Opinie o E&A

Tomek

zdegustowana
@Tomek 10.11.2017 17:17
Witam, Pracuje ktoś w Hessing w Helmond ( produkcja sałatek)? jakie warunki mieszkaniowe i jak z godzinami?...

Nie polecam tej pracy, aktualnie jest mało godzin, non stop przyjmują nowych ludzi i nowym dają więcej godzin aby ich zachęcić do pracy, starsi stażem pracownicy pracują 3 lub 4 dni w tyg, niektórzy nawet tylko 2 a koordynatorzy wmawiają im że pracy nie ma. W pierwszy tydzień dla nowych są godziny. W drugim pracuje się 5 dni, chociaż inni mają 6 dni. W trzecim jest 5 dni, ale nie ma pracy na 8 godzin i ludzie z agencji idą wcześniej do domu. Natomiast w 4 tygodniu zaczynają się rezerwy,czyli są planowane 4 dni. No cóż najważniejsze to przysłać więcej ludzi niż jest pracy. Niech każdy zarobi po 170 -220eur/tydzień. No faktycznie wyjazd tutaj bardziej przypomina au pair z kieszonkowym. Myślałem przed przyjazdem, że narzekają tutaj sfrustrowani ludzie, ale to prawda co ludzie piszą.

Woodi1992
@Tomek 10.11.2017 17:17

Ja robilem zimno wszedzie najlepiej na showmacka maszyny mycie stale godziny dobra kasa gorzej produkcja I impack malo godzin I ja worberaidingu tez godziny sa a speech polowe to kolesi frajerow .

pol

Witajcie, pytanie trochę z innej beczki ale dla mnie dość ważne. Czy są jakieś lokacje na których jest siłownia? Dzięki.

Paul Jong w Zwaagdijk!

Mam propozycję wyjazdu do pracy w Zwaagdijk jako florystka. Właściwie PRAWIE podpisałam już umowę, ale czytałam niepochlebne opinie? Czy ktoś wie jak tam jest teraz? Będę wdzięczna za pomoc!

Jade do pracy

Hej czy pracuje ktoś w xpo logistic w tilburgu na pickowaniu? Czy jest to ciężka praca? Język angielski trzeba znać bardzo dobrze ?

Picker
@Jade do pracy 16.11.2017 20:20

Zależy co masz na myśli ciężka praca. -28 stopni. Praca jak praca jeśli ktoś chce pracować to da radę. Napewno 40 godzin + będziesz miał. Wierzymy mi są o wiele cięższe i trudniejsze prace :)

Becia

hej :) wyjeżdzam w piątek 20 października mam pracować XPO Venray V- Tech , to jest jakiś magazyn z zabawkami, pracował tam może ktoś, jakieś opinie ?

Kate
@Becia 17.10.2017 14:47

@Westy ja mam informacje z teraz, bo nadal pracują tam moje znajome i nic się nie zmieniło, godzin jest 37,5, kasa maksymalnie 245 euro. Warunki mieszkaniowe przyzwoite, wszystkie dziewczyny jeżdżą rowerami do pracy. Jedynie jeśli trafisz na klasztor, tam jest trochę gorzej jeśli chodzi o pokoje, ale kto co lubi :)

Pawel

Nie polecam a nawet szczerze odradzam (usunięte przez administratora)

kate
@Pawel 27.10.2017 12:09
Nie polecam a nawet szczerze odradzam (usunięte przez administratora)

@Kitty praca na orchideach jest super, sama tam pracowałam, zaledwie 3 miesiące, ale nie narzekałam, bo akurat był sezon, czyli po 43 godziny tygodniowo. Teraz tam jest 37,5 godziny i nie będąc już na wiekówce zarobisz 245 euro i ANI GROSZA więcej. Dlatego zrezygnowałam i pewnie to jest główny powód ogromnej rotacji pracowników tam :)

kciN

U mnie zdali, sa uczciwi - Mowa o administracji. Atrakcyjne dziewczyny (XPO), zal bylo sie zegnac...

