ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.

Biała Podlaska

Opinie o ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.

Leonsjo

Olewam pracę za granicą. Radzę sobie w Polsce. Jest OK.

Mateusz

Zostalem przekietowany do T+K TEMPUS z Berlina. Generalnie nie bylo zle. Procz tego ze wyplata przypadala miedzy 20 a 25 kazdego miesiaca. Obsluga w Tempusie znosna, co potrzebujesz sie to sie dowiesz. Bynajmniej mostow nie spalilem za soba i o to chodzi. Pozdrowienia dla szefa Michaela, p.Doroty, p.Martyny z TK.

Waldek

pojechalem 3 lata temu i pracowałem ponad rok w Berlinie przez nich. Zastanawiam się czy nie wrocić bo wszystko zorganizowane było i jak coś mi było trzeba to faktycznie dzwoniłem do biura i tam się dogadywali z firmą za mnie to znaczy pomagali bo wiadomo ze w urzedowych sprawach ciezko z niemieckim

Marek schreiner

Jestem niedaleko Gery od nich jako stolarz. Praca jak praca. Można dużo nadgodzin robić, więc wypłaty wychodzą i blisko więc mogę na weekendy do domu jeździć. Kontakt z biurem jest jak cos potrzeba

Filip

Abc work wysyla do agencji Tempus w Ingolstadt. Praca na wozkach widlowych. Nic o tym nie mowia. Tempusa unikac jak ognia. Organizuja bardzo drogie zakwaterowanie, bez internetu telewizji. Stary dom w kiepskim stanie. Nie pracuje sie dla audi tylko sherma. Nadgodzin nie placa o kontrakcie zapomnij. Ludzie przyjezdzaja i nie przechodza testow. Jak zerwiesz umowe to nie zobaczysz ostatniej pensji. Na domkach nonstop chlanie.

@Filip 16.09.2017 20:32

Szanowny Panie, firma, o której Pan wspomina jest jedną z agencji z jakimi współpracujemy. Nie ma jednak takiej możliwości aby kandydat nie był poinformowany o tym w jakiej Zeitarbeitfirmie zaczyna pracę, ponieważ zawsze rozmawia również z pracodawcą/przedstawicielem pracodawcy. Otrzymując adres gdzie ma Pan się stawić, miał Pan oczywiście podaną również nazwę firmy. Inaczej się nie da ;) Jeśli chodzi o test, tzw. Probefahren to się zgadza. Dlatego też każdy kandydat jest informowany już podczas pierwszej rozmowy, że jeździ się tam elektrycznymi wózkami widłowymi typu linde z joystickiem i że przewożone są tam metalowe skrzynie z częściami samochodowymi (Gitterboxy). Na maila dostają Państwo również zdjęcia tych wózków i tych skrzyń, aby mogli Państwo racjonalnie ocenić swoje umiejętności względem obsługi tego typu wózków. Informujemy o tym, że pracodawca chce zatrudnić tylko takie osoby, które radzą sobie z takimi wózkami i, że kandydaci z mniejszym doświadczeniem, którzy decydują się na wyjazd muszą mieć świadomość tej jazdy próbnej jak również o tym, iż w momencie gdy jej nie przejdą, pracodawca nie będzie w stanie ich zatrudnić... Ceny zakwaterowania również są przesyłane na maila wraz ze zdjęciami wózków i każdy Pan pyta o nie po kilka razy, więc tez jest wszystko wiadomo przed wyjazdem. Ceny faktycznie nie są niskie, ale my jako polska agencja niestety nie mamy na nie wpływu i to co możemy zrobić to jedynie o tym Państwa dokładnie informować zanim się Państwo zdecydują. Większość kandydatów decyduje się na zorganizowanie sobie zakwaterowania we własnym zakresie, wtedy koszty są znacznie niższe. Nigdy nie informowaliśmy żadnego z Panów, że będzie pracował w Audi, ponieważ nie mamy informacji o klientach naszych zagranicznych partnerów. Nie mamy wpływu na to, że Ingolstadt jest kojarzony z tą marką i, że ktoś mógł pomyśleć, że będzie pracował właśnie tam. Nie odpowiadamy za zachowanie (w tym picie alkoholu) innych pracowników. Jeśli my jako agencja możemy Panu jakoś pomóc to zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Tak jak informowaliśmy przed wyjazdem w razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze może się Pan do nas zwrócić. Abyśmy mogli w jakikolwiek sposób zareagować, potrzebujemy informacji.

walonia

Pracuje ktoś może w Atnwerpii w Belgii na produkcji spożywczej jak tam jest sama praca dojazdy i mieszkanie jak tam z tym meldunkiem

Ciekawy

Czy abc work i abc data to ta sama agencja?

@Ciekawy 31.07.2017 18:35
Czy abc work i abc data to ta sama agencja?

Dzień dobry, nie to nie jest to samo ;-) Pozdrawiamy zespół ABC Work

kragscrew

Pracuję już miesiąc w belgi przez nich, praca ok, nawet podoba mi się. Nie znam jezyka ale to tu nie przeszkadza bo sa polacy. z tego co wiem to mojego kolege tez biora w lipcu jakos

Nick Name

Odradzam,wysyłaja ludzi do niemiec do przetwórni drobiu .Współpracują z agencja z niemieckiego Schüttorf ,agencja o nazwie "Schneuing" . Nie chcą dawać umów przed wyjazdem ( chociażby przedwstępnych) a po przyjeździe możecie czekać tygodniami na rozpoczęcie pracy albo nawet nie dostac jej wcale ,narażając sie na koszty podróży ,utrzymania itp.W biurze ABC Work w Białej Podlaskiej utrudniony kontakt -nie odpisuja na emaile ,telefon ciagle zajety . W niemieckim Schneuing-u jeszcze gorzej nawet sms nie potrafia poprawnie napisać i wysłać ( koordynator Pan Andrzej S.)

@Nick Name 24.05.2017 14:33
Odradzam,wysyłaja ludzi do niemiec do przetwórni drobiu .Współpracują z agencja z niemieckiego Schüttorf ,agencja o nazwie &q...

Panie Dariuszu S. , bardzo nam miło, że chciał się Pan podzielić swoją opinią. W tym przypadku umowę podpisuje się po przyjeździe na miejsce, ale wzór można jak najbardziej otrzymać wcześniej na maila. Wystarczy poprosić. Rozpoczęcie pracy jest najpóźniej 5 dni po przyjeździe, tak jak to było mówione. Wynika to z tego, iż pracodawca pomaga kandydatom w zorganizowaniu wszystkich formalności takich jak meldunek itp. Oznacza to tyle, że przedstawiciel firmy jeździ z kandydatami do odpowiednich instytucji/urzędów i pomaga się dogadać (ze względu na to od kandydatów nie wymaga się znajomości języka niemieckiego). Pierwszego dnia odbywa się również szkolenie dotyczące §43 Infektionsschutzgesetz. Z nami rozmawiał Pan wielokrotnie, z tym, że głównie były to rozmowy na temat tego, że otrzymał Pan SMS'a z kilkoma przypadkowymi literami. Niestety mimo naszych prób nie udało się Panu wytłumaczyć, że przedstawiciel firmy omyłkowo wysłał ten sms (zamierzał przesłać Panu adres biura). Pan zamiast zgłosić pomyłkę, zrobił awanturę. Życzymy Panu jednak wszystkiego dobrego na przyszłość, a przede wszystkim znalezienia wymarzonej pracy. Serdecznie pozdrawiamy.

Zostaw opinię o ABC Work Sp. z o.o. Sp. k. - Biała Podlaska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.