Z.D.Z.Katowice

Katowice

Opinie o Z.D.Z.Katowice

Aneta
użytkownik zarejestrowany

@novamożesz powiedzieć coś więcej na temat swojej pracy w firmie? Bardzo cenne będą dla użytkowników forum pełniejsze wypowiedzi. Dlatego też mam nadzieję, że rozwiniesz swoją wypowiedź mówiąc coś więcej na temat, tego co podoba Ci się w pracy w Z.D.Z.Katowice.

misek
użytkownik zarejestrowany

obiło mi się o uszy, że firma raczej stabilnie prosperuje co oznacza, że zatrudnia stałą liczbę pracowników na stałe etaty, stąd może taki przestój w jakiś rekrutacjach, dla mnie to jednak duży plus, ponieważ widać, że cenią sobie lojalność wśród pracowników

nova

Nie jest tak źle. Wymagania są duże i pracy dużo, ale atmosfera w ośrodku jest super!

bela

To firma gdzie tylko kumoterstwo i rodzinne koligacje wchodzą w rachubę.Ludzie w Ośrodkach na nędznych pensjach są gnębieni przez kierowników którzy otrzymują godziwe wynagrodzenia i panosza się .

jaskier
użytkownik zarejestrowany

Faktycznie, ZDZ Katowice poszukiwał i pewnie poszukuje nadal nauczycieli do nauki przedmiotów logistycznych i spedycyjnych. Ktoś wie może jak tam z warunkami, bo napisali jedynie, że forma zatrudnienia to umowa-zlecenie. W ogóle co z oferta w zamian, bo całe ogłoszenie to wymagania, czyli wykształcenie kierunkowe oraz uprawnienia pedagogiczne.

kursantka

Kursy to skrócona wersja szkoły. Najczęściej służy zdobyciu konkretnych uprawnień. Długość szkolenia zależy od tego na jaki kurs chodzisz. Przygotowuje do pracy na danym stanowisku ale doświadczenia i tak nabiera się dopiero w pracy.

byly

Oj sama prawda i nic sie nadal nie zmienilo Mirafiori - 2011-01-27 21:26:21

anna

Szkolenie odbywałam w Sosnowcu i atmosfera tam jest fajna, może Katowice są patologiczne, ale będąc na szkoleniu ( wiem, nie pracowałam, ale obserwowałam) i załatwiając różne sprawy biurowe łatwo bym zauważyła (usunięte przez moderatora) W Sosnowcu tego napięcia o którym piszecie nie wyczuwa się.

Mirafiori

ZDZ KATOWICE ? O TAK ISTNIEJE TAKA FIRMA W KATOWICACH, MARNA BARDZO, SŁYSZŁEM SAME ZŁE OPINIE O TYM ZAKŁADZIE, MÓJ KOLEGA TAM PRACOWAŁ, MIAŁ DOŚĆ BYCIA CIĄGLE NIEDOCENIONYM, POMIJANYM PRZY PREMIACH I FATALNEJ ATMOSFERZE JAKA PANUJE WEWNĄTRZ FIRMY. JEDEN BY DRUGIEMU WBIŁ NÓŻ W PLECY, JAKBY MÓGŁ. PLOTKA GONI PLOTKĘ. PRACUJĄ BIEDNI LUDZIE W OŚRODKACH ZDZ KATOWICE ZA NISKIE WYNAGRODZENIA PO GODZINACH. TRZEBA BY SIĘ WZIĄĆ ZA NIKETÓRE TYŁKI W TEJ FATALNEJ JAKOŚCI FIRMIE (A PODOBNO JEST TAM ISO ?!)

Idealnie to ująłeś. Czysta prawda!

były członek zarządu, hehe

Zgadzam się z ta wypowiedzią, osoby pracujące w biurze projektu są (usunięte przez moderatora) (wiem,nie ocenia się po wyglądzie), ale nawet z wyglądu budzą odrazę i niechęć! Paskudne twarze! Osoby bez zasad, idące po trupach do celu, byle osiagnąć zamierzony efekt (kasa, kasa i tylko kasa się liczy). Człowiek jest tam zerem, jeśli oczywiście nie (usunięte przez moderatora)jednemu z prezesów - ludzi bez honoru, zasad, niszczących pracowników psychicznie, przede wszystkim, to potrafią robić najlepiej ! (usunięte przez moderatora)!!

ona

wszystko zalezy gdzie sie pracuje bo zdz to biuro w katowicach, osrodki i szkoly... W kazdej pracy sa lepsze i gorsze miejsca a kazda opini jest indywidualna...

pracownik ZDZ

Odradzam pracę w ZDZ K-ce, marna płaca za [treść usunięta przez moderatora], nienormowany czas pracy (oczywiście na niekorzyść pracowników) awans zazwyczaj otrzymują tylko te osoby które... zresztą zorientujcie się sami. Niech was nie zmyli firma z długoletnią tradycją... Życzę powodzenia w znalezieniu pracy, sobie też tego życzę. Za swoją ciężką pracę powinniśmy otrzymywać godziwe wynagrodzenie.

Zostaw opinię o Z.D.Z.Katowice - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.D.Z.Katowice