A a

XPO Oss ! Ktoś ma jakieś informacje o pracy i zakwaterowaniu??

Gg
@A a 13.11.2017 14:39
XPO Oss ! Ktoś ma jakieś informacje o pracy i zakwaterowaniu??

Podpinam się do pytania, planowany wyjazd 19.11.

A a
@Gg 14.11.2017 13:42
Podpinam się do pytania, planowany wyjazd 19.11.

Tak samo my, jedziemy prywatnym samochodem z Podkarpacia, jbc daj kontakt

Ant

Czy wiecie coś na temat pracy order pickera w magazynie z zabawkami w Barendrecht? Albo o cebulkach lilii-jest kilka ogłoszeń do różnych działów. Przeglądam dziesiątki ogłoszeń z różnych agencji, naczytalam sie setek negatywów, że juz nie wiem, gdzie i z jaką agencją jechać. Aktualnie jestem w Holandii przez inną agencją, nie mam kompletu godzin,a co za tym idzie dobrych pieniędzy+ non stop podwyższanie normy, straszenie, z 8 tygodni na wyrobienie normy dla nowych osób teraz zrobili 2 tygodnie. Za chwilę będzie 1 dzień. Ludzie zwalniają się masowo.Miało być super, a jest kiepsko, dzień w dzień boli mnie żołądek ze stresu. Dlatego zaaplikowałam do E&A, ale boję się, ze nie będzie godzin albo będzie wyścig szczurów. Pracy się nie boję, po to jestem w Holandii, żeby pracować również w nadgodzinach, ale nie chcę trafić też do obozu, gdzie człowiek zniszczy drugiego dla kasy. Dlatego proszę piszcie jak najwięcej o pracy w E&A. Wymieniajmy się doświadczeniami. Wiadomo, że w Polsce wszystkie agencje zachwalaja każdą pracę, zapewniają o godzinach,a na miejscu bywa różnie. Słyszałam raczej pozytywne opinie o E&A, ale wiadomo, że wszystko zależy do jakiej pracy/firmy się trafi.Błagam piszcie, gdzie pracujecie i jak tam jest z godzinami, normami, atmosferą itd.

Życzliwy
@Ant 25.10.2017 22:27

Chciałbym Ci jakoś pomóc, ale co do prac dla kobiet nie jestem w stanie się za bardzo wypowiedzieć po za jedną, którą Ci stanowczo odradzam LC Packaging (czy jakoś tak). Drukują tam napisy m.in na workach. Powiem krótko: trzymaj się z dala. Materiał do TV. Jako kobieta z pewnością znajdziesz coś dobrego. Nie zamartwiaj się za bardzo. Szukaj ludzi dobrych a nie rozrywkowych a unikniesz wielu przykrości. Polecam Ci polski Kościół w Rotterdamie. Tam możesz znaleźć ukojenie dla serca i poczuć przez chwilę Polskę.

Maryśka

Pracowałam przez kilka tygodni w jednych z magazynów w Venlo za pośrednictwem biuro. Mieszkanie, jak się trafi. Byłam w dwóch lokalizacjach, w pierwszej spoko, pokoje dwuosobowe, takie coś a la akademik. Do pracy dojeżdzałam samochodem około 45 minut. Kłopot był, gdy ludzie z jednego samochodu musieli dłuzej zostać, nawet dwie godziny i czekac w kantynie, bo np. jedna z osób, z jednego z działów musiała zostać dłużej, bo cały dział się nie wyrabiał. Potem musieliśmy się przeprowadzić w ciągu jednego dnia własciwie, do domu. Tam było gorzej, ale dla osób, które akurat trafiły na "strych", gdzie były tylko cztery materace i zbite okna. Reszta pokoi ok. Co do samej pracy, to praca w magazynie w porządku, zawsze te 40 godzin było, często więcej. na tydzień wychodziło około 300 euro po odliczeniu wszystkiego. Co ciekawe, wypłaty nigdy nie były równe - wszyscy porównywaliśmy sobie solarisy i choć chodziliśmy na tę samą zmianę, tyle samo godzin i wszyscy ponad 23 lata, to nigdy nie zdarzyło się , żebyśmy dostali tyle samo pieniędzy. Zawsze cos od kogoś odciągneli. W pracy jest się planowanym z dnia na dzień. Holendrzy w pracy sa ok, szczególnie jeśli znasz angielski i możesz trochę z nimi sobie pogadać. Biuro powinno wymagac tez zaświadczenia o niekaralności, bo sprowadzali do magazynu ziomków, którzy kradli, szczególnie na order picker, a ochrona była tak słaba, że to śmiech na sali. A, niektórzy czekali mega długo na numer Sofi (z reguły 3, 4 tygodnie).

