Opinie o Grupa Inco S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa Inco S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Inco S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Inco S.A. w Warszawa

baner wywiady
kiz Nowy wpis
Pracownik

Grupa inco i warszawskie biuro... nie polecam. Ludzie pracują tam za najniższe pensje. Kumoterstwo to małe słowo w porównaniu do tego co tam się dzieje. Zakres obowiązków jaki się dostaje, niestety odbiega od rzeczywistości. Młodzi ludzie tylko się tam marnują i nabierają fatalnych staroświeckich nawyków. Proponuję 3 razy się zastanowić zanim podejmie się tam pracę.

321Ideals
Były pracownik

Dramatyczna praca, atmosfera jeszcze gorsza. Płaca minimalna, ludzie uważają się za Bóg wie kogo. Nikomu nie polecam. Mobbing stosowany przez pracowników, sytuacja zgłaszana do kierownika, bez żadnej reakcji. To jedno wielkie (usunięte przez administratora) życzę im szybkiego upadku.

Hanna
@321Ideals

Pisząc o minimalnej masz na myśli krajową 3.010 zł brutto? Chodzi o produkcję? Bo wydaje mi się niemożliwe, żeby np. tyle zarabiało się w marketingu, czy jako przedstawiciel handlowy... Odpisz proszę, nie wiem, jak się nastawiać, a chciałam wysłać CV na biurowe stanowisko.

321Ideals Nowy wpis
Były pracownik
@Hanna

Niestety nie Chodzi o produkcję. Nie doceniają pracowników a jak już przychodzi co do czego to oferują marne grosze podwyżki żeby tylko nie odejść. Naprawdę jest dużo więcej ciekawych miejsc do pracy. stanowczo nie Inco.

Bóg wie kto Nowy wpis
Pracownik
@321Ideals

Drogi Cezary. Pozdrawiamy Cię serdecznie. Pracownicy magazynu Grupa Inco ????♥️❤️♥️

1
Ideals321 Nowy wpis
Były pracownik
@Bóg wie kto

Całe szczęście to nie Cezary, ale skoro odszedł to w końcu dobry wybór

Sławek
Kandydat
 Pytanie

Jaka flotę posiada firma? GPS jest?

Były pracownik

Zero szacunku do pracownika,wymagania duże, a płaca minimalna.Prava na niektórych działach fizyczna ciężka nieadekwatna do zarobków.Podwyżki jeśli są to niewielkie i nie dla wszystkich ,zawsze znajdzie się powód by jej nie dać lub dać jak najmniej.Strach się odezwać i walczyć o swoje bo potem jesteś na ,,czarnej liście,, Obiecują ,słowa niedotrzymują Niesprawiedliwe traktowanie,kumoterstwo ...zero szansy rozwoju.Co tam jeszcze?? Hmm ..pracownicy spoko ,wiadomo ile ludzi tyle opinii ale ludzie na plus.A i na umowę o pracę trzeba czekać ,rzadko dają od razu.. wolą na zlecenie lub na zastępstwo...

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Grupa Inco S.A. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista ds. obsługi technicznej nieruchomości?
logo firmy Nauczyciel wczesnoszkolny od 09.2023
Warszawa
GoWork.pl
(499 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(158 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Warszawa
Polenergia Fotowoltaika S.A.
(14 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Agent Celny (przyszły Kierownik Agencji Celnej)
Warszawa
VALIANS INTERNATIONAL Sp. z o.o.
(4 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Były pracownik

Zero szacunku do pracownika i kiepska płaca. Zaklad w Gorze Kalwarii nie ma kompetentnych ludzi na stanowiskach kierowniczych jedno mówią robią drugie i praca ponad siły dużo rzeczy trzeba ręcznie wykonywać za najniższą krajową.

1
Lidia

Jak przedstawia się obecna sytuacja w Grupa Inco? Macie informacje o aktualnych rekrutacjach? Czy według was ta firma jest godnym polecenia pracodawcą? Jakie warunki płacowe oferuje? Czy atmosfera w pracy jest przyjazna?

Lidia

Właśnie ruszyła rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. Aplikacji Informatycznych. Ktoś z Was pracuje w tym dziale firmy? Chętnie dowiemy się więcej o tym czego mogą spodziewać się aplikujący i na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć. Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad przesłaniem swojej aplikacji.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
romek

nawet jeśli właściciel "siedzi", bo tak rozumiem Twój wpis @xcvbnm, to chyba nie nasza sprawa. Nie znam właścicieli, ale szukam lojalnej i rzetelnej firmy budowlanej. A ta chyba taka jest, przynajmniej z tego co czytam

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Darek

Witam, pytanie PH ds.detalu małopolska, ktoś zorientowany w temacie -klienci?(bezpośrednio czy przez hurty, ilu dziennie),-zespół?(ludzie vs przełożony/a),-warunki?(realna kasa, narzędzia, budżet). Z góry dziękuje.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
alwaysthebest
@Darek

Darku, z tego co wiem-sprzedaż przez bezpośrednich odbiorców firmy-Dystrybutorów (np.PGD,Delko itp).Klienci-sklepy detal.(tradycja) w przydzielonym rejonie. Wizyty ok 20 dziennie (70% aktywne).Narzędzia (auto z GPS,telefon,tablet) Budżet-bagażnik + opcja kasy na paletówki, wystawki itp. Realna kasa - zależy od realizacji targetów (ok. 2-3 tys. netto ) Pozdr.

Darek
@alwaysthebest

Thx

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Inco S.A. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Grupa Inco S.A.?

    Zobacz opinie na temat firmy Grupa Inco S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Inco S.A.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 476 708
  2. GoWork.pl 3 989 574
  3. linkedin.com 3 495 960
  4. olx.pl - praca 3 386 448
Grupa Inco S.A.
Przejdź do nowych opinii