Inwork Sp. z o.o.

3.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Inwork Sp. z o.o.

Andrzej

Nie polecam

Bartosz Nowy wpis
@Andrzej

Rozwiniesz myśl trochę? :D Czemu nie polecasz tej firmy?

Martyna
Kandydat

Od ilu lat można się zatrudnić tymczasowo?

Zbigniew
@Martyna

Czemu się chcesz zatrudnić tymczasowo? Nie zależy ci na stałej robocie czy tylko tak tu przyjmują?

@Martyna

W większości rekrutacji od lat 18. Posiadamy jednak inne rekrutacje, na które możemy zatrudnić osoby niepełnoletnie za zgodą rodziców - od lat 17. Jednak przysługują im inne zasady pracy. Pozdrawiam

Edyta
@Pracodawca

A tak z ciekawości na ile czasu przeważmie zatrudniacie tymczasowo? 3 miesiące, 6 miesięcy czy więcej?

Nowy wpis

@Edyta

Witam, pierwszą umowę sporządzamy na okres 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia. Pozdrawiam

Monika Nowy wpis
@Inwork Sp. z o.o.

ale to wszystko mowimy o umowie - etacie, nie zleceniu ?

Nowy wpis

@Monika

Na stanowisko Pracownik magazynowy - Sortowanie paczek, nasza agencja zatrudnia na pełnoskładkową umowę zlecenie. Mamy również inne oferty pracy gdzie zatrudniamy pracowników na umowę o pracę. Okres zatrudnienia na umowę o pracę zależy już od konkretnej oferty i w każdej jest możliwość zawiązania stałej współpracy z firmą.

Rafał

Firma na poziomie żenującym. Do podpisania umowy cud miod potem sie zaczynają schody. Ale fakt. Bylo wiele w umowie. Tylko do czytania weźcie lupę.

Kontroler
Kandydat

Witam. Tak jak ktoś wspominał Inwork to firma "kogucik" kolejna "firma" APT które wyrastają jak grzyby po deszczu... Umowa cywilno-prawna nie do przyjęcia napisana drobnym druczkiem....Podobno oszczędność papieru ale każdy myślący wie o co chodzi....Firma którą nie interesuje co dzieje się z Pracownikiem na terenie zakładu Pracodawcy Użytkownika w tym przypadku DPD...A tutaj dzieje się sporo w Sosnowcu na Inwestycyjnej 8. Zacznijmy od kierownika zmiany 14 - 20. Człowiek minął się z powołaniem....A to dlatego że jego praca polega na oglądaniu monitoringu pracowników kto pracuje wolno a kto szybko....pracownicy wiedzą co mają robić więc wychodzi na to że kierownik pilnuje pracowników żeby nie kradli....Myślę że lepiej by się spełnił na monitoringu w markecie a do DPD dać po prostu ochronę....Na magazynie wszystko na wariackich papierach brak Koordynatora (czyt.Kierownika)....Zero przestrzegania BHP pracownicy przechodzą po ruchomych rolkach nikt nie zwraca na to uwagi....Ciężary które trzeba dźwigać wielokrotnie przekraczają dopuszczalne normy....Załadunek w naczepach (TIR) grożą ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu a dokładniej pisząc zmiażdżeniem stopy.....Ciężkie paczki z opisem "szkło" "nie rzucać" często spadają i rozbite jadą do klienta....Nikt na to nie zwraca uwagi.....Firma InWork pisząc w umowie nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne kalectwo pracownika.....Sporządzona została dokumentacja foto/wideo która została wysłana do PIP.....A każdy niech sam wyciągnie wnioski....Za żadne pieniądze nie warto ryzykować swojego zdrowia a już na pewno za 17 zł/h netto - 23 zł/h brutto....

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Inwork Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Magazynier - Pracownik sortowni paczek. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Anonim

Radzę przeczytać uważnie umowę z firmą Inwork zanim ją podpiszecie. Umowa napisana bardzo drobnym druczkiem i jest pełno kar umownych, którymi firma chętnie Cie obciąży i radzę również liczyć wypłatę i domagać się swojego, bo na koniec miesiąca może nawet wam brakować 270 zl :)

Edyta
@Anonim

Ja polecam wszystkie umowy czytać uważnie. A te kary umowne to za co? Podasz jakieś przykłady?

Obecnie Inwork Sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Magazynier. Na Lento.pl dodano ogłoszenie 21 listopada.

