Opinie o ABC Work Sp. z o.o. Sp. k. w Biała Podlaska

ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.
4 104 144 5 1
Jola

Ja tylko napiszę opinię, bo już zjeżdżam stąd do Polski, dlatego mogę krótko podsumować współprace z ABC jak i Flexipool Connectiva, do ktorych wysylają pracowników. Pracowałam przez te agencję niecałe trzy miesiące, wtedy kiedy jest sezon tj. lipiec-wrzesień, bo to też ma znaczenie, wtedy pracy jest najwięcej Mam 19 lat, a pracując w Holandii wiadomo, że wiekówki ciężko uniknąć, dlatego moje wypłaty, po odliczeniu wszystkich opłat wynosiły 200-250e, największa wypłata jaką otrzymałam to 280 euro. Nie uważam tego za dołującą sumę jak na moją studencką kieszeń. Warto jeszcze dodać że pracowałam w Scherpenhuizen, hutrowni owoców i warzyw, przy pakowaniu, przy taśmie itp. Co tydzień byłam na innym sektorze/linii, dlatego zależy jak się trafi, jeden dzień jest cięższy, a inny to odpoczynek w pracy. Na początku miałam mało godzin, problem się rozwiązał po napisaniu maila do agencji flexipool, bo kontaktu z koordynatorem Jackiem miałam zero, od przyjazdu tutaj nie widziałam go ani razu, ani razu nie przyszedł i nie dowiedzial się co tam jak tam, śmieszne, ale prawdziwe Co do zakwaterowania to jako para otrzymaliśmy pokój dwuosobowy, podwójne łóżko, szafa, łazienka w pokoju, lodówka, nawet jakieś naczynia i sztućce się znalazły. Mieszkaliśmy w hotelu w Dulken. Gdyby pracowali i mieszkali tu ludzie którzy faktycznie przyjechali do pracy a nie na wakacje to byłoby miło i przyjemnie. Nie wiedzieć czemu nadal nie wyrzucili stąd imprezowiczów i innych głośnych osób, kłótnie, głośne wyzwiska słychać często przez okno, co niekoniecznie jest przyjemne jeśli wstaje się do pracy na 3 w nocy. W hotelu mamy kuchnię z 8 palnikami, piekarnik. Pralnia to obecnie 3 pralki, bo inną gdzie znajdowało się 8 pralek zamknął sanepid. Podsumowując, nie jest najgorzej, ale dobrze też nie. Ciekawa opcja, ale tylko dla tych, którzy przyjechali na krótko. Jeśli planujecie przyjechać tutaj na dłużej, to warto rozejrzeć się za własnym mieszkaniem- wychodzi mniej więcej tyle samo miesięcznie ile malutki pokoik w hotelu. Pozdrawiam i powodzenia wszystkim pracującym!

Tak13Nie1
Ziom
@Jola

Wiekówki nie ma w biurze Interactive koło Rotterdamu. Pracowałem tam przy produkcji sałatek . 500 e tygodniowo. Jest tam dodatek ET . ET TO GAJNY BONUS. DUŻO BIUR TO NIE PŁACI I BIERZE SOBIE .

Tak6Nie

ecogruenezone
@Ziom

ET-koszty ekstraterytorialne/ulga podatkowa którą będzie trzeba ponoć zwrócić jak Belast. się upomni, dlatego wypłata jest większa o ...%, każdy może mieć, dużo pisze o tym w Internecie, ..Ab werkt.. Ludzie czasami mówią, we flexi... np. mi objaśniali...wystarczyło zapytać. 500 e za tydzień, nie podajesz przy ilu godzinach, swoje mieszkanie i transport też ma duże znaczenie. Za miesiąc (ogółem) 2 koła euraków mieć przelane od czegoś zależy od wielu wielu wielu rzeczy. Dzięki o przypomnienie o tym ET wyleciało mi z głowy.

@Jola

Dopiero na drugiej stronie trafiłem na pierwszą w miarę prawdziwą opinię o agencji. Praktycznie cała pierwsza strona zawalona postami pisanymi przez kogoś z agencji.

