Opinie o OPteam Poland w Katowice

Opteam Poland jest firm

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPteam Poland w Katowice

Gościu

Super agencja , korzystałem z ich ofert i wszystko było w porządku. Podczas rozmowy trzeba wszystko ustalić i będzie ok.

mechanik

Eeee tam. Nawet nie raczą odpowiedzieć na CV i to nie tak, że kwalifikacji mi brak. Generalnie nie polecam.

Zorba

Jak można wyjechać przez Opteam do Finlandii? Mówiono mi, że to jest dobra firma a przede wszystkim będę bezpieczny i zarobię odpowiednia kasę!! Czy ktoś zna więcej szczegółów to proszę o informacje?

Frotek

Szukam informacji na temat pracy spawacza w Finlandii. Jak wyglada sprawa języka i czy firma prowadzi kursy językowe? Czy mieszkania są w miarę przyzwoite?

Pracownik Produkcji

Rozmowa przez Skype, sprawdzono znajomość języka angielskiego, była informacja o warunkach pracy i płacy .Padły pytania o posiadane doświadczenie zawodowe, certyfikaty.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Finek

Czy ktoś już był w fabryce mercedesa? Chciałbym wyjechać ale najpierw szukam informacji. O jakich pieniądzach do ręki mówimy? Jak przedstawia sie sprawa zakwaterowania? Czy daleko jest z mieszkania do zakładu?

@Finek

finek miałeś już rozmowe kfalifikacyjną jak ci poszło na kiedy masz termin wyjazdu

@Finek

finek miałeś już rozmowe kwalifikacyjną jak ci poszło na kiedy masz termin wyjazdu

Ronn
@Finek

Też chciałbym wiedzieć jak wyglądała rozmowa przez skaypa ?

Ronn
@Finek

Też chciałbym wiedzieć jak wyglądała rozmowa przez skaypa ?

taki ja
@Ronn

Normalnie,tak jakbyś był na zwykłej rozmowie kwalifikacyjnej w nowym zakładzie pracy,ogólnie Cię informują o tym co dostałeś w mailu :D

diabeł

witam też jade w marcu do mercedesa jak tam jest w realu opłaca się jechać da sie coś zarobić czy kolorowo tylko na papierze ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????// PISZCIE

@diabeł

czesc a skąd jestes ?

Richie

Witam. Dostałem ofertę pracy z firmy Opteam do pracy Valmet Automotive w Finlandii na produkcję Mercedesa do miejscowości Uusikaupunki. Chce wyjechać tam z moja dziewczyną teraz pod koniec stycznia, może ktoś napisać ktoś kto tam pracuje: jak wygląda praca realnie, jakie są warunki mieszkalne ile pokoi po ilu w pokoju? ile jaka jest odległość z miejsca zamieszkania do miejsca pracy? Jakie są faktyczne koszta utrzymania ile zostaje i jakie są wypłaty na czysto? konto walutowe polskie jak mam to przeleją kase czy jets jakiś problem z tym? ogólnie jaka atmosfera w pracy czy rzeczywiście orają ludzi i są tak nie mili Finowie jak ktoś pisał wyżej. dzięki pozdrawiam.

@Richie

@Richie

czesc tez chciałbym sie czegos dowiedziec o tym miejscu pracy mam jechac w marcu do fabryki mercedesa Richie prosze o kontakt priv. masylwa@wp.pl

extreme

Witam. Proszę o więcej informacji o pracy w Valmet Automotive poprzez agencję pracy Opteam. Na jaki okres jest umowa, czy gwarantują pracę w pełnym wymiarze godzin, jak wygląda sprawa zakwaterowania(ilosc lokatorów,odległość od fabryki) skoro 500 Euro ? Czy jest sens emigrować za takie wynagrodzenie ?

extreme

gg

A pracuje ktos z Was w fabryce Mercedesa w Finlandii ? Proszę o opinię, czy warto tam jechac? kobiety tez rekrutują. Przez telefon wszystko ladnie, ale jak jest tam naprawdę ?

zawiedziony.
@gg

Byłem w tej fabryce.500 za chatę.robota jest albo nie.wszystko na telefon.efekt końcowy -648 euro wypłaty.Chcesz jedź.

gg
@zawiedziony.

Dzięki za odpowiedz. Czyli co , nie ma stalych godzin tylko praca na telefon ?? jechac taki kawal drogi , aby w koncowym efekcie pracowac na telefon to chyba zadna rewelacja. A mieszkanie jest w kilka osob? jak to wygląda ?

Alfons
@zawiedziony.

Hahahha to jakas kpina ta kasa gdysz tyle samo zarobie w Czechach itam zatrudniają od ręki kaźdego pozatym w zeszłym roku pracowałem i mieszkałem wtej okolicy gdzie jest ta fabryka i jest dosyc drogo w Finlandii i źeby wtym kraju godnie źyc to po otroceniu za chate to na łape tzeba minimum 1500€uro a jeszcze jak ktos lubi wychlac i pali szlugi to jak niedostanie 2000€uro to niepszeźyje .nielece za taki psi grosz.

kinia

Operator Wózka Widłowego jest u nich obecnie potrzebny z tego co widze.

