Opinie o Exoflora Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Exoflora Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Exoflora Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exoflora Sp. z o.o. w Łódź

Czy w Exoflora Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Zawiedziony Nowy wpis

Nie polecam! Miałem nieszczęście jakiś czas temu zatrudnić się w tej firmie. Niestety warunki pracy słabe a finansowo dobrze wyglądają tylko obietnice na początku zatrudnienia.

Jak dużo osób pracuje w Exoflora Sp. z o.o.?

Klient Nowy wpis

Pracują?? Ja nie widziałem. Kilka osób kręciło się po pustym sklepie, a na zewnątrz jedyna pracująca to była automatyczna kosiarka. Papa z domków zdarta, woda się leje, ale widać mają to gdzieś. Chętnie bym kupił tam domek, ale niestety nie ma nic co kusi.

Prezes

Trzon Załogi firmy Exoflora to ludzie pracujący tu po 10-15 lat. Gdyby ta opinia była prawdziwa to nikt by tu z Szefem tyle lat nie wytrzymał . Zatem takie opinie wystawiają tylko osoby które nie mają odpowiedzialnego podejścia do pracy traktując wszystko lekceważąco, uważając że nic się nie stało i zmieniają ją co chwila jak rękawiczki.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Exoflora Sp. z o.o..
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Mariusz

Czy w firmie są konflikty między pracownikami?

Jakub

Dodaje tą opinie głównie dlatego że sama praca nie jest zła jest przyjemna i prosta wręcz bym powiedział, że ktoś kto nie zna się na asortymencie jest w stanie w kilka dni , tygodni nauczyć się żeby się wdrążyć lecz mi nawet dwa dni nie wystarczyły żeby cokolwiek załapać, bo jak to sam '' SZEF '' powiedział widocznie jestem za głupi, tłumaczy co trzeba zrobić po czym mówi w jaki sposób, od a do z ma być zrobione to chyba normalne prawda? tak tylko w większości przypadku rzeczy dobrze zrobione wymagają poprawek bo '' ktoś źle wydrukował etykiety, bo faktura nie dzisiejsza, bo nie w tę stronę jest jak '' szef nic nie mówił w którą stronę ma być '' ogólnie pranie mózgu i robienie z ludzi idiotów, szukanie dziury w całym gdzie bo po prostu '' szef '' nie ma do czego się przyczepić to zwróci Ci uwagę o to że nie tak się spojrzałeś, Jednym słowem na koniec podsumuję moją opinie na temat zakładu: FIRMA jako Firma w porządku myślę , zakład nie do końca chyba tylko na jednej hali jest ciepło, ludzie uprzejmi i chętni do pomocy, szef choleryk wymagający cudów przy prostej pracy która wcale by nie była skomplikowana gdyby dał normalnie ludzią pracować i robić swoje.

Robol

Praca w tej hurtowni ogrodniczej, to jakaś porażka. Szef strasznie nerwowy, wszędzie go pełno, zero wyrozumiałości, same nakazy i zakazy. Wypłata jest na czas, ale jaka? (śmieszne pieniądze)choć na początku wiele obiecuje, podwyżki daje podobno średnio co 3lata 50gr. brutto(ale ja tego nie doczekałem) Tak jak pisał kolega wcześniej ogrzewanie włączane jest tylko podczas mrozów (by rury nie zamarzły)brak choćby jednego stale ciepłego pomieszczenia. Organizacja pracy fatalna, każdy jest od wszystkiego i do wszystkiego, szkoda gadać.

@Robol

Cała familia to pomyłka uzgodnienia to ¡!!!! Pomyłka .. co innego po rozmowie o zatrudnieniu . Totalna sciema firma .... W !!!!!

W tej firmie to nie ma tylko dyskusji z szefem. Zawsze musi stanąć na jego. W tej branży to może i płacą dobrze ale nie w exoflorze. 11 zł brutto na start to wszystko. Podwyżki to tam nie zobaczysz. Jak ktoś dobrze napisał 16zł to może i tam będzie ale w 2040 roku i to na dodatek kwota brutto. I jeżeli ktoś liczy pensje z premią to gratuluje. Tylko żeby nie był zdziwiony jak premii nie dostanie i zarobi grosze, użerając się z szefem. Jak ktoś nie wierzy w opinie to niech sam się przekona. Na taką renomę sobie zapracowali i już nic jej nie zmieni.Byli i tacy co nawet do końca dnia nie przerobili, tak "miły" jest szef. Nawet klienci się z niego śmieją jak chytrym człowiekiem jest. Na ogrzewaniu to już chyba majątek zaoszczędził. Na magazynie temperatura nie przekracza 7 stopni. Odradzam. Chytrość w tym zakładzie wchodzi na nowy wymiar. Jeszcze nigdy nie pracowałem w takim zakładzie.