Tak2Nie
Druh Bohdan Nowy wpis
@Pan Tadeusz (tak, ta Wódka)

hehehe dokładnie :D wszędzie ten sam styl wypowiedzi

Andrzej 05.07.2019

Jestem obecnie zatrudniony w Austri jako Slusarz-spawacz. Tak jakby jestem pod opieką Pani Judyty, Załatwiła wszystkie formalności związane z podjęciem pracy w mig. jakieś pytania, wątpliwości lub problemy w trakcie wykonywania pracy są rozwiazywane natychmiast w profesjonalny sposób . Pani Judyta z ABC WORD jest osobą Miłą, sympatyczną a przede wszystkim bardzo pomocną. Polecam współprace z Firmą ABC WORK.

Tak17Nie37
@Andrzej 05.07.2019

Panie Andrzeju, cieszy nas pozytywna rekomendacja i polecamy się na przyszłość. Życzymy wszystkiego dobrego. Serdeczne pozdrowienia zespół ABC Work

@Andrzej 05.07.2019

Kolejny fake. Spawacze nie potrafią używać znaków interpunkcyjnych.

Tak1Nie
Łukasz
 Rekomendacja

Jestem obecnie zatrudniony przez tą firmę jako stolarz w Austrii. Współpracę, jak również kontakt oceniam bardzo dobrze. Zdecydowanie nie ma sie do czego przyczepić. Pani Judyta, którą w szczególności pozdrawiam,jest bardzo pomocna i wszystkie niejasnosci są w moment przez nią wyjaśniane. Zdecydowanie polecam! Oby tak dalej.

Tak21Nie36
@Łukasz

Panie Łukaszu, bardzo nas cieszy Pana opinia. Polecamy się na przyszłość. serdecznie Pozdrawiamy zespół ABC Work

Tak2Nie15
@Łukasz

Fake. Stolarze nie potrafią używać znaków interpunkcyjnych.

Tak1Nie
Imigrant

Przymierzam się do wyjazdu do Holandii za pośrednictwem ABC Work. W ofercie pracy zapewniają zakwaterowanie,jednak ciekawi mnie jakie warunki panują na tym zakwaterowaniu,czy jest to na zasadzie 10 osób na jeden pokój czy jednak warunki komfortowe. Jest tu ktoś kto wyjeżdżał już na takich zasadach do Holandii i może podzielić się swoim doświadczeniem ?

Tak1Nie25
Andrzej
@Imigrant

Niestety na chwilę obecną nikt z forumowiczów nie udzielił odpowiedzi na Twoje pytania, dlatego zastanawia mnie, czy aplikowałeś już może za pośrednictwem firmy ABC Work na ofertę, która Cię zainteresowała? Może jesteś już po wstępnych rozmowach i dowiedziałeś się czegoś więcej o pracy w tym miejscu? Daj znać, jak to obecnie u Ciebie wygląda.

Lump
@Andrzej

Pewnie holenderski BUNGAL (czyt. zasyfiony park, pełny naćpanych i pijanych (usunięte przez administratora) go pochłonął.

Tak21Nie1
Serafin
@Imigrant

Ludzie po co myślicie o wyjeździe do Holandii. (usunięte przez administratora) się w zazwyczaj niewdzięcznej pracy(usunięte przez administratora). Nie wiem czy dla tych kilku ojro jest to warte.

Tak8Nie1
Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Użytkownicy czekają na odpowiedź 62 dni.

Jaki dress code obowiązuje w ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.?

TakNie8
Mariusz Dolny śląsk

5+ dla ABC Work

Tak28Nie53
@Mariusz Dolny śląsk

Panie Mariuszu, bardzo dziękujemy. Bardzo cieszy nas Pańska opinia ;) Polecamy się i życzymy wszystkiego dobrego zespół ABC Work

Tak3Nie14
Andrzej K.

POLECAM!!!

Tak26Nie50
@Andrzej K.

Super! Cieszy to, że jesteś już kolejną osobą, która poleca agencję ABC Work. Byłoby jednak jeszcze lepiej, jakbyś powiedział nam coś więcej, jeśli chodzi o warunki, które są tam oferowane. Czy podejmując pracę za ich pośrednictwem miałeś bezproblemowy dostęp do bezpłatnej opieki lekarskiej?

