Opinie o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hutchinson. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hutchinson na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

but

Stefan na Niciarnianej pracujesz co tam za wydziały robią ???

Stefan Przełóżwajchę

potwierdzam, nowi przychodzą i rezygnują po kilku dniach, zero sprawiedliwości, są wyspy co napierdalają po 150 % normy a na niektórych 60 % nie idzie uklepać, poza tam szantaż " jak Ci się nie chce pracować to nie pracuj ! " JEDEN WIELKI BURDEL ! Stefan z Niciarnianej, Pozdrawiam :)

Syf? To mało napisane...ludzie tam pracują a traktują ich jak (usunięte przez administratora) I jeszcze szantażują !!! Najgorszy zakład !!!

pycus

Orientujecie sie ile na ręke taki świeży zwykły pracownik moze liczyc ?

Brygadzista Produkcji

rekrutacja wewnętrzna z góry ustawiona doatać się do firmy łatwo awansowac trzeba niec plecy osób z góry

pytania standardowe i bez uczuć

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
gość

Oferują darmowy dojazd tylko ,że z wybranych przystanków...a co z resztą ludzi,którzy też chcą pracować?

Malutka

Mialo byz z kaliskiej *

Malutka

Wiecie o ktorej odjezdza busik z klaiskiej na zakladowa ?

zodiak

jak czytam te zenujace wypowiedzi typu"jak ci sie nie chce pracowac to idz do posredniaka to mnie krew zalewa.. co za debil tak moze pisac pracujac dla obcej firmy która go wykorzystuje do granic go rabie w banbuko za pare groszy a ze by zarobic musi zapierdzielac jak murzyn na polu bawełny..haha..normalnie debil

Kuba

jak pracuje Wam się na Niciarnianej ?

stawiam na Tolka banana

Natan jak ci się pracować nie chce to zawsze w pośredniaku będziesz miał lepiej a co do wypowiedzi: Limonki piszesz bzdury że hej jest stołówka i można spokojnie zjeść oraz w mikrofali podgrzać sobie jedzonko i zrobić herbatki.Powiem krótko większości wpisów to stek bzdur i kłamstw są to ludzie którym pracować się nie chce i oczekują od życia że pójdą do pracy gdzie będą nic nie robić a zarabiać krocie.Pośredniak zawsze otworem stoi.A czy przyjmują patologie czy nie to wam nie osądzać bo jak byście się czuli jak ktoś by o was tak mówił i pisał na jakimś forum.Dorośli ludzie a zachowują się jak szkoda słów.......

natan
@stawiam na Tolka banana

niestety tam robilem przez 1,5 roku i wiem jak jest..syf z gilem i nic wiecej wiec mi nie pisz bzdur.a co do pracy to napewno bylem bardziej kreatywny i bardziej doswiadczony od ciebie w tej zenujacej pracy..mialem dosc tego syfu i odszedłem bo szkoda marnowac czasu w takiej dziadoskiej firmie.

stawiam na Tolka banana
@natan

Nie jestem przekonany czy jesteś bardziej doświadczony bo ja pracuje tam troszkę więcej czasu w tym zakładzie ale oczywiście tobie może się nie podobać i spoko. Twój wybór świat jest wielki i prac wiele. Co do wypowiedzi zodiaka: Jak cie Mama nie nauczyła kultury chamie to mordę trzymaj nad poziomem gówna buraku, a Debil to cie spłodził. Więc najpierw trochę kultury osobistej i nie obrażaj innych bo reprezentujesz sobą dno patologio .

natan

A ostatnio przyjeli znowu nowych ludzi do hutchinsona tym razem z piotrkowa trybunalskeigo z wygladu totalna patologia...cieszyli sie głupki bo jeszzce niewiedza co ich czeka..:)

@natan

natan no zgadza się z Piotrkowa są ludzie zapomniałeś wspomnieć o Ukraińcach

limonka

tak sa..bedziesz szybko w palarni jadła albo na jakis schodach lub podłodze by tylko szybko połknać cos w locie i aby juz szybko leciec by norme zrobic, Pracowałam tam i dziekuje nigdy wiecej.

@limonka

limonka co ty za bzdury wypisujesz są stoły i ławki na zewnątrz , jest stołówka można spokojnie zjeść.

