Pracownia Projektów Personalnych Optimum Karina Walczak

Katowice

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Pracownia Projektów Personalnych Optimum Karina Walczak
0 0 6 1

Opinie o Pracownia Projektów Personalnych Optimum Karina Walczak

Weronika

@As wnioskuję, że jesteś zatrudniony w Pracownia OPTIMUM. Na jakim stanowisku? Co możesz powiedzieć więcej o pozytywnych aspektach pracy w tym miejscu? Co szczególnie Ci się podoba?

As

Ja uważam, że warto się zainteresować Optimum chyba nie jest dla nikogo dziwne, że tak mówię, w końcu firma nie od dziś działa całkiem sprawnie, ja stanowczo polecam, wiadomo że jest to tylko moje zdanie, ale no

anika

Zastanawia mnie dlaczego ciągle ukazuje się ogłoszenie na stanowisko księgowej. Czyżby tam był ukryty problem? Właściwie to mnie tylko powstrzymuje przed kandydowaniem, bo szkoda mi czasu na jakąś historię z góry bez przyszłości. Może któś coś więcej wie na ten temat?

Zostaw opinię o Pracownia Projektów Personalnych Optimum Karina Walczak - Katowice

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pracownia Projektów Personalnych Optimum Karina Walczak