OPteam Poland

Katowice

OPteam Poland

Opinie o OPteam Poland

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Włóczykij

Cześć! Jestem zainteresowany ofertą pracy w Finlandii w Fabryce Mercedesa Uusikaupunki. Ktoś ma jakieś informacje odnośnie warunków pracy i zamieszkania?

Agnieszka

@Gość, informuję, że posty mogą być kasowane przez administraotra jedynie wtedy kiedy są niezgodne z regulaminem gowork.pl zachęcam do zapoznania się z regulaminem i stosowania wypowiedzi zgodnego z nim https://www.gowork.pl/regulamin @Wqurwiony anty discopolowiec, proszę, abyś w swoich wypowiedziach nie stosował słów obraźliwych, rozumiem, że możesz mieć negatywne doświadczenia odnośnie pracy z firmą OPteam Poland, jednak możesz wyrazić to w sposób bardziej merytoryczny i spokojny. Twoja wypowiedź jest również mało merytoryczna i nie poparta konkretnymi przykładami oraz argumentami czy mógłbyś uzasadnić swoją wypowiedź w sposób bardziej szczegółowy? @Irek, czy pracujesz obecnie za pośrednictwem firmy OPteam Poland? Mógłbyś nam coś więcej napisać na temat warunków pracy jakie oferuje pracodawca?

Irek

Maruderzy zawsze są niezadowoleni, bez względu na wszystko.

Wqurwiony anty discopolowiec

Ten okrutno aroganski naganiacz całyczas npnostop szuka Niewilników bez znajomosci angielskiego z polski wschodniej i poznańskiego i zachodnipomirskiego itp zawsze bo takich można bezograniczeń płacic połowe i oni nic ztym nierobią bo usiebie na wschodzie zarobili mniej pozatym nieumią sie porozumiec

Jak wypowiecie się na temat związany z zarobkami w OPteam Poland? Czy od czasu dodania ostatniej opinii wynagrodzenia w przedsiębiorstwie zmieniły się?

Waldi

Jeśli komuś nie opowiada ten rodzaj pracy to przecież można ją zmienić. Aktualnie na rynku pracy jest duża oferta.

Gość

Czemu i kto kasuje posty niewygodne dla optem????

angus

Ktoś ma jakieś świeże info odnośnie wyjazdu maj/czerwiec do fabryki Mercedesa? Ruszył już nabór, jakieś konkretne daty?

tom
@jerry 14.03.2018 14:04

Siedze bo zrobili mnie w balona jak każdego. ..zbieram na bilet i wracam po latach emigracji ta prace zalicze do pierwszej trójki najgorszych prac w moim zyciu to taka praca po ktorej w kazdej innej bedzie wam.dobrze ...a powiem ze i uciec nie mozna od tak bo wszystko jest tak zrobine aby oni nie stracili. .chcesz podam wam szczegóły na priv zostaw namiar ...a zarobki tez sa slabe .koszty zycia duze a robota ciezka i wykanczajaca. ..to wszystko sklada sie na moja negatywna ocenę. .dlatego !!!

Agnieszka

@kinga, czy możesz powiedzieć coś więcej? Nie używaj jednak proszę słów obraźliwych i naruszających dobre imię osób trzecich - jest to niezgodne z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ). @anty (usunięte przez administratora) o rozbieżnościach w jakich kwestiach mówisz?

olek
@Agnieszka 13.03.2018 15:24

Warto zauwazyć, że osoba która posługuje się nickiem kinga zamiesciła w tym samym dniu identyczną opinie nt kilku innych firm co mocno podważa wiarygodność portalu i zamieszczanych tu informacji

chlodnym_okiem

Nowe dni przynoszą nowe doświadczenia, Zauważyłem że Opteam w Uusikaupunki mając pozycję monopolisty przestaje się starać o cokolwiek. Rozmowa typu 'nie bo nie" lub że w tej czy innej sprawie nic nie mogą zrobić staje się standardową gadką. Moja sugestia jest taka. Jeśli wybieracie Suomi jako kraj w którym chcecie mieszkać i pracować to Opteam wydaje się być dobrym odbiciem z miejsca. Zbierzcie trochę kasy i szukacie czegoś innego.