zuzka

wstrzymali wam teraz wyjazd do Venlo do magazynu z (usunięte przez administratora)?

wesola
@Zuzka 08.11.2017 16:40
Tak, wstrzymali, tyle że ja miałam jechać w przyszły poniedziałek, a Ty kiedy masz ustalony wyjazd?

ja jade teraz w piatek

Zuzka
@wesola 09.11.2017 08:07
ja jade teraz w piatek

A z kim jedziesz? Sama? :O czy z chłopakiem?

Sebek 86

Witam. Wiem ze sa rozne stawki itd, ale czy przy 160 h mozna zarobic tysiaca € na czysto (po odjeciu juz kasy za pokój, ubezp itd) bo jesli wyjdzie 800 € to nie ma sensu wyjezdzac i zawracac sobie glowy.

Picker
@pedroquantino 03.11.2017 20:36
@picker gdzie pracujesz przez E&A? I czy jestes juz po za stawka wiekową?

Tak przez E@A. Poza wiekowka. Pozdro.

Albertowy
@Picker 05.11.2017 00:39
Xpo logostic. Ostatni salaris 430,75 €. I godziny są zawsze. Ps . Na godziny nie mam co narzekać, pracuje 6 dni w tygodniu....

Dzięki za info. Muszę pomyslec o przeniesieniu się do Xpo.Pozdrawiam

Takija

Praca w eidhoven albertheijn ile godzin tyg i wyplata po za wiekowka moze ktos napisac?

Takija

Witam czy moze ktos napisac czy jest internet na zakwaterowaniu w Budel?

Olaf

Ile można zarobić w E&A w Xpo w Nieuwegein będąc na służbowym w ciągu tygodnia ?;) Jakie są zakwaterowania ?

wesoła

Hej czy ktoś może wyjechał na dniach do Venray do magazynu z zabawkami, albo się wybiera? Jestem ciekawa gdzie się mieszka, w jakiej miejscowości

Telma
@wesola 03.11.2017 18:10
Ja teraz jednak do Venlo ale co chwila wyjazdy sa odwolywane, z tego interToy tez juz sama nie wiem wszedzie narzekaja...

No właśnie odwołują wyjazdy. Nastawiłam się najpierw na jedną pracę, później zaproponowali mi inną. Później odwołali i kazali czekać, a ja w międzyczasie zrezygnowałam z ofert z innej agencji, bo tam nie można było zjechać na święta. No i teraz jestem w kropce. Widzę, że chyba lepiej nie jeździć z tą agencją. Miałam już takie przeboje z inną agencją, a po wyjeździe było jeszcze gorzej. Mam bardzo mieszane uczucia co do eena

wesola
@Telma 06.11.2017 14:18

wiesz nie wiem jak teraz bedzie, mam nadzieje ze nie odwolaja mi teraz wyjazdu piatkowego

elo

Wie ktoś jak warunki na Budel ??

kas

taaakaja
@kas 18.10.2017 14:31
Mieszkamy z chłopakiem w Budel od niedawna. Jeśli ktoś potrzebuje jakiś PRAWDZIWYCH informacji to chętnie odpowiem :)...

My też planujemy we dwoje wyjechać, mogę się dowiedzieć czegoś więcej od Ciebie? mail?

