Opinie o OPteam Poland w Katowice

Opteam Poland jest firm

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPteam Poland w Katowice

Arek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Agnieszka

@Maciek, dziękuję za trafną uwagę. W takim wypadku, czy ktoś słyszał o ewentualnych przyjęciach i wolnych stanowiskach pracy w firmie OPteam Poland? Może posiadacie wiedzę na temat, czy pracodawca przyjmuje do pracy osoby młode bez doświadczenia zawodowego? Zachęcam do podzielenia się swoją wiedzą na ten temat.

Agnieszka

W chwili obecnej firma OPteam Poland poszukuje pracowników na kilka wolnych stanowisk w swojej firmie http://www.kariera.opteam.pl/oferty-pracy Czy ktoś z Was ma zamiar aplikować na któreś ze stanowisk? Może są wśród forumowiczów osoby, które pracowały na tych stanowiskach i mogą podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tym miejscu? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

Maciek
@Agnieszka

Szanowna Pani, myli Pani dwie firmy: Opteam Poland Sp. Z.o.o oraz Opteam SA

chlodnym_okiem

Czołem. Do wszystkich którzy szykują się na wyjazd do pracy w VA za pośrednictwem katowickiego oddziału Opteam. Nie wiem jak i co mówią panie z Katowic ale w 30 tygodniu kalendarzowym czyli od 23.07.2018 Valmet zaczyna 4 tygodniowy przestój związany z pracami modernizacyjnymi. Dla większości będzie to przestój bezpłatny.

Opteam
@chlodnym_okiem

Witam serdecznie, aktualizując Pana wypowiedź informuję, iż będzie mozliwość wykonywania innej pracy w fabrcyce również w okresie przestoju, tak więc nie ma konieczności przerywania pracy w tym czasie.

@Opteam

Opteam, a co z nieprawdziwym ogłoszeniem jakie zamieszacie ciagle w interenecie? To się nazywa oszukiwanie ludzi. Tak bardzo to lubicie?

@Opteam

Rozumiem, że rozpuszczają swoich pracowników na przymusowe urlopy tylko po to żeby zrobić miejsce dla nowo przybyłych?

Ex worker
@Opteam

Kolejne wasze kłamstwo przestałem wam wierzyc po tygodniu roboty uwas .wy jak sie pomylicie to prawde powiecie

Pracownik Produkcji

Rozmowa przez Skype, sprawdzono znajomość języka angielskiego, była informacja o warunkach pracy i płacy .Padły pytania o posiadane doświadczenie zawodowe, certyfikaty.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Maciej

Asolutnie odradzam wyjazdu do finlandìi przez tę nieżetelną agencie . Bardzo odradzam

Agnieszka

@Gość, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy za pośrednictwem OPteam Poland. Czy możesz swoją wypowiedź uzupełnić o kwestię atmosfery w tej pracy o której pisałeś? Jak wyglądają relacje na linii pracodawca-pracownik? Mógłbyś napisać coś o tej kwestii? @Andiu, możesz w sposób bardziej szczegółowy wyrazić swoją opinię? Dlaczego tak uważasz? Uargumentuj swoją wypowiedź ponieważ w chwili obecnej jest ona bardzo ogólna i mało merytoryczna dla osób, które poszukują rzetelnych opinii na temat pracy za pośrednictwem firmy OPteam Poland.

Andiu

Asolutnie odradzam wyjazdu do finlandii przez tę nieżetelną agencie . Bardzo odradzam

Włóczykij

Cześć! Jestem zainteresowany ofertą pracy w Finlandii w Fabryce Mercedesa Uusikaupunki. Ktoś ma jakieś informacje odnośnie warunków pracy i zamieszkania?

@Włóczykij

Włóczykij! Warunki pracy zalezy gdzie trafisz. Możesz miec stanowisko ze polowe dnia się obijasz albo takie ze nie masz czasu by skorzystać vz toalety. Wiadomo-obcokrajowcow rzucają na te gorsse stanowiska. Duzo ludzi znam którzy musieli odejsc po pewnym czasie ze względów zdrowotnych. Ponadto ogłoszenie które znów jest w internecie zawiera nieprawdziwe informacje: przerwy sa 1x20 minut i dwie po 10. Nie ma bonusów za prace w weekendy bo to sa normalne dni pracy. Chyba ze przyjdziesz np w niedziele zamiast na 22 to na 20. Wtedy masz 2 nadgodziny. Ale to się rzadko zdarza. System czterozmianowy. Tzw kiky o którym nikt głośno nie mówi a i w umowie tego nie znajdziesz(jest to w regulaminie) i tylko wzmianka o regulamin ie jest w umowie. Jeśli możesz pozwolić sobie na szukanie dalsze to daruj sobie valmet i opteam. Pozdrawiam.

Agnieszka

@Gość, informuję, że posty mogą być kasowane przez administraotra jedynie wtedy kiedy są niezgodne z regulaminem gowork.pl zachęcam do zapoznania się z regulaminem i stosowania wypowiedzi zgodnego z nim https://www.gowork.pl/regulamin @Wqurwiony anty discopolowiec, proszę, abyś w swoich wypowiedziach nie stosował słów obraźliwych, rozumiem, że możesz mieć negatywne doświadczenia odnośnie pracy z firmą OPteam Poland, jednak możesz wyrazić to w sposób bardziej merytoryczny i spokojny. Twoja wypowiedź jest również mało merytoryczna i nie poparta konkretnymi przykładami oraz argumentami czy mógłbyś uzasadnić swoją wypowiedź w sposób bardziej szczegółowy? @Irek, czy pracujesz obecnie za pośrednictwem firmy OPteam Poland? Mógłbyś nam coś więcej napisać na temat warunków pracy jakie oferuje pracodawca?

