Quality & Human Services Sp. z o.o.

Tychy

Opinie o Quality & Human Services Sp. z o.o.

Joanna

Znalazłeś pracę dzięki Quality & Human Services Sp. z o.o.? Podziel się swoim doświadczeniem i zostaw opinię. Jak wyglądała współpraca z firmą ? Co wyróżnia ją na tle innych pracodawców? Twój komentarz pomoże osobom, które szukają właśnie nowego miejsca pracy.

Oszukany
@Joanna 25.05.2017 13:49

Ta agencja to oszusci ja ze znajomymi pojechalismy do zwickau do pracy niby wszystko ok ale na miejscu okazało się ze wymagaja jezyka niemieckiego gdzie ofercie.bylo ze nie wymagaja pogonili nas z tamtad nie zwrocili.pieniedzy za paliwo i.stracony czas a przejechalismy 300km w jedną strone nie polecam tej agencji i zapraszam na strone faceeboka tej agencji tam szczegółowo jest opisane co ta firma robi z ludzi

swe

Na pewno jest szansa na odpowiednie benefity socjalne do zarobków, ale i tak najlepiej o tym dowiadywać się u nich bezpośrednio.

Zostaw opinię o Quality & Human Services Sp. z o.o. - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quality & Human Services Sp. z o.o.