Vikking KTS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Biała Podlaska

Opinie o Vikking KTS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Adrian

Czy wie ktos jakiego rzedu zarobkow mozna sie spodziewac na stanowisku handlowca w tej firmie kilka miesiecy temu zastanawialem sie nad aplikowaniem na to stanowisko, teraz widze ze znowu szukaja

Ulubieniec
@anonymous 21.02.2018 13:39

To prawda.Szkoda Waszego czasu.Wyciągnięcie sami wnioski.Skoro co 3 miesiące zmienia się handlowiec,świadczy o tym jaki to "dobry" pracodawca.....:( Poważnie nie polecam.

Zainteresowany

Jestescie pewni, że nie można napisać jakichś pozytywów firmy?

Ekonom

Sprzedaję drzwi Vikkinga i muszę powiedzieć, że zainteresowanie tymi drzwiami jest duże, owszem zdarzają się wpadki, ale jedno muszę przyznać, można się dogadać, nawet jeśli coś zostanie potwierdzone, to na każdym etapie jak zadzwonię i poproszę o zmianę(bo wiadomomo jacy są klienci) to jeśli tylko jest to możliwe, zawsze zmienią, jak trzeba zrobią w 4 dni,myślę że nie mam się co czepiać.

anonymous
@marek 12.02.2018 21:29

na tym forum chodzi raczej o podejście pracodawcy do pracownika a nie o to co się sprzedaje. Można zapałki sprzedawać i z tego nieźle żyć, a w Vikkingu atmosfera, zarobki i podejście właściciela do ludzi jest kiepskie lekko mówiąc

ix

I znowu szukają Regionalnego...niech ktoś w końcu wytłumaczy właścicielowi że zmiany handlowców nie są właściwą droga. hahahahaha

Wikk-linowy pimpuś sadełko z Bialowieży na urlopie

śmieszne są opinie takich jak ty, nic nie wnoszą.Prócz tego , że jak w każdej "firmie" są ci służalczy, gdzie wystarczy takim min socjalu, bo 3 dzieci i zapomoga + alimenta. Ci ambitni raczej się tu nie wpisują. Ogólnie komuś, kto ma mózg, wystarczy kilka wpisów i spr czy faktycznie firma szuka co chwilę handlowców, a tak właśnie jest.Oferowane warunki finansowe ,są poniżej przeciętnej rynkowej. Atmosfera podobna nędzna, gość łapie sie wszystkiego po trochu, a to restauracja ( mizeria) a to drzwi, ceny zaporowe, wsparcie od firmy żadne. I tak to zatrudniają handlowców o wdzięcznej nazwie , hehe regionalny manager sprzedaży ;-) mityczna nazwa = mityczna wypłata. Aż żal d..ę ściska , że we firmie niektórzy, łącznie z wąsatym właścicielem nie potrafią posługiwać się językiem polskim a posługują się z angielszczonymi nazwami, coś jak ... preseller, merchandiser albo najśmieszniejsze dla mnie ! to Vanseller !!! - jaka wdzięczna nazwa, a to po prostu komiwojażer oblatywacz, ...Po polsku to się nazywa domokrążca , handel obwoźny. Nazwa z kosmosu - wypłata widmo. Tak to jest i w tej firemce. Szukają co 3 miesiące nowego fra..era, jak coś sprzeda ok, zostanie we firmie i next. Tekst powyżej to prowokacja lodołamacz-ki i leśnego ssaka. Ogólnie co by nie pisać na rynku firma ma złą opinię, dla szefa starcza , dla takich jak oflej powyżej również, sługusy i imbecylizm jest powszechny. Dla ludzi z potencjałem i krytycznym myśleniem , nie do przyjęcia...poza tym to rubież wschodnia kraju , tacy jak ta powyżej na widok 1 520 zł ma mokro w naszkach, doszlo 500 + , alimenta i zapomoga... i siedzi tu wypisuje, że jest za...iście i pan szef taki mądry i piękny. Opary absurdu w tym tworze zaczynają się już od ...samej nazwy. Vik-king , hahahaha pomyślałby każdy, że chodzi o słynnego Wikinga z północy, rabiezcy i wojaka, atu zonk ! ...nazwa pochodzi od wikliniarstwa , haha nowi, niech zapytają sefa jak to plotlo mu się koszyki 20 lat temu i handlowało na bazarku ;-)

zenek
@Wikk-linowy pimpuś sadełko z Bialowieży na urlopie 31.08.2017 17:53

no no widzę że sam zięć tu głos chyba zabrał.....zaraz po tym jak spie....olił od teścia swego pracodawcy wielkiego :-)

wielbiciel

No to kolejne już ogłoszenie na stanowisko handlowca......widać jak się poprawiło.....hehehe

IKS

OHO znikło większość wpisów. Czyżby GoWork zaczął cenzurować? Może macki "prezesa" sięgnęły i tego portalu? Jednakże pracy w tej firmie nie polecam nikomu!

Rozmawiający

Bardzo dziwna firma. Miałem "przyjemność" być u nich kiedyś (nie napiszę z wiadomych powodów kiedy) na rozmowie o prace na stanowisko handlowca czy jak oni to nazywają Regionalnego Menadżera Sprzedaży. Jak na firmę, która chce sprzedawać drogie produkty to nie wygląda to za dobrze. teren pracy 1/3 Polski, kasa śmieszna (właściciel wychodzi chyba z założenia że tanim kosztem można zbudować porządną markę), (usunięte przez administratora)

wacus

I jak tam Vikkingi? Poprawiło się? :)

Obserwator

A ja uważam , że VIKKING robi naprawdę dobre drzwi, ale dla klienta który wie co chce . Jedni jeżdżą fiatami , inni mercedesami - serwisy tych aut tez bardzo różnie kosztują. Firma jest generalnie bardzo innowacyjna , pracownicy są non stop doszkalani. Pracowałam tam i wiele sie nauczyłam . To firma dla ludzi twardych w której nie ma miejsca na sentymenty. Podejście Prezesa do ludzi jest takie jakie jest bo pewnie i jego życie nie rozpieszczało nigdy i wymaga tego od swoich pracowników .....ale ogólnie robią bardzo dobry produkt , który nie każdy po prostu może mieć- ja mercedesem tez nie jeżdżę a chciałabym ;) Pomimo , że też pozostał mi niesmak po rozstaniu z firmą, winię za to tylko siebie , bo mogłam pewne rzeczy przewidzieć. Vikkingowi jednak życzę jak najlepiej ! Powodzenia! P.S. a jak ktoś nie umie sprzedawać ich drzwi to tylko świadczy o tym , że handlowiec z niego żaden !

XXX

zgadzam się w 100% ....

Bobo

Tak poszukują średnio co 3 miesiace.

Arek
@Bobo 14.09.2016 19:58

Ale tylko na jednym rejonie.

Maniek

Handluje ich drzwiami od jakiegos czasu. Zaczyna mnie irytowac ta rotacja na tym stanowisku. Co chwile nowy handlowiec. Probuj jesli aktualne jeszcze ale tylko handlowcy z tej firmy tak sie zmieniaja. U innych dostawcow wieksza stabilnosc. Powodzenia.

Mika

Witam Proszę o opinie na temat tej firmy. Widzę że poszukują regionalnego managera sprzedaży. Czy warto tam startować, czy firma godna polecenia itd. ? Pozdrawiam

Pracowałeś w firmie Vikking KTS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe? Czekamy na Twój komentarz. Nasze forum, Twoja szczerość.

Zostaw opinię o Vikking KTS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Biała Podlaska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vikking KTS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe