Zapraszamy osobiście.

lalalal122545155
@Klara

Tak potrzebują......ale nie warto ubiegać się o pracę w tym Hotelu. Pieniądze niezłe, natomiast wykorzystają Cię na maxa i podziękują.

Tak1Nie
Roman

bardzo ciekawy sposób traktowania ludzi jak upomnisz się o swoje natychmiast jesteś na cenzurowanym. Zatrudniają niekompetentne osoby po znajomości np. księgową jest osoba która nie ma pojęcia o podatkach rozlicza ludzi którzy póżniej mają problem z US i ZUS sam to miałem więc wiem o czym mówię.

Tak4Nie

Jeżeli masz jakieś doświadczenia z Hotel windsor Jachranka to użytkownicy na pewno chętnie przeczytają Twoją wypowiedź.

Igor

Konkurencja używa sobie ile tylko może!!! A ja powiem tylko tyle, że firma ma opinię dobrego pracodawcy.

TakNie2

Jola

Fikcyjne lewe umowy. Zatrudniaja na najniższą krajowa. Zmuszają do samozatrudnienia. Niekompetentni pracownicy zatrudnieni po znajomości.

Iwona Sekuła.

Studniówka w styczniu 2017 śmierdzące makarony podają. Truja ludzi nigdy więcej. Pokoje tandeta obsługa tragedia.pijany Ukraiński portier.

Tak2Nie
Mariusz

Banda oszustow zatrudniaja na najnizszza krajowa na kuchni zlodzieje.

Tak6Nie

Gosc

Na balach sylwestrowych bijatyki cyganow rozroby . smierdzace ryby Masakra.

Tak6Nie

Gosc

Jedzenie niezdrowe smierdzace

Tak2Nie

Lilka

Pracuje w tym miejscu już od kilku lat i nie ma problemu z pensjami i innymi rzeczami które tu niektóre osoby wypisują jak się nie chce pracować to zawsze problem jest. dla mnie jest bardzo dobrze polecam

Tak4Nie5
KJ

Pracowałem w hotelu kilka miesięcy na kontrakcie a wcześniej dorywczo. Jeśli chodzi o płatności wynagrodzeń były na czas na kącie więc nie wiem czy tak kiepsko płacą bo w tym temacie nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Atmosfera z działami oraz z recepcją, też bez zarzutów. Miałem również doczynienia z samą Panią Prezes i członkami zarządu i tez współpraca była lojalna i atmosfera pozytywna. Nie ma do czego się przyczepić.

Tak4Nie5
Nick

Witam! Praca w tej organizacji można podzielić na dwie opinie. 1. współpracownicy - super zespół i bardzo życzliwi ludzie, jak dla mnie same plusy. 2. kadra menedżerska - TRAGEDIA!!!! oszukują pracownika w każdym momencie, nie płacą, albo płacą grubo po terminie, nie ma umowy o pracę, ani żadnej innej, choć na początku obiecują "cuda wianki", narzędzia do pracy dostanie się po miesiącu albo w cale, kasa jak uda się wyrwać jest często o 60-70% niższa od tej umówionej i to wyrwana po 2-3 miesiącach, płatna "pod stołem". Zero płatnych urlopów, zwolnień, choć na początku wszystko wygląda ok. Mocno przestrzegam przed podjęciem pracy z Zarządem i ich przedstawicielami. Bardzo niesolidna firma, choć ludzie tam pracujący bardzo kompetentni i na życzliwi, garują ile się da, a na koniec miesiąca muszą prosić się o to co im się należy jak przysłowiowa "psu kiełbasa". Zarząd niekompetentny, butny, zarozumiały i skąpy, aby nie powiedzieć o wrodzonych skłonnościach do oszukiwania i niepłacenia ludziom. Szkoda, bo atmosfera pomiędzy ludźmi w zespołach i w różnych działach bardzo dobra, ale rachunki trzeba płacić, a na to trzeba czekać jak żebrak, na jałmużnę.

Tak14Nie

mexx

a.recepcja.-jak.zarobki

Tak4Nie1

wieści 1236

Uważam,że jest w porządku. Bynajmniej kelnerzy w Windsorze nie narzekają:)

Tak3Nie1

oszukany

To co wyprawia się z pracownikami w tym hotelu przechodzi wszystkie oczekiwania. Oszuści, najlepiej pracować- bez umowy, na ful godzin i namawiają żeby otwierać własną działalność. Oszuści!!!! Trzymajcie się jak najdalej od tego miejsca. A i płacić nie ma komu.masakra.

ala

najniższa krajowa reszta pod stołem, a teraz działalnośc gosp a raczej samozatrudnienie śmieszne pieniądze (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel windsor Jachranka - Jachranka

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Hotel windsor Jachranka