Hotel windsor Jachranka

Opinie o Hotel windsor Jachranka

Filtruj opinie po kryteriach:

Klara
 Opinia

Może ktoś ma wiedzę czy hotel potrzebuje pracownika do recepcji lub w administracji?

windsorka
@Klara 10.05.2018 22:36

Tak - pracownika recepcji. Zapraszamy osobiście.

lalalal122545155
@Klara 10.05.2018 22:36

Tak potrzebują......ale nie warto ubiegać się o pracę w tym Hotelu. Pieniądze niezłe, natomiast wykorzystają Cię na maxa i podziękują.

Roman
 Opinia

bardzo ciekawy sposób traktowania ludzi jak upomnisz się o swoje natychmiast jesteś na cenzurowanym. Zatrudniają niekompetentne osoby po znajomości np. księgową jest osoba która nie ma pojęcia o podatkach rozlicza ludzi którzy póżniej mają problem z US i ZUS sam to miałem więc wiem o czym mówię.

Tak2Nie

Opinia

Jeżeli masz jakieś doświadczenia z Hotel windsor Jachranka to użytkownicy na pewno chętnie przeczytają Twoją wypowiedź.

Igor
 Opinia

Konkurencja używa sobie ile tylko może!!! A ja powiem tylko tyle, że firma ma opinię dobrego pracodawcy.

Jola
 Opinia

Fikcyjne lewe umowy. Zatrudniaja na najniższą krajowa. Zmuszają do samozatrudnienia. Niekompetentni pracownicy zatrudnieni po znajomości.

Iwona Sekuła.
 Opinia

Studniówka w styczniu 2017 śmierdzące makarony podają. Truja ludzi nigdy więcej. Pokoje tandeta obsługa tragedia.pijany Ukraiński portier.

Tak1Nie
Mariusz
 Opinia

Banda oszustow zatrudniaja na najnizszza krajowa na kuchni zlodzieje.

Gosc
 Opinia

Na balach sylwestrowych bijatyki cyganow rozroby . smierdzace ryby Masakra.

Tak6Nie

Gosc

Jedzenie niezdrowe smierdzace

Tak1Nie

Lilka
 Opinia

Pracuje w tym miejscu już od kilku lat i nie ma problemu z pensjami i innymi rzeczami które tu niektóre osoby wypisują jak się nie chce pracować to zawsze problem jest. dla mnie jest bardzo dobrze polecam

Tak4Nie

KJ
 Opinia

Pracowałem w hotelu kilka miesięcy na kontrakcie a wcześniej dorywczo. Jeśli chodzi o płatności wynagrodzeń były na czas na kącie więc nie wiem czy tak kiepsko płacą bo w tym temacie nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Atmosfera z działami oraz z recepcją, też bez zarzutów. Miałem również doczynienia z samą Panią Prezes i członkami zarządu i tez współpraca była lojalna i atmosfera pozytywna. Nie ma do czego się przyczepić.

Tak3Nie

Nick
 Opinia

Witam! Praca w tej organizacji można podzielić na dwie opinie. 1. współpracownicy - super zespół i bardzo życzliwi ludzie, jak dla mnie same plusy. 2. kadra menedżerska - TRAGEDIA!!!! oszukują pracownika w każdym momencie, nie płacą, albo płacą grubo po terminie, nie ma umowy o pracę, ani żadnej innej, choć na początku obiecują "cuda wianki", narzędzia do pracy dostanie się po miesiącu albo w cale, kasa jak uda się wyrwać jest często o 60-70% niższa od tej umówionej i to wyrwana po 2-3 miesiącach, płatna "pod stołem". Zero płatnych urlopów, zwolnień, choć na początku wszystko wygląda ok. Mocno przestrzegam przed podjęciem pracy z Zarządem i ich przedstawicielami. Bardzo niesolidna firma, choć ludzie tam pracujący bardzo kompetentni i na życzliwi, garują ile się da, a na koniec miesiąca muszą prosić się o to co im się należy jak przysłowiowa "psu kiełbasa". Zarząd niekompetentny, butny, zarozumiały i skąpy, aby nie powiedzieć o wrodzonych skłonnościach do oszukiwania i niepłacenia ludziom. Szkoda, bo atmosfera pomiędzy ludźmi w zespołach i w różnych działach bardzo dobra, ale rachunki trzeba płacić, a na to trzeba czekać jak żebrak, na jałmużnę.

Tak10Nie

mexx

a.recepcja.-jak.zarobki

Tak4Nie

wieści 1236
 Opinia

Uważam,że jest w porządku. Bynajmniej kelnerzy w Windsorze nie narzekają:)

Tak3Nie

oszukany
 Opinia

To co wyprawia się z pracownikami w tym hotelu przechodzi wszystkie oczekiwania. Oszuści, najlepiej pracować- bez umowy, na ful godzin i namawiają żeby otwierać własną działalność. Oszuści!!!! Trzymajcie się jak najdalej od tego miejsca. A i płacić nie ma komu.masakra.

ala
 Opinia

najniższa krajowa reszta pod stołem, a teraz działalnośc gosp a raczej samozatrudnienie śmieszne pieniądze (usunięte przez administratora)

pipa
 Opinia

Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie Od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 18.00 osobiście: ul. Lindley’a 16 00-973 Warszawa V piętro, pokój nr 501 telefonicznie: (22)-211-80-50

Tak7Nie

prawda
 Opinia

Witam ludzie tam potrafia pracowac po 330 godzin w miesiacu często na czarno a jesli maja umowe to na smieszne 1200 zł (najnizsza krajowa) a reszte dostaja pod stolem Nogdy nie wiadomo o jakiej godzinie skanczy sie prace praca po 16 godzin dziennie to normalka rekord pracy na kelnerze to 36 godzin bez przerwy (ustawienie i obsluga wesela sprzatniecie ustawienie komuni i zrobienie i sprzatniecie komuni ) pozdrawiam

Tak9Nie

Zostaw opinię o Hotel windsor Jachranka - Jachranka