Opinie o Active Medica Personal

Julita
użytkownik zarejestrowany

@Maniek a gdzie wyjeżdżałeś? Czy firma organizowała podróż pod każdym logistycznym względem? Opowiedz, jak taki wyjazd wygląda w praktyce - pomoże to osobom, które chcą się na niego zdecydować po raz pierwszy.

Maniek
użytkownik zarejestrowany

Active Medica Personal to fajna i profesjonalna firma. Wyjazd z nimi na robotę miałem udany pod każdym względem.

Polena
użytkownik zarejestrowany

Co ciekawego słychać w firmie? Taka cisza, ale najbardziej martwi mnie fakt, że nie mają od dłuższego czasu żadnych ofert pracy. Jaka jest tego przyczyna, może ktoś wie?

radek84_garbarbar
@Polena 08.05.2017, 12:32

jeśli spróbujesz wejść na stronę www.activemedica.eu to przekieruje cię na www.abcwork.eu to znaczy, że zmienili nazwę, co mi też Pani z biura powiedziała. Na wielu portalach są ich ogłoszenia. Ja jezdzę z nimi od 2014 roku na sezonowki i powiem, że w porownaniu do poprzedniej firmy, jest z nimi dobry kontakt ja jak mam jakies pytania to poprostu dzwonie do biura Moj kolega jest budowlancem i tez dostal od nich jakas oferte z Austrii,wiec widac. ze dalej dzialaja

Przemo

Kajka
@Przemo 03.05.2017, 09:11
Mam pytanie czy Active Medica Personal w dalszym ciągu nie ma żadnych nowych ofert pracy? Czy to chwilowe?...

Oferty pracy pojawiają się cały czas, tylko od jakiegoś czasu są już po zmianie nazwy na ABCwork, możesz to zauważyć na ich facebooku.

Julita
użytkownik zarejestrowany

Czy coś na temat oferty pracy dla szkutnika - praca w Niemczech ?

Uroczy
użytkownik zarejestrowany

Dobrze że są takie firmy to mamy możliwość wyboru miejsca i rodzaju pracy. Ale jak znam życie to znajdzie się chętny żeby obsmarować firmę. Widziałem różne oferty pracy i cieszy mnie to. Czy na takim wyjeździe długo się przebywa? Jakie warunki mieszkaniowe?

mick

Zarobki są bardzo dobre, ale ja się zatrudniłem przez agencję pracy mg- solutions , bo za granicą nigdy nic nie wiadomo, a przez agencję jest dużo bezpieczniej :)

karol

Przez agencję pracy najlepiej szukać za granicą bo tak jechać i bez sensu tracić pieniądze na pobyt i w tym czasie szukać pracy to trochę nie tego :) Ja byłem zatrudniony przez tą agencję (usunięte przez administratora) i oferują na prawdę bardzo dobre warunki :)

gsmx

witam chciałbym się dowiedzieć na temat brukarstwa mam 5/6 miesiecy jako brukarz ale ja bardziej sądze jako pomocnik ... chciałbym prace za granicą jakąś ciekawą najlepiej jako brukarz lub pomocnik gdzie dobrze się zarobi oraz dobry jest pracodawca i jest umowa a nie jak teraz na czarno .... :( dlatego wszelkie prace na temat brukarstwa i itp prosze wysyłać na Gsmx95@wp.pl z góry dziekuje .. pozdrawiam

wirion
użytkownik zarejestrowany

Jeśli chodzi o pracę poza granicami kraju no to głównie zależy wysokość wypłaty od ilości godzin pracy, jakie przepracujesz w danym okresie rozliczeniowym. Jeśli jest ich sporo to bez większego problemu łapie się fajną wypłatę i naprawdę nikt nie narzeka.

marian

Własnie robią nabór za zbrojarzy do finlandi czy ktoś już może pracuje

bartek

witam czy pracowal ktos w Niemczech przy drobiu i moze cos tu napisac na temat warunkow ? Bartek

ania

Hej. Jedzie ktoś na mięso do Niemiec z tej firmy ?

karol

ciekawa firma

Ola

No, ok, ktoś wie czy oszukają? Czy budują zaufanie I szacunek? Czy jak wiele łapie z łapani na już..nie zawiera ją umowy o czasie..czy jest w Polsce agencja z którą bez uprzedzenia mozna wspolpracowalam? ziemlewska@tlen.pl

polecam

miś - co dokładnie cię interesuje? Stawek nie znam , bo wiem, że na każdym stanowisku inaczej pytaj jak coś

miś

Witam czy może ktoś podrzucić coś konkretnegona temat tej firmy?

Maxxx

Wyjeżdżam teraz od marca do Niemiec, mam dograną robotę jako Elektryk. To co mogę powiedzieć, to dobrą kasę oferują.

lozu

No wiesz, jak mają dobre kontrakty, to szybko schodzą oferty :)Kontaktowałem się dziś w sprawie pracy na spawacza i wszystko wygląda bardzo dobrze. Będę się raczej decydował. Ktoś coś wie na ten temat?

marusia

DOBRE żarty.

