Opinie o Yope Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Yope Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Yope Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yope Sp. z o.o. w Warszawa

Wanda

Czy wiecie, ilu etapów spodziewać się na rekrutacji na posadę Specjalista ds. Zakupów i jak czasowo to wygląda, czyli ten proces trwa? Sami napisali, że jest to rekrutacja zdalna i chciałabym znać detale. Może jeszcze ktoś wie, czy jest też etap wykonania zadania rekrutacyjnego?

Miriam
@Andzia

W Yope nie ma standardów w przełożeniu na kodeks pracy. Zatrudniając się w tej firmie musisz liczyć na brak sprawiedliwość, nepotyzm, brak komunikacji i mega niska płacę! Spędziłem w tej firmie chwilę która była turbo stratą czasu!

Julia Nowy wpis

Hej, mignęła mi zeszłoroczna oferta pracy dla marketing managera, mam doświadczenie i chciałam się dowiedzieć jak w tym roku się zarabia na tym stanowisku, ale nie widzę bieżących komentarzy. W zasadzie chyba odradzaliście współpracę. Czy to do dziś aktualne?

Wanda

Hello Nowy wpis
@Wanda

Czyli rekrutacja w dziale nabiera tempa, bo ostatnio rekrutowali na spec. ds logistyki. Moje wrażenie, po rekrutacji- nie umieją dostosować swoich wymagań w porównaniu do tego co oferują pracownikowi i do rynku. Pierwsze wrażenie to jak ktoś juz pisal-januszewo, na prawde. Nawet w ogłoszeniu o pracę nie podają co oferują :) same wymagania. Plus 6miesiecy umowy probnej?? Nie wiem czy to jest nawet legalne...

Andzia Nowy wpis
@Hello

Wow 6 miesięcy. Ale próbna umowa to UoP czy jakieś zlecenie? I czy na tym okresie próbnym to płaca pensję, czy jako, że to próbny czas, to jakoś mniej? Jak to wygląda finansowo?

Miriam Nowy wpis
@Andzia

Zebra

Nie kupujcie produktów Yope!! Oni produkują w Profilu (drugiej firmie właściciela), gdzie jest (usunięte przez administratora) Sprawdzcie zanim kupcie gdzie to jest produkowane!!

Macie jakieś doświadczenia z pracą w firmie Yope Sp. z o.o.? Jakie są oferowane przez nich warunki? Czy warto brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych?

Warunki srednie, premi raczej nie wyrobisz.nie polecam

Grażyna

"raczej" czyli jest osiągalna? ilu osobom się udaje i jakim sposobem? ile mogłaby wynieść wtedy to jakieś zerojedynkowe?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Yope Sp. z o.o. na stanowisko Category Manager? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

Szkoda slow i czasu, taki Janusz jak pisał moj poprzednik. Do dobrej i profesjonalnej firmy jeszcze im daleko na wszystkich poziomach

Franek

Mam wrażenie, że ktoś bardzo chce zaszkodzić firmie. To dobry pracodawca a każdy musi pilnować swoich spraw.

@Franek

Za marną pensje przychodzą marne osoby. Fajna marka i nic więcej.

Taki cichutko
@Monika

Nie zgodzę się z opinią że marna kasa i mari ludzie. Juz trochę tu jestem i uważam że firmę tworzą mega super ludzie którzy na codzień robią kawał dobrej roboty , osobiście lubię mojego szefa i kolegów i koleżanki Rodzinka Yope:)

Dorota
@Franek

Potwierdzam. Pracodawca jest OK. Pracowałam dla YOPE. Kto twierdzi inaczej temu się dziwię. Młoda, prężna firma. Daje szanse ludziom. Weszła na rynek przebojem. Trzeba tylko się polubić aby dobrze czuć się ze współpracownikami :-)

Agnieszka
@Dorota

To jak tak jest pięknie to czemu już nie pracujesz?

Haha
@Taki cichutko

Od razu widać kto to pisał. Inteligenty inaczej ŁB

Kasiorek81
@Agnieszka

razem wziełyśmy do papy i posłyśmy w miasto a ja tam mam duże chody

Pozytyw

Firma to typowy Januszex ale z ładną oprawą.

@Pozytyw

I dla tego wszyscy się pozwalniali:)

Jak tu się już trafiło to powinno sie wiać w podskokach byle dalej od tego pracodawcy.

Kot

Obstawianie ludzi w firmie po znajomości.

Gracjan
@Kot

No i co z tego żal Ci tyłek ściska haha

ola

Może tak właściciel Profil Sp. zoo zacznie opłacać zaległe faktury? Wstyd i hańba!!!!!

Kot
@ola

Profil to w ogóle (usunięte przez administratora) To w jakich warunkach te kosmetyki są produkowane to jest dramat. Żele dla dzieci produkowane w brudzie! Ludzie nie kupujcie tego!

Kinga

A pracują tam młodzi ludzie?

Warszawianka

Złożyłam aplikację na rekrutacje do firmy YOPE na Social Media Specialist. Otrzymałam e-mail, że przeszłam do kolejnego etapu, w którym miałam wykonać obszerne zadanie rekrutacyjne (wykonanie jego zajęło mi kilka godzin). Zadanie wykonałam w terminie, jednak nie otrzymałam ŻADNEJ wiadomości zwrotnej. Rekrutacje zatem oceniam za nieprofesjonalną.

W trakcie procesu rekrutacyjnego poproszono mnie o wykonanie bardzo obszernych zadań w wyniku których powstało sporo kontentu do potencjalnego wykorzystania w komunikacji. Po podesłaniu materiałów nigdy nie otrzymałem informacji żadnej informacji zwrotnej. Nic. CISZA.

Ph

Witam, jakie warunki n handlowca w Yope?

Mariusz
@Ph

Pisząc swój komentarz byłeś zainteresowany zatrudnieniem. Czy zdecydowałeś się złożyć CV i byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej? Ja też chciałbym dowiedzieć się jaki warunki pracy proponuje firma, więc jeśli masz jakieś informacje napisz je na forum.

Na ile miesięcznie na rękę może tu liczyć handlowiec? I czy jest samochód, laptop, telefon dla niego?

Aniela

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników biurowych? Jakie są wymagania i zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o Yope Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Yope Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Yope Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yope Sp. z o.o.?

Yope Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Wiśniowa 38 lok. 1A
    02-520 Warszawa