Tak15Nie41
Andrzej K.
@Teresa

Jesli chodzi o zawaktwerowanie to super, pokój jednoosbowy ładny, czysty, z internetem. Niestety podczas pracy uszkodziłem sobie nogę w kostce i nie mogłem przez kilka dni pracować. Poszedłem od razu do lekarza, dostałem zwolnienie z pracy. W firmie bez problemu zaakceptowali zwolnienie lekarskie i zapłacili mi za ten czas.

Tak21Nie32
@Andrzej K.

W takim razie to bardzo dobrze. Bezproblemowy dostęp do opieki medycznej to podstawa przy "wyjazdowej" pracy. W związku z rozpoczęciem sezonu wakacyjnego wiele osób zastanawia się nad podjęciem pracy tymczasowej, używając pośrednictwa ABC Work. Możesz zatem przybliżyć, jak wygląda cały proces poszukiwania pracy, również od strony formalnej? Będziemy Ci wdzięczni.

Tak13Nie19

Panie Andrzeju, dziękujemy. Polecamy się serdeczne pozdrowienia zespół ABC Work

Tak2Nie13
Marcin Witkowski

wspaniała koordynatorka pani Judyta,firma Austrijacka nawaliła a kobieta z naszego pośredniaka bardzo przejmowała się moją osobą respekt i szacunek dla pani Judyty i dla firmy w której pracuje .pozdrawiam

Tak33Nie43
@Marcin Witkowski

Ma za Ciebie dole wiec sie przejmuje ze godzin nie wyrobisz

Tak36Nie15
@Marcin Witkowski

Panie Marcinie, cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Pozdrawiamy serdecznie zespół ABC Work

Tak3Nie16
Krzysztof

Najlepsza agencja w jakiej do tej pory pracowałem.

Tak19Nie37
@Krzysztof

Panie Krzysztofie, dziękujemy za tak miłą opinię. Jest to najlepsza motywacja do dalszej ciężkiej pracy ;) Pozdrawiamy zespół ABC Work

Tak2Nie17
Radosław

Witam, jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez Firmę ABC Work. Bardzo chciałem wyjechac do Szwajcarii - w ciągu tygodnia udało się zorganizować wszystko, od wyboru pracodawcy po zakwaterowanie na miejscu i tym podobne... Spakowałem się i na drugi dzień byłem już w drodze do pracy. Polecam kontakt z Panią Judytą, bardzo miła, pomocna a także znająca realia osoba. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia dla wszystkich którzy chcą spróbować czegoś nowego w nowych realiach

Tak12Nie23
@Radosław

Panie Robercie, bardzo się cieszymy, że jest Pan zadowolony. W razie czego, zapraszamy do kontaktu. Życzymy wszystkiego dobrego. Pozdrawiamy zespół ABC Work

Zbyszek

Serdecznie polecam współpracę z firmą ABC Work Pracuję już od dłuższego czasu- dokładnie od sierpnia 2018 roku w Niemczech i jestem bardzo zadowolony z kontaktu z koordynatorem i z całą firmą. Jak miałem jakies pytania, panie zawsze na wszystkie odpowiadały i pomagały mi wszystko załatwić. Piątka dla abc

Tak5Nie15
@Zbyszek

Panie Zbyszku, dziękujemy i zawsze jesteśmy do dyspozycji. Wszystkiego dobrego. Pozdrawiamy ABC Work

Paweł

Ta firma to lipa, wysyła ludzi do pracy do innego pośrednika w Niemczech ProFutura Personalservice Halle GmbH Mansfelder Str. 48, 06108 Halle (Saale)Tel.:+49 0345 290 49 33 Mobile +49 173 1857373 ci z kolei nie wypłacili mi wynagrodzenia za pracę, zostałem (usunięte przez administratora) przez te dwie firmy, które ze sobą współpracują. Szukam osób, które zostały oszukane -okradzione przez te firmy, w celu złożenia pozwu zbiorowego na te firmy. Dodam, że posiadam wszystkie dowody-umowy pracy i nie boję się zastraszenia o pomówienie ze strony ABC Work w Polsce i ProFutura w Niemczech. Dodam że stanowisko pracy nie było takie na jakie się umówiłem podpisując umowę(praca na wysokości w masce i wynoszenie piachu wiadrami, cały czas pyliło ludzie mieli czerwone oczy) okłamali mnie, na miejscu okazało się że wiele osób rezygnowało z pracy z tych samych powodów, firma nie wypłacała wynagrodzenia.