Basia

Witam, Ja pracuje jako opiekunka osób starszych w Anglii, dokładnie w południowej części. Pojechałam raz w tamtym roku, byłam chyba ze 3 miesiące później musiałam zostać w Polsce, ale teraz znowu wyjeżdżam. Jeśli chodzi o mnie, to wszystko było w porządku, pomogli mi w zorganizowaniu wyjazdu, dokumenty itp. ogólnie wszystko załatwiają. Rodzinę do której chciałam pojechać, mogłam sobie sama wybrać.Jak byłam w Anglii i miałam problem z podopieczną,to wysłałam tylko sms- a oddzwaniali do mnie, żeby pomóc. Pytali nawet, czy mi nie zmienić podopiecznej. Wyjeżdżam znowu z tą agencją, bo nie chcę ryzykować.

Jagoda

Basia. Czy mozesz się ze mną skontaktować. Chciałabym cos wiecej sie dowiedziec a propos pracy w Anglii przez te firme. Z gory dziekuje! Jagoda_3500@wp.pl

xyz

W grudniu było ogłoszenie, bodajże na monsterpolska że poszukuja opiekunów do Domów Opieki

xyz

Pracuje ktoś jako opiekun osób starszych w Anglii?

mat

witam dostałem oferte pracy jako malarz do Niemiec wie ktos cos wiecej na ten temat ?? pracuje tam ktos?/

aga81

Wyjechałam z nimi do Niemiec i jestem zadowolona, pieniazki byly w terminie, umowa, ubezpieczenie i dodatkowy plus dla koordynatora który rzeczywiście odpowiadał na telefony :)

Oskar

Co w tym dziwnego, że są zadowoleni i są niezadowoleni. To rzecz normalna każdy z nas ma przecież prawo wypowiedzieć się na ten temat. Ja osobiści z nimi nie wyjeżdżałem, ale mój brat był z nimi kilka razy i generalnie jakoś strasznie nie narzekał. Mieszkał w okolicy Koln , warunki nie oszukujmy się nie były jak w 5 gwiazdkowym hotelu, no ale przecież pojechał do pracy a nie na wakacje. Z tego co mówił to wyposażenie nie było najgorsze, to co najpotrzebniejsze to miał. Generalnie był zadowolony, zarobił całkiem fajnie i tyle. Wszystko zależy od Twojego podejścia do tematu.

lolek

Pracuję już pół roku przez Active Medica i jest wszystko w porządku. Wypłata jest na czas, w razie konieczności pomoc ze strony biura odnośnie zaliczki lub zmiany kwatery. Firma do której zostałem skierowany jest uczciwa, także nie żałuję ;P

Violka

Ja też polecam. W moim przypadku wszystko było w porządku już na samym poczatku. Wysłałam CV przez stronę http://www.activemedica.eu i już na drugi dzień miałam od nich telefon. Pani była bardzo uprzejma i miła, wyjaśniła wszystko. Dostałam kilka ofert i wyjechałam. Tak owszem 2 dni była w hotelu ale tylko dla tego, że to była decyzja pracodawcy bym mogła odpocząć po podróży. Nawet podczas podpisywania umowy pomagali, bo były punkty których nie zrozumiałam. Ja polecam!

Violka

helus

Nowa zajrzyj na opinie o Concept Plus oni oferuja prace przy pakowaniu miesa i zatrudniaja wszystkich bez wyjatku :)

abc

witam przyjechałem do niemiec przez ta firmę tydzień trzeba siedziec na hotelu za nim do pracy pójdziesz ..w Polsce odpowiadają na cv mi odp w ciagu tygodnia ale za nim tu sie dostaniesz trzeba przejść rozmowę po niemiecku i wtedy mówią czy dostałeś prace .ogolnie dojazd do pracy około 30 km nie wiem jak długo tutaj po pracuje przynajmniej miesiac musze

zawiedziony

Wygląda na to, że firma jedynie zbiera dane petentów. Drugi miesiąc publikuje te same ogłoszenia dot. pracy za granicą, a na wysłane mailem zgłoszenie z CV przez miesiąc nawet nie raczyli odpowiedzieć.

