E&A

Toruń

Opinie o E&A

wytrwały

praca momentami ciężka ale da się wytrzymać, resztę zresztą też polecam, lepiej tak jechać niż na własną rękę

Emillo

dobra agencja, polecam, kasa na czas, praca ok, towarzystwo jako tako

Darek

wszystko ok, nie ma co się wahać, zaryzykowałem i nie żałuję

janka marjanka

najlepsze biuro przez jakie miałam okazję wyjeżdżać, praca bardzo fajna, zakwaterowanie ok, wypłaty zawsze punktualnie, do sklepu trochę daleko ale to w sumie nie problem

Mateusz

wszystko w jak naljepszym porzadku, polecam z calego serca

Anka

jak dla mnie ok, bylam 3 miesiace na kwiatach i teraz na wiosne planuje znowu wrocic, ktos wie jak obecnie warunki mieszkaniowe? czy cos sie pozmienalo od wkaacji?

Jacek
@Anka 09.02.2017, 15:24

warunki ok, jestem teraz przy cebulkach i wszystko świetnie zorganizowane, pzdr!

Mariano Italiano

wszystko tak jak mowil pan w biurze, a jestem tutaj juz 2 miesiac i poki co odpukac w niemalowane nie ma zadnych problemow, praca na magazynie jest, nadgodziny i dodatki super platne, a wyplaty zawsze na czas

zadowolona

najlepsze biuro pośrednictwa pracy do Holandii w całym Toruniu, gorąco polecam!

Zostaw opinię o E&A - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E&A