Tak56Nie16
@Paweł

Bardzo niepokojące są opisane przez Ciebie kwestie. Trochę zadziwia Twój wpis, ponieważ większość wypowiadających się tu osoby chwaliło sobie współpracę z ABC Work. Skoro jednak faktycznie nie wypłacono Ci należnego wynagrodzenia, to oczywiście, należy podjąć odpowiednie kroki, mające na celu ich odzyskanie. Będziesz nas informował na bieżąco o rozwoju tej sytuacji?

Tak18Nie1

ABC
@Teresa

Proszę pamiętać że firma ABC WORK jest firmą rekrutacyjną tzn że nie zatrudnia pracowników tylko poszukuje ich na zlecenie innych firm Wynagrodzenia wypłacane są przez pracodawcę a nie przez ABC WORK. Jeśli jest problem możemy i zawsze to robimy pomóc osobie w kontakcie z firmą w której pracuje lub pracował żeby dopytać o jego sytuację.

Tak15Nie44
@Paweł

wysyłasz cv do ABC nastepnie oni sprzedaja cie za krocie do innej Niemieckiej firmy.

Tak48Nie10
@ABC

jaka pomoc.??? raczej wyłudzić dane i sprzedać dalej

Tak48Nie10
ABC
@Joooo

Nikogo na siłę nie namawiamy do wysyłania CV. Możemy pomóc w poszukiwaniu pracy ale każdy decyduje za siebie czy dana oferta mu pasuje. A co do opłaty to nie jesteśmy organizacją która dostaje subwencje państwowe więc pobieramy opłaty od firm za wykonanie rekrutacji. Nigdy nie pobieramy opłat od kandydatów.

Tak19Nie45
Asert
@ABC

W takim wypadku należy się zastanowić z jakimi agencjami współpracujecie, a nie umywać ręce.

Tak35Nie1
@Asert

Nie umylismy rak. Zawsze w takiej sytuacji staramy sie pomoc naszym pracownikom. Ten Pan otrzymal pomoc od naszego prawnika. Z tym, ze abysmy mogli cos zrobic musimy dostac informacje... Pozdrawiam

Tak3Nie24
Nazwa działu: Produkcja

witam pracował ktoś na stanowisku - laminiarz wiatraków w Rostock? jakie są wasze opinie na temat tej pracy

Tak1Nie15
Gość

Witam, chciałam zapytać czy był może ktoś w Lottum na szklarni? Jakie panują tam warunki i atmosfera w pracy, jak wygląda praca i zarobki. Będę wdzięczna za jakie kolwiek opinie.

Tak1Nie17
@Gość

Witam też mam zamiar tam jechać masz juz jakieś informacje, zdecydowałas sie?

Tak1Nie5
@Ola

Ja z koleżanką wyjeżdżam w piątek ;)

Ania
@Ola

Witam, można prosić o opinie na temat pracy w tym miejscu? Byłabym bardzo wdzięczna :)

Tak2Nie3
Expat

Witam. Zastanawiam się nad jedną z ofert pracy w Belgii przez ów agencję. Warto tam pojechać? Jak wyglądają kwatery, i czy są płatne? Chętnie wysłucham opinii kogoś kto współpracował z agencją.

