Inwork Sp. z o.o.

2.9 Dodaj merytoryczną opinię

 

Z nami minimalizujesz ryzyko zatrudnienia niewłaściwego pracownika, a przy tym poniesienia strat przez twoją firmę. Jak to możliwe? Do rekrutacji pracownika wykorzystujemy najbardziej innowacyjne mechanizmy i strategie. Wszystko za sprawą zasady fair recruitment. Więcej dowiesz się o niej czytając o naszej usłudze rekrutacji hybrydowej.

Średnio miesięcznie leasingujemy ponad 1500 pracowników w całej Polsce. w swojej bazie posiadamy ponad 60 tysięcy kandydatów o różnych kwalifikacjach i kompetencjach, dzięki czemu znalezienie przyszłego pracownika może być niebywale sprawne.

 

Czym jest rekrutacja Hybrydowa?

Rekrutacja hybrydowa to spory komfort dla przedsiębiorstwa. Pozwala na przeprowadzenie procesu pozyskiwania pracowników w każdej branży. Zapewniamy rekrutacje pracowników o najlepszych kwalifikacjach, pozostawiając klientowi ostateczny wybór pracownika w systemie on-line.
 

Nic nie ryzykujesz!

Nasza oferta jest skonstruowana w sposób korzystny dla klienta, ponieważ nie oczekujemy zapłaty z góry lub natychmiast po zakończeniu rekrutacji. Niewielki koszt naszej usługi rozkładamy na kilka miesięcznych rat, uzależnionych dodatkowo od tego czy wybrany pracownik wykonuje swoją pracę.

Co to oznacza w praktyce? Krótko mówiąc, jeśli wybrany przez Ciebie kandydat nie sprawdzi się na swoim stanowisku pracy, ty w związku z tym nie poniesiesz kosztów rekrutacji. Jest to uczciwe rozwiązanie, prawda?

Dodatkowo, wspieramy też naszych klientów w prowadzeniu analizy zatrudnienia, określaniu kwalifikacji kandydatów i ich predyspozycji niezbędnych do wykonywania określonej pracy. Prowadzimy szkolenia z metod doboru pracowników. Wdrażamy oprogramowanie on-line związane z obsługą rekrutacji.

 

Leasing Pracowników:

ramach usługi leasingu na terenie całego kraju realizujemy rekrutację Polskich pracowników. Zatrudnieni przez nas pracownicy tymczasowi znajdują zatrudnienie w produkcji i gospodarce magazynowej, gdzie następnie pod nadzorem klienta wykonują swoje zadania.

 

Komfort i oszczędność w rozwoju biznesu!

Leasing pracowników tymczasowych to komfort oraz oszczędność dla przedsiębiorcy zarówno w krótkoterminowym, jak i długoterminowym okresie współpracy. Usługa jest skonstruowana w sposób praktyczny dla klienta, ponieważ nie ponosi on kosztów rekrutacji, które są częścią samej usługi leasingu. Niezwykle istotnym plusem tego typu jest brak kosztów i wielu obowiązków administracyjnych, jakie - w tym przypadku znajdują się po naszej stronie. Niczym nie musisz się martwić!

Twój biznes jest najważniejszy. Pamiętamy o tym nie tylko podczas procesu rekrutacyjnego, ale i na długo po jego zakończeniu. Zdajemy sobie sprawę z sezonowości poszczególnych branż, dlatego korzystając z naszej usługi masz możliwość w dowolny sposób zarządzać zapotrzebowaniem na pracowników, jakich w danym momencie potrzebujesz.

 

Co nas wyróżnia?

Na Polskim rynku pracy funkcjonuje wiele agencji pracy, jednak to, co wyróżnia nas na tle pozostałych, to fakt, że zapewniamy wyłącznie polskich pracowników oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Każdy z nich już na samym początku współpracy otrzymuje dedykowanego opiekuna. Rekrutujemy pojedynczych pracowników, jak i całe grupy. Wszystko zależy od Ciebie i Twoich potrzeb.

 

 

www.inwork.pl

 
Inwork Sp. z o.o.