@pracownik

Dokładnie tak jest walić wyzysk nic co było ustalone nie odnosi się na potem na papierze !!!!!!! Ostrzegam

matt

Pracowałem w tej firmie przed sześciu laty, potem stwierdziłem ze wyjadę za granicę bo tam będzie lepiej.... hmmmm dziś mogę powiedzieć tak: po 1,5 roku wróciłem do EXO-FLORY, może i jest zimą zimno, może i szef ma różne nastroje ale jestem w kraju mam umowę na stałe, wszystko jest legalnie i tak jak przed sześciu laty tak i teraz od 1 roku nigdy nie zdarzyło się żebym nie dostał wynagrodzenia na czas. I mimo że czasami bywa ciężko mam stałą prace i spokojnie śpię bo wiem że co miesiąc punktualnie mam stałe wynagrodzenie a w sezonie wcale nie jest takie małe jak na łódzkie warunki. PS dla tych co narzekają... wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!

@matt

(usunięte przez administratora) bo narzekasz co dzień , nie rozumiem takich ludzi ja spadam już porażka walą jak popadnie

Lidia

@Jack a o wykorzystywaniu pracowników wiesz z forum czy z innego źródła, bo nie jesteś sam pracownikiem Exoflora Sp. z o.o.? Ważne, żeby pisać argumentacje do swojej opinii, żeby każdy kto tu zaglądał wiedział czy informacje są wiarygodne.

Jack

Jeśli chodzi o serwis to straszna porazka ale nie ma sie co dziwić jeśli wykorzystuje sie pracownikow to i za serwis wyłudzają pieniądze nawet gdy sprzęt oddawany jest na reklamacji

gość

chciał bym sie dowiedzieć czy jest tu mowa o exo-flora która mieści się na ulicy Pabianickiej ?

Taki jeden

Po przeczytaniu wszystkich opinii jak i "szefa exoflory" chyba dam sobie spokój. Miałem się wybrać na rozmowę ponieważ pracowałem jako magazynier, wszystkie kryteria spełniam ale ja podziękuje i poszukam gdzie indziej pracy. Dla pracujących tam, życzę wytrwałości. Pozdrawiam Bezrobotny (ale nie na długo.)

Julia

Wiesz co, jeśli chodzi o atmosferę to masz całkiem wielka rację, że na wysokim poziomie jest tutaj atmosfera, ale też nie tylko, przecież pensja też jest całkiem dobra i są możliwości rozwoju, więc tak mi się wydaje, że to należy mieć na uwadze od razu

Bezstronny

Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadek. Można gdybać co by był gdyby. Skoro prowadzi pan firmę i nie stać pana na ogrzanie hali to proszę zamknąć zakład. Prawo jest dla wszystkich takie samo. Przepisy mówią, że na hali musi być minimum 14 stopni, skoro ich nie ma to jest łamanie zasad BHP. A każdy pracodawca ma obowiązek ich przestrzegać. Mówi pan: "Jedyne więc z czym mogę się zgodzić to to że nie jest za ciepło zwłaszcza z rana, ale nie na jadalni" z własnego doświadczenia wiem, że podczas ośmiu godzin pracy na jadalni spędza się od 15 do 30 minut w zależności od tego jaka jest przerwa w danym zakładzie. Więc to nie jest żadne wytłumaczenie że na jadalni jest ciepło, ponieważ pozostały czas spędza się w zimnie.

