Inwork Sp. z o.o.

Opinie o Inwork Sp. z o.o.

Adamm

Czy można skontaktować się telefonicznie z kimś innym niż bot?

Adam Nowy wpis
@Adamm

Mnie zatrudniała rekruterka, z którą miałem potem kontakt przez nr komórkowy. Może otrzymanie takiego numeru zależy od tego czy jesteś kandydatem czy zatrudnionym pracownikiem?

Kreton33 Nowy wpis

Agencja werbuje pracowników, po czym to co zostało ustalone odbiega od rzeczywistości tzn. stawka godzinowa netto jest mniejsza, godziny pracy się nie zgadzają, odciągają, jak się da. Praca skierowana na (usunięte przez administratora) i wykończenie nowego pracownika, nie ma żadnego wdrożenia od razu skierowanie na linie produkcyjną, żeby harować i dawać się wykorzystywać przez starych pracowników, rotacja pracowników non stop ktoś przychodzi/odchodzi. (usunięte przez administratora) Zastanów sie nie dwa, a trzy razy zanim nawiążesz współprace i stracisz zdrowie za przysłowiową (usunięte przez administratora)

Henia

chłopak właśnie widział ofertę dla magazyniera do sortowni. Ma to być praca od 4:00 do 9:00 ale piszą, że to pełny etat, chociaż niby praca jest od wtorku do soboty. Tak dla jasności to 5 dni w tygodni po 5 godzin dziennie…?

Pablo Nowy wpis
@Henia

Stanowczo odradzam prace przez ta agencje pracy która nalicza sobie jakies swoje rzeczy dla siebie a pracownikowi przy stawce 29 zł za godzine ,nocne zmiany 3 noce po 6 godzin płaci 141,46 zł.

Witam zastanowił mnie ten ostatni wątek w którym ktoś stwierdził, że otrzymał mniej niż mu się zdawało, że powinien. Czy z tym, że „należy się” chodziło o jakieś premie które niektórym zdaja się być niejasne? Na przykład dzisiaj została dodana oferta dla kuriera i są w niej widełki od 12 300 do 17 220 zł. ta różnica wynika tylko z wielkości samochodu z opisu czy może są jeszcze jakieś premie naliczane?

Dzień dobry, Zasady przydzielania premii za pracę zawsze są jasne i czytelne. W swojej ofercie posiadamy wiele ofert i dlatego każdy przypadek trzeba rozpatrywać indywidualnie. Mimo to, premie dla naszych pracowników (każde stanowisko (usunięte przez administratora) zawsze są sformułowane w czytelny sposób. W razie jakochkolwiek wątpliwości dotyczących konkretnej oferty (usunięte przez administratora) prosimy o kontakt: 32 307 93 00. Oddzwonimy i udzielimy odpowiedzi. Pozdrawiamy Zespół InWork

@Inwork Sp. z o.o.

Jak to się dzieje że od stawki 29 zł odejmuje się aż 9 zł podatku a czy to nie jest naruszeniem litery prawa pracowniczego??, jeśli najniższa krajowa po odliczeniu wychodzi 22 zł na czysto a u państwa jest 20,95 zł ,,, Wiec jak to możliwe?!

Pablo Nowy wpis
@Inwork Sp. z o.o.

Państwo działają bezprawnie ,ponieważ za 3 noce przy stawce 29zł za godzine otrzymałem 141,46 zł ,równiez państwo za zerwanie umowy sobie liczą 100 kary ,zatem za 3 noce powinien otrzymać 278 zł.

Firma Inwork Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko 19 zł/h Parzniew Pracownik magazynu+ premia + transport. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Jest oferta pracy na sortowni, dajcie znać czy stawka, jaką podali 28zł/h się zgadza. Podałem kwotę już z wliczoną premią za frekwencje. Piszą, że na początek oferują pełno — składkowa umowa zlecenie, nie da się tego jakoś obejść i dostać normalnie umowę o pracę? Ile trwa to zlecenie tak w ogóle.

