Inwork Sp. z o.o.

2.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Inwork Sp. z o.o.

Beata Nowy wpis
Inne

Hej. Jak to jest, że pracownik przeładunkowy może pracować od 21:00 do 2:00 lub 3:00 w poniedziałki, środy lub czwartki i mieć zapewniony pełen etat? coś nie tak jest w ofercie wpisane czy źle rozumiem? Pytam bo chłopak może by na to poszedł

Adamm Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.
Inne
 Pytanie

Czy można skontaktować się telefonicznie z kimś innym niż bot?

anonim
Inne

Jest oferta pracy na sortowni, dajcie znać czy stawka, jaką podali 28zł/h się zgadza. Podałem kwotę już z wliczoną premią za frekwencje. Piszą, że na początek oferują pełno — składkowa umowa zlecenie, nie da się tego jakoś obejść i dostać normalnie umowę o pracę? Ile trwa to zlecenie tak w ogóle.

1
Xyz
Pracownik
@anonim

28 lub 29 jako podstawa, a nie tak jak piszesz z premią. Dodatek to +1 czyli 29 lub 30 ci wychodzi.

anonim Nowy wpis
Inne
@Xyz

Cześć, a śledzicie te oferty już od dłuższego czasu? Zastanawiam się jak z ewentualnymi podwyżkami stoją i czy ten dodatek też jakoś może wzrosnąć. Dodatkowo z tego co czytałem oferują jakiś darmowy transport. Na niego jakoś specjalnie trzeba czekać albo przyjeżdżać długo wcześniej?

anonim
Inne

Witam zastanowił mnie ten ostatni wątek w którym ktoś stwierdził, że otrzymał mniej niż mu się zdawało, że powinien. Czy z tym, że „należy się” chodziło o jakieś premie które niektórym zdaja się być niejasne? Na przykład dzisiaj została dodana oferta dla kuriera i są w niej widełki od 12 300 do 17 220 zł. ta różnica wynika tylko z wielkości samochodu z opisu czy może są jeszcze jakieś premie naliczane?

Nowy wpis

Pracodawca

@anonim

Dzień dobry, Zasady przydzielania premii za pracę zawsze są jasne i czytelne. W swojej ofercie posiadamy wiele ofert i dlatego każdy przypadek trzeba rozpatrywać indywidualnie. Mimo to, premie dla naszych pracowników (każde stanowisko (usunięte przez administratora) zawsze są sformułowane w czytelny sposób. W razie jakochkolwiek wątpliwości dotyczących konkretnej oferty (usunięte przez administratora) prosimy o kontakt: 32 307 93 00. Oddzwonimy i udzielimy odpowiedzi. Pozdrawiamy Zespół InWork

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Inwork Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko 19 zł/h Parzniew Pracownik magazynu+ premia + transport. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
ślązok
Kandydat

Składam CV juz 5 raz, dzwoniłem może z 20. Ogłoszenie wisi, odpowiedzi brak. Bardzo zależy mi na tej (usunięte przez administratora) jednak niestety brak odzewu od ponad miesiąca.

Kowal
Kandydat
 Pytanie
@ślązok

Na olx tak nadźgane w tych ofertach (usunięte przez administratora) że aż szkoda tego czytać zamiast jasnej prostej czytelnej oferty. Czy może mu ktoś powiedzieć jakie są godziny (usunięte przez administratora) w sortowaniu paczek Sosnowiec?

Pracodawca

@ślązok

W tej chwili, w przypadku niektórych magazynów, przyjęcia nowych pracowników mogą być wstrzymane ze względu na spadek zapotrzebowania na liczebną kadrę pracowniczą. Proszę być spokojnym. Jeśli zapotrzebowanie w najbliższym czasie ulegnie zwiększeniu (co jest prawdopodobne), na pewno się z Panem skontaktujemy.

Pracodawca

@Kowal

Wszystkie dostępne zmiany są skrupulatnie określone w ogłoszeniu. W Sosnowcu, obecnie: 24:00-8:00 wtorek-sobota, 13:00-21:00 poniedziałek-piątek oraz 15:00-20:00 poniedziałek-piątek. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań, proszę o kontakt: 32 307 93 00. Oddzwonimy i udzielimy odpowiedzi.

RC1
Pracownik

Dlaczego jestem oszukiwany przy wyplatach i dostaję mniej niż mi faktycznie należy się

Pracodawca

@RC1

Dzień dobry. Nie ma możliwości, aby jakikolwiek nasz pracownik został (usunięte przez administratora) Wszystkie nasze naliczenia są zgodne z warunkami umowy podpisywanej z pracownikiem. Jeśli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt pod adresem mailowym: biuro@inwork.pl Najlepiej tego typu wątpliwości wyjaśniać bezpośrednio, a nie od razu pisać negatywne opinie, które nie mają żadnego związku z rzeczywistością ;) Pozdrawiamy i - mamy nadzieję - do usłyszenia!

anonim
Inne

Ciekawi mnie porównanie warunków pracy na obydwu magazynach. Mam na myśli ten wspomniany w Katowicach oraz w Rudzie Śląskiej. Czy jest tu może ktoś kto pracował na którym z nich albo najlepiej zna obydwa? Jakie może być porównanie? gdzie więcej ludzi rotuje?