Julian

Moim zdaniem to agenci obcego wywiadu. Może MOSAD albo ktoś z byłego KGB. Bo przecież żaden przyzwoity pracownik by tak nie obsmarował swojego byłego szefa. To z pewnością dobry człowiek jest. Ha ha ha.....

szef

Panowie "literaci" którzy tak rozpisaliście się na mój temat. Nie odnosiłem się dotąd na wasze wypociny bo internet jak wiadomo przyjmie wszystkie anonimy bez cenzury. Ponieważ, jak wnioskować po częstotliwości styczniowych wpisów, wywiązała się między wami ożywiona polemika ,postanowiłem w drodze wyjątku jednorazowo włączyć się w jej tok ponieważ zagląda tu być może także wiele osób postronnych. Jednego z "literatów" rozpoznaję po jego często powielanym powiedzeniu "szefo", nie jesteś zatem już anonimowy. Współczuję ci ,że tak szybko wyjeżdżając do tej Belgii oznajmiłeś mi to z dnia na dzień o g.12 bez okresu wypowiedzenia i równie szybko stamtąd wróciłeś choć miałeś tam zarabiać miliony. Nic dziwnego że teraz chcesz się odgryź za świadectwo z porzuceniem pracy. Drugiemu z was skoro jestem tak okrutny i tak źle jest w Exoflorze, dziwię się że jeszcze u nas pracuje (jeśli pracuje).Nie będę odnosił się do wszystkich waszych insynuacji bo nie mam tyle czasu na pisanie co wy, skomentuję zatem tylko te ważniejsze. Odnośnie wynagrodzenia przykładowo w miesiącu kwietniu zarobiłeś bez nadgodzin 2253zł brutto (inni do2700zł), w marcu z nadgodzinami zarobiłeś 2964zł brutto (inni magazynierzy do 3700zl)więc chyba nie musiałbyś czekać aż do 2040roku. Pracę porzuciło nie 6-7 pracowników ale dwóch z tobą, wyjeżdżając dorobić się na Zachód i obaj szybko wróciliście, w tym jeden z powrotem chętnie do Exoflory a ciebie nie przyjąłbym nawet gdybyś chciał. Ci co chcą pracować ,pracują w naszej firmie po 5-7 i 20lat. Nygusy odchodzą a bezmózgowców nie chcę. Bony otrzymywali pracownicy w nagrodę za zadania specjalne lub za przepracowany okres bez nieobecności, a nie w sytuacji gardłowej. Wielu z nich nie musi się dopytywać o podwyżki ,dostają je za odpowiedzialną pracę w miarę możliwości firmy. Kierownik nie zarabia 13zł bo go od roku nie ma. Jedyne więc z czym mogę się zgodzić to to że nie jest za ciepło zwłaszcza z rana, ale nie na jadalni. Szkoda tylko że nie napisaliście też ze przez swoją nieodpowiedzialną , roztargnioną i bezmyślną pracę przynieśliście w skali roku straty na kwotę 25000zł z tytułu braków towaru i dodatkowe 10000zł z tytułu jego marnotrawstwa i nie dołożyliście z tego tytułu ani złotówki a może mógłbym, lepiej te kwoty przeznaczyć na dogrzanie sali. To ten okropny szef pokrył wasze straty. Więcej nie będę komentował waszych anonimów. "PISZTA CO CHCETA" a czytelnicy niech sami wyciągną wnioski. SZEF.

goaw to może idź tam pracuj i odezwij się za trzy miesiące czy dostałeś podwyżkę. Życzę powodzenia. Kierownik ma 13zł brutto to myślisz, że pracownik też będzie miał tyle? Skoro zaczyna od 11/12zł. Gdy szedłem tam do pracy, podchodziłem w ten sam sposób co Ty(goaw) nie wierzyłem w opinie, pomyślałem że będę się starał i może ze mną będzie inaczej. Błąd myliłem się i to bardzo. Szef tylko jak pracownicy odchodzą i ma nóż na gardle próbuje przekupić ich bonami. Chwilowo mydląc im oczy że będzie lepiej. Błąd. Nie będzie. Starasz się i w tragicznych warunkach (bardzo niska temperatura na magazynie) pracujesz a szef i tak na koniec miesiąca ucina ci premie. Dlaczego? Bo może i ma takie widzimisię. Zarobki w tej firmie nie są uzależnione od tego jak pracujesz, tylko od humoru szefa, a ten ma zawsze tragiczny. Jego notoryczne zebrania z pracownikami i wprowadzany chaos tylko zaognia sytuację. Jednego dnia mówi coś, by następnego sobie zaprzeczyć a całą winę zwala na pracowników. Wszystkich traktuje jak śmieci, nawet klientów. Ja tę słyszałem o takich praktykach(pracujesz - dostajesz podwyżkę), ale nie w tej firmie. Przekraczając bramy Exoflory nie masz żadnych praw, kończą się przed bramą zakładu. Co roku jest to samo ogłoszenie o pracę, ponieważ nie potrafią utrzymać pracowników przy sobie. To o czymś świadczy, skoro się nie wierzy w opinie. Szef w okrutny sposób traktuje pracowników. NIE POLECAM

