Opinie o OPteam Poland w Katowice

Opteam Poland jest firm

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPteam Poland w Katowice

Sara Nowy wpis

hej, nie widzę aktualnych komentarzy a na stronie widnieje taka oferta na praktyki w dziale księgowości. Zastanawiałam się czy by nie aplikować. chciałabym być jednak na bieżąco. jest tu może ktoś kto był niedawno na rozmowie i by ocenił czy warto iść?

Pracownik Nowy wpis

Witam Czy ktoś miał styczność z agencją Paweł paprzycki praca w Finlandii?

Czy w OPteam Poland są szkolenia zewnętrzne?

Jan

Nie będę pisał o agencji pracy ale jako były pracownik napiszę coś o VALMET Automotive w Finlandii. ODRADZAM, szczerze odradzam. Tym bardziej teraz gdzie jest wielki kryzys z półprzewodnikami. Aktualnie praca jest po 4 dni w tygodniu, nawet się zdarza 3, więc zarobicie NIC. Lepiej w Polsce zarobicie. Żeby było śmiesznej to już VA szykuje zamiast tych dni, dni zastępcze na przyszły rok. Są to soboty. Płatne jak sobota?? NIE. Zakwaterowanie? Baraki 2/2 za 450 Euro. Zycie tam jest drogie. Uusikaupunki małe miasto gdzie nic się nie dzieje, typowa umieralnia, duzo starych ludzi i nuda. Potrzebują was bo ludzie stąd masowo uciekają. Lepsze prace czy awanse zarezerwowane tylko dla finów, nawet wam fiński tutaj nie pomoże. Nie jesteś finem to będziesz tanią siłą roboczą. Jak macie pytania to piszcie wszystko wyjaśnię.

Maiki
@Jan

A jak z testem na narkotyki ? On jest płatny czy Valmet go pokrywa ?

RENATINA
@Jan

nie ma sensu jechac do finlandii do pracy w FIRMIE VALMET szukaja (usunięte przez administratora)praca trzy zmanowa za marne 1500euro z tego 420 za klitke w baraku 2 x2 m normy wysrubowane finowie szukaja niwolnikow z europy wschodniej nie dajcie sie nabrac a posredniczy w tym agencja MANPOWER najgorsza nastawiana na zysk i wyzysk mokj sy n tam pracowal nigdy wiecej

Karim
@Jan

Powiedz mi gdzie są te zakwaterowania dla Polaków w Uusikaupunki?

Janusz
@Karim

Pytasz bo też chcesz jechać tam do pracy? Wiesz coś czy warunki się poprawiły? To znaczy czy kasa większa?

Koral Nowy wpis
@Janusz

Z kasą można się dogadać.

Pracownik Produkcji

Rozmowa przez Skype, sprawdzono znajomość języka angielskiego, była informacja o warunkach pracy i płacy .Padły pytania o posiadane doświadczenie zawodowe, certyfikaty.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Praca w Finlandii

Praca w Finlandii nie jest lataa praca. Ludzie czyli finowie to narod malo przyjacielski. Z prawnych finskim tez nie jest latwo, wiec jezeli wybierasz sie do Finlandii do pracy , lepiej zebys dobrze zdal ježyk finski. Jezeli Znajdziesz sie w klopotach nie poradzisz sobie finansowa Wszysto tak bardzo drogie, ze jest wielka niemozliwoscia zebrac adwokata do pomocy prawnej.Wiemy i odczulismy to na wielu pracownikach , ktorzy przyjechali tu do pracy. Do dzisiaj nie moga sobie poradzi czy dlugami, ktore sala im ta obiecano wspaniala praca Nie przyjezdzajcie do Finlandii raczej wybiezcie Hiszpanie, Francje , albo inne kraje . Ludzie tutaj absolutnie nie przychylni i malo goscinni. bardzo trudno z tymi ludzi sie kontaktowac sa malo pomocni i przyjacielscy. Pracy bedziecie Przesladowani dostaniecie bardzo male pieniadze , a prace wykonacie za trzech. Za wynagrodzenie nie bedziecie wstanie nic osiagnac. Jedzenie bardzo drogie jak zreszta wszystko inne. Jednym slow eteen ich rynek pracy to jeden z najgorszych i nieoplacalnych do normalnego funkcjonowania . Proponujemy z bardzo dobrze rozwazyc inne lepsze mozliwosci wybrania pracy, a Finlandie zostawic na ostatnio miejscu. Jest to kraj gdzie zyje sie tylko dobrze ludziom gdzie zarabiaja 6000 tys miesiecznie. Nikt tutaj Wam tyle nie zaoferuje. Tylko ewentualnie lekarzy moga tyle zrobic, ale i Oni maja lepsze szanse Nähdään pian!. Norwegia to kraj bardzo normalny gdzie sie zarabia i zyje dostanie. Tak naprawde Finlandia nie jest krajem gdzie z tak males pensji , ktora oferuja firmy mozna utrzymanie mieszkanie, oplacac rachunki, dobrze zjesc itd. Wszystko nienormalnie! Drogie nawet w Lidlu juz wszystko zdrozalo. Oszczegam, zycie to nie tylko praca ale rowniez zyjemy poza praca, a w Finlandii jest to raczej niemozliwe!,,, Mieszkamy tutaj juz tak wiele lat , ze mozemy Was naprawde tylko ostrzedz zebyscie wybrali sobie cos lepszego od Finlandii !!! Jest to chyba ostatnio miejsce na dobra prace i zarobki oraz utrzymanie sie z pensji co jest niewatpliwie bardzo wazne. Pozdrawiam serdecznie wszystkich tych , ktorzy sie ze mna co do tego zgadzaja i sa takiego samego zdania. Jezeli cos weidzie na ten temat to nich ostrzegna wszystkich innych przed przyjazdem do pracy do Finlandii . Naprawde nie warto zatanowcie sie nad wyborem!