Irek

Maruderzy zawsze są niezadowoleni, bez względu na wszystko.

Wqurwiony anty discopolowiec

Ten okrutno aroganski naganiacz całyczas npnostop szuka Niewilników bez znajomosci angielskiego z polski wschodniej i poznańskiego i zachodnipomirskiego itp zawsze bo takich można bezograniczeń płacic połowe i oni nic ztym nierobią bo usiebie na wschodzie zarobili mniej pozatym nieumią sie porozumiec

Waldi

Jeśli komuś nie opowiada ten rodzaj pracy to przecież można ją zmienić. Aktualnie na rynku pracy jest duża oferta.

Czemu i kto kasuje posty niewygodne dla optem????

angus

Ktoś ma jakieś świeże info odnośnie wyjazdu maj/czerwiec do fabryki Mercedesa? Ruszył już nabór, jakieś konkretne daty?

@angus

Angus, Ta rekrutacja trwa w nieskończoność. Ja przeszedłem rozmowę kwalifikacyjną pod koniec grudnia 2016. Początkowo miałem wyjechać koniec stycznia-początek lutego. Później w marcu dowiedziałem się że jestem zakwalifikowany na następny wyjazd ( przełom maj/czerwiec). I tak do dzisiaj...zero jakiegokolwiek info od Opteam. A na portalu "infopraca" oferta cały czas jest ( ostatnio dodana 10 maja). Trochę to dziwne, niby jesteśmy przyjęci a wyjazdu nie widać. No i jeszcze ten WIECZNIE TRWAJĄCY NABÓR. Rzekomo są tacy profesjonalni. Może w grudniu wyjedziemy tylko jeszcze Opteam niewie którego roku. HEHE. Pozdro dla wszystkich niecierpliwych.

angus
@Max

No właśnie widzę, też czekam od grudnia i jestem po rozmowie. Jak znam życie to znowu przesuną termin, albo wezmą kogo innego. A koledzy na miejscu w Finlandii macie jakieś info, czy ta firma będzie faktycznie zatrudniać?

@angus

ja mam.wlasnie tutaj jestem i odradzam .kazda negatywna opinie sie sprawdzila !!!!

zucker
@Max

bo ludzie uciekaja dlatego wciaz szukaja ale odradzam kolego ,jak os moge cos wiecej priv powiedziec

jerry
@tom

a co konkretnie. Jak taka kicha to czemu tam jeszce siedisz. Serio pytam bo podobno fajna robota

@jerry

Siedze bo zrobili mnie w balona jak każdego. ..zbieram na bilet i wracam po latach emigracji ta prace zalicze do pierwszej trójki najgorszych prac w moim zyciu to taka praca po ktorej w kazdej innej bedzie wam.dobrze ...a powiem ze i uciec nie mozna od tak bo wszystko jest tak zrobine aby oni nie stracili. .chcesz podam wam szczegóły na priv zostaw namiar ...a zarobki tez sa slabe .koszty zycia duze a robota ciezka i wykanczajaca. ..to wszystko sklada sie na moja negatywna ocenę. .dlatego !!!

Agnieszka

@kinga, czy możesz powiedzieć coś więcej? Nie używaj jednak proszę słów obraźliwych i naruszających dobre imię osób trzecich - jest to niezgodne z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ). @anty (usunięte przez administratora) o rozbieżnościach w jakich kwestiach mówisz?

olek
@Agnieszka

Warto zauwazyć, że osoba która posługuje się nickiem kinga zamiesciła w tym samym dniu identyczną opinie nt kilku innych firm co mocno podważa wiarygodność portalu i zamieszczanych tu informacji

chlodnym_okiem

Nowe dni przynoszą nowe doświadczenia, Zauważyłem że Opteam w Uusikaupunki mając pozycję monopolisty przestaje się starać o cokolwiek. Rozmowa typu 'nie bo nie" lub że w tej czy innej sprawie nic nie mogą zrobić staje się standardową gadką. Moja sugestia jest taka. Jeśli wybieracie Suomi jako kraj w którym chcecie mieszkać i pracować to Opteam wydaje się być dobrym odbiciem z miejsca. Zbierzcie trochę kasy i szukacie czegoś innego.

@chlodnym_okiem

Witam Chlodnym okiem, A czy moglbys mi powiedziec: Jak Opteam podchodzi do wynajecia mieszkania na wlasna reke? Bo jak pisales wczesniej "na rynku wtornym jest wiele taniej". Czy raczej robili by trudnosci, bo jak nietrudno sie domyslec "to zarabiaja tez na czynszach"? Max.

@chlodnym_okiem

Witam ponownie, Chłodnym okiem, czy mógłbyś opisać bardziej szczegółowo okoliczności tych zachowań ze strony Opteam Uusikaupunki? Nie ukrywam że mnie to trochę ciekawi. Czy mógłbyś mi jeszcze napisać ilu obcokrajowców pracuje w Valmet Automotive? pozdro Max.

@Max

za duzo i dlatego zrobil sie smietnik,odradzam zbieram na bilet i wracam

MARTA

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

anty złodziej

Odradzam,odradzam,odradzam,co innego mówią,a co innego robią,zostaniecie na lodzie jak ja....

oszukany exworker

anty złodziej

Zostaw merytoryczną opinię o OPteam Poland - Katowice

• Jak się pracuje w OPteam Poland?

Zobacz opinie na temat firmy OPteam Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OPteam Poland?

Kandydaci do pracy w OPteam Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OPteam Poland