Xyz

28 lub 29 jako podstawa, a nie tak jak piszesz z premią. Dodatek to +1 czyli 29 lub 30 ci wychodzi.

@Xyz

Cześć, a śledzicie te oferty już od dłuższego czasu? Zastanawiam się jak z ewentualnymi podwyżkami stoją i czy ten dodatek też jakoś może wzrosnąć. Dodatkowo z tego co czytałem oferują jakiś darmowy transport. Na niego jakoś specjalnie trzeba czekać albo przyjeżdżać długo wcześniej?

Mario

Tak zgadza się jest to 28 zł i jak pan pracuje w nocy to 1 zł dochodzi do stawki bo sam pracowałem lecz dziś dowiedziałem się że jest prawie 9 zł podatku,za taką ciężka pracę nie opłaca się ponieważ najnowsza krajowa netto wychodzi 22 zł na godzinę a u nich wychodzi 19 zł najniższa krajowa

@Xyz

Pan się myli w wyliczaniu ponieważ Sam pracowałem u nich i zrezygnowałem ponieważ od stawki 28 zł Plus 2 zł za noc,po opodatkowaniu wychodzi prawie 21 zł za nocke,, śmiech na sali

@Xyz

Wychodzi 21 zł za godzinę na czysto po odliczeniu podatku.

Patryk
@Mario

to 19,20 czy 21 netto ???? Bo widzę, że co 2 minuty zmienia się wyliczenie potrącenie podatku

Pablo

Witam serdecznie za 3 noce dostałem 240 zł ,nie polecam nigdy tej agencji która bedzie zgłoszona jako wykorzystywanie pracownika .

Janek

Zostałem zatrudniony na umowę zlecenie 11 kwietnia. Kiedy dostanę wypłatę? Mam 22 lata.

Beata

Hej. Jak to jest, że pracownik przeładunkowy może pracować od 21:00 do 2:00 lub 3:00 w poniedziałki, środy lub czwartki i mieć zapewniony pełen etat? coś nie tak jest w ofercie wpisane czy źle rozumiem? Pytam bo chłopak może by na to poszedł

ślązok

Składam CV juz 5 raz, dzwoniłem może z 20. Ogłoszenie wisi, odpowiedzi brak. Bardzo zależy mi na tej (usunięte przez administratora) jednak niestety brak odzewu od ponad miesiąca.

Kowal
@ślązok

Na olx tak nadźgane w tych ofertach (usunięte przez administratora) że aż szkoda tego czytać zamiast jasnej prostej czytelnej oferty. Czy może mu ktoś powiedzieć jakie są godziny (usunięte przez administratora) w sortowaniu paczek Sosnowiec?

@ślązok

W tej chwili, w przypadku niektórych magazynów, przyjęcia nowych pracowników mogą być wstrzymane ze względu na spadek zapotrzebowania na liczebną kadrę pracowniczą. Proszę być spokojnym. Jeśli zapotrzebowanie w najbliższym czasie ulegnie zwiększeniu (co jest prawdopodobne), na pewno się z Panem skontaktujemy.

@Kowal

Wszystkie dostępne zmiany są skrupulatnie określone w ogłoszeniu. W Sosnowcu, obecnie: 24:00-8:00 wtorek-sobota, 13:00-21:00 poniedziałek-piątek oraz 15:00-20:00 poniedziałek-piątek. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań, proszę o kontakt: 32 307 93 00. Oddzwonimy i udzielimy odpowiedzi.

RC1

Dlaczego jestem oszukiwany przy wyplatach i dostaję mniej niż mi faktycznie należy się

@RC1

Dzień dobry. Nie ma możliwości, aby jakikolwiek nasz pracownik został (usunięte przez administratora) Wszystkie nasze naliczenia są zgodne z warunkami umowy podpisywanej z pracownikiem. Jeśli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt pod adresem mailowym: biuro@inwork.pl Najlepiej tego typu wątpliwości wyjaśniać bezpośrednio, a nie od razu pisać negatywne opinie, które nie mają żadnego związku z rzeczywistością ;) Pozdrawiamy i - mamy nadzieję - do usłyszenia!

