Opinie o ABC Work Sp. z o.o. Sp. k. w Biała Podlaska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ABC Work Sp. z o.o. Sp. k., jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ABC Work Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC Work Sp. z o.o. Sp. k. w Biała Podlaska

Paweł
Kandydat

Piszę człowiek do nich na messenger w sprawie dotyczącej pracy to mają w nosie, przeczytane i ciężko łaskawie odpisać... to po cholerę mają tego messengera... olewanie ludzi, dajcie sobie z nimi spokój ludzie

Lukas
Kandydat

Nie polecam ten pośrednik nie potrafi znależć żadnej roboty tylko dzwonią i zawracają głowę i tak już rok i efektów zero.

Matt
Kandydat

Czy ktoś pracował przez tą agencję w Holandii? Mają teraz ofertę jako kierowca do przepakowywania aut w porcie w Amsterdamie? Jakie są warunki zakwaterowania w Holandii przez tą agencję, jeśli ktoś może coś powiedzieć, proszę, a może ktoś chciałby jechać ze mną?

kolmar

Wszystko przebieglo ekspresowo. Wyslalem CV na stanowisko pracy w njemczech jako elektryk. Kontakt ze strony ABC WORK byl chyba po 15 minutach. Agencja niemiecka skontaktowala sie ze mna dnia nastepnego. Podpisanie uwowy z niemiecka agencja po kilku dniach. Dostalem wg mojej oceny bardzo dobre warunki finansowe. Jestem bardzo zadowolony. Zobaczymy jak pojdzie dalej..

Administrator Nowy wpis

Jaką umowę oferuje ABC Work Sp. z o.o. Sp. k. dla osoby na okresie próbnym? Z tego co widzę, to aktualnie poszukują kogoś na stanowisko Pakowacz.

Pytanie Nowy wpis

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.?

odpowiedź Nowy wpis
@Pytanie

zależy jaką pracą jesteś zainteresowany. Jeśli produkcja itp. to doświadczenie raczej nie jest konieczne

Paweł

Pracodawca
@Paweł

Panie Pawle, staramy się na bieżąco odpisywać na wszystkie zapytania, jakie pojawiają się na naszym messengerze na Facebooku. Nie widzimy żadnej konwersacji, na którą nie odpowiedzieliśmy. Czy mógłby Pan przybliżyć sprawę tutaj lub telefonicznie (+48570221444), żebyśmy mogli wyjaśnić wszystkie Pana wątpliwości i odpowiedzieć na Pana pytania? Pozdrawiamy, Zespół ABC Work

Kolo
@Paweł

To po cholerę masz telefon, ciężko zadzwonić?

Ewa Nowy wpis
@Paweł

Panie Pawle, powinna była zacząć od przeczytania tych opinii w internecie uniknęłabym niepotrzebnych stresów oraz straconego czasu Całkowicie się zgadzam z oceną, firma nie okazuje szacunku ludziom. Zdecydowanie nie polecam.

xx

Do samej firmy ABC Work nie mam zastrzeżeń, ale do agencji Personal Partner sud GmbH w Heidenheim an der Brenz już tak. Unikajcie tej firmy jak ognia. W samej pracy którą od nich dostałem nie lubią Polaków a gdy rozwiązałem umowę o pracę nie wypłacili mi wynagrodzenia

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie ABC Work Sp. z o.o. Sp. k. na stanowisko Operator koparki - Niemcy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Informatyk/grafik z orzeczeniem o niepełnosprawności
BPO NETWORK Sp. z o.o.
(232 opinii)
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B - woj. lubelskie
Biała Podlaska
Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k.
(27 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Matt

Jonasz
@Matt

Witam. Tak jestem na miejscu. Praca na lotnisku shiphol w Amsterdamie.generalnie to po rozmowie zostalem przekazany do innej agencji holenderskiej ANTS. Może sobie przekazują cv nawzajem, czyzby B2B dziwne. Więcej informacji udzielę 508724957

Pracuś
@Jonasz

Jestem w innej branży ale dokładnie taka samą sytuację miałem. Mówią z grubsza jaka praca i gdzie , a później umowa z Holenderskim pośrednikiem i temat zamknięty ...

hahahahah
@Jonasz

Jak napisałeś zostałeś przekazany innej agencji po porostu sprzedali się

Maria
@Pracuś

A czy warunki pracy się jakoś różnią przy przejściu do innej agencji? Jak to wszystko wtedy wygląda? Chętnie poznałabym więcej informacji na ten temat.. Mógłbyś opisać? Czy stanowisko pracy jest takie samo?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.?

On.
Kandydat

Podają info że coś mają. Wysyłasz CV , zero odzewu, mają wywalone. To jakaś szopka nie agencja. Omijajcie szerokim łukiem.

ABC Work
@On.

Dzień dobry! Wszystkie aplikacje obdzwaniamy na bieżąco, a jeśli nie jesteśmy w stanie dodzwonić się do kandydata, przesyłamy SMS z prośbą o kontakt w dogodnym terminie. Być może Pana CV do nas nie dotarło? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego przed dodaniem negatywnego komentarza nie tylko Pana, ale każdego kandydata z podobnym problemem... A gdyby był Pan nadal zainteresowany praca, proszę o przesłanie CV bezpośrednio do mnie na adres iwona.kozlowska@abcwork.eu - potwierdzę Panu, ze CV dotarło i przekażę je do właściwego pionu rekrutacyjnego. Pozdrawiam ciepło, Iwona Kozłowska, ABC Work

kolmar

RedRose
Kandydat

Witam czy ktoś pracował na przekąskach w Wilnis? Jak wygląda sytuacja? Są godziny czy więcej trzeba wegetować. E wynosi tygodniówka po odliczeniu mieszkania i dojazdów ????

Sparrow
Kandydat

Czy agencja pomaga w zorganizowaniu transportu z Polski do kraju docelowego?

Jerzy

Mimo, że agencja ma bardzo dobre opinia jako pracodawca to i tak znajdzie się ktoś bardzo roszczeniowy. Oby więcej takich firm było

Rafał
Kandydat

W ogóle nie jestem zadowolony. Po złożeniu aplikacji był co prawda kontakt ze mną, rozmowa w języku ang. niby wszystko ok i miesiąc czasu minął i odpowiedzi brak, czyli standardowo. Ani jednej oferty, ani telefonu, ani e-maila.... no ja nie wiem co jest z tymi ludźmi? Jak nie wiem mam za małe doświadczenie, nie wiem może słaby angielski to trzeba informować, że no sorry ale nie ma ofert dla Pana i konkretnie mówić a nie dawać nadzieję, że się odezwiemy, że przygotujemy Panu oferty itd... później człowiek czeka jak osioł... No (usunięte przez administratora) wa ciężko powiedzieć konkretnie albo napisać e-maila jednym zdaniem?

Lukas

Pracodawca
@Lukas

Dzień dobry! Żeby odnieść się do sprawy, musimy mieć więcej informacji o Pana sytuacji. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 570-221-444. Nasz pracownik z pewnością udzieli Panu informacji dotyczącej ofert, które możemy Panu zaproponować oraz informacji o powodach, dla których firmy zagraniczne nie zdecydowały się na Pana zatrudnienie. Telefony, które Pan otrzymuje, to znak, że pamiętamy o Panu i szukamy ofert. Proszę jednak pamiętać, że w obecnej sytuacji, gdy wiele firm zagraniczny ogranicza zatrudnienie z powodu koronawirusa, nie jest to łatwe. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który odpowie na wszystkie Pana pytania i wątpliwości. Pozdrawiamy, Zespół ABC WORK

1978Hubert

Dzięki dobrej pomocy tej firmy znalazłem bardzo łatwo oraz szybko dobrą pracę w mojm zawodzie w Szwajcarii. Bardzo polecam z nim kontakt który jest sympatyczny.

Nick
@1978Hubert

Serio, 3 komentarze dodane, co 2minuty tego samego dnia, po 22?wysilcie sie choc troche, nie wiem, przynajmniej dni zmieniajcie bo to jest żalosne, chyba ze mieliscie jakas skoordynowana akcje, 3 typow wyszlo akurat po drugiej zmianie, kazdy w innym kraju i cos ich tchnęło nagle

Ugryź
@Nick

Od dawna wiadomo, ze ABC pisze sobie pozytywne komentarze tu i na fejsie z miliona fejkowych kont.

