Opinie o OPteam Poland w Katowice

Opteam Poland jest firm

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPteam Poland w Katowice

Hitsaaja

uchen ulzyles sobie tymi wypocinami kazdy normalny wie ze opteam zatrudnia na warunkach finskich

uchen

Sprawa jest prosta obiecują Ci gruszki na wierzbie , prawdziwy kontrakt dostajesz dopiero po przyjezdzie do Finlandii. W polsce otrzymujesz wstępny :) Tam kobiety nawijają Ci makaron na uszy ze nadgodzin milion ze transport do pracy jest ze do pracy 2km itd. Chcesz znać realia? NADGODZINY SA ALE ! : pracownik normalny ma płacone za sobotę 50% czyli około 20 euro brutto za godzinę co daje 160 brutto za sobotę , za niedzielę 300% czyli jakies 300 euro ponad . A OPTEAM DAJE CI DO WYBRANIA GODZINA ZA GODZINE?! GDZIE JEST [usunięte przez moderatora] PRAWO!? Następna sprawa miałbyc transport , transportu nie ma (usunięte przez administratora) z buta albo na rowerze w mrozie a co bedzie w zime? do pracy nie ma 2km ale jest 7 kilometrow . Miało byc ciut spawania tigiem jak kazdy spawacz wie w tigu płaci sie wiecej niz w magu. Spawa sie TUTAJ PRZEWAZNIE TIGIEM ! CO takiego ciekawego jeszcze? No nic ze cie (usunięte przez administratora) okradaja ! I jest to paranoja (usunięte przez administratora) Firma musi zapłacic około 500 euro za weekend FIRMIE OPTEAM za jednego pracownika dlatego nie chca nas brac czy cos takiego :) Chcesz wiecej informacji pytaj dalej :) , Ps Jezeli jestes Pajacem albo pajacówa z Opteamu , obudz sie kretynko , bo jednego pieknego dnia zapuka ktos do twoich drzwi !

uchen

Opteam to jedna z wiekszych firm zlodziejskich jakie widzialem , branki godzin itd to wszystko sciema . OBIECUJA złote gory w polsce przez skype'y itd ale gdy podpiszesz kontrakt prawda okazuje sie byc bolesna. BRAK NADGODZIN , BANKI GODZIN, BRAK ZJAZDOW , ROBOTA NIE TA CO MIALA BYC itd . Jakas pomyłkaaaaaa ! Żal za grzechy . Lepiej zarobi sie w albanii niz w tej dziadowskiej firmie :D

Praca w Finlandii i inne
@uchen

Absolutnie sie z toba zgadzam i co jeszcze w pracy bedziecie Przesladowani ze jestes Polakami Do pracy Was beda gnac a pensji dobrej widziec nie bedziecie Tylko prace bedziecie widziec nic z zycia Wszystko potfornie drogie. Bedziesz na nich zarabia caly Oni sie z Ciebie beda smiac Jak najdalej od tego kraju Wybierz lepiej Szwecje , Norwegie , Niemcy , Anglia , Francja, a nie ta zasrana i guwniana Finlandia nie do zycia i absolutnie nie do niczego OGROMNE DZIADOSTWO !!! Serdecznie Pozdrawiam wszystkich Polakow

zibi.g7
@Praca w Finlandii i inne

Witam. Chciałbym odpowiedzieć na ten post, choć ogólnie tego nie robię. Jesli ktoś wypisuje takie bzdury, to trudno w to uwierzyć. Prawda jest całkiem inna.Finowie są bardzo życzliwi, tylko muszą cię poznać. Taka sytuacja jest we wszystkich krajach skandynawskich. Problem polega na tym, iż wielu rodaków przyjeżdża do pracy przez dzikie firmy, które oszukują ich ile się da. Napewno nie są to firmy fińskie, choć i takie się zdarzają, ale bardzo rzadko, głównie polskie lub związane z Polską. Największe problemy mają wtedy Ci , którzy nie znają przynajmniej angielskiego. Dodatkowo większość jest nastawiona , aby Finlandia dawała im wszystko za darmo. To jest główny problem. Jeśli ktoś obiektywnie spojrzy , to zobaczy, że lepszego kraju do życia nie ma. Oczywiście należy coś dać od siebie, aby potem mieć stabilne życie. Jeśli komuś się nie chce pracować , to ma problem, a Ci którzy chcą, to jeśli są bez pracy, dostaną zasiłki i możliwość chodzenia do szkoły na język fiński, który bardzo ułatwia życie i znalezienie pracy. Czy ktoś z Was zatrudniłby kogoś z kim nie ma żadnego kontaktu? A co z BHP, kto będzie ryzykował lub zatrudniał dodatkowo osobę, aby chodziła za kimś i pokazywała co dana osoba ma robić. Trochę wyobraźni. Tak jest we wszystkich krajach, a jak ktoś pisze inaczej , to proszę potraktować to jako żart lub głupote. Warunki kiedyś faktycznie były lepsze, ale ogólnie w Europie się zmieniło więc nie ma co się dziwić,a ceny są już nie wiele różniące się od polskich. Wielokrotnie można spotkać w sklepach produkty tańsze niż w Polsce. Pozdrawiam

?

polaczki gdzie macie rozum i matematyke ? co wy piszecie ? ta firma ma 35€ od głowy polaczyny marnej która jest zwykłym robolem , oszustwa brak badań lekarskich ,fachowcy za 1600€ tyle ile ma sprzątaczka ,i jeszcze sami inwestują w kapitał fiński ,jesteście dymani jak nieletnie prostytutki polscy fachowcy lepiej zarobicie przy wypasie kóz , to wampiry które jeżdzą nowymi merolami i biedaków rżną i kupują nieruchomości za wasze pieniądze w wekend polak bez pośrednika ma 300€ na czysto , 2 godz po 8 to 50% z 16€ a następne to 100% i co powiecie kupie sobie następne posesje za wasze pieniądze ;-) polaczki

Pracownik Produkcji

Rozmowa przez Skype, sprawdzono znajomość języka angielskiego, była informacja o warunkach pracy i płacy .Padły pytania o posiadane doświadczenie zawodowe, certyfikaty.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
marek

a moja opinia jest ok, firma jedna z nielicznych, ktora uczciwie co do umowy wyplaca pensje, informuje o mozliwosciach i kosztach zycia. praca spokojna, po oplaceniu mieszkania i jedzenia wciaz mozna sporo odlozyc (bank godzin przydatny, oczywiscie nadgodizny bylyby lepsze, ale jak mi koordynatorka wyjasnila, progresywny podatek robi swoje), bardzo dobry kontakt z Pania [usunięte przez moderatora], zawsze sluzy pomoca, biurokratka, ale wszystko co powie, ma sens, i sie zgadza, nie rzuca slow na wiatr, wszystko na czas i ludzki kontakt z nia, o innych szkoda slow

Sławek

Witam! w tamtym roku pracowałem w Finlandii przez Opteam. stawka 12 euro brutto.mieszkanie ok 400 euro,życie ok 500-600 euro,bilety na własny też koszt także przy pracy 8 godzin/dziennie mało co zostaje.pani koordynator[usunięte przez moderatora](wiecznie biedactwo zaganiane,które przez 6 mies widziałem 3 razy co daje raz na 2 mies)w porównaniu do Norwegii,gdzie koordynatorka była na każdy twój tel.wynagradza tylko praca,gdzie pracujesz spokojnie zero stresu,nikt nie goni a jak zaczynasz naprawdę pracować to od razu finowie pukają się w głowę co robisz. reasumując,żeby zarobił człowiek tam ok 2500-2800 euro w godzinach to byłoby ok. przybliżę ceny hmm wódka Koskenkorva 0,5l-12,60 euro wódka z estonii na lewo 0,5l-10 euro(2,60 zostaje na chleb ale nie wiesz co pijesz ale w sagan bierze) papierosy marlboro 5,40 euro paczka papierosy z estonii 2,70 euro. pozdrawiam wszystkich polaków pracujących w Finlandii w Nakkili. Jedyna kompetęntna osoba to Pani [usunięte przez moderatora](która pozdrawiam!!!)

xyz

Niestety obiecują złote góry a jak już wyjedziesz to czeka cie rozczarowanie.Wprawdzie praca legalna,opieka koordynatora jako taka jest,mieszkanie ok(chociaż samemu trzeba opłacac)wypłata na czas...no właśnie wypłata....nie da się dobrze zarobić w finlandii na takich warunkach-nadgodzin nie ma bo są owe zabierane do banku godzin(trzeba ich wypracować az 120!!! to mniej więcej 2 miesiące pracy z płacą tylko podstawowa-czyli mega kaszana!!!Jak ktoś chce zarobić mniej więcej 5tys zł miesięcznie pracując po 10 h dziennie to prosze bardzo z ta firmą da się to osiągnąć!

Cyborg

Zgadzam się z tym komentarzem, biorą pieniądze na które my musimy ciężko pracować a co dostajemy w zamian - nic. W swoim życiu nie spotkałem jeszcze tak niekompetentnych osób jakimi są koordynatorki z Opteam Fi. ( może za krótko żyję). Przepraszam moich kolegów którym jeszcze kilka miesięcy temu polecałem firmę jako solidną i sprawdzoną. Jeżeli jeszcze nie wyjechaliście wycofajcie papiery póki nie jest za późno.

duplex

oszusci niepolecam tej firmy.

kris

glupoty gadasz synek, wynegocjowales sobie mala stawke a teraz narzekasz, ja pracuje na wyzszej stawce od ciebie i po wyplacie jestem zadowolony. Dla mnie sa OK, Pracowalem przez rozne firmy ale ta wypada najlepiej. Dobra firma i na razie nie zamierzam zmieniac.

Zostaw merytoryczną opinię o OPteam Poland - Katowice

• Jak się pracuje w OPteam Poland?

Zobacz opinie na temat firmy OPteam Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OPteam Poland?

Kandydaci do pracy w OPteam Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OPteam Poland