DaVolte
@Praca w Finlandii

Naprawdę jest tam, w tej Finlandii aż tak paskudnie? W reklamach kraju i na stronach agencji "Baron" wszystko opisane jest przecież pięknie, niemal w różowych kolorach :) Dzięki za Twoje info. Wezmę je pod uwagę i w rezultacie pewnie ...nie pojadę do Valmonta w Uusikaupunki. Nastawialem się pozytywnie do tej wyprawy, ale ilość negatywnych opinii o pracy tam, i warunkach współpracy z fińskim pośrednikiem, jest po prostu zatrważająca.

@DaVolte

Wierzysz człowieku w reklamy? Naiwny taki jesteś?

@Praca w Finlandii

I to mi się podoba. Opinia prawdziwa i szczera!

Maiki

bo prawdziwa

Henryk

Firma wszystkiego za nas nie zrobi. Ułatwia znalezienie pracy i robią to naprawdę dobrze. Mam wrażenie, że komuś nie po drodze z ciężką pracą

Mike
@Henryk

Chyba z (usunięte przez administratora) mylisz. Byłem i ucieklem po 2 tygodniach. Po 10 latach na emigracji przyznam że była to jedna z najgorszych prac w Usikapunki jaka miałem. Ucieklem po miesiącu. Odradzam wszystkim. Jest drogo. Agencja robi co chce. Mieszkanie drogie ok 400 euro za miejsce w baraku parę metrów. Reszta wspólna a wypłata za dwa tygodnie ok 500 euro. Tyle na zbiorach można zarobić u naszych bliskich sąsiadów. Chętnie odpowiem niedowiarkom co i jak. A trolle z agencji i tak będą pisać same pozytywy...

Polak

Chcesz zarabiać pieniądze za granicą to.nie szukaj roboty u pośrednika tym bardziej Polaka bo zawsze cię oszuka

Khg

Potem to poprostu (usunięte przez administratora) Wiem z własnego doświadczenia. (usunięte przez administratora) na godzinach , (usunięte przez administratora) na stawce. Co innego w ogłoszeniu i przez telefon a co innego na miejscu w Finlandii. Po przyjezdzie okazało się że 2Euro mniej na godzinie !! (usunięte przez administratora) !!!

@x a ta rozmowa była na skype ze wzgledu na wirusa tak?

x

Wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej. Rekruterka zadzwoniła na skype i zaczęliśmy rozmawiać. Najdziwniejsze był to, że wcale, prawie wcale nie patrzyła mi w oczy. Patrzyła w dół, jakby ciągle coś czytała i przeglądała. Pytania dotyczyły pracy minionej, co obecnie robię, no i referencje. Kobieta była uparta, zadawała pytania i drążyła temat. Pytała mnie czy nie boję się cieżkiej pracy i czy w parze chciałbym pracować. Odpowiedziałem, że wolę samemu pracować. Pytan po angielsku było chyba z 6, może 7. Po kilku dniach otrzymałem maila, że odrzucono moją kandydaturę. Jest to firma kant, ludzi trzymają w niepewnośći nie podając powodu. Zadawałem też pytania odnośnie warunków pracy jaki i warunków mieszkaniowych. Spytałem np: ile osbób przypada na jedną kuchnię i otrzymałem odpowiedz - nie wiem. Spytałem też czy zdarzają się burdy, pijaństwa i kradzieże. Także opinie ludzi, którzy tam pracowałi, ze jest to firma niegodna zaufania , są w zupełności uzasadnione.

wymiataczzfinlandii:))
@x

Z tego co piszesz to miałeś normalną rozmowę o pracę. Jak rekruterka była dociekliwa to chyba dobrze. czyli firma kant be cie nie przyjeli. Wyluzuj. Piszesz, że po kilku dniach dostałeś odpowiedź, że cie nie przyjeli. No to jakie trzymanie w niepewności. Nie nadawałeś się i nie możesz sie z tym pogodzić.

@wymiataczzfinlandii:))

A skąd ty możesz wiedzieć, że się nie nadawałem? Nie masz pojęcia jakie mam doświadczenie zawodowe w kierunku "automotive" , jak i również moją znajomość j.ang. Możesz publicznie jedynie pogdybać sobie.

wymiataczzfinlandii:))
@wymiataczzfinlandii:))

Bo jak byś sie nadawał to by cie przyjeli. Proste.

Głupiś jak but!

Motomaniak_km
@x

Pracowałem dla Opteam w Valmet Automotive w Uusikaupunki. Co do warunków zakwaterowania trochę drogo, ale czysto, schludnie, pokoje jednoosobowe, ludzie normalni, żadnych spięć, kuchnia na całe piętro, ale praca zmianowa, także nikt sobie w drogę nie wchodził, ekipa sprzątająca wszystko ogarnuała (Finki), takze było naprawdę czysto i schludnie. Jedyne zastrzeżenie do wynagrodzenia, przy tamtejszych cenach, nawet w Lidlu, po odtrąceniach bez nadgodzin jakieś 250 EUR tygodniowo, a ceny o 30% wyższe niż na kontynencie. Panie z Barona (teraz tak się biuro nazywa) w porządku, zawsze pomocne. Zaznaczam, że do Finlandii wyjechałem z czystej ciekawości, uczyłem się prywatnie języka i chciałem poznać kraj, pracowałem w Polsce dla Finów także ludzie naprawdę na plus, nie polecam Valmet, bo zarobki w porównaniu z zarobkami w fabryce Mercedesa mizerne, raptem 60% wynagrodzenia w DE, ale biuro wg mnie jak najbardziej w porządku. Ja na swój wyjazd czekałem prawie rok czasu, zakwalifikowałem się, tylko kilka razy był przekładany (brak akwaterowania na miejscu, hotel był dopiero w budowie). Finlandia naprawdę piękne miejsce, robi wrażenie.

Staszek

Za darmo nikt nie wynajmie mieszkania a tak życien nie jest tanie więc trzeba wszystko skalkulować.

witam jak sie ma sytuacja odnosnie zarobkow czy 2 tys e jest wstanie się zarobić po odcięciu mieszkania

@anonymous

Anonymous po ściągnięciu z Twoje go konta opłaty za mieszkanie 440 euro zostanie ci może 1200 euro. Pamiętaj ze jedzenie tu jest drogie.

Lena
@Gość

Po opłaceniu życia, zostanie może z 800

@Lena

400 na jedzienie wydawałeś tylko, czy na jakieś inne rzeczy również?

OPTEAM NIE PŁACI PENSJI!!!!!!!

Uwaga!!!!!!!! opteam /valmet autmotive zaczyna nie płacić pensji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@OPTEAM NIE PŁACI PENSJI!!!!!!!

Czy to oznacza, że zdarzają się po prostu jakieś opóźnienia w wypłatach wynagrodzeń, czy też planowane są jakieś dłuższe przestoje? Mógłbyś napisać coś więcej na ten temat? To bardzo istotne zarówno z punktu widzenia osób zatrudnionych w OPteam Poland, jak i tych, którzy pracę w tym miejscu chcieliby podjąć.

@OPTEAM NIE PŁACI PENSJI!!!!!!!

Proszę napisz ile osób jest na taki barak, czyli na jedną kuchnię i łazienkę? Czy jest masakra rano jak się wstaje? Tzn ruch, bieganina. Czy tam jest tylko jedna kuchenka w ogólnej kuchni? Podejrzewam, że jest tam bardzo nudno, bo to raczej wioska. Dziękuję i pozdrawiam

@OPTEAM NIE PŁACI PENSJI!!!!!!!

Obecnie chyba mają braki w zatrudnieniu bo szukają nowych pracowników. Czy ktoś z was sie tam wybiera? Dzięki i pozdrawiam

Agnieszka

@mlekouth@o2.pl, rozumiem, że prosisz o kontakt, ponieważ chciałbyś podjąć pracę w OPteam Poland. Jestem ciekawa, jakie stanowisko Cię interesuje i czy masz już doświadczenie na podobnym? Na forum znajdują się różne opinie na temat pracy w tej firmie - daj znać, czy zdecydujesz się wysłać swoje CV!

Johny

Witam. Pracowałem dość długi czas w VA w Finlandii. Praca zależy gdzie się dostaniesz ale znając życie to was Polaków posadzą na najgorsze lokacje. Zarobki jak na Finlandie słabe. Ale chyba najgorsze w tym wszystkim to zakwaterowanie, teraz biorą za pokoik jakieś 440€, tak naprawdę są to baraki, nawet gorzej bo baraki mają większy metraż. Oczywiście kuchnia, łazienka wspólna. Także masakra. Uusikaupunki to małe miasteczko także zapomnijcie że jakieś mieszkanie znajdziecie na własny rachunek bo wszystko pozajmowane. Aktualnie poszukują ludzi z Polski i Słowacji bo żaden fin tutaj nie chce przyjść. Jakieś pytania to piszcie. Aha "kiku" nie wiem czy was informowali ale znaczy to praca za darmo, jakieś 2 godziny czasami więcej w miesiącu

dee
@Johny

Witam, Mozesz cos wiecej napisac na temat pracy, ile zarabiales, jakie towarzystwo ect?

Mark
@Johny

Czy mozesz napisac ile zostaje po odjeciu zakwaterowania 440 euro za pokoj. Ile zostaje na reke ?

mlekouth@o2.pl
@Johny

witaj skontaktuj sie ze mna bo mam pare waznych i pilnych pytan na temat tej pracy mlkekouth@o2.pl

Agnieszka

@Lena, rozumiem, że pracowałaś za pośrednictwem OPteam Poland. Czy możesz powiedzieć kilka słów na temat pracy w tym miejscu? Jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę? Jestem ciekawa, jak wygląda zakwaterowanie i dojazd do docelowego miejsca pracy. Planujesz jeszcze wyjechać do pracy z OPteam Poland?

Agnieszka

@gość, rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Chciałam po prostu jeszcze dopytać o pewne kwestie, stąd moje poprzednie pytania. Czy ktoś z Was współpracuje aktualnie z OPteam Poland z Katowic? Chciałabym zobaczyć, jak wygląda współpraca z tą firmą z Waszej perspektywy. Zachęcam do dodania swoich opinii!

Agnieszka

@anonymous, widzę, że jesteś zainteresowany podjęciem pracy w OPteam Poland. Zdecydujesz się na jej podjęcie? W jakim charakterze chciałbyś pracować w tej firmie? @Gość, rozumiem, że pracowałeś w OPteam Poland. Możesz napisać coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Czy jest jakiś socjal dla pracowników? To ważne kwestie.

gość
@Agnieszka

Agnieszka, tak. Pracowałem. I czy to co pisałem wcześiej nie wystarcza??? jest to firma oszukujaca ludzi! Nie znajdzie sie tu zadnych plusów! Jeśli miałabym pisać o wszystkim to gruba księga by mi z tego wyszła.... socjalu nie ma zadnego! moge powtorzyc- jesli nie jestes przycisniety brakiem pieniadzy i masz czas na szukanie pracy dalsze-to nie zatrudniaj sie w valmet automotive poprzez opteam!!!!

Agnieszka

@Mark, widziałam, że pytałeś o szczegóły dotyczące pracy i zakwaterowania poprzez firmę OPteam Poland. Kontaktowałeś się już z pracodawcą? Kiedy planujesz wyjechać do pracy? Koniecznie podziel się z nami później swoją opinią na temat warunków! Czy ktoś z Was podjął niedawno współpracę z OPteam Poland? Jak oceniacie kontakt z tą firmą?

Agnieszka

@Arek, a na jakim stanowisku chciałbyś pracować w OPteam Poland? Aplikowałeś już? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? @dee, widzę, że również jesteś zainteresowany podjęciem pracy za pośrednictwem OPteam Poland. Próbowałeś się już kontaktować z firmą?

Zostaw merytoryczną opinię o OPteam Poland - Katowice

• Jak się pracuje w OPteam Poland?

Zobacz opinie na temat firmy OPteam Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OPteam Poland?

Kandydaci do pracy w OPteam Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OPteam Poland