P.R.M. Mosty Łódź
2 27 67 5 1
Jacek

uwaga nie płaca podwykonawcom

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 99 dni.

Czy jest możliwość pracy w P.R.M. Mosty Łódź na część etatu?

Jacek

uwaga nie płaca podwykonawcom

Podwykonawca Nowy wpis
Klient
@Jacek

Niestety nie płacą albo bardzo opóźniają płatności. Sami nie radzą sobie na budowach. Kierownik chodzi i ma na wszystko czas, ale zapomina pracowac. Nie potrafią zgrać terminów podwykonawców a na końcu maja pretensje do wszystkich ale nie do siebie.

Tomasz Nowy wpis
Klient
@Jacek

Tak, to prawda że nie płacą dzwoniłem do księgowości to mi powiedziano że kasa wyszła ,to poprosiłem o potwierdzenie przelewu , ani potwierdzenia ani kasy pozdr

JOLA Nowy wpis
@Tomasz

Panie Tomaszu ,a dopełnił Pan wszystkich formalności ,aby otrzymać zapłatę? Proszę zgłosić swój rachunek w Krajowej Administracji Skarbowej na tzw "białej liście podatników VAT"

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 205 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w P.R.M. Mosty Łódź? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Dalton

Piszecie że jest tak h....o. Ja pracuję w Mostach od 10-lat. Nie narzekam ?. Wypłata zawsze 10-tego, delegacja jest, mieszkanie w delegacji też zapewniają (raz lepsze raz gorsze - zależy od kierownictwa). Co do Kierownictwa - są lepsi fachowcy i gorsi. Wiem jedno - jak nie podpadniesz (np.alkohol) to da się żyć. Jak ktoś jest dobry (cieśla, spawacz) to i stawkę ma niezłą, jak ktoś jest leser a trafi na upierdliwego kierownika to ma prze.....e. Jedno mogę przyznać - czasy eldorado (byłego prezesa) gdy były nadgodziny i się zarabiało minęły, może to kwestia braku kontraktów, zarządzania, nie wiem. Rozglądałem się po rynku i wiem że nie jest tak różowo wiec jeszcze chwilę popracuję, liczę że się poprawi i wrócą stare "dobre" czasy.

Tak3Nie2
BEATMASTER V
@Dalton

No to smialo moge ci odpisac : nie wroca .w mostach robilem 3 lata najpierw jako spawacz pozniej ruszylem na tournee po polsce z palownica ....kasa (usunięte przez administratora) robota po 12 h 2wie zmiany kwatera nawet niezla ale wtedy rzadzil stary prezes ...pozniej uleglem wypadkowi mialem problem z noga posedlem na zwolnienie 6 miesiecy i mnie (usunięte przez administratora) z roboty mimo ze nic nie zglasZAlem by nie robic brudu....tak jak ktos napisal wyzej piekny biorowiec auta nowe a po 2giej stronie plotu kicha ...stary sprzet itp . Spawarki pamietajace brezniewa ale wazne ze bioro ma sie dobrze ....2.500 tys jako spawacz ..zart jakis ....generalnie na miescie sie slyszy ze firma zeszla nizej niz krety ryja ...tyle

Lolek
@Dalton

Jeżeli płacą zawsze dziesiątego za wynagrodzenie płatne z dołu to robią niezgodnie z prawem. Radzę sprawdzić interpretacje prawną stosownego zapisu z kodeksu pracy. Do dziesiątego to sie można spóżnić w uzasadnionych przypadkach, a płacic zgodnie z regulaminem trzeba za mieiśąc z dołu czyli do końca miesiąca.

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 306 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w P.R.M. Mosty Łódź?

Mateusz

@Himen a dlaczego przyzwoita ? Co w firmie pozytywnego?

Himen
@Mateusz

Nie czepiają się byle czego i forsa w terminie.

Himen

Przyzwoita firma można pracować

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 407 dni.