Tak6Nie22
gość

A ja bardzo polecam współpracę z tą agencją. Bardzo mili ludzie. Pracuję w Niemczech jako monter wentylacji i jestem bardzo zadowolony. Nie tylko z pracy, ale też z zakwaterowania. Kontakt z firmą jest bezproblemowy. Z każdą sprawą mogę zadzwonić i otrzymuję pomoc. Pozdrawiam panie serdecznie :)

Tak29Nie40
Paweł
@gość

Wszystkie warunki, które agencja ABC Work przedstawiła Ci w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, potwierdziły się w rzeczywistości? Zastanawia mnie, czy ważne jest, gdzie dokładnie trafimy, ponieważ, jak widziałem, agencja ma obecnie dużo aktywnych ofert pracy. Dla osób, które pierwszy raz mają w zamiarze wyjechać do pracy za granicę, każda informacja jest cenna. Napisz, proszę, czy istnieje ewentualna możliwość zmiany miejsca pracy, gdyby nam nie odpowiadało?

Tak12Nie25
@Paweł

Cześć Paweł, Po pierwsze przed samym wyjazdem za każdym razem gdy przyszlo mi do głowy jakies pytanie, mogłem zadzwonić do Pani, która zajmowała się moją rekrutacją. Na wszystkie pytania dostawałem wyczerpujące odpowiedzi. Znałem stawkę godzinową, dietę i warunki zakwaterowania. Wszystko i na umowie, i w rzeczywistości w wypłatach, zgadza sie z tym co ustalaliśmy. Warunki zakwaterowania są bardzo dobre. Czasem słyszałem jakies historie ludzi, którzy wyjeżdzali do pracy i trafiali do jakichś pokoi po 7-8 osób i "zakwaterowaniem" było miejsce na materacu.. Ale w tej agencji nic takiego mnie nie spotkało, wręcz przeciwnie- byłem mile zaskoczony czystością i wyglądem pokoju. Jestem cały czas w kontakcie z firmą i wiem, że w każdej chwili agencja może mi zaproponować inne zlecenie, gdyby była taka potrzeba. Więc, gdybyś pojechał do pracy i cokolwiek by Ci nie odpowiadało, wystarczy, że zadzwonisz do nich i znajdą Ci nową pracę. Pozdrawiam i polecam

Tak20Nie35
r3ds

Byłam z 2 lata temu na rozmowie kwalifikacyjnej, tak durnowatych pytań nigdy nie miałam. Dziewczyna, która mnie wręcz maglowała bezsensownymi pytaniami za bardzo wczuła się w HR-owy klimat. Widać, ze nie była odpowiednio przygotowana pod tym kątem. Dodatkowo szczytem żenady było sprawdzenie mojej wiedzy z zakresu języka angielskiego. Otóż, musiałam wymyśleć sobie scenkę w której telefonuje do mnie klient... Nie ma co się rozwodzić długo na tym, sam fakt, że ta firma wiecznie kogoś szuka, świadczy o tym, że nie funkcjonuje poprawnie.

Tak51Nie13
r3ds
@r3ds

dla jasności ubiegałam się o stanowisko biurowe - tam na miejscu w firmie.

Tak3Nie6
ZwariowanyTomek
@r3ds

Ja dzisiaj też przechodziłem rozmowę po angielsku na magazyniera do Holandii ,bo jak powiedzieli trzeba znać język. Uważam to za normalne - nie pierwsza taka rozmowa i pewnie nie ostatnia i trochę śmieszne ,że starałaś się o prace za biurkiem w agencji pośrednictwa pracy za granicą i dziwi Cię rozmowa po angielsku :D jednak głupich nie sieją sami się rodzą xd Btw. chcesz nam powiedzieć ,że aplikowałaś 2 lata temu i teraz nagle zupełnie przypadkowo przypomniałaś sobie ,że musisz podzielić się tą informacją ? Coś wali fejkiem na kilometr ,więc albo konkurencja albo komuś rozmowa o pracę ostatnio nie poszła xd