Adam
Kandydat

Gdzie konkretnie szukają państwo osób do pracy w firmie DPD chodzi mi czy to są Katowice czy Ruda Śląska

Pracodawca

@Adam

Panie Adamie, Rekrutujemy zarówno w Katowicach, jak i w Rudzie Śląskiej - wszystko zależy od aktualnych potrzeb konkretnego magazynu.

@misia
Kandydat
 Pytanie

Macie jakieś oferty dla kobiet ? Na Sortowni Paczek potrzebują tylko mężczyzn Pisałam do was 4 razy i za każdym razem dostaje wiadomość że praca jest dla mężczyzn Czuje się dyskryminowana

Pracodawca

@@misia

Szanowna Pani Misiu, Żadne z naszych opublikowanych ogłoszeń nie zawiera w treści sformułowania stwierdzającego, że oferta pracy skierowana jest tylko i wyłącznie do mężczyzn. Jeśli chodzi o wybór kandydatów, faktycznie niektóre stanowiska pracy wymagają wyboru mężczyzn. Wynika to z przepisów prawa dotyczących m.in. max ciężaru, jaki ów pracownik może podnosić w pracy. Jak widać, nie jest to kwestia "dyskryminacji" z naszej strony, a jedynie trzymania się litery prawa. Jeśli chodzi o naszą ofertę dla pracowników, mamy również inne oferty pracy, nie tylko te magazynowe. Wszystkie aktualne znajdzie Pani na naszej stronie internetowej. Pozdrawiamy ;)

Adela
Inne
@Inwork Sp. z o.o.

A ja mam pytania już co do pracy na samej sortowni. Można tu pracować także na połowę etatu? Czy tylko na cały. I czy jak ktoś zaczyna prace na sortowni, to może z czasem awansować do biura, do centrali, szczególnie jak właśnie skończy studia z zarządzania?

Pracodawca

@Adela

Co do godzin pracy, to wszystko zależy od zapotrzebowań konkretnego magazynu - każdorazowo w ogłoszeniu skrupulatnie opisujemy godziny pracy, jakie są możliwe na danym obiekcie. Jeśli jest możliwość pracy na pół etatu, uwzględniamy to w treści. Co do awansów, oczywiście, jest taka możliwość. Tak samo, jak można po pewnym czasie przejść z umowy zlecenie na umowę o pracę.

Erko88
Kandydat
 Pytanie

Praca w DPD na umowę zlecenie. Czy to w ogóle zgodne z prawem? W DHL, inposcie czy w innych kurierskich magazynach na takich samych stanowiskach pracuje się na umowę o pracę

Pracodawca

@Erko88

Tak, jak najbardziej. Każda firma indywidualnie nakreśla swoją politykę funkcjonowania i zatrudniania (zawsze zgodnie z obowiązującym prawem).

anonim
Inne
@Inwork Sp. z o.o.

Już wcześniej cos podkreślano, że oferowana jest tylko umowa zlecenie niezależnie od oferty, w tych aktualnych faktycznie widzę, że to zlecenie. Czemu jednak nie ma żadnej opcji z tą o pracę? czy to jest polityka agencji? Z czego wynika?

Dawid
Kandydat
 Pytanie
@anonim

Jak się z Państwem skontaktować?? Chciałbym podjąć pracę.

Pracodawca

@Dawid

Dzień dobry, W celu kontaktu, bardzo prosimy o skorzystanie z naszej infolinii - 32 307 93 00. Każdorazowo oddzwaniamy do kandydatów zainteresowanych pracą. Pozdrawiamy!

Fliks
Kandydat
@Erko88

PRacuje się na umowę zlecenie dlatego, że wtedy płaci się część składki emerytalnej. dotyczy to inpostu i większości ofert pracy w tym roku.

Adela
Inne
@Fliks

Sugerujesz po prostu mniej koszt dla pracodawcy? ale tak to wszystkie składki są tutaj normalnie odliczane? Jest tutaj możliwość na konsultacje z księgowym w celu weryfikacji?

