Opinie o Olivelab Maciej Mindak w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Olivelab Maciej Mindak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Olivelab Maciej Mindak o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olivelab Maciej Mindak w Gdańsk

mario Nowy wpis

Nie polecam pracować w tej firmie. Mają za 0 pracowników. Praca latem bez klimatyzacji a w zimę w 8/9 stopniach, bo właściciela nie stać na opłacanie ogrzewania, zakręcał grzejniki. Pracownikom zatrudnionym na umowę o pracę potrafi dać wypowiedzenie z dnia na dzień, ponieważ nie stać go na utrzymanie pracowników w firmie. Pani Ewelina wszystkim obiecuje "bonusy" za prace a koniec końców nikt ich nie dostaje. Bez przerwy organizuje zebrania, na których wyzywa pracowników.

Ewelina Nowy wpis

A dziękuję bardzo za tak miłe słowa...dużo dobrego zycze...zdrowia przede wszystkim kimkolwiek jestes ????pozdrawiam Ewelina

Ewa Nowy wpis

Czy w Olivelab jest możliwość odbycia praktyk zawodowych? Jeśli tak, to jak to wygląda - można się czegoś nauczyć? I czy taki staż jest płatny?

Iza

Szkoda, że z forum pracowniczego robicie portal plotkarski. Firma to dobre miejsce do pracy dla tych którym chce się pracować, ja polecam.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Olivelab Maciej Mindak, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Kaśka G.

Jestem studentką ostatniego roku uczelni chemicznej, pisałam m.in. do firmy OliveLab o możliwość praktyk, jako jedyni potraktowali mnie poważnie, odpisali na moje zapytanie,nie pozostawili bez odpowiedzi. Wszystko odbyło się sprawnie, miło i naprawdę na poziomie. NIE BYŁO żadnego sciemniana, same konkrety. Wlascicielem firmy jest mężczyzna, Pan Maciej, więc moja przdmowczyni po prostu kłamie i wystawia dziwne opinie wyssane z palca. Choć nie udało mi się dostać na praktyki, ponieważ firma nie prowadziła takich rekrutacji, mam nadzieję, że kiedyś będę miała okazję w niej pracować. W tych czasach już nie spotyka się tak pomocnych i uczciwych ludzi.

Kuba-Zniesmaczony

Dana bardzo słaba wypowiedź, konkurencja nie śpi co? Nie potrafisz odróżnić kobiety od mężczyzny, skoro koleżanka pisze, że wlascielem jest mężczyzna. Bardzo słabo z Twojej strony, że piszesz takie rzeczy. Nawet jeżeli napisałabys prawdę o właściciele to jako Ty poziom reprezentujesz pisząc takie rzeczy? Właśnie takim załamane komentarze trzeba było karać prawnie, może tacy ludzie jak Ty nauczyli by pisać się rzetelne i prawdziwe informacje.

Kicia

Ciekawe skąd te opinię jak ta firma nie zatrudnia jeszcze żadnej osoby ?

Kicia

Nie rozsmiszaj mnie ,Ewelina próbowała ratować te kosmetyki które są beznadziejne a sprzedajecie je za miliony monet .

Julka

Współpracę z firmą Olivelab oceniam jako bardzo dobrą. Firma cechuje się profesjonalnym podejściem do tematu zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach technicznych. Zlecone zadania były realizowane sprawnie i terminowo."

@Julka

To fajnie, że są profesjonalni i wszystko jest zrobione w terminie. Dobrze, że napisałaś. A mogłabyś napisać, jakie prace im zleciłaś? I jak z cenami usług w Olivelab, jest okej?

Potwierdzam

Anka

Tak czytam jeszcze Twoją opinię @oNA i chciałam się Ciebie zapytać dlaczego piszesz pod nickiem? Skoro tyle "pozytywnych " opinii wnosisz w ten wątek i jak widzę, masz dużo do napisania ,więc jesteś odważna, to po prostu podpisz się po tym co piszesz swoimi prawdziwymi danymi. Widzę,że też dosyć często zmieniasz działy raz jesteś Handlowy raz Marketing. Ile Ty masz lat? Właśnie takich ludzi,za takie działanie powinno się banować od razu i karać.

@Anka

@Anka Byłaś już na rozmowie rekrutacyjnej w Olivelab? Jakie pytania otrzymałaś?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Olivelab Maciej Mindak?

Anka

Byłam sama osobiście złożyć papiery w OliveLab, generalnie jestem zaskoczona opiniami poniżej (napiszę nawet zszokowana). Spotkałam się z bardzo pozytywnym odbiorem. Tak jak napisał ktoś niżej było konkretnie,rzeczowo i na temat ,bez owijania . Bardzo kulturalni ludzie. Jeżeli koleżanki , które piszą poniżej takie rzeczy o tej samej Pani Ewelinie,z którą ja rozmawiałam,czyli żonie właściciela Pana Macieja, to myślę,że życzyła bym sobie pracować (tutaj cytuję ) z taką "czarownicą":). Mają zgrany zespół ,fajnie funkcjonują, nie jest to duża firma,ale dynamicznie się rozwija. Na razie nie poszukują nikogo do pracy,ale też w najbliższym czasie nie wykluczają,że tak się stanie. Takie wrażenie odniosłam i na daną chwilę śmiało podjęłabym pracę w firmie OliveLab, lubię warzyć przy czarcim kotle :). Tak na marginesie GoWork świetnie posunięcie #HejToNieOpinia,a tutaj widzę,sporo takowego. Szkoda, że ludzie próbują w ten sposób wystawiać tak nierealne i zakłamane opinie. Takie rzeczy powinny być karalne. Z drugiej strony jak ktoś się będzie sam chciał przekonać co do słuszności czy niesłuszności danych opinii (i akurat tutaj mam na myśli różne firmy) po prostu pójdzie i sam zdecyduje czy chce pracować w danej firmie czy też nie.

A może podpowiecie jak się zarabia i na jaką umowę można liczyć?

Stella

Czy firma normalnie funkcjonując? Jaki powód tej ciszy ?

Magda

zrób se krem do biustu mądra głowo

Moje sugestie dla Olivelab Maciej Mindak: Fantastyczna firma, Pani Ewelina jest bardzo kompetentną osobą!!!

Antoni

@zaniepokojna, Obawiam się, że twój wpis może być niezrozumiały dla większości osób czytających ten wątek. Może chciałabyś napisać coś więcej i rozwinąć swój wpis? Podejrzewam, że nie zgadzasz się ze strategią rozwoju firmy - czy możesz napisać, jakie rozwiązanie według Ciebie byłoby najlepsze?

Heniek

Może podpowiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach ?

Zostaw merytoryczną opinię o Olivelab Maciej Mindak - Gdańsk

• Jak się pracuje w Olivelab Maciej Mindak?

Zobacz opinie na temat firmy Olivelab Maciej Mindak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Olivelab Maciej Mindak
  • Trzy Lipy 3