Tak20Nie1
R3DS
@ZwariowanyTomek

Czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Proponuję się cofnąć do podstawówki. Cóż nie dziwię się, że aplikujesz na magazyniera - tam nie trzeba być za mądrym ;) a raczej aby bardziej do Ciebie dotrzeć - IKS DE. Ale już Ci tłumaczę - Żenadą było to w jaki sposób została owa wiedza z tej dziedziny sprawdzona. Wiesz czemu dopiero teraz o tym piszę? Ponieważ byłam jeszcze wtedy studentką, i nigdy wcześniej nigdzie nie pracowałam i nie odbyłam wcześniej żadnej rozmowy kwalifikacyjnej. Wtedy byłam przerażona jak i pewna, że własnie wszystkie rozmowy tak wyglądają. Dziś jestem po studiach, i pracuje obecnie w jednej z najlepiej prosperujących firm w Warszawie. Zanim tam trafiłam, musiałam przejść przez wiele rozmów kwalifikacyjnych, stąd ten komentarz dopiero teraz. Reasumując (to oznacza uogólniając bo wątpię abyś znał to słowo) zrobiłam sobie ranking wszystkich rozmów o pracę jakie odbyłam i przykro mi, ale niniejsza firemka plasuje się na najniższej pozycji. Nie wiem czy ta dziewczyna jeszcze tam pracuje, niska, duże brązowe oczy, ciemne włosy ścięte do ramion, niestety imienia nie pamiętam. Ale jeśli tak, to powinna się ostro podszkolić. PS 1. Konkurencja? przepraszam, a to w Białej jest coś takiego jak konkurencja między firmami? Chyba w tym mieście jedyna konkurencja to rywalizacja między wyjazdami na Białoruś o zajęcie miejsca w kolejce haha. PS 2. Z tym, że masz problemy z pisownią to już widzę, ale chyba w jakim kraju żyjesz też za bardzo nie wiesz. Żyjemy w kraju demokratycznym - wiesz co to oznacza? To oznacza, wolność słowa;) Ale jak to mawiał Józef Piłsudski (na Boga mam nadzieję, ze wiesz kto to był!!! hihihi) RACJA JEST JA DU*A, KAŻDY MA SWOJĄ ;)

Tak6Nie12
H3CO2
@ZwariowanyTomek

pozdrawiam kolegę po prostu ona jest w*urwiona po dziś jak to kobieta :) trzymaj się MAGAZYNIER logika i inne cechy SUPER mieć, prowadź się dobrze, bez was nie było by nic w sklepach i kurier nie miał by roboty o kierowcach zawodowych (z góry też pozdrawiam, fajni ludzie) nie wspomnę co by przewozili zawozili wywozili a to że nic na forum mile widziane są zawsze wpisy, kobiece nie za bardzo, chyba, że ma ,,krótkie paznokcie" :)

Tak14Nie2
Bzykacz
@R3DS

"Dziś jestem po studiach, i pracuje obecnie w jednej z najlepiej prosperujących firm w Warszawie. "... to pochwal się, który biurowiec sprzątasz w tej Warszawie ....Ty "kochanie " nawet pisać po polsku poprawnie nie umiesz ( patrz interpunkacja...'dziś jestem po studiach, i pracuję...' ) a co dopiero po angielsku ...czyżbyś wyrwała się z prowincji i miałaś nadzieję ,że sam papierek z zaliczeniem studiów ( co to było Uniwerek ....3-go wieku chyba ? ) otworzy drzwi na salony ??? ...ale to jeszcze nic , bo poziom wiedzy możesz ewentualnie podnieść natomiast poziomu kultury osobistej już nie , a z tego co tu zaprezentowałaś ( nachalność , atak personalny, arogancja, zwykłe (usunięte przez administratora) ) to karierę możesz zrobić nie w odbywaniu rozmów kwalifikacyjnych tylko stosunków...znasz chyba dowcip o dentce i studentce ??? buahahaha :-)

Tak11Nie4

wymyśleć

musiała przecież coś "wymyśleć" hehe

Tak5Nie1
Zadowolona
@r3ds

Pracuje w tej firmie od dłuższego czasu i wszystkie osoby, które myślą nad podjęciem pracy w biurze mogę zapewnić, że wszystko funkcjonuje poprawnie. Porządna umowa, fajne pieniądze i dobre, indywidualne podejście do pracownika. Z czym wiążą się poszukiwania nowych pracowników? Z tym, że firma się rozwija - ofert pracy jest coraz więcej, coraz więcej firm do współpracy, a przez to coraz więcej pracy. Niedawno poza tym firma otworzyła biuro w centrum Lublina. Poza tym wielu osobom wydaje się, że rekrutacja kandydatów do pracy za granicą to prosta sprawa, zwłaszcza w pierwszych tygodniach pracy, a niestety wcale tak nie jest. To trudne zwłaszcza kiedy przychodzi pierwsze rozczarowanie, bo kandydat np. mimo zapewnień nie dojeżdża na miejsce nikogo wcześniej nie zawiadamiając o tym, że rezygnuje.