Ciekawi mnie porównanie warunków pracy na obydwu magazynach. Mam na myśli ten wspomniany w Katowicach oraz w Rudzie Śląskiej. Czy jest tu może ktoś kto pracował na którym z nich albo najlepiej zna obydwa? Jakie może być porównanie? gdzie więcej ludzi rotuje?

Gdzie konkretnie szukają państwo osób do pracy w firmie DPD chodzi mi czy to są Katowice czy Ruda Śląska

@Adam

Panie Adamie, Rekrutujemy zarówno w Katowicach, jak i w Rudzie Śląskiej - wszystko zależy od aktualnych potrzeb konkretnego magazynu.

@misia

Macie jakieś oferty dla kobiet ? Na Sortowni Paczek potrzebują tylko mężczyzn Pisałam do was 4 razy i za każdym razem dostaje wiadomość że praca jest dla mężczyzn Czuje się dyskryminowana

@@misia

Szanowna Pani Misiu, Żadne z naszych opublikowanych ogłoszeń nie zawiera w treści sformułowania stwierdzającego, że oferta pracy skierowana jest tylko i wyłącznie do mężczyzn. Jeśli chodzi o wybór kandydatów, faktycznie niektóre stanowiska pracy wymagają wyboru mężczyzn. Wynika to z przepisów prawa dotyczących m.in. max ciężaru, jaki ów pracownik może podnosić w pracy. Jak widać, nie jest to kwestia "dyskryminacji" z naszej strony, a jedynie trzymania się litery prawa. Jeśli chodzi o naszą ofertę dla pracowników, mamy również inne oferty pracy, nie tylko te magazynowe. Wszystkie aktualne znajdzie Pani na naszej stronie internetowej. Pozdrawiamy ;)

Adela
@Inwork Sp. z o.o.

A ja mam pytania już co do pracy na samej sortowni. Można tu pracować także na połowę etatu? Czy tylko na cały. I czy jak ktoś zaczyna prace na sortowni, to może z czasem awansować do biura, do centrali, szczególnie jak właśnie skończy studia z zarządzania?

@Adela

Co do godzin pracy, to wszystko zależy od zapotrzebowań konkretnego magazynu - każdorazowo w ogłoszeniu skrupulatnie opisujemy godziny pracy, jakie są możliwe na danym obiekcie. Jeśli jest możliwość pracy na pół etatu, uwzględniamy to w treści. Co do awansów, oczywiście, jest taka możliwość. Tak samo, jak można po pewnym czasie przejść z umowy zlecenie na umowę o pracę.

Erko88

Praca w DPD na umowę zlecenie. Czy to w ogóle zgodne z prawem? W DHL, inposcie czy w innych kurierskich magazynach na takich samych stanowiskach pracuje się na umowę o pracę

@Erko88

Tak, jak najbardziej. Każda firma indywidualnie nakreśla swoją politykę funkcjonowania i zatrudniania (zawsze zgodnie z obowiązującym prawem).

@Inwork Sp. z o.o.

Już wcześniej cos podkreślano, że oferowana jest tylko umowa zlecenie niezależnie od oferty, w tych aktualnych faktycznie widzę, że to zlecenie. Czemu jednak nie ma żadnej opcji z tą o pracę? czy to jest polityka agencji? Z czego wynika?

Dawid

Jak się z Państwem skontaktować?? Chciałbym podjąć pracę.

@Dawid

Dzień dobry, W celu kontaktu, bardzo prosimy o skorzystanie z naszej infolinii - 32 307 93 00. Każdorazowo oddzwaniamy do kandydatów zainteresowanych pracą. Pozdrawiamy!

Fliks
@Erko88

PRacuje się na umowę zlecenie dlatego, że wtedy płaci się część składki emerytalnej. dotyczy to inpostu i większości ofert pracy w tym roku.

Adela
@Fliks

Sugerujesz po prostu mniej koszt dla pracodawcy? ale tak to wszystkie składki są tutaj normalnie odliczane? Jest tutaj możliwość na konsultacje z księgowym w celu weryfikacji?

