Opinie o Inco Projekt Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Inco Projekt Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Inco Projekt Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inco Projekt Sp. z o.o. w Warszawa

Ola48 Nowy wpis

Witam. Proszę zainteresować się panią kierownik w Ośrodku Gawra w Wiknie. Otóż ta Pani nie nadaje się do pracy na takim stanowisku. Ona nie ma wychowania, stosuje mobbing pracowników. Dziwi mnie, że jeszcze nikt z Państwa nie podjął odpowiednich kroków w stosunku do tej Pani po tylu opiniach o niej. Ona potrafi w obecności osób tam przebywających krzyczeć na personel, co negatywnie świadczy o jej kulturze. Z tego co mi wiadomo pracowała w Hotelu w Olsztynie i tam również stosowała mobbing pracowników, skąd się niby zwolniła za porozumieniem stron. Lecz kierownictwo poszło jej na rękę, bo tak naprawdę powinni ją zwolnić dyscyplinarnie. Proszę o obserwacje tej pani i porozmawianie z pracownikami. Powinno was zainteresować to że tyle osób w ostatnim czasie zostało zwolnionych lub sami odeszli. To chyba daje coś do myślenia.

tedi52@wp.pl

Witam. Mam pytanie czy we wszystkich waszych placówkach jest tak niemiłe kierownictwo jak w Ośrodku w Wiknie. Proszę przyjrzeć się bardziej kierownictwu i wyciągnąć odpowiednie wnioski. Pozdrawiam

Halina
@tedi52@wp.pl

Dlaczego tak właściwie odbierasz ich jako niemiłych? Coś konkretnego Ci zrobili?

tedi52@wp.pl Nowy wpis
@tedi52@wp.pl

Witam. Pyta Pani dlaczego tak sądzę, otóż byłem w ośrodku w Wiknie i na własne uszy słyszałem jak Pani Kierownik krzyczy na pracowników. Nie powinna tego robić przy osobach tam przebywających lecz w swoim gabinecie tak żeby osoby postronne tego nie słyszały. To jest bardzo nie kulturalne zachowanie.

Halina Nowy wpis
@tedi52@wp.pl

Wie Pan co, mnie to się wydaje, że wcale nie powinna na nich krzyczeć, nieważne czy przy kimś czy na stronie. A wiadomo o co chodziło? Bo raczej to musiała być jakaś wielka sprawa skoro tak przy ludziach do czegoś takiego doszło

Eliza Nowy wpis

Chce poinformować, że w Ośrodku Gawra w Wiknie kilka dni temu zatrulam się zarówno ja jaki i cała grupa osób tam przebywających . Mieliśmy niemiłe problemy zoladkowe. Widać, że w ośrodku tym nie ma kompetentnej osoby, która by nim zarządzała i wykonywała należycie swoje obowiązki. Proszę o bardziej szczegółowe zainteresowanie się osobami , które tam pracują bo mogą doprowadzić do jeszcze gorszych problemów niż obecnie. Pozdrawiam. I myślę, że już nie skorzystam z usług danego osrodka, pomimo że jest ładnie położony.

Na portalu Pracuj.pl pojawiła się ostatnio oferta na stanowisko Recepcjonistka / Recepcjonista. Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w tej firmie?

mirka2

Kierownictwo traktuje pracowników jak tzw. (usunięte przez administratora) nie ma szacunku. Dlatego ciągle szukają nowych osób. Czy jeżeli jest się przełożonym to można tak postąpowac? Ale cóż to zależy od danej osoby, jeżeli nie ma taktu i kultury to tak się dzieje. Nie wiem skąd oni taka kierownik wytrzasneli.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Inco Projekt Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
tadeuszkorzeb@wp.pl

Byłem kilka razy w Ośrodku Gawra w Wiknie i zwróciło uwagę zachowanie pani kierownik w stosunku do pracowników jak również ogólne jej zachowanie. Nie powinna tak się zachowywać przy obecności osób tam przebywających. Proszę zwrócić uwagę gdyż jak myślę Ośrodek ten podlega państwu. Dziwi mnie , że zatrudniacie takie osoby. Pozdrawiam

grazka191154@gmail.com

Jeżeli chodzi o Ośrodek Gawra Wilno to nie mam pozytywnych opinii, szczególnie jeżeli chodzi o kierownictwo tego ośrodka. Ta Pani jest bardzo negatywna zarówno w stosunku do pracowników, jak również do przebywających osób w tym ośrodku. Żeby przy gościach wyrażać swoje niezadowolenie co do pracowników, to jest wręcz niewłaściwe. Poza tym nie potrafi utrzymać pracowników i zmienia jak rękawiczki. To wpływa niekorzystnie na osoby przebywające w tym ośrodku. Jeżeli Państwo chcecie mieć frekwencja osób należy zmienić postępowanie co niektórych osób.

Zostaw merytoryczną opinię o Inco Projekt Sp. z o.o. - Warszawa

Inco Projekt Sp. z o.o.