Maajkel
@taaakaja 31.10.2017 10:01

Kas wyslij wiecej informacji o zakwaterowaniu w Budel moj email micdzi093@interia.eu

Emu

Pracował ktoś w InterToys, na pickowaniu zabawek? Jak praca, godziny itp.

Magda

Do Kitty Na rozczepianiu orchidei pracujesz w tyg 37.5 h godziny są zawsze. Zarobki 242 euro tygodnowo. Masz ok 6 tyg na wyrobienie mozemy. Jest bardzo duże rotacja tutaj dlatego co chwilę pojawil się to ogłoszenie. DO pracy dojeżdzasz towered ok 3 km. PRACA od pon do piątku od 16:15 do 23 i w soboty od 8:00 do 15.

Kitty

Czy warto jechać do pracy jako klasyfiikator rozszczepiania orchidei, czy są godziny, jaki dojazd do pracy? To ogłoszenie jest cały czas od kilku miesięcy na stronie E&A, więc nie wiem, czy z tą pracą jest coś nie tak, czy potrzebują aż tylu chętnych, a może ta praca jest beznadziejna i nikt tam nie chce pracować. Teoretycznie ta praca wydaje się fajna, ale boję się, że jest z nią coś nie halo. Proszę o opinie.

&
@Kitty 22.10.2017 13:19

Znowu pojawiło się to ogłoszenie. Czy ktoś mógłby podzielić się opinią na temat orchidei.

Tuptus
@Kitty 22.10.2017 13:19

Praca jest spoko . Nie męcząca. A ludzie odchodzą bo kasa nie jest zbyt duża

Kasia

Cześć, w ten piątek wyjeżdżam z Warszawy do Tilburgu. Ktoś Was się może wybiera? może ktoś z Was pracował na magazynie odzieżowym ?

Le
@Kasia 21.10.2017 23:08

Piszcie, ile macie godzin i ile wychodzicie w EUR na tydz.

@Mat 25.10.2017 23:26
Też się wybieram do Tilburgu, ale jadę pierwszy raz.

Ale jedziesz z Warszawy?

Papa

Jedzie ktos do zwaagdijk 28.10?

Lena

jest jakas dziewczyna zainteresowana pracą w Holandii od paździenika/listopada w XPO Tilburg albo inna oferta? Razem raźniej ;) Troche sie cykam wyjachać sama :D

Anitka
@Emilia 30.09.2017 21:11
Hej Lena, ja własnie dojechałam do Holandii, mieszkam w Geldermalsen i warunki bytowe są tu w porządku. A praca do order picker...

W pt jadę z chłopakiem do Blokker, może mogłabyś coś napisać o tym miejscu? Pozdrawiam

Geldermalsen
@Anitka 18.10.2017 15:20

Blokkera odradzam wszystkim, chyba że satysfakcjonuje kogoś praca po 14h, a jak chcesz się przenieść do innej pracy to jest problem bo w blokerze niby dużo pracy. Zatrudniają za dużo osób a później pracujesz dwa dni w tygodniu. W weekend gdzie jest płacone 150% i 200% nie ma możliwości bo firma zamknięta.

wyjazdowicz

dostałem informację od agencji E&A że wyjazd jest busem z firmą GTV Bus i z tego co czytam są bardzo duże restrykcje co do bagażu. oni naprawdę tego przestrzegają czy regulamin regulaminem, a naprawdę można mieć więcej niż 30kg bagażu?

kas
@wyjazdowicz 19.10.2017 11:19

my mieliśmy duuuuuuużo (!!!) ponad 30 kg i nic nie powiedzieli, a też mieliśmy obawy :)

Przemek
@wyjazdowicz 19.10.2017 11:19

To nie jest samolot nikt ci nie bd tego wazyl bylem swiadkiem jak jedna laska miala 6 walizek

Fiołek

Miałam okazje pracować za pośrednictwem agencji E&A w Holandii i byłam bardzo zadowolona. Nie mogę powiedzieć złego słowa bo dopracowane było wszystko. Mieszkanie było skromne ale czyściutkie z meblami, spoko. Dowód do pracy, polecam z nimi pracować!