Gary
@1978Hubert

Podstawiona osoba z biura

Krzysztof

Witam Pracowalem dwa tygodnie w Szwajcari jako plytkarz mam 51 lat znam dobrze jez niemiecki i znam sie dobrze na ludziach a tym bardziej na swojej pracy bo pierwsze plytki kladlem na cement bo nie bylo w sklepie jeszcze kleju .Trafilem do firmy w Szwajcari z zamiarem klasc plytki poltora tygodnia bylem od czarnej roboty zalewanie wnek przy windzie betonem ,budynek szescio pietrowy rozladunek z dzwidu noszenie ciezkich plytek ,dwie plyki 36 kg praca tragarza dojazd do pracy wlasnym samochodem 24 km w gorach ok 35 minut na wlasnym paliwie w dodatku zabieralem jednego pracownika gratis .W koncu powiedzialem kiedy dostane plytki klasc dostalem niechetnie na drugi dzien ,po czym powiedzial ze w piatek jest moj ostatni dzien pracy nie widzac co potrafie .Wszystko jest OK bo kase dostalem za prace tylko haczyk nie wyplacaja wakacyjnego dodatku ktory jest w umowie w wysokosci 252 frankow za dwa tygodnie za rok 2019 zadzwonilem do firmy ABC z zapytaniem o pieniadze nic nie wiedza obiecali zapytac w Szwajcari i odzwonic ,oczywiscie tego nie zrobili malo tego umowa ktora dostalem przed wyjazdem byla nie podpisana przez firme ABC prosilem dwa razy o dopelnienie tego obowiazku bez skutku .Do szwajcari wyslem do zwiazkow zawodowych zgloszenie o nie wyplacaniu nalezytego wynagrodzenia obcokrajowcom moj poprzednik tez nie dostal tych pieniedzy ,podejzewam ze ten proceder to dochodowy biznes .W Polsce moj adwokat pisze zawiadomienie o zorganizowanym oszustwie do organu wydajacego zezwolenie na prace dla takich kretackich firm .Co najwazniejsze ja dostalem 32 frankow brutto a posrednik kasuje 52 frankof za godzine mojej pracy i jeszcze nie doplaca .O swoje prawa trzeba walczyc sie nie bac bo inaczej zrobia z ciebie durnia i kaza ci w to uwierzyc

ABC Work
@Krzysztof

Panie Krzysztofie,bardzo nam przykro z powodu Pańskiego komentarza. Zapewniamy, że nasza firma zawsze dokłada wszelkich starań aby jak najszybciej pomóc czy też dopytać o kwestie sporne w imieniu kandydatów których rekrutujemy. Tak też było w Pańskim przypadku. Panie Krzysztofie, zadzwonił Pan do nas  we wtorek 07.01 z zapytaniem o termin wypłacenia dodatku wakacyjnego. Nasza Pani rekruter obiecała dopytać o to Pana poprzedniego pracodawcę i dać Panu odpowiedź. Tak też zrobiła -zadzwoniła do firmy w której był Pan zatrudniony i wysłała jednocześnie maila z prośba o wyjaśnienie. Ze względu na okres noworoczny i urlopy w firmach nie udało nam się uzyskać informacji natychmiast. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że koordynator w firmie szwajcarskiej który Pana zatrudniał jest na zwolnieniu chorobowym do końca tygodnia. Panie Krzysztofie, otóż dziś rano, tj. 13.01 otrzymaliśmy odpowiedź w Pańskiej sprawie, iż należny dodatek wakacyjny zostanie Panu oczywiście wypłacony. Do Pana niestety nie da się dodzwonić, nie odbiera Pan telefonu. Co do zakresu obowiązków o którym pisze Pan wyżej, nie otrzymaliśmy od Pana wcześniej informacji, aby coś miało być niezgodne z tym co przedstawił pracodawca. Wspomniał Pan nam o tym ostatniego dnia pracy. Chętnie byśmy interweniowali bądź też znaleźli Panu innego pracodawcę, gdyby dał nam Pan szansę i zwyczajnie z nami wtedy porozmawiał.Wierzymy, że Panu pomogliśmy. W razie czego prosimy do nas oddzwonić. Wszystkiego dobrego! Zespól ABC Work

