Opinie o Active Medica Personal w Biała Podlaska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Active Medica Personal. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Active Medica Personal o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Active Medica Personal w Biała Podlaska

Maxxx

Wyjeżdżam teraz od marca do Niemiec, mam dograną robotę jako Elektryk. To co mogę powiedzieć, to dobrą kasę oferują.

lozu

No wiesz, jak mają dobre kontrakty, to szybko schodzą oferty :)Kontaktowałem się dziś w sprawie pracy na spawacza i wszystko wygląda bardzo dobrze. Będę się raczej decydował. Ktoś coś wie na ten temat?

marusia

DOBRE żarty.

Basia

Witam, Ja pracuje jako opiekunka osób starszych w Anglii, dokładnie w południowej części. Pojechałam raz w tamtym roku, byłam chyba ze 3 miesiące później musiałam zostać w Polsce, ale teraz znowu wyjeżdżam. Jeśli chodzi o mnie, to wszystko było w porządku, pomogli mi w zorganizowaniu wyjazdu, dokumenty itp. ogólnie wszystko załatwiają. Rodzinę do której chciałam pojechać, mogłam sobie sama wybrać.Jak byłam w Anglii i miałam problem z podopieczną,to wysłałam tylko sms- a oddzwaniali do mnie, żeby pomóc. Pytali nawet, czy mi nie zmienić podopiecznej. Wyjeżdżam znowu z tą agencją, bo nie chcę ryzykować.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Active Medica Personal? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Jagoda

Basia. Czy mozesz się ze mną skontaktować. Chciałabym cos wiecej sie dowiedziec a propos pracy w Anglii przez te firme. Z gory dziekuje! Jagoda_3500@wp.pl

xyz

W grudniu było ogłoszenie, bodajże na monsterpolska że poszukuja opiekunów do Domów Opieki

xyz

Pracuje ktoś jako opiekun osób starszych w Anglii?

mat

witam dostałem oferte pracy jako malarz do Niemiec wie ktos cos wiecej na ten temat ?? pracuje tam ktos?/

aga81

Wyjechałam z nimi do Niemiec i jestem zadowolona, pieniazki byly w terminie, umowa, ubezpieczenie i dodatkowy plus dla koordynatora który rzeczywiście odpowiadał na telefony :)

Oskar

Co w tym dziwnego, że są zadowoleni i są niezadowoleni. To rzecz normalna każdy z nas ma przecież prawo wypowiedzieć się na ten temat. Ja osobiści z nimi nie wyjeżdżałem, ale mój brat był z nimi kilka razy i generalnie jakoś strasznie nie narzekał. Mieszkał w okolicy Koln , warunki nie oszukujmy się nie były jak w 5 gwiazdkowym hotelu, no ale przecież pojechał do pracy a nie na wakacje. Z tego co mówił to wyposażenie nie było najgorsze, to co najpotrzebniejsze to miał. Generalnie był zadowolony, zarobił całkiem fajnie i tyle. Wszystko zależy od Twojego podejścia do tematu.

lolek

Pracuję już pół roku przez Active Medica i jest wszystko w porządku. Wypłata jest na czas, w razie konieczności pomoc ze strony biura odnośnie zaliczki lub zmiany kwatery. Firma do której zostałem skierowany jest uczciwa, także nie żałuję ;P

Violka

Ja też polecam. W moim przypadku wszystko było w porządku już na samym poczatku. Wysłałam CV przez stronę http://www.activemedica.eu i już na drugi dzień miałam od nich telefon. Pani była bardzo uprzejma i miła, wyjaśniła wszystko. Dostałam kilka ofert i wyjechałam. Tak owszem 2 dni była w hotelu ale tylko dla tego, że to była decyzja pracodawcy bym mogła odpocząć po podróży. Nawet podczas podpisywania umowy pomagali, bo były punkty których nie zrozumiałam. Ja polecam!

Violka

helus

Nowa zajrzyj na opinie o Concept Plus oni oferuja prace przy pakowaniu miesa i zatrudniaja wszystkich bez wyjatku :)

abc

witam przyjechałem do niemiec przez ta firmę tydzień trzeba siedziec na hotelu za nim do pracy pójdziesz ..w Polsce odpowiadają na cv mi odp w ciagu tygodnia ale za nim tu sie dostaniesz trzeba przejść rozmowę po niemiecku i wtedy mówią czy dostałeś prace .ogolnie dojazd do pracy około 30 km nie wiem jak długo tutaj po pracuje przynajmniej miesiac musze

zawiedziony

Wygląda na to, że firma jedynie zbiera dane petentów. Drugi miesiąc publikuje te same ogłoszenia dot. pracy za granicą, a na wysłane mailem zgłoszenie z CV przez miesiąc nawet nie raczyli odpowiedzieć.

Nowa

Witam dzwonilam do biura i pani kazala wyslac cv ile to ciekawe potrwa...Ogolnie interesuje mnie pakowanie miesa czy wie ktos w jakich miastach w Niemczech przyjmuja i jak tam jest,,,prosze o jakies opinie

polecam

Pracuję dzięki pomocy active medica. Na chwilę obecną jestem zadowolony. Ze strony firmy niemieckiej, w której pracuję załatwiane jest wszystko na czas. Warto było poczekać na odpowiednie zlecenie. Pozdrowienia

carerka

To kompletnie zwariowana firma! Na żadne pytanie nie chce odpowiedzieć.A może tylko dane zbierają aby kredyt na mnie wziąć?! Podejrzane,bo szukają do Anglii do prawie każdego miasta.FIKCJA! cZY KTOS PRACUJE WOGOLE U NICH? A jeżeli tak to za ile-bo normalna wyplata opiekunki to 500F/tygodniowo. Co za lekceważenie ludzi-nic nie chcą napisac-gdzie,za ile,kim mam się opiekować,masz tylko wysłać CV!!!!! NIEJEDNEMU JUZ ZABRANO LICENCJE za takie działania.Stracisz kase na telefony, podróż, szkolenie i....wrócisz do PL z niczym.Już raz przerabiałam pewnego Pana z PL.

@carerka

Praca jest w firmie Angielskiej. Firma Active Medica nie jest pracodawcą. Wszystkie informację podawane są osobom które przyślą aplikację CV ( nie potrzebujemy danych osobowych ) druga rozmowa rekrutacyjna jest z Firmą Angielską.

zatrudniony

Wyjechałem do pracy za pośrednictwem Active Medica. Fachowo było wszystko załatwione, dopięte. Jestem zadowolony, obsługa ok. Fakt bez języka nie przejdziecie, ale to z tego co pamiętam jest zaznaczone w ogłoszeniach...Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Active Medica Personal - Biała Podlaska

Active Medica Personal
3.7/5 Na podstawie 67 ocen.

Active Medica Personal