Opinie o E&A w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie E&A. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E&A o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Gliwice

ON 22 Nowy wpis

Cześć, czy ktoś jest chętny na wspólny wyjazd do Holandii? Zostaw swój e-mail w komentarzu to napiszę. :)

kalinka

Szukam koleżanki do pracy w Holandii w magazynie razem raźniej i bezpieczniej. Jade przez agencje E&A . Chodzi mi o dzielenie pokoju i wzajemne wsparcie przez okres pobytu , mam 32l i zależy mi na tym żeby to był ktoś normalny w sensie bez większych nałogów , akceptuje palenie . Planuje wyjechać busem na przełomie wrzesnia/pazdziernika na 3miesiące . Pasowałoby się wczesniej poznać i spotkać . Chetne dziewczyny zapraszam na priv. Wczesniej juz wyjeżdżałam do Holandii do pracy więc dokładnie wiem co trzeba zabrać i jak to wszystko wygląda , na pewno nie pojedziemy w ciemno. Mozna zarobić jesli się oszczędza i pracuje. kalinka20112interia.pl

Ola
@kalinka

Też szukam mam 28lat , byłam w zeszłym roku w Belfeld i ciężko sie mieszka z obca osoba , zupełnie inne charaktery . Nie dogadywałyśmy się. Zachorowałam nie miał mi kto podać herbaty. Współlokatorka lubiła wypić trzaskała drzwiami i zachowywała sie głośno żebym sie mnie pozbyć , bo wcześniej mieszkała miesiąc sama i chciała żeby tak było dalej, nie pozwalałam zeby odwiedzali nas jej koledzy bo chciałam miec spokój . A ona chciała żebym płaciła za pokój i zachowywała sie jak duch.

@Ola

Ale to agencja nie pomaga przypadkiem w takich sprawach skoro warunki dla Ciebie były uwłaczające?

Danusia
@kalinka

Kalinka Witam chce jechać we wrześniu pierwszy raz wolę jechać z kimś mam 50 lat proszę o kontakt przez messenger Danuta Hyba Gajos Katowice

Honorata
@Ola

Ale te sytuacja działy się podczas wyjazdu z ta firmą czy to tylko tak opisujesz doświadczenie? Ten Belfast to z tej agencji?

Ola
@Honorata

Tak to moje doświadczenia, Belfeld to lokacja na wsi gdzie śmierdzi cały czas łajnem ponieważ tam każdy ma konie i zwierzęta , otwierasz okno i zapach obornika. W Belfeld lokują ludzi pracujących w Venray lub Venlo. Gdybym poskarżyła się housemajstrowi przeniósłby mnie na jeszcze gorszy pokój, albo miałabym tam ciężko , akurat lubił się z ta dziewczyną i faworyzował patologie . I bardzo nie lubił kiedy ktoś przychodził do niego z jakimkolwiek problemem wtedy był chamski . Ja w koncu ni wytrzymałam i sie zwolniłam.

kalinka Nowy wpis
@kalinka

kalinka2011@interia.pl . Jedzie ktoś ??

Weronika Nowy wpis
@Ola

A czy agencja zapewnia transport d pracy? :) Skoro mieszka się w takich miejscach?

Łukssz

Pracowałem w firmie ARVATO DZIAŁ Rituals (kosmetyki) przez 4 miesiące z niewiadomych przyczyn przenieśli mnie do Miasteczka Deurne gdzie do pracy miałem 9 km pracowałem w Helmond przez miesiąc(usunięte przez administratora)

Aneta
@Łukssz

Czyli rozumiem, że zostałeś zwolniony z E&A po sprzeczce z kierownictwem firmy. Próbowałeś jakoś wyjaśnić tę sytuację? Mógłbyś ją szerzej opisać?

@Łukssz

Jak wyglądają warunki mieszkaniowe w Deurne ?

Aneta
@Monika

A to teraz szukają, że pytasz? Myślałam ze nie ma do nich ofert?

@Aneta

Mam pracować w Helmond i mieszkać w Deurne od 6 maja, dlatego pytałam o warunki mieszkaniowe w Deurne.

irkkr
@Aneta

dokładnie eż sie dowiem

Karolina Nowy wpis
@irkkr

I co, wiesz już czy też tu czekasz dalej na odp?

Agata

Witam jaka jest opinia pracy w Etten Leur na magazynie rtv? Chcemy wyjechać z chłopakiem w październiku. Jak zakwaterowania godziny i ogólnie cały ten magazyn?

Dominika
@Agata

I jak? Udało się Wam wyjechać? Jak wygląda tam praca?

@Agata

Porazka, zakwaterowanie były klasztor albo komisariat. 60%pokoi bez okna. Wyrzucają bez powodu. Poszukaj lepiej innej agencji

@Orzeł

Jak wyrzucają niby? A gdyby serio tak było to co wtedy? Agencja szybko reaguje?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w E&A odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
Czarny

wszystko w jak najlepszym porządku, praca ok tak jak było mówione w biurze, wypłaty regularnie i bez opóźnień, opłaty wszystko czarno na białym, trzymam kciuki oby tak dalej, pzdr!

@Czarny

Ty to chyba z policji jesteś, jak w e&a dobrze cie traktują.