Piotr
@ABC Work

Stara spiewka ABC Work juz przez to przechodzilem, firma ta (w moim przypadku) wystosowala pismo do ProFutura Personalservice Halle GmbH NIEMCY i kasy jak nie bylo tak nie mam, 8 miesiac mija. Wedlug mnie obie firmy sa w zmowie, kase biora dla siebie a tobie czlowieku dadza kopa w tylek.

@Piotr

Panie Piotrze, a właściwie Panie Andrzeju. , szkoda, że nie posługuje się Pan swoim prawdziwym imieniem (byłoby łatwiej domyślić się o co chodzi). Jak słusznie Pan zauważył, nasza firma interweniowała w Pańskiej sprawie. Niemniej jednak o problemie nie dowiedzieliśmy się od Pana bezpośrednio, lecz po fakcie właśnie z tego portalu. Jeśli warunki pracy były nieadekwatne do tego, co przedstawiał pracodawca podczas procesu rekrutacyjnego, powinien Pan zgłosić sytuację abyśmy mogli interweniować (porozmawiać z pracodawcą/znaleźć inne zlecenie...) Pan jednak postanowił porzucić pracę bez zachowania okresu wypowiedzenia nie stawiając się z dnia na dzień w pracy i nikogo o tym nie informując. Jak mieliśmy zareagować nie mając informacji? Po przeczytaniu komentarza tutaj od razu do Pana zadzwoniliśmy próbując pomóc. Nasz prawnik wystosował pismo, które następnie zleciliśmy do przełożenia na niemiecki tłumaczowi przysięgłemu ponosząc przy tym niemałe koszta. Niestety z uwagi na Pańskie zachowanie nie mieliśmy żadnej karty przetargowej, gdyż firma za argument podała niewywiązanie się Pana z umowy. Bardzo nam przykro. Robiliśmy co mogliśmy. Jesteśmy przekonani, że gdyby problem został zgłoszony odpowiednio wcześnie udało by się znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące dla każdej ze stron. Życzymy wszystkiego dobrego, Pozdrowienia.

@ABC Work

Panie Krzysztofie, z uwagi na fakt, iż w dalszym ciągu nie odbiera Pan telefonu, informujemy, iż dostaliśmy od pracodawcy informację, że dodatek wakacyjny, który należał się Panu za 2 przepracowane tygodnie został Panu wypłacony. Mamy nadzieję, że czuje się Pan usatysfakcjonowany. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Pozdrawiamy serdecznie zespół ABC Work

Monter
@Piotr

Kiedyś miałem styczność z ProFuturą .Uważajcie na tego pośrednika.Dopóki im idziesz na rękę jest ok. ,ale postaw się , to wtedy masz okazję zobaczyć co to za syf.Pro futurze podsyła pracowników firma BRASCO z Zawiercia.

@Monter

Szanowny Panie Monterze, nasze przedsiębiorstwo nie ma nic wspólnego z firmą którą Pan wymienił więc nie rozumiemy tego komentarza w tym miejscu. Nazywamy się inaczej a biuro mamy w Białej Podlaskiej. Odnośnie komentarza Pana Piotra a właściwie Andrzeja oświadczamy iż po sytuacji w jakiej znalazł się ten Pan nie współpracujemy już z firmą ProFutura. Niemniej jednak w dalszym ciągu uważamy, że dołożyliśmy wszelkich starań aby pomóc Panu Andrzejowi w rozwiązaniu tej sytuacji i jesteśmy przekonani, że gdybyśmy dowiedzieli się o nieprawidłowościach od Pana Andrzeja bezpośrednio i od razu gdy miały one miejsce a nie "po wszystkim" i w dodatku z portalu gowork, bylibyśmy w stanie odpowiednio zareagować o czasie i podpowiedzieć rozwiązanie które uniknęło by przyszłych problemów. Miłego dnia ;-) Pozdrawiamy Zespół ABC Work