Czy firma P.R.M. Mosty Łódź w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

t.....

kiedys to byla firma za czasow bylego prezesa teraz to rządzona jest przez bande zlodzejska

Tak3Nie

tam juz nie tylko pracownicy nie chca pracowac ale nawet podwykonawcy omijaja ta spolke zlodzejska dalekim lukiem wczesniej jakos za starej wladzy bylo normalnie teraz ma tylko zarzad zarobic reszta juz iich nie interesuje czasy swietnosci tej firmy minely na kazdym kroku patrza orznac pracownika i jak slyszalem podwykonawcow tak samo zobaczymy kim beda robic za chwile pozdrawiam bande z zarzadu

@pracownik

Oskarżanie kogokolwiek jest niezgodne z regulaminem forum http://Gowork.pl Przeczytaj regulamin https://www.gowork.pl/regulamin i staraj się go respektować. Napisz co prócz niedogodności, o których piszesz zaliczyłbyś do plusów w zatrudnieniu? Jaką formę umowy o pracę proponuje pracodawca i czy jest stabilna i długoterminowa? Wiele osób odwiedzających ten wątek szuka takiej wiedzy.

pracownica
@Sławomir

Umowa o pracę nie jest taka wazna bo i tak dwa tygodnie wypowiedzenia. Fajna jest atmosfera

@pracownica

Mimo, że termin wypowiedzenia jest krótki, to jednak stabilna umowa daje pewne poczucie bezpieczeństwa i jest bardziej preferowana przez pracowników. Piszesz, że w P.R.M. Mosty Łódź panuje fajna atmosfera. Czy relacje z przełożonym są równie satysfakcjonujące? Czekam Na Twoja opinię.

zainteresowany

Niestety ta firma to już nie jest tą samą firma co kiedyś w kwestii płac dla pracowników cofnęli się o 50% jak piszą w opiniach i się słyszy, dlatego nie mają pracowników wcześniej podobno nie było najgorzej teraz podobno jest gorzej niż źle. Tak samo jak piszą i mówią podobno jest z firmami podwykonawczymi zmieniają się jedna za druga wcale mnie to nie dziwi nikt za darmo nie będzie pracował każdy pracuje żeby zarobić a nie stracić za jakieś jak naliczanie niestosownych kar jak piszą niżej podwykonawcy, bardzo mnie dziwi czemu w Polsce trwa taki (usunięte przez administratora) proceder i przyzwolenie na (usunięte przez administratora)pracowników i firm podwykonawczych przez takie nieuczciwe firmy jak MOSTY LÓDŹ i pisze takie zapytanie jak długo jeszcze przetrwają takie nieuczciwe firmy.

Spawacz

Pracowałem w tej firmie jako spawacz przez krótki okres. Pierwsze wrażenie w Mostach Łódź jest piorunujące. Biurowiec, którego nie powstydziłaby się korporacja z branży IT. Na rozmowie o prace zostałem prowadzony jedynie po przeszklonym architektonicznym popisie prezesa. Na parkingu nowa S-klasa, najnowsze modele BMW, kierownictwo jeździ zmienianymi co 2 lata nowymi autami za grubą kasę a dla zwykłego pracownika nie ma na podstawowe narzędzia. Pierwszego dnia kiedy rozpocząłem docelową prace moim oczom ukazał się marazm i upadek. Wnętrze hali produkcji pomocniczej jest w opłakanym stanie. W jednym miejscu malowanie wałkiem elementów stalowych, obok cięcie przecinarką plazmową a za plecami spawanie szlifowanie 30mm blach pokrytych 3mm warstwą korozji. Wszystkie procesy bez jakichkolwiek wyciągów. Hala ciemna, brudna, źle zaopatrzona, chaotycznie zaplanowana. Procesy technologiczne na poziomie sowieckiej fabryki taczek. Wszystkie czynności wykonywane manualnie, potrzebnych narzędzi brak. Spawarki chodzą tak, że jedyne co można nimi pospawać to balustrada teściowej. Pieniądze jakie mi zaoferowano to 2500zł na rękę. Nadgodziny są obowiązkowe i próba ich odmówienia kończy się na dywaniku. Jedyne czego w tej firmie można się nauczyć to chowanie się przed kierownikiem i chałturzenie. Rotacja pracowników jest potężna, ludzie przychodzą i po krótkim czasie szukają innej pracy. Każdy pracownik tam zatrudniony narzeka na warunki i pieniądze. Krótko mówiąc nie polecam zatrudnienia się w tej firmie, chyba że chcesz poczuć się jak filmowy Kunta Kintei być wiecznie zaszczutym.

Tak6Nie
J......