Izabela
@TPA1

Napisałeś to tak jakby to był jakiś Auschwitz :D Trochę dziwna sprawa,że zatrudnli ludzi wyglądających na patologię, wiesz może to takie biuro i robili taką właśnie selekcję :D Zastanawiam się właśnie nad podjęciem tam zatrudnienia :D

@Izabela

to raczej ktoś napisał jak tam jest źle "tak sa..bedziesz szybko w palarni jadła albo na jakis schodach lub podłodze by tylko szybko połknać cos w locie i aby juz szybko leciec by norme zrobic, Pracowałam tam i dziekuje nigdy wiecej" to napisała LIMONKA ja odpowiedziałem a o pato z Piotrkowa pisał NATAN więc jaki masz problem bo się coś pogubiłaś jak większość tych lemingów co łazi po produkcji

CRI
@limonka

Pracowałem ponad dwa lata temu, jest dobrze wyposażona stołówka, są automaty z napojami ciepłymi / zimnymi i z jedzeniem, teraz w innej firmie takich rzeczy nie mam, więc na plus

długi

Dzień dobry wszystkim, czy macie w zakładach socjalne kantyny?przerwy śniadaniowe?albo dofinansowane jedzenie?

mleczarz zak.
@długi

socjalne kantyny są przerwy śniadaniowe są

mARTA

Nie polecam tej firmy,pracowałam i juz wiecej w takim kołchozie robic nie zamierzam.Odradzam wszystkim !!Totalna wykańczalnia ludzi!

stefan

wez mnie nie rozsmieszaj popierdółko co pisze o leserach.. tam ludzie ciezko pracuja i odchodza bo albo sa ponizani albo juz nie maja siły pracowac pod taka debilistycznym zarzadem poczawszy od głownego debila lidera az po imbecyla kierownika konczac. A ty jak tak piszesz to ta parca ci jak najbardziej pasuje bo napewno sie opierdzielasz, nic nie potrafisz i nie ma z ciebie wydajnosci a w dodatku jestes pod przykrywka lidereczki ,bo np ja wozisz do domku..:)

ktosik

Witam . Proszę o krótką odpowiedź czy warto starać się o pracę w Hutchinson na ul. Kurczaki? Czy lepiej sobie odpuścić ?

Pat
@ktosik

chcesz pracować czy nie ?? ci co chcą pracować to pracują a inni leserzy tylko na forum wypisują jak to jest źle jacy to oni pokrzywdzeni są gdzie indziej to nic nie tzreba robić i jeszcze za to płacą i tak dalej. proponuję przyjść zobaczyć się przekonać a nie czytać wypowiedzi leserów co potrafią tylko stękać

HKI
@Pat

omijac ta firme z daleka. Cała łódź tam juz pracowała!!rEPUTACJA TEJ FIRMY JEST GORSZA NIZ DNO. niedługo zamkna ten burdel na gumach bo nie bedzie juz miał kto tam pracowac.

Pat

Wie ktoś coś na temat tego pikniku kiedy ma być ?? i gdzie

takitam

nie ma?

xyz

jak wygladaja premie w 1 miesiacu pracy na konfekcji ? sa czy nie ma ? bo nie wiadomo czy robic norme czy stac i palic glupa ?

Maciej

dostałem ofertę przez agencję na zakladową na passata mam być na zmianie gdzie brygadzistą jest niejaki Tomek .Czy warto tam iść bo różne opinię słyszałem

mleczarz zak.
@Maciej

Tomek to chyba chodzi o DŁUGIEGO zwany też DŁUGOPIS sztywny gość ale doprosi się . Na pewno nie ma czterech zapasów w swoim Daewoo chce walczyć ale wiadomo jak to jest , to jest walka z wiatrakami więc jak przyjdziesz i zrobisz swoje to spoko i pamiętaj szanuj się bo jak dasz palec to ci zjedzą całą rękę pilnuj pracy w soboty i niedziele . To ty mówisz że możesz przyjść a nie on że ty musisz przyjść

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson - Łódź

• Jak się pracuje w Hutchinson?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 9 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson?

Kandydaci do pracy w Hutchinson napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hutchinson