@Fiołek 19.10.2017 21:34

a gdzie dokładnie pracowałeś?

Sara

Hej, ktoś może pracuje, lub już pracował kiedyś, w firmie De Jong przy tulipanach w miejscowości Venhuizen, przez biuro Zwaagdijk ?

@dddia 15.10.2017 16:55
Polecam jeżdżę od 3 lat :)

Jak mozesz zostaw link na fb:)

@dddia 15.10.2017 16:55
Polecam jeżdżę od 3 lat :)

Czy praca na tych tulipanach naprawdę jest spoko? Jeżeli mozesz napisz cos więcej:)z gory dziękuję

Boom

Wie ktoś coś na temat zakwaterowania przy tulipanach? Jakie warunki czy tragedia czy w miarę spoko?

@aneta22 17.10.2017 19:15
Jedziesz moze 21 w sobote na tulipany??:)

Tak:) i właśnie o tej firmie nic nie wiadomo, najgorsze że trzeba jechać busem :/

@Boom 18.10.2017 08:28

Jakas dziewczyna komentowala ze jeezdzi 3lata ze spoko praca. No zobaczymy wszystko na miejscu. Skad jedziesz??:)

aneta22

Czy jedzie ktos moze na tulipany 21.10?:)

Futerkowo

Jak wyglada praca w Venlo na magazynie odziezowym, czy są teraz godziny i jakie zarobki?

@aneta22 17.10.2017 06:58
W Velno jest spoko moj brat jest i dziewczynsa jego:)

A są normy do wyrobienia, czy trzeba tylko pracować rzetelnie? Jak pytam ludzi to wielu z nich miało takie prace, gdzie nie było żadnych norm, co mnie totalnie zaskoczyło, bo wydawało mi się, że w Holandii zawsze są normy i to bardzo napięte . Wiadomo pracować trzeba, nikt nie jedzie na wakacje. Ja niestety trafiam do takich firm, gdzie codziennie ścigają za normę i to od pierwszego dnia, jest ogromna presja , człowiek idzie do pracy z żołądkiem w gardle, podczas gdy Holendrzy mają totalny luz. Co prawda mam doświadczenie w firmie, gdzie pracowałam w weekendy, nie było norm, trzeba było być tylko dokładnym no i robić co do Ciebie należy. Ta praca była super.

@Futerkowo 17.10.2017 17:22

Brat jezdzi wózkiem widlowym. Bratowa nic nie mówiła o normach:)

Despero

Ktoś powie coś na temat pracy w XPO Nieuwegein? Wyjeżdżam 23.10.2017

Westy

Witam,mam propozycję wyjazdu do pracy przy rozszczepianiu sadzonek przez eena moje pytanko czy ktos coś moze napisac o mieszkaniach w Beverwijk i samej pracy bać się czy raczej szukać innej oferty...Dziękuję z góry

@Westy 17.10.2017 12:23

Gdzieś czytałam, że praca jest fajna, jest norma do wyrobienia, warunki sterylne, ale godzin jest ok. 37-38 i wychodzi jakieś 245 eur tygodniowo. Niestety jest to zlepek informacji z różnych forum i różnych okresów. Szkoda, że nikt nie mówi jak jest teraz- jest więcej pytań o tę pracę niż konkretnych odpowiedzi. Też myślałam o tej ofercie, bo ciagle wisi na stronie eena, ale nikt nic nie pisze, a szkoda...

Fiołek

Czyżby E&A miał kłopot z pozyskiwaniem ludzi do pracy za granicą? Jak zobaczyłam listę ofert pracy to takie mam wrażenie. Brak ludzi do pracy jest coraz bardziej widoczny. Może zaczną podnosić zarobki żeby pozyskać pracowników. Mam taka nadzieję i pewnie nie tylko ja.

