Opinie o Yope Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Yope Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Yope Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yope Sp. z o.o. w Warszawa

Franek

Mam wrażenie, że ktoś bardzo chce zaszkodzić firmie. To dobry pracodawca a każdy musi pilnować swoich spraw.

Paweł Nowy wpis

Jak tu się już trafiło to powinno sie wiać w podskokach byle dalej od tego pracodawcy.

Franek

Monika
@Franek

Za marną pensje przychodzą marne osoby. Fajna marka i nic więcej.

Taki cichutko
@Monika

Nie zgodzę się z opinią że marna kasa i mari ludzie. Juz trochę tu jestem i uważam że firmę tworzą mega super ludzie którzy na codzień robią kawał dobrej roboty , osobiście lubię mojego szefa i kolegów i koleżanki Rodzinka Yope:)

Dorota
@Franek

Potwierdzam. Pracodawca jest OK. Pracowałam dla YOPE. Kto twierdzi inaczej temu się dziwię. Młoda, prężna firma. Daje szanse ludziom. Weszła na rynek przebojem. Trzeba tylko się polubić aby dobrze czuć się ze współpracownikami :-)

Agnieszka Nowy wpis
@Dorota

To jak tak jest pięknie to czemu już nie pracujesz?

Haha Nowy wpis
@Taki cichutko

Od razu widać kto to pisał. Inteligenty inaczej ŁB

Kot

Obstawianie ludzi w firmie po znajomości.

Gracjan Nowy wpis
@Kot

No i co z tego żal Ci tyłek ściska haha

ola
Klient

Może tak właściciel Profil Sp. zoo zacznie opłacać zaległe faktury? Wstyd i hańba!!!!!

Kot
@ola

Profil to w ogóle (usunięte przez administratora) To w jakich warunkach te kosmetyki są produkowane to jest dramat. Żele dla dzieci produkowane w brudzie! Ludzie nie kupujcie tego!

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Yope Sp. z o.o. na stanowisko R&D Regulatory Specialist / Specjalista ds. regulacji produktowych ? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Manager ds. rozwoju rynku zagranicznego z językiem hiszpańskim
Digitronic Autogas spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
(5 opinii)
logo firmy Link Building & Outreach Specialist
GoWork.pl
(470 opinii)
logo firmy Art Directora do pracy w teamie
Bluecloud Interactive Sp. z o.o.
(48 opinii)
logo firmy Marketing Manager
Rayner Intraocular Lenses Limited
Aplikuj na wiele ofert
Kinga

A pracują tam młodzi ludzie?

Warszawianka
Kandydat

Złożyłam aplikację na rekrutacje do firmy YOPE na Social Media Specialist. Otrzymałam e-mail, że przeszłam do kolejnego etapu, w którym miałam wykonać obszerne zadanie rekrutacyjne (wykonanie jego zajęło mi kilka godzin). Zadanie wykonałam w terminie, jednak nie otrzymałam ŻADNEJ wiadomości zwrotnej. Rekrutacje zatem oceniam za nieprofesjonalną.

Paweł
Kandydat

W trakcie procesu rekrutacyjnego poproszono mnie o wykonanie bardzo obszernych zadań w wyniku których powstało sporo kontentu do potencjalnego wykorzystania w komunikacji. Po podesłaniu materiałów nigdy nie otrzymałem informacji żadnej informacji zwrotnej. Nic. CISZA.

Ph

Witam, jakie warunki n handlowca w Yope?

Mariusz
@Ph

Pisząc swój komentarz byłeś zainteresowany zatrudnieniem. Czy zdecydowałeś się złożyć CV i byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej? Ja też chciałbym dowiedzieć się jaki warunki pracy proponuje firma, więc jeśli masz jakieś informacje napisz je na forum.

Paweł

Na ile miesięcznie na rękę może tu liczyć handlowiec? I czy jest samochód, laptop, telefon dla niego?

Aniela

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników biurowych? Jakie są wymagania i zarobki?

Czekamy na aktualne sprawozdania odnośnie firmy Yope Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o pracę u nich, bo nie ma nowych sprawozdania od Was!

Zostaw merytoryczną opinię o Yope Sp. z o.o. - Warszawa

Yope Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wiśniowa 38 lok. 1A
    02-520 Warszawa
  • NIP: 7010399349 REGON: 146922462 KRS: 0000480787

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Yope Sp. z o.o.