Tak8Nie25
operator koparki

maja caly czas oferty pracy na operatora koparki heh jak dla mnie to zwykla sciema ,,,, to tylko handel danymi niby maja a juz dwa lata szukaja rozmowy przeprowadzaja sciema nic wiecej nie polecam

Tak41Nie6
@operator koparki

Szanowny Panie, prosimy o podanie imienia i nazwiska a wtedy będziemy mogli rzetelnie wypowiedzieć się na temat Pańskiej sytuacji. Jeśli chodzi o pracę dla operatorów koparki, posiadamy zlecenia zarówno w Austrii, Niemczech jak i w Belgii. Wymagane są między innymi: - przynajmniej komunikatywna znajomość j.niemieckiego (w przypadku pracy w Austrii lub Niemczech) lub j.angielskiego (w przypadku pracy w Belgii) - prawo jazdy i własny samochód na wyjazd - uprawnienia Jeśli nie udało nam się znaleźć dla Pana pracy, oznacza to, że albo nie spełniał Pan wyżej wymienionych wymagań, bądź też widniał już Pan w bazie danych naszego zagranicznego kontrahenta. Nie mniej jednak chętnie na ten temat z Panem porozmawiamy. serdeczne pozdrowienia ABC Work

Tak15Nie34
Magdalena

ABC Work na swojej stronie internetowej prowadzi bloga. Zawarte są w nim wpisy dotyczące pracy za granicą i obejmujące cenne wskazówki. Czy korzystaliście z niego podczas swoich przygotowań do wyjazdów zagranicznych? Jeżeli nie wiecie, gdzie go znaleźć to dodaję link, aby ułatwić poszukiwania: https://abcwork.eu/blog/

Tak8Nie36
Jj
Nazwa działu: Produkcja

Witam szukam pracy jako spawacz ale słabe stawki w Danii to absurd

Tak25Nie1
Patryk

Witam Czy pracował ktoś w danii na produkcji przez abc work? Chciałbym dowiedzieć się jakie są zarobki i jak wygląda zakwaterowanie.

Tak5Nie14
@Patryk

Na stronie firmy ABC Work jest wiele aktualnych ogłoszeń dotyczących zatrudnienia w Danii. Warunki finansowe zależą od wielu czynników - w tym przede wszystkim od zajmowanego stanowiska. Firma, jak możemy przeczytać w ogłoszeniu, oferuje atrakcyjne zarobki i zaznacza, że ich wysokość zostanie podana kandydatowi na rozmowie kwalifikacyjnej. Podpowiesz, w jakim charakterze chciałbyś podjąć zatrudnienie?

Tak2Nie11

Juventini86

Witam czy pracowal ktoś przez ta agencje w Danii na prasach krwedziwych?

Tak1Nie15

Ewa

Witam Czy pracował ktoś na fabryce czekolady w Belgii? W miejscowosci Wavre? Na firmie Art Chocolate? Jesli tak to prosze o opinię Z góry dziękuję

Tak8Nie15
byAnn
@Ewa

aż musiałam sprawdzić:) moje koleżanka tam pracowała w ubiegłym roku 3 miesiące byla bardzo zadowolona z warunkow (czysto, bez zadnych norm produkcyjnych ktore trzeba specnic) i przede wszystkim z wyplat.:) a co abc work tam rekrutuje? trzeba znac jezyk? kolezanka musiala znac dobrze francuski... mi zaproponowali inna prace na produkcji w holandii przy borowce, a w sumie lepiej przy czkeoladzie :)

Tak4Nie2
Marika
@byAnn

Mozna prosic jakis kontakt do kolezanki ktora tam pracowala? Chcialabym sie dowiedziec jak tam zarobki wychodza i wgl warunki????

Tak2Nie2

Marika
@Ewa

Wybierasz sie tam? Tez mam taka propozycje. Wiesz cos wiecej o zarobkach itp?

Raf

Witam, czy ktoś pracował przy panelach fotowoltaicznych w firmie Advenso w Belgii miasto Jabbeke?

TakNie9

Rafik

Pracowal ktos w venray na magazynie z elektronika? Albo mieszkal w Blitterswijck(podobno domki tam sa) ktos cos?

Tak6Nie8
...
@Rafik

Jak się nie mylę że to tam komisjonowanie (chyba z wózeczkiem na nogach?) dosyć dobrze po angielsku bo na wstępie szkolenie jakieś też bhp (kartka i długopis;) myślenie idzie w ruch aż z głowy uszami para bucha:) taki żart mógłby ktoś napisać co tam robi/robił

Bercik
@Rafik

Domki są spoko, magazyny też spoko jest ich mnóstwo w. Okolicy

TakNie1

ktoś

mnie by innteresowało jakie są zarobki netto przy 160 godz jakie lokalizacje oferta typu atrakcyjne wynagrodzenie to jak dlamnie około 3500 euro netto

Tak20Nie1

Tłumacz.ABC.Work

Witam.Pracuje w firmie Diwa zostałem wysłany tu przez Panią Karolinę z ABC Work pracuje troszkę na innych zasadach niż inni pracownicy...zajmuje się szkoleniami , jezdzeniem do lekarza pracy i meldowaniem nowych pracowników...ale również jestem na firmie żeby pomagać Polskim pracownikom w porozumiewania się z niemieckim przedstawicielem...pracuje na dwie zmiany mam swoją brygade i czekam na przyszły tydzień na nowych pracowników...mam nadzieję że będzie mi się tak dobrze pracowało jak z pierwszym team???????????????? Jak by ktoś miał pytania to zapraszam na Facebooku Bartłomiej Jagiełło (Minden) miłego wieczoru???????????????? Cała Brygada pozdrawia Panią Karolinę ???????????????? Moje sugestie dla ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.: Proszę Firmę o pytanie pracowników o zaświadczenie o niekaralności.... Lubię atmosferę w ABC Work Sp. z o.o. Sp. k. za: Szybki wyjazd do pracy i dotrzymanie obietnicy.....

Tak22Nie16

Ola

Firma jest godna zaufania, potrzebowałam bardzo szybko podjąć pracę w Holandii i dwa dni po rozmowie z firmą już pracowałam i dalej pracuje i jestem bardzo zadowolona z tej pracy. :)

Tak10Nie12
@Ola

Dziękuję, że podzieliłaś się z nami Twoją opinią. Mam jeszcze pytanie odnośnie warunków mieszkaniowych. Jak oceniasz zakwaterowanie? Jest to jedna z istotniejszych kwestii podczas zagranicznego wyjazdu do pracy. Użytkownicy forum, którzy wybierają się do Holandii, chętnie dowiedzą się czego mogą się spodziewać.

Tak2Nie3
Staiger

Nie polecam - monter rusztowań

Tak19Nie2

@Staiger

Proszę Cię o rozwinięcie Twojej wypowiedzi. Dlaczego nie polecasz pracy poprzez agencję ABC Work? Jeżeli napiszesz, co konkretnie wpłynęło na Twoją decyzję i podzielisz się z nami swoim doświadczeniem, osoby wybierające się do pracy za granicę będą wdzięczne. Każda sprawdzona informacja jest dla nich ważna.

Tak5Nie3

Darek

A ja jestem zadowolony (elektryk od szaf w Augsburgu). Praca jest taka jak powiedzieli, nawet stawkę udało mi się wynegocjowac wyższa:) Zawsze jest kontakt z biurem jak miałem problemy ze zwolneniem chorobowym, wszystko udało się załatwić. Ogolnie dziwia mnie komentarze negatywne, może więcej szczegolow bo moj brat z dziewczyna tez od nich wyjezdzali na komisjonowanie i tez wszystko bylo w porządku...

Tak19Nie6

Zostaw opinię o ABC Work Sp. z o.o. Sp. k. - Biała Podlaska

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.