Marty McFly
@Fiołek 16.10.2017 10:31

zarobki z roku na rok regularnie rosną, jak wyjeżdżałem rok temu na pikowanie to stawka jaką można było wyciągnąć to max 10e, a teraz na start zaproponowali mi ofertę gdzie jest 11e + dodatki

znawca tematu
@Fiołek 16.10.2017 10:31

Złe wrażenie odniosłeś ludzi do roboty jest masa. Okres przedświąteczny mam dlatego tyle ofert pracy mają.

Mrowa

Jakie są normy na tulipanach, w jakiej miejscowości jest praca, ile godzin, na jaki czas, jaka stawka? Jestem w Holandii i chcę się przenieść do E&A, a nie chcę wejść w coś beznadziejnego.

aneta22

Dusia ja tez jade 21 w sobote. :)

unny

27 jade do xpo venlo ktos cos? zakwaterowanie? praca? jak z godzinami?

Cleo

Czy wiecie coś na temat pracy przy rozszczepianiu orchidei albo o pracy order pickera w magazynie odziezowym w Venlo-praca ze skanerem? Bardzo proszę o opinie. W ogóle jaką pracę polecacie przez E&A, gdzie są godziny i normalne normy do wyrobienia? Każda informacja jest cenna.

Dusia

Wie ktos moze jak jest na tulipanach? Jak ogolnie wyglada tam praca I czy jest ciezko? I jak tam wyglada zakwaterowanie?

Ozi

Witam, czy ktoś ma wiedzę na temat pracy w zakładzie Fardem packaging bv w Zwaagdijk. Jadę tam w sobotę 14.10 na wózek widłowy. Oraz jakie warunki mieszkaniowe? Pozdrawiam

Dżony

Witam Dostałem propozycje od e&a w miejscowości Bovenkarspel , praca przy pakowaniu cebulek lili , może ktoś coś na ten temat powiedzieć Jakie warunki mieszkalne , jak z godzinami , jakie mniej więcej wypłaty ? Pozdrawiam

Olga0070

Witam W piątek mam wyjazd i będę pracować w firmie z dekoderami. Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat tej pracy warunków i wgl? Będę wdzięczna.

karola

ktoś powie jak jest w XPO venlo?

unny

czy ktos pracujacy w Tilburg H&M mieszka w Budel?

unny

hej czy ktos pracujacy w h&m Tilbur mieszka w Budel? interesuje sie czy tez sa inne miejscowosci gdzie kieruja

Elpapo

Witam, wybieram sie pod koniec msc (28.10) z tego co sie dowiedzialem do zwaagdijk, firma hessing, jakies opinie o tej firmie? Jak wygladaja zakwaterowania w tej miejscowosci? Jade pierwszy raz wiec fajnie by bylo jakby ktos sie odezwal ;) moj mail: wzieczyk772@gmail.com

Zeff

Ktoś w ten piątek leci do Tillburgu?

NIck
@Zeff 09.10.2017 13:55
Ktoś w ten piątek leci do Tillburgu?

Tak, Zeff, śmigam w piątek

Zeff
@NIck 11.10.2017 14:52
Tak, Zeff, śmigam w piątek

Ja lece z LBN, a wy?

Gyaaal

wer
@Gyaaal 08.10.2017 10:53
a wie ktoś może jak to wygląda przez adecco? wiem, że to temat o innej agencji, ale oni też rekrutują do xpo...

Tak samo.