Zofia

Biorąc do reki umowę zlecenie z firmą Inwork, pierwsze wrażenie bardzo złe. Umowa napisana bardzo małym druczkiem, chyba tylko po to by desperat poszukujący pracy nie zastanawiał się co podpisuje. Potem jest tylko lepiej, Na początek stawka za godzinę 19,50 + premia za punktualność, niby super, a jednak.... Desperacie, poszukujący pracy, omijaj te firmę z daleka, w umowie jest pełno opłat, którymi ta firma się nie chwali, a wiec jest tu opłata za wysłanie przelewu 5 zł !!! Mówiąc krótko, z Twoich ciężko zarobionych pieniędzy pobierana jest opłata za czynność wysłania Tobie, Twoich zapracowanych pieniędzy. Jest opłata za odpowiedź komornikowi, na jego zapytanie. Ponadto w umowie, jest pełno kar, którymi ta firma Cię może obciążyć. Efekt może być taki, że po ciężko przepracowanych godzinach (w DPD gdzieś na końcu niczego), do wypłaty zostanie Ci okrągłe "0", lub kilkanaście zł.

Sebastian
@Zofia

Droga Zofiu! Na wstępie pragnę podkreślić, iż nasza umowa zawiera treści zgodne z przepisami. Ograniczyliśmy ich ilość do niezbędnego minimum, aby wszystko zmieściło się na 1 (jednej) karcie dzięki czemu oszczędzamy cenny dla środowiska papier. Jeśli twój wzrok nie pozwoli na wygodne zapoznanie się z jej treścią, nasi pracownicy dysponują wersją dla osób słabowidzących. Dalej -z kilkoma elementami twojego wpisu nie możemy się zgodzić: nie oferujemy wskazanej przez ciebie stawki wynagrodzenia, nie wynagradzamy za punktualność – choć ta cecha u pracowników na pewno jest pożądana. Pobieramy jednorazową niską ryczałtową opłatę w wysokości 5 zł, z której pokrywamy w nieznacznym zakresie koszty wysyłki dokumentacji (wnioski, zaświadczenia, deklaracje pit itd.) o czym otwarcie informujemy i jest to nie tyle zgodne z prawem co jest standardową praktyką każdej polskiej firmy. Pobieramy również niewielką ryczałtową opłatę za odpowiedź na zajęcie komornicze i nie widzimy w tym absolutnie nic zdrożnego (wszak taka odpowiedź to czas na przygotowanie odpowiedzi naszego działu kadr i pieniądze związane z wysyłką odpowiedzi). Wszystkie powyższe opłaty pobieramy wyłącznie, jeśli dochód pracownika na to pozwala, wszak GWARANTUJEMY minimalną płacę krajową. Snucie hipotez o 0 wysokości wynagrodzenia, wydaje się daleko idącym pomówieniem, i może za skutkować próba obrony naszego dobrego imienia na drodze sądownej. Jeśli zatem jesteś zainteresowana wyjaśnieniem swojej sprawy, nasz zespół pracowników odpowie na twoje wątpliwości – wszelkie dane kontaktowe znajdziesz na naszej stronie internetowej – www.inwork.pl lub dzwoniąc na naszą infolinię 32 3079300. Z życzliwością – Sebastian. PS. Jesteśmy POLSKĄ firmą zatrudniającą wyłącznie POLAKÓW. Dajemy tym wyraz naszej odpowiedzialności i solidarności. I wiele więcej.

Anonim
@Sebastian

Żadna normalna firma nie pobiera opłat za wysłanie PITu do pracownika, czy oplaty za odpowiedz komornika, to jest niezgodne z prawem i powinni wami zainteresować się inspekcja pracy i US

krist
Klient
@Anonim

(usunięte przez administratora) pracuję przeszło 20 lat ale jeszcze nikt nie brał odemnie opłaty za wysłanie pit , WC w tej firmie pewnie też jest płatne !

Wiesław
@Zofia

Miałem spore długi i komornicy, ech szkoda gadać... dzięki pracy w firmie Inwork udało się mi je już prawi spłacić... firma interesuje się sfoimi pracownikami, wysyła informacje do komorników i nie wiedzieć czemu miała by za to nie pobierać choć na znaczek... ten co to pisze to jakiś kosmita z psl, za wszystko trzeba płacić, za paliwo ponad 6 zł też i jakość se nikt z tego nic nie robi a nie mam 500+ jak co niektórzy idioci.

kosmita
@Wiesław

Ciekawe kto lubi oddawać komornikowi pieniądze -od razu widać kto to pisał.

Marekszparek

już nie pracuje, ale chciałbym wrócić do pracy, czy mógłby się ktoś ze mną skontaktować? podobało mi się, myślałem ze gdzie indziej lepiej, ale u was przynajmniej wszystko jasno było przekazane

Bartosz
@Marekszparek

To czemu odszedłeś skoro ci tak wszystko pasowało? Dawno temu się zwolniłeś? ;)

Czy rozmowa rekrutacyjna w Inwork Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Szybkipracownik

Kompletna klapa.... ogólnie byle by szybko na szybko podpisać, i byle by pracownik nie zobaczył, że gdzieś mu 100 zł ucieknie przez jakąś głupotę.. Radze liczyć porządnie wypłaty bo czasami nie była adekwatna do wykonywanej pracy. Ogólnie po rozwiązaniu umowy mają cię gdzieś i jeśli chcesz coś zanieść do urzędu i tak poczekasz sobie ileś tam dni na głupi papierek, (jak im się zachce). Zdecydowanie odradzam bo to pierwszy pośredniak z którym miałem kłopoty :)

Mirek38

Chciałem się zapytać . Kiedy wysyłane sa przekazy pocztowe ? I jak wcześnie wysyłają pieniądze ?