Sticky14

Mozesz wrocic i po jedynm dniu jak ci nie pasuje.Zdaje sobie sprawe ,ze ktos moze byc debilem ,jakos rozmowe przeszedl,nie kuma jezyka itp.Dlatego pytam konkretnie czy to norma czy odosobniony przypadek w tej fabryce puszek w.findlandii

Gdańsk Sebek

ostrzegam przed opteam w raumie , mają tylko jeden kontrakt z Telinekataja na OL3 , po dwóch na pokoju , miesięcznie jak 1400 euro się zarobi to oczekują całowania po rękach. Nie powiem dwa lata temu jak tym wszystkim kręcił Mikka Valantej to było (usunięte przez administratora) teraz tam jakaś jedna z drugą siedzą i jest tragedia !!! Za paliwa do samochodu musisz sam wykładać a oddają po dwa trzy miesiące później . Ogólnie katastrofa ... Ja po prostu z tamtąd bez słowa poszedłem i nie żałuję .

Df

Cześć. Jak tam praca wygląda? Zrobi ok? Mieszkanie? Koszt wynajęcia itp. Napisz coś jak możesz. Dzięki i Pozdrawiam

NoNiewiem

Siema ! i co jestes w finlandii jako spawacz ? wszystko ok ? bo sie tez zastanawiam czy warto naprawde jechac i to co oferuja to prawda, 11euro netto plus 40 euro dieta dziennie i zakwaterowanie daje pracodawca prawda ?

Anty hammi

Bardzo odradzam te firmę,to ha my,oszuści,naciogacze, wczoraj pszyleciałem po tygodniu harówy w źekomo pracy na wózkach widłowych a nieoficjalnie to spszotanie,zamiatanie hal i D zwiganie metalowych elementów.

@Anty hammi

To fabryka puszek? Odradzasz tam jechac?

cvbxn23

zna ktos firme payroll360??? oferuja prace przy produkcji lamp w Sipoo w Finlandii stawka 9,13brutto tzw gross pay czyli mniej niz kolega napisał 11euro!! ciekawostka jest ze tez kontrakt jest na 8 miesiecy! mieszkanie tez nie za tanie w skandynawii jest drogie utrzymanie

miś

Jak wygląda rozmowa Przez skeypa ?. Jeśli chodzi o rusztowania!. Jakie pytania zadaje ten ktoś ?. Dzięki z góry.

Operator

8 miesięcy w Finlandii za pośrednictwem firmy OPTEAM, jako operator wózków widłowych w firmie Can-Pack. Szczerze nie polecam. Praca tylko dla desperatów, którzy lubią złą atmosfere w pracy, wykorzystywanie, pracę po 16 godzin, brak urlopów i oszukiwanie. Niektórych może skusić stawka 11 euro, ale trzeba wiedzieć że jest to absolutne minimum i gorzej już w Finlandii zarabiać nie można. Nawet na socjalu jest lepiej. A jeśli chodzi o OPTEAM Finlandia, przez którą jest się zatrudnionym, to jest to zgraja oszustów, którzy wywalą Cię z pracy z dnia na dzień, i zapłacą na koniec tyle żebyś miał na bilet do domu. A z mieszkania wywalą Cię od razu, a jak nie to nasyłaja takich fińskich komorników. Szczerze nie polecam.

@Operator

Czyli szczerze odmawiasz pracy tam i ostrzegasz?to dla mnie wazne bo od tego zalezy moja decyzja

OPT

Mylą Wam się dwie firmy. Opteam z Finlandii i OPTeam SA z Rzeszowa.

RISTO
@OPT

JA ZOSTAŁEM OSZUKANY PRZEZ OPTEAM KATOWICE I PRZEZ OPTEAM FINLANDIA POTRAKTOWANY JAK PRZEDMIOT, NIESTETY ALE KAŻDEJ AGENCJI ZALEŻY TYLKO NA PIENIĄDZACH A NIE NA PRACOWNIKU!

RISTO

NIESTETY PRACOWAŁEM DLA TEJ AGENCJI W FINLANDII , PRZEPRACOWAŁEM KILKA DNI PO CZYM KAZALI MI WRACAĆ DO POLSKI BO OKAZAŁO SIĘ ŻE SIĘ POMYLILI I POTRZEBOWALI JEDNAK KOGOŚ INNEGO , OCZYWIŚCIE NIKT SIĘ NIE PRZYZNAŁ DO BŁĘDU.SZEF AGENCJI NA KONIE POWIEDZIAŁ ŻE W NIEMCZECH I NORWEGII JEST DUŻO PRACY TO NA PEWNO COŚ ZNAJDĘ. CHAMSTWO I TOTALNY BRAK KOMPETENCJI.TRAKTUJĄ CZŁOWIEKA JAK PRZEDMIOT.!!!

Zostaw merytoryczną opinię o OPteam Poland - Katowice

• Jak się pracuje w OPteam Poland?

Zobacz opinie na temat firmy OPteam Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OPteam Poland?

Kandydaci do pracy w OPteam Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OPteam Poland