Pracowalem przy budowie stadionu jako podwykonawca masakra ten (usunięte przez administratora) czy jak mu tam z ta niedorobiona karakanem skolimowsk patrzeli zeby tylko kogos wydymac firma oszust JAK NAJDALEJ OD TEJ (usunięte przez administratora) pierwsza wspolpraca i ostatnia nigdy wiecej firma dno wygrali przetarg za grosze i tak sie banda dorobila chyba na innych podwykonawcach przestrzegam przed ta firma jak slyszalem to podobno nie tylko ze mna tak bylo inni podwykonawcy maja na budowach te same problemy na pewno za chwile usuna ten komentarz ale moze komus pomoze i przeczyta jak to sie wykorzystuje firmy przez (usunięte przez administratora) pomioty

Tak7Nie3

juz nawet podwykonawcy nie chca z nimi wspolpracowac podobno na kazdym temacie rabia z kasy jak tylko sie da byle tylko sie oblowic ciekawe kim beda robic za chwile na pewno nie swoimi ludzmi bo tych co maja to do roboty sie nie nadaja

Tak4Nie1

olek

banda osalustów i zlodjei pracowałem i podziekowalem te opinie ktorym chca sie wybielic to wielka sciema pozdrawiam i nie polecam

Sławomir

Rozumiem, że możesz być rozżalony, jednak proszę, abyś zachował kulturę wypowiedzi i przede wszystkim nikogo nie obrażał. Na forum obowiązuje regulamin, którego należy przestrzegać https://www.gowork.pl/regulamin Dlaczego uważasz, iż jest to firma "oszustów"? Masz jakieś konkretne przykłady ze swoich doświadczeń, które potwierdziłyby, że rzeczywiście tak jest? Pomóż nam zrozumieć lepiej, co napisałeś na ten temat.

Nick

Panie pracownik tłumaczenie się pana za firmę to jest śmieszne masz pan ciepłą posadę to się pan nie odzywaj to co podwykonawca i pan p..... pisze to są podobno fakty a nie bezpodstawne oskarżenie to są także stwierdzenia waszych pracowników na budowach i nie tylko fizycznych

Tak5Nie

@Nick

Szanowny Panie o pseudonimie Nick, Ja za firmę nigdy się nie tłumaczyłem i nie tłumaczę , ponieważ to zaszczyt pracować w takiej firmie jaką jest Mosty Łódź S.A. Jeżeli czuje się Pan (usunięte przez administratora)przez firmę to proszę opisać kiedy , za jakie prace i na jakim Kontrakcie Pan miał nie zapłacone. Proszę również o dosłanie ewentualnych dokumentów potwierdzających Pana usługi na rzecz firmy Mosty Łódź S.A. Wszelkie dokumenty proszę przesłać na adres e-mail: prawnikmosty@op.pl Mam nadzieję ,że to co Pan wypisuje o firmie będzie miało potwierdzenie w przesłanych przez Pana dokumentach. Oczekuję powyższych informacji od Pana do 15.01.2019. Jeżeli ich Pan nie prześle na wskazany adres oczywiście oznajmię to publicznie na stronie gowork - że po prostu Pan kłamie i nie ma Pan żadnych dowodów itd. Z poważaniem Pracownik

TakNie3

@Nick

Szanowny Panie Nick Tak jak podejrzewałem pisane przez Pana opinie, teksty o firmie Mosty Łódź S.A. nie są poparte żadnymi dowodami i dokumentami. Pomimo tego,że zaproponowałem Panu pomoc, wyznaczyłem czas na przesłanie dokumentów tj. do 15.01.2019r., które poświadczały by że został Pan oszukany itd. i pozwoliłyby podjąć działania mające na celu wyjaśnienie ewentualnie zaistniałej sprawy/okoliczności Pan nic do mnie na skrzynkę pocztową nie przesłał. Wynika z tego ,że tak naprawdę pisze Pan bezpodstawne informacje itd. - tym samym wprowadza Pan w błąd innych użytkowników portalu, czytających opinię o firmie. Przykre jest to ,że brakuje Panu odwagi aby się przyznać do tego ,że wypisuje Pan "głupoty" bez żadnych podstaw. Jedyne co przychodzi do głowy to to ,że być może jest Pan byłym pracownikiem, który wyleciał z firmy za "wódkę" a teraz w ramach zemsty wypisuje Pan takie opinie. Pozdrawiam

Anonim

pracownik (usunięte przez administratora) chcesz sie wykazac czy jestes papuga tej(usunięte przez administratora) firmy od tego jest to forum zeby kazdy mogl sie wypowiedziec a nawet jesli negatywnie to co jak jest (usunięte przez administratora) wiec nie przywoluj ludzi do porzadku i nie mow im co maja robic (usunięte przez administratora)

Barbara
@Anonim

Oczywiście każdy ma prawo wypowiedzieć się na forum, jednak treść komentarzy musi być zgodna z regulaminem serwisu. Pamiętaj także, że portal nie jest przestrzenią na prywatne rozmowy między użytkownikami. W razie wątpliwości zachęcam do lektury regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin Ale skoro już postanowiłeś zabrać tu swój głos, to czy zechcesz wypowiedzieć się także w temacie warunków pracy w firmie P.R.M. Mosty Łódź? Pojawiało się tu wiele komentarzy, jednak wszystkie są dość ogólnikowe. Chętnie dowiemy się, co oferuje pracodawca swoim podopiecznym. Można liczyć na jakiś pakiet socjalny?

P......

Podwykonawca dobrze pisze niedługo nie będą mieli kim robić oszukują jak tylko mogą

Tak4Nie
Robert
@P......

To bardzo mocne słowa - pamiętaj więc, że na forum http://Gowork.pl nie można nikogo bezpodstawnie oskarżać. Zabrania tego regulamin. Podaję link: https://www.gowork.pl/regulamin Firma P.R.M. Mosty działa w obszarze budownictwa infrastrukturalnego, kubaturowego i prywatnego, ale przede wszystkim zajmuje się budową mostów. Pracodawca szuka obecnie kierownika robót kubaturowych. Czy ktoś z Was jest zainteresowany tą ofertą i będzie aplikował? Napiszcie, co o niej sądzicie?

@P......

A co do Pana wypowiedzi tj. "że nie długo nie będą mieli kim robić" to prosiłbym Pana aby Pan się zastanowił co Pan pisze. Obecnie z problemami kadrowymi zmaga się wiele Przedsiębiorców , zarówno małych jak i dużych Firm. Skoro Pan tego nie widzi, nie słyszy to zapewne może Pan należy do grona osób/pracowników , którzy nie chcieli by nic robić , a chcieli by zarabiać po kilkanaście tysięcy miesięcznie. I za pewne się nie mylę- prawda????

Tak1Nie2

Podwykonawca

ŁKS hala porażka kara za kara Orientarium wygrane za darmo Szczecin budowa eski dramat Audi dramat. Jak tak dalej będą szli to skończą marnie przejedzą majątki tatusiów

@Podwykonawca

Szanowny Panie. Piszę do Pana bo jak widzę to nie wie Pan o czym Pan pisze. Pracuję w firmie Mosty Łódź od kilkunastu lat i jeszcze nigdy nie zdarzyło się , aby firma komukolwiek nie wypłaciła należności za wykonaną usługę/pracę. Wszyscy pracownicy są zatrudniani legalnie, mają opłacane składki , płacona za nadgodziny zgodnie z Kodeksem Pracy i przepisami. Firma zapewnia pracownikom również szkolenia, ubrania robocze, hotele oraz w okresie zimowym ciepłe posiłki regeneracyjne. Czy Pan tak uczciwie zatrudnia pracowników w Swojej firmie?? Proszę o ujawnienie - jaka kara Pana spotkała ze stron firmy Mosty Łódź i jakie prace Pan wykonywał. A co do prowadzonych Kontraktów przez firmę Mosty Łódź S.A. , co do wielkości kwot tych Kontraktów prosiłbym Pana o nie wpisywanie nieprawdziwych danych - nie zna Pan założeń tych Projektów,ponieważ obecnie wszystkie Kontrakty są realizowane w formule: Projektuj -Buduj. Pozdrawiam Pana Serdecznie i życzę Panu aby miał Pan przyjemność zawsze współpracować z takimi firmami jaką jest firma Mosty Łódź S.A.

Zostaw merytoryczną opinię o P.R.M. Mosty Łódź - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

P.R.M. Mosty Łódź