Nowa

Witam dzwonilam do biura i pani kazala wyslac cv ile to ciekawe potrwa...Ogolnie interesuje mnie pakowanie miesa czy wie ktos w jakich miastach w Niemczech przyjmuja i jak tam jest,,,prosze o jakies opinie

polecam

Pracuję dzięki pomocy active medica. Na chwilę obecną jestem zadowolony. Ze strony firmy niemieckiej, w której pracuję załatwiane jest wszystko na czas. Warto było poczekać na odpowiednie zlecenie. Pozdrowienia

carerka

To kompletnie zwariowana firma! Na żadne pytanie nie chce odpowiedzieć.A może tylko dane zbierają aby kredyt na mnie wziąć?! Podejrzane,bo szukają do Anglii do prawie każdego miasta.FIKCJA! cZY KTOS PRACUJE WOGOLE U NICH? A jeżeli tak to za ile-bo normalna wyplata opiekunki to 500F/tygodniowo. Co za lekceważenie ludzi-nic nie chcą napisac-gdzie,za ile,kim mam się opiekować,masz tylko wysłać CV!!!!! NIEJEDNEMU JUZ ZABRANO LICENCJE za takie działania.Stracisz kase na telefony, podróż, szkolenie i....wrócisz do PL z niczym.Już raz przerabiałam pewnego Pana z PL.

@carerka 18.04.2015, 01:16

Praca jest w firmie Angielskiej. Firma Active Medica nie jest pracodawcą. Wszystkie informację podawane są osobom które przyślą aplikację CV ( nie potrzebujemy danych osobowych ) druga rozmowa rekrutacyjna jest z Firmą Angielską.

zatrudniony

Wyjechałem do pracy za pośrednictwem Active Medica. Fachowo było wszystko załatwione, dopięte. Jestem zadowolony, obsługa ok. Fakt bez języka nie przejdziecie, ale to z tego co pamiętam jest zaznaczone w ogłoszeniach...Pozdrawiam

ja34

Coś to podejrzane firma jest oferty pracy są a opinii brak...

od Firmy
@ja34 04.03.2015, 11:22
Coś to podejrzane firma jest oferty pracy są a opinii brak...

Opinii na temat pracy w firmie active medica może nie ma dlatego że tak jak informowaliśmy wcześniej Firma rekrutuje dla innych Pracodawców z którymi kandydat podpisuje umowę o pracę.

Jaki kit ? Firma zajmuje się rekrutacją pracowników dla Partnerów z Niemiec i innych krajów. Dlatego umowę o pracę osoba która pozytywnie przejdzie rekrutację zawiera z Pracodawcą Niemieckim lub Angielskim. Chyba że Pan szuka pracy w zespole Active Medica to proszę skontaktować się bezpośrednio z Firmą

użytkownik zarejestrowany

Płaca jest w euro jeśli osoba pracuje zagranicą.

pawel

ta firma to jakiś kit nikt nawet słowa o niej nienapisał

Active Medica zajmuje się rekrutacją dla firm Zagranicznych i Polskich to z nimi podpisywane są umowy o pracę. Firmy Niemieckie - umowa Niemiecka Firmy Polskie - umowa Polska itp.

zniesmaczona

Active medica nie odpisuje na emaile z zapytaniem.....pewnie maja w nosie przyszłych pracowników, nawet zarobków nie podaja w ogłoszeniach! Czyżby zatrudniali na polską umowe.Może ktos sie wypowie.

pan czujny
użytkownik zarejestrowany

no wiem wiem ale jeśli dam tłumaczenie takiej umowy do firmy translatorskiej to taki przekład nie kosztuje tylo co batonik. jest opcja żeby firma mi zwróciła koszty za takie tłumaczenie? w sumie to z ich powodu musiałbym takie tłumaczenie wykonać i stawiają człowieka pod ścianą. szkoda że nie byłoby w polskiej formie:(

thess

Cześć, dla wszystkich zainteresowanych pracą w takiej branży, ACTIVE MEDICA ŁUKASZ JEZIOR właśnie ogłosiła nową ofertę pracy. Ci którzy już pracują, możecie skomentować i ocenić czy warto? Agencja Pracy AKTIVMED24 wpisana do krajowego rejestru agencji pośrednictwa pracy pod numerem 10051 poszukuje dla stab... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5671104?keywords=&region=

użytkownik zarejestrowany

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub email gdzie udzielimy wszystkich informacji które Panią interesują. (usunięte przez administratora)

andre

Witam jestem zainteresowany praca za operatora wózka widloewgo w Niemczech. J niemiecki komunikatywny doswiadczenie 4 lata w magazynie .posiadamy certyfikat na wózek.proszę o kontakt. (usunięte przez administratora)

info

Firma Active Medica aktualnie poszukuje osób zainteresowanych pracą w Niemczech dla Niemieckich partnerów tzn że umowę o pracę podpisują Państwo z niemiecką firmą .

Jurek

Pracuje ktoś w tej firmie,jak płacą czy wogóle placą,jak z zakwaterowaniem prosze o szybką odpowiec.

iniaaa
@Jurek 25.08.2014, 17:21

wita, czy wyjezdza ktos do niemiec do fabryki drobiu ? jak z zarobkami opłaca sie wyjezdzac, czekam na szybka odpowiedz.

Zostaw opinię o Active Medica Personal - Biała Podlaska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Active Medica Personal