Opinie o P.R.M. Mosty Łódź w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.R.M. Mosty Łódź, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.R.M. Mosty Łódź o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.R.M. Mosty Łódź w Łódź

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w P.R.M. Mosty Łódź? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Kandydat

A jak się pracuje w biurze??? Szukają analityka. Czy ktoś może się wypowiedzieć na ten temat? Warto, nie warto?

tom
@Kandydat

warto

Aleksandra Nowy wpis
@tom

A uzasadnisz czemu warto? Bo tu tyle negatywów jest z tego co widzę, pieniądze na pewno normalnie wypłacą?

Lik Nowy wpis

Najlepsza z tej firmy to skolimowska ona to potrafi nie będę dalej się rozpisywał po prostu szok

to...... Nowy wpis

Widzę ze dalej piszecie że nie płaca podwykonawcą także nic się nie zmieniło jest jak wcześniej.Pozdrawaim.

Pytanie Nowy wpis

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w P.R.M. Mosty Łódź?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko Kierownik Robót Mostowych w firmie P.R.M. Mosty Łódź odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Młodszy Kucharz
Łódź
Agencja Pracy Pixy Sp. z o.o.
(9 opinii)
logo firmy Podpięcie Kierowca TAXI
OnlyGO
(4 opinie)
logo firmy Specjalista ds. Smart Site
AFRY Poland Sp. z o.o.
(14 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Młodszy administrator danych z językiem niemieckim ( A2-B2)
Łódź
Leasingteam Professional Sp. z o.o.
(1 opinia)
Aplikuj na wiele ofert
zainteresowany
Kandydat

. Co się stało z byłym Prezesem .Jak nowy Prezes w firmie . Chyba firma stanie na nogi ? .

Stały pracownik
@zainteresowany

Z Prezesem stało to na co zasłużył. Ja w Mostach musze pracować cztery lata na jednomiesięczną pensje Prezesa czy to nie jest chore. Ryba psuje się od głowy jeśli ludzie dobrze zarabiają firma dobrze stoi jest odpowiedni sprzęt to niech Prezes zarabia i pół miliona na miesiąc.

Marcin
@Pytanie

Zastanów się 10 razy zanim złożysz CV.

@Marcin

No Pan Odpowiedziałeś?? A może zdradzi Pan co jest przyczyną że Pan już nie pracuje???? Obstawiam na 99,9% że alkohol w trakcie pracy itd. Osobiście pracuję już kilka lat i nie narzekam. Wynagrodzenia zgodnie z Prawem Pracy i na czas. Pozdrawiam

Rafał
@Pracownik

Hmmm, to ten problem z %% w pracy występuje tak często tutaj? Oj niedobrze...

Marcin
@Pracownik

Odpiwiadam do Pracownika. To co należy się pracownikowi to on dostaje wynagrodzenie jest ok nadgodziny płatne urlop zgodnie z prawem pracy pod tym względem firma jest wporządku kierownictwo stara się na budowie pchać robote do przodu. Ja w tej firmie już nie pracuje ponieważ firma która jest znana w całej Polsce ma jakieś problemy i jak na razie nie przedłużają z nikim umów. Nie mam problemów z aloholem a z tego co słyszałem w wynajętych dla pracowników hotelach odbywają się częste libacje. W dodatku prosze mi napisać dlaczego pracownik który za 8 godzin pracy zarobi 3000 zł netto jedzie w tournee po Polsce? Odpowiem ponieważ o wiele więcej wyciągnie na paliwie które kradnie w dodatku dostaje busa które to paliwo może sobie wywieść. I nawet nie bardzo musi sobie ręce brudzić bo w np koparkach są porobione specjalne kraniki do spuszczania paliwa. Norma to 30-60 litrów która firma to wytrzyma?

Banan
@Pracownik

Trzymasz sie tej firmy bo chyba pracujesz na jakimś sprzęcie i drugą wypłate wyciągniesz na paliwie. Nie rozumiem majstrów i kierowników którzy podpisują wam te naciągane godziny pracy sprzętu no chyba że coś z tego mają.

Pracownik z kilkuletnim stażem
@Pracownik

Szlak mnie trafia jak widze co przeciętny fizyczny robi z taką firmą. Czy naprawde dyrektorzy, kierownicy nie widzą tego co się dzieje. Wystarczy zrobić nalot na jakiekolwiek auto które wraca w piątek do Łodzi, Rzeszowa lub nalot na budynki ospodarcze przy hotelach.

