counter
4 10 33 5 1
Bartollo89 Nowy wpis
Nazwa działu: Rekrutacja

Wypłata w terminie, szybkie załatwianie formalności oraz zawsze uśmiechnięta pani po drugiej stronie słuchawki

Niezadowolona Nowy wpis

(usunięte przez administratora) na godzinach, wypłata po raz kolejny się nie zgadza, masakra.

Artur Nowy wpis

Inwork to bardzo dobry pracodawca a wpis @Doggebi to dla mnie inspiracja firm konkurencyjnych

Tak1Nie1
marlenkaaa33 Nowy wpis

Szanuje za szybką pomoc we wszystkim

Tak1Nie3

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Doggebi
Nazwa działu: Finanse

Na miłość boską do szefostwa firmy wysyłajcie pieniądze wcześniej ludzie do 10tego mają opłaty za prąd itd

Koronawirus
@Doggebi

Pieniądz krąży od góry do dołu, najpierw firmie się musi zgadzać, potem pośrednikom, a dopiero na koniec ludziom. Zgodnie hierarchią ważności.

michalolo
@Koronawirus

ja w umowie mam napisane ze mogą wysłać do 25 dnia miesiąca a wysyłają mi do 15 zawsze wiec nigdy nie miałem z nimi problemu

Tak1Nie
Zbigniew
@michalolo

Terminowa wypłata jest bardzo ważna, więc dobrze, że wynagrodzenie dostajesz zgodnie z ustaleniami. Napisz jaką umowę o pracę zaproponowała Ci agencja Inwork - zlecenie, czy na czas określony?

Liliput

Szybka praca i ekspresowe załatwianie formalności

Robert
 Rekomendacja

bardzo mile panie, mialem problem z zajęciem komorniczym i pomogły mi załatwić tak żeby mi zostawił środki do życia

Masakra

Nie polecam babka mowi ze jak sie nie pojawie 3 razy w pracy to frekwencja przepada nie było mnie jeden raz i nie dostałem jedna wielka kpina !

Zanęta
@Masakra

Co agencja na to?

Niewolnik?

Niestety ta agencja tontotalna kpina z pracownika, zatrudniłem się na sortowni, na noce l, stawka 21 zł na godzinę (17+ premia frekfencyjna), zarówno w ofercie, przy kontakcie, jak i przy zatrudnieniu byłem informowany o wolnych weekendach, sam z resztą wielokrotnie podkreśliłem że weekendy odpadają. Pod koniec miesiąca dostałem SMS że mam się zjawić w niedzielę 1.12, co oczywiście skutkowało utratą całomiesiecznej premii (A przynajmniej tak wynika z wpłaty jaką otrzymałem na konto)... ale oczywiscie za wszelkie nadgodziny po 30-40 min. nie płacą, a te zdażają się nagminnie, tak więc nie polecam, bo niestety zawsze znajdą okazję by coś urwać z wynagrodzenia.

nick

Agencja walek umowa skonstruowana tak ze teoretycznie mogą ci zabrać cala wyplate. Przepracowalem tylko kilka dni przez ta agencje z obiecanych 18 brutto wyszlo mi 11,95 netto!

Tak7Nie
Ogółem
@nick

Na jakiej podstawie dostałeś mniejszą wypłatę niż obiecaną?

Niewiemjakiwpisaćnick
Użytkownicy czekają na odpowiedź 172 dni.

Firma obecnie ma monopol na zatrudnianie do pracy na zlecenie do magazynów DPD w całym kraju. Czy ktoś miał problemy z niezgadzającą się kwotą wypłaty i jakie były tego przyczyny?

niewazne

Spoko że jest różnorodność ofert nawet dla osób z orzeczeniami

Darek

Bardzo szybko i sprawnie załatwione formalności. Nie rozumiem osob które piszą o karach w umówie. Jak dla mnie sa tam wypisane tylko słuszne kary np. za kradzież czegos jest kara. Bardzo sympatyczna i pomocna pani rekruter.

Tak1Nie2
niewazne
Nazwa działu: Finanse

Tna (usunięte przez administratora) na wypłatach do 10 miałem miec kase zostalem bez grosza chyba ze w sobote/niedziele wysylaja.. ja juz im opinie wyrobie

Edyta
@niewazne

Dostałeś tę wypłatę? To Twoje pierwsze wynagrodzenie od Inwork? Często są takie opóźnienia?

Martyna

Jaki rodzaj umowy oferują??

Magazynier DPD Czechowice Dzie
Nazwa działu: Handlowy
@Martyna

Zlecenie nie chcą dać na normalną umowę chujaja na wypłaty uważać

venom95

nie polecam bardzo nie miłe panie zero zrozumienia dla pracownika

Tak4Nie1
Jozin

Pracowałem krótki czas i mogę powiedzieć, że to chyba najgorsza agencja z jaką miałem do czynienia. Poprzednicy wymienili już wiele wad, z którymi się zgadzam, ale warto wspomnieć na przykład o jednym. Przed podjęciem pracy pytali mnie przez telefon! o dane do umowy. Potem jak zobaczyłem umowę chyba tylko pole z imieniem się zgadzało, reszta to jakieś bzdury, kto normalny wypełnia umowy przez telefon? Nie zapewniali obowiązkowego ubrania roboczego, tylko kup se na własną rękę, albo nie pracuj. Dziwne, że to się jeszcze na rynku trzyma...

Tak4Nie1
nick
@Jozin

3/4 danych w umowie to sa kary za byle co

Tak2Nie
Jan
@nick

Mógłbyś wyjaśnić za co są te kary i czy zawarte są tylko na piśmie, czy spotkałeś się, że są stosowane w rzeczywistości?

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 252 dni.

Ogłoszenie na Magazynier do Inwork Sp. z o.o. pojawiało się w Nuzle.pl, czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat?

Hagon
Nazwa działu: Produkcja

Ten pracodawca to jedna wielka pomyłka. Kiedy nie mogłem dojść do porozumienia z rekrutantką, ta wpadła w panikę i jedne co jej przyszło do głowy to grożenie mi karą. Nie ma to jak odpowiednia "motywacja" do pracy! Koszmar.

Daria

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać o firmie?

Rafał Kulaszewicz

Ustalenia Telefoniczne różnią się od rzeczywistych. Pierwszy raz się spotykam by pracodawca pobierał opłatę za moje wynagrodzenie. Umowa tragiczna dla pracownika. Nie polecam.

Tak2Nie
DRUID

Jedna wielka porazna z ta firma, nie wspominajac juz o (usunięte przez administratora) zero poszanowania dla czyjegos czasu,zero poszanowania do drugiego czlowieka. NIE POLECAM. Firma KOGUCIK juz lepiej sie prezentuje , bo przynajmniej nie istnieje hahaha

Tak3Nie

Nie polecam korzystania, z tej agencji pracy, jedna wielka porażka, do prosić się czego kolwiek, jest bezskutecznie, a zarobki, mniejsze jak pracownicy zatrudnieni baz pośrednio przez firmę. Nie polecam, i odradzam. Były Pracownik. Moje sugestie dla Inwork Sp. z o.o.: Niech najpierw sprawdzą firme, a dopiero piszą o warunkach jakie polecają. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Brak słów

Tak8Nie3

Nadal nie widać zbyt wielu informacji o przedsiębiorcy Inwork Sp. z o.o. w mieście Dąbrowa Górnicza. Wiecie co się u nich aktualnie dzieje? Twoja opinia jest ważna!

Tak1Nie1

Zostaw opinię o Inwork Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Inwork Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kasprzaka 76