tom
@Max 05.05.2017 21:42

za duzo i dlatego zrobil sie smietnik,odradzam zbieram na bilet i wracam

MARTA

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

anty złodziej

Odradzam,odradzam,odradzam,co innego mówią,a co innego robią,zostaniecie na lodzie jak ja....

oszukany exworker

anty złodziej

chlodnym_okiem

Dla tych którzy chcą wyjechać mała, przydatna informacja. VA planuje 4 tygodnie przestoju w okresie wakacyjnym. Będzie to oczywiście okres bezpłatny.

icpanwchuj

Pracuje ktoś w valmet automotive na montownia mercedesa? Miałem tam jechać rok temu. Po rekrutacji zwodzili ludzi kilka miesięcy, po czym stwierdzili że jednak zatrudnia lokalsow. Ktoś wtedy pisał że stawiają baraki, i warunki mieszkaniowe są fatalne. Jakiś update?

chłodnym_okiem
@icpanwchuj 18.01.2018 12:48

Tak wygląda z lotu ptaka fiński raj... http://uusikaupunki.rentalstore.fi/

KOLEJNA OFIARA OPTEAM

Józek

Może ktoś podpowie, gdzie za granicą aktualnie firma ma pracę?

Jasiek

OPteam Poland ma opinię dobrego pracodawcy, to ocena pracowników!!

Agnieszka

Jak wygląda kwestia języków obcych przy zatrudnieniu za pośrednictwem OPteam Poland? Czy pracodawca zapewnia dodatkowe kursy językowe, które pomogą osobom zatrudnionym w komunikacji w obcym kraju? Często jest to duży problem dla osób wyjeżdżających za granicę kraju. Takie szkolenia wiele ułatwiają osobom, które nie czują się zbyt pewnie ze znajomością języka.

@Agnieszka 16.08.2017 19:31

Opteam nie zapewnia niczego podobnie jak VA. Osoby zatrudnione przez Opteam czasami muszą płacić za usługi medyczne trzykrotną wartość niż normalnie. Wszystko wychodzi w tak zwanym "praniu". Nikt tu nie zaprzeczy ani nie potwierdzi ale większość z nas nie przejdzie na umowy o pracę z VA ponieważ Opteam potrzebuje pieniędzy dla siebie.

Maniek

Poszukajcie ofert pracy na portalach i będziecie wiedzieli kogo potrzebują. Słyszałem sporo dobrego o firmie i myślę, że warto popracować za ich pośrednictwem. Chociaż na forum jest wiele pretensji do firmy to patrzę na to z rezerwą. Czasami złe relacje powodują złość.

chlodnym_okiem

Finek, Ty znowu swoje jak zdarta płyta powtarzasz. Wskaż gdzie i przy jakich pracach byłeś to może ludziska tam zaczną słać aplikacje.

Myślacy

Słyszałem sporo dobrego o OPteam natomiast na forum jest inaczej???

byk

CzY KTOS JEST NA STANOWISKU MONTER RUSZTOWAŃ W FINLANDII JAKIE WARUNKI MIESZKANIOWE I W PRACY ?

Ja
@byk 13.07.2017 15:02

Tez jestem ciekawy

byk

Finek

Maja fajne roboty i całkiem nieźle się na tym zarabia. Jeździłem już z nimi i byłem zadowolony, wiadomo, że człowiek chciałby dużo więcej ale trzeba patrzeć realnie. Jeśli nawet ktoś miał jakieś niedogodności to uważam, że najlepsi mogą coś zepsuć.!!

chlodnym_okiem

jakiego hejtu, nikt ci nie ubliża, nie wymyśla i nie gnoi, mówimy o faktach poza tym w Opteam w Uusi przy podpisywaniu kontraktów nie informował też że w okresie świąteczno- noworocznym planowany jest 2 tygodniowy niepłatny przestój. Powtarzam raz jeszcze nie mam nic to Pań z Katowic ale do Opteam który współpracuje z VA. Czytać ze zrozumieniem.

Finek

Interesuje mnie praca w Opteam-ie i widzę , że wystarczy jedna pozytywna opinia i leci potok hejtu. Ludzie co z wami jest?

chlodnym_okiem

problemem nie jest Opteam w Katowicach tylko Opteam w Uusikaupunki i o tym ostatnio trwała dyskusja

Kolo

Czy jesteście pewni, że nie da się pisać pozytywnie o firmie?

Zostaw opinię o OPteam Poland - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OPteam Poland