Młody Cieśla .
Kandydat

Dzień dobry Czy firma potrzebuję młodego cieśle szalunkowego .Czy firma jest wypłacalna .

Jacek

uwaga nie płaca podwykonawcom

Podwykonawca
Klient
@Jacek

Niestety nie płacą albo bardzo opóźniają płatności. Sami nie radzą sobie na budowach. Kierownik chodzi i ma na wszystko czas, ale zapomina pracowac. Nie potrafią zgrać terminów podwykonawców a na końcu maja pretensje do wszystkich ale nie do siebie.

Tomasz
Klient
@Jacek

Tak, to prawda że nie płacą dzwoniłem do księgowości to mi powiedziano że kasa wyszła ,to poprosiłem o potwierdzenie przelewu , ani potwierdzenia ani kasy pozdr

JOLA
@Tomasz

Panie Tomaszu ,a dopełnił Pan wszystkich formalności ,aby otrzymać zapłatę? Proszę zgłosić swój rachunek w Krajowej Administracji Skarbowej na tzw "białej liście podatników VAT"

Dalton

Piszecie że jest tak h....o. Ja pracuję w Mostach od 10-lat. Nie narzekam ?. Wypłata zawsze 10-tego, delegacja jest, mieszkanie w delegacji też zapewniają (raz lepsze raz gorsze - zależy od kierownictwa). Co do Kierownictwa - są lepsi fachowcy i gorsi. Wiem jedno - jak nie podpadniesz (np.alkohol) to da się żyć. Jak ktoś jest dobry (cieśla, spawacz) to i stawkę ma niezłą, jak ktoś jest leser a trafi na upierdliwego kierownika to ma prze.....e. Jedno mogę przyznać - czasy eldorado (byłego prezesa) gdy były nadgodziny i się zarabiało minęły, może to kwestia braku kontraktów, zarządzania, nie wiem. Rozglądałem się po rynku i wiem że nie jest tak różowo wiec jeszcze chwilę popracuję, liczę że się poprawi i wrócą stare "dobre" czasy.

BEATMASTER V
@Dalton

No to smialo moge ci odpisac : nie wroca .w mostach robilem 3 lata najpierw jako spawacz pozniej ruszylem na tournee po polsce z palownica ....kasa (usunięte przez administratora) robota po 12 h 2wie zmiany kwatera nawet niezla ale wtedy rzadzil stary prezes ...pozniej uleglem wypadkowi mialem problem z noga posedlem na zwolnienie 6 miesiecy i mnie (usunięte przez administratora) z roboty mimo ze nic nie zglasZAlem by nie robic brudu....tak jak ktos napisal wyzej piekny biorowiec auta nowe a po 2giej stronie plotu kicha ...stary sprzet itp . Spawarki pamietajace brezniewa ale wazne ze bioro ma sie dobrze ....2.500 tys jako spawacz ..zart jakis ....generalnie na miescie sie slyszy ze firma zeszla nizej niz krety ryja ...tyle

Lolek
@Dalton

Jeżeli płacą zawsze dziesiątego za wynagrodzenie płatne z dołu to robią niezgodnie z prawem. Radzę sprawdzić interpretacje prawną stosownego zapisu z kodeksu pracy. Do dziesiątego to sie można spóżnić w uzasadnionych przypadkach, a płacic zgodnie z regulaminem trzeba za mieiśąc z dołu czyli do końca miesiąca.

Mateusz

@Himen a dlaczego przyzwoita ? Co w firmie pozytywnego?

Himen
@Mateusz

Nie czepiają się byle czego i forsa w terminie.

Himen

Przyzwoita firma można pracować

t.....

kiedys to byla firma za czasow bylego prezesa teraz to rządzona jest przez bande zlodzejska

tam juz nie tylko pracownicy nie chca pracowac ale nawet podwykonawcy omijaja ta spolke zlodzejska dalekim lukiem wczesniej jakos za starej wladzy bylo normalnie teraz ma tylko zarzad zarobic reszta juz iich nie interesuje czasy swietnosci tej firmy minely na kazdym kroku patrza orznac pracownika i jak slyszalem podwykonawcow tak samo zobaczymy kim beda robic za chwile pozdrawiam bande z zarzadu

@pracownik

Oskarżanie kogokolwiek jest niezgodne z regulaminem forum Gowork.pl Przeczytaj regulamin https://www.gowork.pl/regulamin i staraj się go respektować. Napisz co prócz niedogodności, o których piszesz zaliczyłbyś do plusów w zatrudnieniu? Jaką formę umowy o pracę proponuje pracodawca i czy jest stabilna i długoterminowa? Wiele osób odwiedzających ten wątek szuka takiej wiedzy.

pracownica
@Sławomir

Umowa o pracę nie jest taka wazna bo i tak dwa tygodnie wypowiedzenia. Fajna jest atmosfera

@pracownica

Mimo, że termin wypowiedzenia jest krótki, to jednak stabilna umowa daje pewne poczucie bezpieczeństwa i jest bardziej preferowana przez pracowników. Piszesz, że w P.R.M. Mosty Łódź panuje fajna atmosfera. Czy relacje z przełożonym są równie satysfakcjonujące? Czekam Na Twoja opinię.

zainteresowany

Niestety ta firma to już nie jest tą samą firma co kiedyś w kwestii płac dla pracowników cofnęli się o 50% jak piszą w opiniach i się słyszy, dlatego nie mają pracowników wcześniej podobno nie było najgorzej teraz podobno jest gorzej niż źle. Tak samo jak piszą i mówią podobno jest z firmami podwykonawczymi zmieniają się jedna za druga wcale mnie to nie dziwi nikt za darmo nie będzie pracował każdy pracuje żeby zarobić a nie stracić za jakieś jak naliczanie niestosownych kar jak piszą niżej podwykonawcy, bardzo mnie dziwi czemu w Polsce trwa taki (usunięte przez administratora) proceder i przyzwolenie na (usunięte przez administratora)pracowników i firm podwykonawczych przez takie nieuczciwe firmy jak MOSTY LÓDŹ i pisze takie zapytanie jak długo jeszcze przetrwają takie nieuczciwe firmy.

Spawacz

Pracowałem w tej firmie jako spawacz przez krótki okres. Pierwsze wrażenie w Mostach Łódź jest piorunujące. Biurowiec, którego nie powstydziłaby się korporacja z branży IT. Na rozmowie o prace zostałem prowadzony jedynie po przeszklonym architektonicznym popisie prezesa. Na parkingu nowa S-klasa, najnowsze modele BMW, kierownictwo jeździ zmienianymi co 2 lata nowymi autami za grubą kasę a dla zwykłego pracownika nie ma na podstawowe narzędzia. Pierwszego dnia kiedy rozpocząłem docelową prace moim oczom ukazał się marazm i upadek. Wnętrze hali produkcji pomocniczej jest w opłakanym stanie. W jednym miejscu malowanie wałkiem elementów stalowych, obok cięcie przecinarką plazmową a za plecami spawanie szlifowanie 30mm blach pokrytych 3mm warstwą korozji. Wszystkie procesy bez jakichkolwiek wyciągów. Hala ciemna, brudna, źle zaopatrzona, chaotycznie zaplanowana. Procesy technologiczne na poziomie sowieckiej fabryki taczek. Wszystkie czynności wykonywane manualnie, potrzebnych narzędzi brak. Spawarki chodzą tak, że jedyne co można nimi pospawać to balustrada teściowej. Pieniądze jakie mi zaoferowano to 2500zł na rękę. Nadgodziny są obowiązkowe i próba ich odmówienia kończy się na dywaniku. Jedyne czego w tej firmie można się nauczyć to chowanie się przed kierownikiem i chałturzenie. Rotacja pracowników jest potężna, ludzie przychodzą i po krótkim czasie szukają innej pracy. Każdy pracownik tam zatrudniony narzeka na warunki i pieniądze. Krótko mówiąc nie polecam zatrudnienia się w tej firmie, chyba że chcesz poczuć się jak filmowy Kunta Kintei być wiecznie zaszczutym.

J......