@Pysia
Kandydat

Złożyłam już 4 cv i 0 odzewu Czekam na informacje czy dostalam czy nie A na stronie są nowe ogłoszenia

Fliks
Kandydat

Nie szukają żadnych pracowników tylko zbierają dane osobowe, cyklicznie pojawia się to samo ogłoszenie przerzucanie paczek w tej samej miejscowości - jakie cv, co trzeba napisać żeby dostać taką skomplikowaną pracę - mam dwie ręce i nogi. Mija dwa, trzy tygodnie I znowu szukamy do przerzucania paczek w m. Np Pacanowie. A co z poprzednimi - koronawirus cv - cisza i dwa, trzy tygodnie takie samo ogłoszenie. Inwork ma bardzo niskie mniemanie o inteligencji szukających pracę

@misia
Inne
 Pytanie

Witam Kiedy można się spodziewać od państwa kontaktu ? Koleżance powiedziano że oddzwonią do nas

Paweł
Kandydat

Chodzi o ofertę na sortownie paczek w Szczecinie na ul. Południowej 29

Pracodawca

@Paweł

Bardzo dziękujemy za informację. Jako, że zastrzegamy sobie prawo tylko z wybranymi kandydatami, proszę czekać na ewentualny kontakt. Sprawa została przekazana do koordynatora odpowiedzialnego za tą rekrutację.

Paweł
Kandydat

Wysyłałem z 6 aplikacji i zero odzewu a praktycznie co tydzień pojawia się ogłoszenie, że szukają do pracy! Więc o co chodzi ????

Pracodawca

 Pytanie
@Paweł

Dzień dobry! Panie Pawle, jeśli to możliwe...czy możemy prosić o wskazanie konkretnej oferty pracy na którą Pan aplikował sześciokrotnie? Pomoże nam to ustalić przyczynę zaistniałej sytuacji i powrót z konkretnym rozwiązaniem. Pozdrawiamy!

@misia
Kandydat
 Pytanie

Witam Jak można się skontaktować z państwem? Wysłałam cv bo jestem zainteresowana pracą :Pracownik Sortowni Paczek Sosnowiec

Pracodawca

@@misia

Dzień dobry! Jeśli chodzi o kontakt z naszą agencją, bardzo prosimy o skorzystanie z naszej infolinii (32 307 93 00). Co do Pani aplikacji, każdy z rekruterów zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Jeśli spełni Pani wszystkie wymaganie w procesie rekrutacji, na pewno kontakt nastąpi. Serdecznie pozdrawiamy!

Piotr
Pracownik

Plusy: - zatrudnili mnie pomimo zajęć komorniczych i alimentów i nie zostałem goły i wesoły - nie pytają o zaświadczenie o niekaralności - nie badają alkomatem na bramie Minusy: - nigdy się nie można dodzwonić - umowa zlecenie Poza tym jest ok

Sylwester
Pracownik
 Pytanie
@Piotr

A gdzie dzwoniłeś? Bo infolinia to bot i tam, żeby połączyć się jako pracownik trzeba wybrać "2". Pozostałe zgłoszenia to linia tylko przychodząca pobierająca dane. Mój magazyn, w którym pracuję ma opiekuna z agencji z nr komórkowym i zawsze tam dzwonię.

anonim
Inne
@Sylwester

I co się dzieje po wciśnięciu dwójki? Do kogo przekierowuje i po jakim czasie? Długo trzeba jednak czekać? I w jakie dni i godziny obsługują?

Sylwester
Inne
@anonim

"2" jest dla aktualnie zatrudnionych, ale łączy z losowym pracownikiem agencji. Najlepiej zapisać numer komórkowy osoby, która Cię zatrudnia, bo to ona najwięcej wie odnośnie swoich pracowników. Infolinia jest 24/7 ale rekruterzy są dostępni pn-pt 9-16.

Sylwester
Pracownik

Dzisiaj jest 5-ty, a ja już dostałem wypłatę, kolejny miesiąc z rzędu przed 10-tym. ???? Super organizacja szybkich wypłat. Przypominają o kończącym się terminie ważności zaświadczeń z uczelni, żeby mieć wyższą wypłatę. Dbają o swoich pracowników. ✅

anonim
Inne

Widzę, że ktoś podał w minusach teraz niedawno umowy zlecenie ale przecież chyba nie w każdej ofercie taka jest? mnie pokazała się taka z wczoraj na utrzymanie czystości i wskazana w niej została właśnie umowa o prace. był ktoś tam może? o Sosnowiec mi chodzi rzecz jasna

Pytanie
 Pytanie

Czy w Inwork Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Kamil
Kandydat
 Pytanie

Niestety firma oferuje tylko prace na umówię zlecenie w dpd za marne grosze albo w ubojni przy zabijaniu kurczaków w woj śląskim Czy firma ma jakieś inne poważne, moralne oferty za więcej niż najniższa krajową? Mało ofert, ciekawe dlaczego.

Ewa
Kandydat
@Kamil

Końcówka tej opinii miała być jakaś sugestywna? Bo jeśli tak, to czy może pan pociągnąć dalej ten temat? Z jakich powodów w obecnym czasie miałyby być tylko takie nieatrakcyjne dla niektórych oferty?

Pracodawca

@Kamil

Mamy dość sporo ofert pracy i - oczywiście - nie są to tylko te, które Pan powyżej wymienił. W celu zapoznania się z obecną ofertą, bardzo prosimy odwiedzić naszą stronę internetową. Pozdrawiamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Inwork Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Inwork Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Inwork Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Inwork Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 10 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inwork Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii