Opinie o OPteam Poland w Katowice

Opteam Poland jest firm

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPteam Poland w Katowice

chlodnym_okiem

Dla tych którzy chcą wyjechać mała, przydatna informacja. VA planuje 4 tygodnie przestoju w okresie wakacyjnym. Będzie to oczywiście okres bezpłatny.

icpanwchuj

Pracuje ktoś w valmet automotive na montownia mercedesa? Miałem tam jechać rok temu. Po rekrutacji zwodzili ludzi kilka miesięcy, po czym stwierdzili że jednak zatrudnia lokalsow. Ktoś wtedy pisał że stawiają baraki, i warunki mieszkaniowe są fatalne. Jakiś update?

Icpanwchuj
@icpanwchuj

Pytam bo widzę że znowu rekrutują.

nick
@icpanwchuj

Nic się nie zmieniło. Najlepsze, że w ogłoszeniu teraz widzę, że lunch break wynosi 30minut, i są 2 przerwy kawowe. Bzdury! Wiem, bo pracuję w VA... Przerwy 20 minut i 2 po 10. Po co kłamią????To prawda, stawiają baraki dla nowych osób. Jeśli za to chcą 430 euro to można napisać tylko jedno: wyzyskiwacze. Jeśli ktoś nie potrzebuje pracy na już, to odradzam.

nick
@nick

Wlasnie dzwoniłem do opetam polska i pytam sie o te przerwy, a pani (usunięte przez administratora) mówi, że ona nic nie wie, ze taka informacje dostała z opteam Finland. ktos wiec tu kłamie, bo finski opteam był zaskoczony jak zobaczyli to ogloszenie w necie.

icpanwchuj
@nick

Aktualnie pracuje w nl i płace 250€ za spoko chatę, mieszkamy w 3. Jak to wygląda bardziej szczegółowo u Ciebie? Jakie są realne zarobki, za przepracowany miesiąc? I jakie tempo pracy, są już dorobkiewicze co drą japę jak za wolno robisz?

chłodnym_okiem
@icpanwchuj

Tak wygląda z lotu ptaka fiński raj... http://uusikaupunki.rentalstore.fi/

KOLEJNA OFIARA OPTEAM

Odradzam,odradzam,odradzam,co innego mówią,a co innego robią,zostaniecie na lodzie jak ja....

Józek

Może ktoś podpowie, gdzie za granicą aktualnie firma ma pracę?

Pracownik Produkcji

Rozmowa przez Skype, sprawdzono znajomość języka angielskiego, była informacja o warunkach pracy i płacy .Padły pytania o posiadane doświadczenie zawodowe, certyfikaty.

Jasiek

OPteam Poland ma opinię dobrego pracodawcy, to ocena pracowników!!

Agnieszka

Jak wygląda kwestia języków obcych przy zatrudnieniu za pośrednictwem OPteam Poland? Czy pracodawca zapewnia dodatkowe kursy językowe, które pomogą osobom zatrudnionym w komunikacji w obcym kraju? Często jest to duży problem dla osób wyjeżdżających za granicę kraju. Takie szkolenia wiele ułatwiają osobom, które nie czują się zbyt pewnie ze znajomością języka.

@Agnieszka

Opteam nie zapewnia niczego podobnie jak VA. Osoby zatrudnione przez Opteam czasami muszą płacić za usługi medyczne trzykrotną wartość niż normalnie. Wszystko wychodzi w tak zwanym "praniu". Nikt tu nie zaprzeczy ani nie potwierdzi ale większość z nas nie przejdzie na umowy o pracę z VA ponieważ Opteam potrzebuje pieniędzy dla siebie.

Maniek

Poszukajcie ofert pracy na portalach i będziecie wiedzieli kogo potrzebują. Słyszałem sporo dobrego o firmie i myślę, że warto popracować za ich pośrednictwem. Chociaż na forum jest wiele pretensji do firmy to patrzę na to z rezerwą. Czasami złe relacje powodują złość.

chlodnym_okiem

Finek, Ty znowu swoje jak zdarta płyta powtarzasz. Wskaż gdzie i przy jakich pracach byłeś to może ludziska tam zaczną słać aplikacje.

Myślacy

Słyszałem sporo dobrego o OPteam natomiast na forum jest inaczej???

byk

CzY KTOS JEST NA STANOWISKU MONTER RUSZTOWAŃ W FINLANDII JAKIE WARUNKI MIESZKANIOWE I W PRACY ?

@byk

Tez jestem ciekawy

byk

Finek

Maja fajne roboty i całkiem nieźle się na tym zarabia. Jeździłem już z nimi i byłem zadowolony, wiadomo, że człowiek chciałby dużo więcej ale trzeba patrzeć realnie. Jeśli nawet ktoś miał jakieś niedogodności to uważam, że najlepsi mogą coś zepsuć.!!

chlodnym_okiem

jakiego hejtu, nikt ci nie ubliża, nie wymyśla i nie gnoi, mówimy o faktach poza tym w Opteam w Uusi przy podpisywaniu kontraktów nie informował też że w okresie świąteczno- noworocznym planowany jest 2 tygodniowy niepłatny przestój. Powtarzam raz jeszcze nie mam nic to Pań z Katowic ale do Opteam który współpracuje z VA. Czytać ze zrozumieniem.

Finek

Interesuje mnie praca w Opteam-ie i widzę , że wystarczy jedna pozytywna opinia i leci potok hejtu. Ludzie co z wami jest?

chlodnym_okiem

problemem nie jest Opteam w Katowicach tylko Opteam w Uusikaupunki i o tym ostatnio trwała dyskusja

Kolo

Czy jesteście pewni, że nie da się pisać pozytywnie o firmie?

Finek

Myślę, że OPteam Poland ma dobre oferty pracy, często dla osób z doświadczeniem. Fajnie że tak potrafią pracować, miałem już okazję skorzystać z ich ofert i byłem zadowolony. Gorzej jest z rodakami za granicą, to temat rzeka i chyba szkoda czasu na pisanie.

@Finek

kto opłaca twoje pozytywne opinie???

Kevin
@Finek

Finek. O rodakow za granica to TY sie nie matrw. Moze lepiej napisz czemu Opteam juz nie korzysta z TWOICH uslug.

All Rounder

No to co panowie, uczymy się języka, mówię oczywiście o fińskim nie angielskim i wyjedzie się na własnych warunkach, bez żadnych cyrków do jakiejś ciekawej roboty :)

All Rounder

angus Finlandia to całkiem inna bajka, nie Skandynawia. Bliżej im bardziej do krajów Europy Zachodniej, i sami nie szufladkują się do krajów skandynawskich. No i zarobki całkiem z innej bajki, to raczej kopciuszek w porównaniu z Norwegią i Szwecją.

angus
@All Rounder

Nie zmienia to faktu że trudno się tam dostać do roboty, w porównaniu do Niemiec Holandii czy Anglii. Nie bez powodu wszyscy czekali na tą ofertę.

Zostaw merytoryczną opinię o OPteam Poland - Katowice

• Jak się pracuje w OPteam Poland?

Zobacz opinie na temat firmy OPteam Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OPteam Poland?

Kandydaci do pracy w OPteam Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OPteam Poland