poniedziałek

16zł to chyba w 2040 roku, "11/12zł brutto na godz. co daje ok.7,90/8,60 na ręke" tyle tam się zarabia i to jest 100% stawka jaką dostaniesz, oczywiście nie od razu. Prawda jest taka że na początku szef da ci niższą stawkę a potem sukcesywnie będzie ci podwyższał aż do tedo pułapu. I na tym koniec twoich podwyżek, pracownik który tam pracuje ponad rok nie ma co liczyć na jaką kolwiek podwyżkę, chyba że nikt nowy się nie złapie bo wtedy nóż na gardle jak w zezonie nie ma kto robić.

Loki

Problemy jak się spóźni człowiek? Nawet nie wiesz jakie. W firmie jesteś 7.55 ale z szatni wyjdziesz 8.02 i już jesteś wpisany w zeszyt. Nieważne, że wyszedłeś z szatni później, ponieważ musiałeś założyć na siebie pięć warstw ciuchów żebyś nie zamarzł na kość. Oczywiście jak klient przyjechał 15.55 i trzeba z nim zostać do 16.20 to za ten czas nie masz zapłacone ale za "spóźnienie" odpowiednio ci odliczy z premii. Wszystko działa tylko w jedną stronę. Stronę szefa. Temperatury 14 stopni to od października do marca na magazynie nie zobaczysz, chyba że średnią z całego roku wyciągniesz. Z reguły jest to około 6-7 stopni. Oczywiście uzależnione jest to od temperatury na zewnątrz. Co do wychodzenia wcześniej, to owszem, ale jak nie ma sezonu. Czyli od października do (może)połowy stycznia. W sezonie to możesz zapomnieć o jakimkolwiek wyjściu. Nawet jak dziecko Ci będzie umierać, czy żonę będziesz miał w szpitalu nie wyjdziesz.Szefa nie obchodzi co ty musisz zrobić po pracy, ty masz być na jego zawołanie bo, cytuję " ja tak chce" jego ulubione powiedzenie.Pensja, to tak jak przedmówca napisał. Uzależniona od nastroju szefa i składu pracowników. Im mniej pracowników tym pewniej że premie dostaniesz całą.Szkoda że nie jest to uzależnione od twojej pracy a od puli pieniędzy, którą ma aktualnie szef przeznaczoną na pracowników. Bez premii to 11 zł brutto na start. W sezonie za soboty płacone są 50 %. Ale chyba nie muszę mówić że gdy masz za dużo owych "50-tek" to szef umiejętnie obetnie ci premię by wyszedł na swoje a ty przyszedłeś za darmo w sobotę. Szef mydli oczy że w sezonie można sporo zarobić na nadgodzinach . Jakich nadgodzinach? Pracownicy przychodzą na zmiany od 8-16 a druga od 10-18, więc nie widzę tutaj nadgodzin a o sobotach już wspomniałem. Rotacja w pracy to około 6-7 pracowników rocznie z których żaden nie zostaje. Jeśli zostaje to po kilku miesiącach nie wytrzymuje psychicznie i odchodzi. Kompletny brak szacunku dla pracowników, mobbing to za mało powiedziane co się dzieje w tej firmie. Wyzywanie i bluźnienie na ludzi to norma. Gdy przychodzisz do firmy, szef organizuje zebranie i informuje cię czego Ci nie wolno. Przygotuj się na godzinę pogadanki bo jedyne co ci wolno to pracować i to jeszcze biegiem by szefuniu był zadowolony. Z ciekawych rzeczy których nie wolno to sjest moje "ulubione":) nie wolno ci wstawiać pełnego czajnika wody bo za dużo prądu pobiera, mimo że kilka osób pije herbatę. Rewelacja :) Szczerze mówiąc jeszcze nigdy nie pracowałem u tak chytrego "kogoś" bo człowiekiem to on na pewno nie jest, na pewno nie dla pracowników. Odradzam pracę w tym zakładzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Exoflora Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Exoflora Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Exoflora Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exoflora Sp. z o.o.?

Exoflora Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Pabianicka 324
    93-454 Łódź