Quality & Human Services Sp. z o.o.

Tychy

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Quality & Human Services Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quality & Human Services Sp. z o.o.

Joanna

Znalazłeś pracę dzięki Quality & Human Services Sp. z o.o.? Podziel się swoim doświadczeniem i zostaw opinię. Jak wyglądała współpraca z firmą ? Co wyróżnia ją na tle innych pracodawców? Twój komentarz pomoże osobom, które szukają właśnie nowego miejsca pracy.

Oszukany
@Joanna 25.05.2017 13:49
Znalazłeś pracę dzięki Quality & Human Services Sp. z o.o.? Podziel się swoim doświadczeniem i zostaw opinię. Jak wyglądała...

Ta agencja to oszusci ja ze znajomymi pojechalismy do zwickau do pracy niby wszystko ok ale na miejscu okazało się ze wymagaja jezyka niemieckiego gdzie ofercie.bylo ze nie wymagaja pogonili nas z tamtad nie zwrocili.pieniedzy za paliwo i.stracony czas a przejechalismy 300km w jedną strone nie polecam tej agencji i zapraszam na strone faceeboka tej agencji tam szczegółowo jest opisane co ta firma robi z ludzi

swe

Na pewno jest szansa na odpowiednie benefity socjalne do zarobków, ale i tak najlepiej o tym dowiadywać się u nich bezpośrednio.

Zostaw opinię o Quality & Human Services Sp. z o.o. - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quality & Human Services Sp. z o.o.