@Orzeł

Z policji? Może nie przesadzaj aż tak. Co masz do nich, że takie zarzuty tak właściwie dajesz? Widzę tylko, że zakwaterowanie coś Ci niestety nie podeszło. Tylko w tym problem? Bo o co chodzi z tym całym wyrzucaniem?

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w E&A? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Orzeł

Jedz sprawdź, szybko wrócisz!!

Tatuś

Powiem tak agencja do (usunięte przez administratora) same kłamstwa , oczywiście córka była tam z chłopakiem to wszystko ok załatwili umowę bilety na przejazd wszystko super ale tylko w Gliwicach ... Teraz jeżeli chodzi o przejazd to do bani dwie przesiadki a nie było o tym żadnej gadki , przy drugiej przesiadce już w Holandii (usunięte przez administratora) z papierami mieli bo byli na osobnych listach do dwóch różnych busów do innych miast po rozmowie z jednym z kierowców doszli do ładu że ma ich na jednej liście do jednego hotelu ..Teraz się okazało że jak nie przyjechali na dłuższy termin to właściciel wpakował ich do jakiejś przybudówki do pokoju o skromnych warunkach a nie do normalnego pokoju o lepszym standarcie a biorą te same pieniądze tagże szkoda gadać a teraz najważniejsze mają umowy że będą przyklejać etykiety lub składac kartony a niby sie okazało że nie ma ludzi i dali ich na taśmę i tam (usunięte przez administratora)że wszystko ich boli a stawka jest ta sama i na dodatek ci cali ssesmani kordynatorzy gonią ludzi jak cholera jedyny plus że dali im rowery bo do pracy jest około 2,5 km.. Sklep daleko jest ...Nie polecam tej agancji z Gliwic czy z Opola bo to te same badziewie ..(usunięte przez administratora)to trochę przerobią i wracają tak samo nie polecam firmy DPD w Holandii tam dopiero jest (usunięte przez administratora)wszyscy znajomi syna wrócili do Polski odradzam z góry ... Chyba trzeba mieć jakieś szczęście żeby tam trafić dobrą pracę ..

@Tatuś

Agencja porazka, jak twoi rodzice nie są z policji, dostaniesz pokój bez okna i będziesz mieć zawyzona normę żeby Ci drudzy nie musieli robić.

Davexx

Witam. Może ktoś powiedzieć coś na temat pracy Watson w Ede i hokeju pracowniczym?

Davexx
@Davexx

Oczywiście chodzi o hotel pracowniczy ;)

@Davexx

XD No może o hotelu pracowniczym będzie komuś łatwiej się wypowiedzieć niż o hokeju. ;p Skoro kandydujesz to się zastanawiam czy miałeś już doświadczenie w pracy w podobnym miejscu?

AGATA

Witam i co otrzymał Pan jakieś informacje na temat tej agencji?

Irek

E&A to bardzo dobra agencja ale czasami zdarzyć się może różnie i nikt nie jest w stanie wcześniej przewidzieć trudności.

Nie dla e&a

Dzisiaj tj. 26.09.2020 miałam wyjeżdżać z tej pożal się Boże agencji do pracy na sałatki w Hessing. Zakupy zrobione, wszystko spakowane. Około 12 coś mnie tknęło żeby sprawdzić informację na bilecie bo nikt do mnie nawet nie zadzwonił. Faktycznie jak było tam napisane powinni skontaktować się ze mną dzień przed wyjazdem i w dniu wyjazdu, dzisiaj rano! Dlatego zadzwoniłam do przewoźnika tzn. GTV bus i usłyszałam że nie ma mnie na liście i że wyjaśnią to z agencją. Nie wytrzymałam i to ja się z nimi skontaktowałam. e&a Gliwice wyjaśniło mi najpierw że mam jednak przełożony wyjazd na 3.10.2020 ale przełożone to zostało bez wiedzy tego człowieka z którym rozmawiałam. Po czym powiedzial że oddzwoni, bo musi z kimś to omówić. Oddzwaniając stwierdzil, że klient PODOBNO wycofał ten wakat i żebym poczekała chwilke to moze znajdzie coś innego dla mnie. Kpiny (usunięte przez administratora)sobie z ludzi robicie. Nie jeźdzcie z tej agencji bo tylko na tym stracicie(usunięte przez administratora) nie polecam i każdemu odradzę jak zapytają czy warto z nimi wyjeżdżać. NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE!

Mateusz

Niekompetentni. Dodatkowo fatalne warunki mieszkaniowe.

Tomasz

polecam EA

Mary

wyjeżdżał ktoś od E&A na pikowanie do Goudy? znajomi polecali mi pracę z nimi w logistyce i chwalili sobie warunki ale pytam o konkretnie tę ofertę , będę wdzięczna za pomoc

@Mary

polecam ta prace, wszystko tak jak mowili w biurze, czasami trzeba sie uwijac ale to normalne, sa lzejsze i ciezsze dni, robota jak robota, mieszkanie ok, kasa na czas, towarzysztwo tez spoko trafilam

nika_monika

dzieki za pomc w znalezieniu pracy w NL na magazynie, poki co wszstko ok, oby tak dalej!

emika

jezdzimy ze znajomymi od 3 lat na wakacje do NL i zawszy wszystko bylo w porzadku, na miejscu warunki bardzo dobre, duzo godzin i fajne wyplaty, a w Gliwicach w biurze rekruterki bardzo mile i zawsze mamy z nimi dobry kontakt, pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Gliwice

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

E&A