Xardas

Wypłata za prace w DPD 18 dni, około 100h = 780zł, Agencja normalnie 10/10

Lukas
@Xardas

Kolo ja za 85h dostaje 1700. tak ze nie wiem skad ci sie to wzielo :) może impreza była gruba, albo masz jakas pijawke na koncie :)

Były (naszczęšcie) pracownik

Kochani jak tylko macie możliwość to trzymajcie się z daleka od tych (usunięte przez administratora) i zdzierusow ❗ Stawki jakie proponują to wydmuszka bo netto i po potraceniu tego i tamtego i owego dostaniecie 13zl zah na rękę ❗ Premia za frekwencję? Zapomnij ❗ Zawsze coś wymyślą, tak kręcą tak kombinują że mimo że ją wyrobiłem to itak nie dostaniesz ❗ Pracowałem w dpd Olsztyn gdzie przezucasz w h... ciezkie paczki po8h w na nocce - Przerwa chociaż 15min? ZAPOMNIJ ❗ ❗ ❗ Posilek regeneracyjny? - hahaa dobre sobie ODRAAADZAAM ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗

kajero13
@Były (naszczęšcie) pracownik

Nie zgodzę się z tym! Stawka? Taka jak w ogłoszeniu. Żadnego negatywnego zaskoczenia pod tym względem! Praca? Wiadomo, że nie jest lekko, ale też nie przesadzajmy... Ktoś, kto nie jest nauczony pracy zawsze będzie narzekał. Chcesz poleżeć to zostać w domu haha Ja pracuję i jest okej. Premię za frekwencję mam w każdym miesiącu. Kto chce dostępnej pracy z jasnymi warunkami, polecam

Czy w Inwork Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Tadek
Kandydat

Witam jestem nowy aplikowałem do agencji in work czy warto rozpoczynac z nimi współprace pozdrawaim

Jak jest z pakietem medycznym w Inwork Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Iza

Cześć, widziałam, że na tej stronie pojawiła się właśnie świeża oferta pracy do firmy Inwork: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/20-zl-h-lucmierz-zgierz-pracownik-sortowni-+-transport,lento.pl76a8c9f030da60161c833e60073ae4f9,zgierz. Szukają pracownika sortowni. Widziałam, że oferują umowę zlecenie. Czy ktoś wie, na jaki okres jest ta umowa – czy to bardziej stabilna praca czy tymczasowa?

Wiola
@Iza

Pracowałam na zleceniu przez 3 miesiące żeby się zaczepić. Stawka fajna bo 20,30 na godzinę. Teraz na etacie. Polecamsą konkretni i uciwie płacą na czas Jest tam kilka innych agencji ale tamte to porażka. koleżanka o kasę do tej pory sie prosi.

Praca w
@Wiola

Jakim agencjami współpracuje dpd

Iza
@Praca w

zatrudniającymi ukraincow

Nowr
@Iza

Na jakie można liczyć wynagrodzenie

Przyszły pracownik
Klient

Na jakie wynagrodzenie mogę liczyć w dpd

@Przyszły pracownik

Masz rózne stawki. Dla chcącego dobrże zarobić za cały miesiąc masz taką stawkę jak ja 20 zł na godzinę. Mój kolega chodzi tylko dwa dni do pracy więc stawkę ma trochę niższą bo 19 zł. generalnie im więcej godzin tym większa stawka i kasa. a i wypłata przed czasem, to też ważne.

Praca jak praca ciężka ale to kwesti bardziej zakładu w którym pracuję. Do konca miesiąca jeszcze przez agencję. Dostałem już propozycję pracy bezpośrednio pod zakładem i to po 2 miesiącach pracy także super. Zarobki jak zarobki 21 zł na godzinę niby mało niby dużo, ale najważniejsze że na czas, a nawet 3 dni przed czasem. Bardzo miłe osoby panie z obsługi w agencji, pomocne. generalnie jestem zaskoczony pozytywnie. W wielu fimrach pracowałem ale tutaj jest naprawdę spoko.

Anom

Czy inwork wypłaca L4?

Zostaw merytoryczną opinię o Inwork Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Inwork Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inwork Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inwork Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Inwork Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Inwork Sp. z o.o., to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inwork Sp. z o.o.