Trak

Praca w h&m xpo tillburg zależy gdzie sie trafi, jak traficie na tzw. Inbound to kiepsko tylkk dzienna zmiana, brak dodatkow, 0 weekendow, praca ciezka przy rozladunku ciezkich kartonow i odwozenie ich na lokacje, trzeba sie mocno napocić, zarobki przy 40 godzinach a wiecej miec nie bedziecie to przez pierwsze 4 tygodnie okolo 240 euro, pozniej 280. Praca dla dziewczyn jest inna, na dziale inventory, jest lekka, z tym że caly czas się stoi, stawka ta sama, pieniadze te same co na dziale inbound, te same zmiany, rowniez brak weekendow. Co innego jesli traficie na zbieranie zamowien, praca lekka, przyjemna i da sie fajnie zarobic, sa rozne zmiany, popoludnie wiecej platne, nocka tak samo, są tez weekendy. Jest jeszcze shipping, tam nie wiem jak wyglada praca, ale nikt bez znajomosci sie tam nie dostanie. Ogolnie rzecz biorac, jezeli jedziecie na zbieranie zamowien to sie oplaca, a jak na ten inbound to absolutnie nie, ciezka praca za grosze, dla dziewczyn jezeli nie zalezy Wam na wyplatach wiekszych niz 250 euro, inventory jest w porządku. Tyle o pracy. Zupełnie inna kwestia to organizacja pracy przez biuro, przede wszystkim dojazdy do pracy, zakwaterowanie itd. Kompletnie nic sie nie da zalatwic w biurze, ludzie tam przebywający są całkowicie niekompetentni, nie potrafią zorganizować dojazdu do pracy, więc jak nie macie prawka lub nie dadzą Wam samochodu to nawet nie polecam jechać, będziecie codziennie mieli problem z dojazdem, kierowcy pakują swohe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak koncza prace i na nikogo nie czekaja zarowno do pracy jak i z pracy jest taka sama sytuacja caly czas, wiec tracicie dziennie minimum 2 godziny na to. Musicie po proatu czekac az ktos laskawie po Was przyjedzie, a jest to kierowca - pracownik taki sam jak Wy, z tym ze on ma za to placone, a wy nie. Co do zakwaterowania, to trzeba miec bardzo duzo szczescia, zeby trafic na cos dobrego, ogolnie jest tak ze maja tylko pare dobrych lokacji, ktore sa pozajmowane wiec na poczatku nie ma szans nawet na nje trafic, trzeba miec stalowe nerwy i silne samozaparcie, zeby wywalczyc sobie miejsce na dobrej lokacji, bo duzo ludzi chce sie przeniesc, a tak jak mowie dobrych lokacji jest tylko pare i trzeba czekac az zwolni sie miejsce. Na poczatku traficie na syf typu "hotel" w dorst, gdzie ciezko mowic o czymkolwiek pozytywnym na tej lokacji, moze jedynje to.ze sa klucze do pokojow, ktore sa od.2-4 osobowe i tonwszystko z pozytywow, reszta syf kila i mogila, stado smrodu i krów, do sklepu 4 km w jedna strone. Sa tez lokacje w tillburgu, cpunstwo i alkoholizm na porzadku dziennym oraz brak.kluczy, do pokojow, zarowno na domkach jak i klasztorach i jakis tam kamienicach, jest co prawda kilka domkow w porzadku ale tak jak mowilem ciezko sie dostac - brak miejsc. Prawdopodobnie jest jesszcze w Bredzie jedna w miare w porzadku lokacja na jakims mieszkaniu, lecz to nie sprawdzone w 100% info. To tyle co wiem na temat tego oddzialu e&a xpo H&M w tillburgu, mam nadzieję że komuś sie to przyda. Ogolnie rzecz biorac jezeli przyjezdza sie tu po pieniadze to trzeba miec nerwy ze stali i uzbroic sie w cierpliwosc, a jezeli przyjezdza tu ktos bez perspektyw, komu nie zalezy na niczym, byle sie nachlac czy tam najarac albo nacpac, to to idealne miejsce, takich tu nie brakuje i na pewno swietnie sie ze soba dogadacie. Pozdrawiam.

Zawiedziona
@Trak 07.10.2017 18:21

Trak, 240 euro przez pierwsze 4 tygodnie??? Czy przez jeden tydzień? To przecież w Polsce można więcej zarobic. Myślałam że tyle to się wyciąga w Holandii na tydzień ...

Noti28
@Zawiedziona 09.10.2017 10:12

Przez 1 tydzień

Zostaw opinię o E&A - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E&A