Marcin
@Monter

Ta znani wszedzie są kariery raczej duzej nie zrobią chyba ,ze mozgo jebów zatrudnia ! To samo firma ascuto czy jakos tak nie wyplacaja ludziom pieniedzy bylem na projekcie to chlopy plakali i chcieli do nas przechodzic

Zona pana Andrzeja
@ABC WORK

Co za bzdury napisaliscie, ze moj maz powiadomil was po wszystkim? Powiadamial was na biezaco, o nieprawidlowosciach i z zachowaniem okresu wypowiedzenia, na wszystko ma dowody. A WY szkalujecie jego ze niby to jego wina. Dodam ze maz biegle mowil po niemiecku. Przestrzegam wszystkich uciekajcie od takich posrednikow! (usunięte przez administratora)

Andrzej
@ABC WORK

Wasza agencja może pisać co zechce, ja was informowałem na bieżąco mam dowody wysyłanych sms, Email-ów, dodam,że wiedzieliście ProFutura kantuje ludzi między innymi i mnie. Tyle że wystosowaliście pismo i bez odzewu, ja umowę rozwiązałem za wypowiedzeniem stron, bo miałem takie prawo, i nie widzę w tym mojej winy. Oszukaliście mnie, miałem pracować jako piaskarz a w rzeczywistości wynosiłem piach wiadrami z wysokich pięter.

@Krzysztof

Piękna informacja.......tak trzymaj. Tych fałszerzy trzeba obnażać

Pięknie podsumowałeś ich

Piękne podsumowanie

@Zona pana Andrzeja

pięknie !!!!!!!!

Kg
Kandydat

Witam ktoś pracował może w Belgii na dachach i mógłby coś o tym powiedziec bo mam wyjechać a wolę to sprawdzic????

Iga

Zaczełam pracę na komisjonowaniu w sierpniu./ Wszystko okej mimo podstawowej znajomości języka jest super :) Kasa na czas, diety, zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych. Nie przeszkadza mi, meiszkam z koleżanką. Praca na magazynie z art. elektronicznymi. Współpraca z agencja bez zarzutu, potem sie pracuje pod firma niemiecka, wiec juz nie mam kontaktu z koordynatorami, ale wpsominam pozytywnie wspolprace :) Pozdrawiam caly zespol Abc... :D

Kasia

Wyjeżdżam z abc od 3 lat. na początku prace sezonowe w Holandi ale teraz szukalam czegoś na stałe. Mało jest ofert bez jezyka na stale, ale praca w poslce to jakis zart najnizsza krajowa lbo i nie, i udalo sie! Pracuje przy pakowaniu jajek w Belgii. Dmobry kontakt z rekruterami, belgia to troche inny kraj, ale p. agata z abc była bardzo pomocna i jak mialam jakies klopoty, to wszystko wyjasniala przez telefon. Stawka mogłaby byc wyzsza, ale w sumie ze slabym angielskim i na prostej pracy nie spodziewalam sie kokosow.. solidna firma - nigdy sie na nich nie przejechałam :))

Jajcarz
@Kasia

Pakowanie jajek jako stała praca w belgii to chyba żart, rozumię jeżeli jest to praca tymczasowa dla analfabety który nie ma pojęcia o rynku pracy w UE

Iga
@Jajcarz

Co jest złego w tym, że kobvieta ze słabym językiem obcym podjęła się prostej pracy na produkcji ?? MOże jej taka odpowiada?!

XXX
Kandydat

Pracował ktoś z Was w Belgii na stanowisku malarz w brugi?

hh

uuu negatywne komentarze kasowane sa bardzo szybko:) pelen profesjonalizm w usuwaniu

jon
@hh

wyglada na to ze opinia na tym portalu jest (usunięte przez administratora) warta. Co ma do powiedzenia pracownik/moderator tego portalu nt. temat? Czy usuwacie niekorzystne opinie za odpowiednia oplata? W koncu jestescie prywatna firma musicie na czyms generowac zysk? jak to jest panie moderatorze???

Zostaw merytoryczną opinię o ABC Work Sp. z o.o. Sp. k. - Biała Podlaska