Pracowalem przy budowie stadionu jako podwykonawca masakra ten (usunięte przez administratora) czy jak mu tam z ta niedorobiona karakanem skolimowsk patrzeli zeby tylko kogos wydymac firma oszust JAK NAJDALEJ OD TEJ (usunięte przez administratora) pierwsza wspolpraca i ostatnia nigdy wiecej firma dno wygrali przetarg za grosze i tak sie banda dorobila chyba na innych podwykonawcach przestrzegam przed ta firma jak slyszalem to podobno nie tylko ze mna tak bylo inni podwykonawcy maja na budowach te same problemy na pewno za chwile usuna ten komentarz ale moze komus pomoze i przeczyta jak to sie wykorzystuje firmy przez (usunięte przez administratora) pomioty

juz nawet podwykonawcy nie chca z nimi wspolpracowac podobno na kazdym temacie rabia z kasy jak tylko sie da byle tylko sie oblowic ciekawe kim beda robic za chwile na pewno nie swoimi ludzmi bo tych co maja to do roboty sie nie nadaja

olek

banda osalustów i zlodjei pracowałem i podziekowalem te opinie ktorym chca sie wybielic to wielka sciema pozdrawiam i nie polecam

Sławomir

Rozumiem, że możesz być rozżalony, jednak proszę, abyś zachował kulturę wypowiedzi i przede wszystkim nikogo nie obrażał. Na forum obowiązuje regulamin, którego należy przestrzegać https://www.gowork.pl/regulamin Dlaczego uważasz, iż jest to firma "oszustów"? Masz jakieś konkretne przykłady ze swoich doświadczeń, które potwierdziłyby, że rzeczywiście tak jest? Pomóż nam zrozumieć lepiej, co napisałeś na ten temat.

Nick

Panie pracownik tłumaczenie się pana za firmę to jest śmieszne masz pan ciepłą posadę to się pan nie odzywaj to co podwykonawca i pan p..... pisze to są podobno fakty a nie bezpodstawne oskarżenie to są także stwierdzenia waszych pracowników na budowach i nie tylko fizycznych

@Nick

Szanowny Panie o pseudonimie Nick, Ja za firmę nigdy się nie tłumaczyłem i nie tłumaczę , ponieważ to zaszczyt pracować w takiej firmie jaką jest Mosty Łódź S.A. Jeżeli czuje się Pan (usunięte przez administratora)przez firmę to proszę opisać kiedy , za jakie prace i na jakim Kontrakcie Pan miał nie zapłacone. Proszę również o dosłanie ewentualnych dokumentów potwierdzających Pana usługi na rzecz firmy Mosty Łódź S.A. Wszelkie dokumenty proszę przesłać na adres e-mail: prawnikmosty@op.pl Mam nadzieję ,że to co Pan wypisuje o firmie będzie miało potwierdzenie w przesłanych przez Pana dokumentach. Oczekuję powyższych informacji od Pana do 15.01.2019. Jeżeli ich Pan nie prześle na wskazany adres oczywiście oznajmię to publicznie na stronie gowork - że po prostu Pan kłamie i nie ma Pan żadnych dowodów itd. Z poważaniem Pracownik

@Nick

Szanowny Panie Nick Tak jak podejrzewałem pisane przez Pana opinie, teksty o firmie Mosty Łódź S.A. nie są poparte żadnymi dowodami i dokumentami. Pomimo tego,że zaproponowałem Panu pomoc, wyznaczyłem czas na przesłanie dokumentów tj. do 15.01.2019r., które poświadczały by że został Pan oszukany itd. i pozwoliłyby podjąć działania mające na celu wyjaśnienie ewentualnie zaistniałej sprawy/okoliczności Pan nic do mnie na skrzynkę pocztową nie przesłał. Wynika z tego ,że tak naprawdę pisze Pan bezpodstawne informacje itd. - tym samym wprowadza Pan w błąd innych użytkowników portalu, czytających opinię o firmie. Przykre jest to ,że brakuje Panu odwagi aby się przyznać do tego ,że wypisuje Pan "głupoty" bez żadnych podstaw. Jedyne co przychodzi do głowy to to ,że być może jest Pan byłym pracownikiem, który wyleciał z firmy za "wódkę" a teraz w ramach zemsty wypisuje Pan takie opinie. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o P.R.M. Mosty Łódź - Łódź

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w P.R.M. Mosty Łódź?

Zobacz opinie na temat firmy P.R.M. Mosty Łódź tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.R.M. Mosty Łódź?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

P.R.M. Mosty Łódź