@Pysia

Złożyłam już 4 cv i 0 odzewu Czekam na informacje czy dostalam czy nie A na stronie są nowe ogłoszenia

Fliks

Nie szukają żadnych pracowników tylko zbierają dane osobowe, cyklicznie pojawia się to samo ogłoszenie przerzucanie paczek w tej samej miejscowości - jakie cv, co trzeba napisać żeby dostać taką skomplikowaną pracę - mam dwie ręce i nogi. Mija dwa, trzy tygodnie I znowu szukamy do przerzucania paczek w m. Np Pacanowie. A co z poprzednimi - koronawirus cv - cisza i dwa, trzy tygodnie takie samo ogłoszenie. Inwork ma bardzo niskie mniemanie o inteligencji szukających pracę

@misia

Witam Kiedy można się spodziewać od państwa kontaktu ? Koleżance powiedziano że oddzwonią do nas

Chodzi o ofertę na sortownie paczek w Szczecinie na ul. Południowej 29

@Paweł

Bardzo dziękujemy za informację. Jako, że zastrzegamy sobie prawo tylko z wybranymi kandydatami, proszę czekać na ewentualny kontakt. Sprawa została przekazana do koordynatora odpowiedzialnego za tą rekrutację.

Wysyłałem z 6 aplikacji i zero odzewu a praktycznie co tydzień pojawia się ogłoszenie, że szukają do pracy! Więc o co chodzi ????

@Paweł

Dzień dobry! Panie Pawle, jeśli to możliwe...czy możemy prosić o wskazanie konkretnej oferty pracy na którą Pan aplikował sześciokrotnie? Pomoże nam to ustalić przyczynę zaistniałej sytuacji i powrót z konkretnym rozwiązaniem. Pozdrawiamy!

@misia

Witam Jak można się skontaktować z państwem? Wysłałam cv bo jestem zainteresowana pracą :Pracownik Sortowni Paczek Sosnowiec

@@misia

Dzień dobry! Jeśli chodzi o kontakt z naszą agencją, bardzo prosimy o skorzystanie z naszej infolinii (32 307 93 00). Co do Pani aplikacji, każdy z rekruterów zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Jeśli spełni Pani wszystkie wymaganie w procesie rekrutacji, na pewno kontakt nastąpi. Serdecznie pozdrawiamy!

Plusy: - zatrudnili mnie pomimo zajęć komorniczych i alimentów i nie zostałem goły i wesoły - nie pytają o zaświadczenie o niekaralności - nie badają alkomatem na bramie Minusy: - nigdy się nie można dodzwonić - umowa zlecenie Poza tym jest ok

@Piotr

A gdzie dzwoniłeś? Bo infolinia to bot i tam, żeby połączyć się jako pracownik trzeba wybrać "2". Pozostałe zgłoszenia to linia tylko przychodząca pobierająca dane. Mój magazyn, w którym pracuję ma opiekuna z agencji z nr komórkowym i zawsze tam dzwonię.

@Sylwester

I co się dzieje po wciśnięciu dwójki? Do kogo przekierowuje i po jakim czasie? Długo trzeba jednak czekać? I w jakie dni i godziny obsługują?

Sylwester

"2" jest dla aktualnie zatrudnionych, ale łączy z losowym pracownikiem agencji. Najlepiej zapisać numer komórkowy osoby, która Cię zatrudnia, bo to ona najwięcej wie odnośnie swoich pracowników. Infolinia jest 24/7 ale rekruterzy są dostępni pn-pt 9-16.

Sylwester

Dzisiaj jest 5-ty, a ja już dostałem wypłatę, kolejny miesiąc z rzędu przed 10-tym. ???? Super organizacja szybkich wypłat. Przypominają o kończącym się terminie ważności zaświadczeń z uczelni, żeby mieć wyższą wypłatę. Dbają o swoich pracowników. ✅

Zostaw merytoryczną opinię o Inwork Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Inwork Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inwork Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inwork Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 11 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inwork Sp. z o.o.