Adres: Gen. Lucjana żeligowskiego 3/5, 90-752 Łódź

NIP: 7272792881 KRS: 0000684415

2 26 40 5 1

Opinie o Indigo Nails s.c.

Filtruj opinie po kryteriach:

Ina

A ta(usunięte przez administratora)pan w kraciastej koszuli, to na jakich stanowiskach pracują? Chodzi mi o działy. Z góry dziękuję.

Kamila
@Ina

Nie wiem, na jakich stanowiskach pracują wspomniani przez Ciebie Panowie - może ktoś inny zechce odpowiedzieć Ci na to pytanie. W międzyczasie skupmy się na Tobie. Może byłabyś zainteresowana podjęciem zatrudnienia w Indigo Nails? Tak się składa, że w związku z dynamicznym rozwojem marki, poszukują osób gotowych doskonalić swoje umiejętności w ramach ciekawych projektów biznesowych i technologicznych. Tutaj znajdziesz więcej szczegółów: https://www.indigo-nails.com/pl,kariera.html Co o tym sądzisz? Jestem ciekawa Twojego zdania.

TakNie2

Lola
@Kamila

Ta firma to dno. Jak chcecie zatrzymać pracowników i rekrutować nowych najpierw pozbądźcie się chamskiego buractwa w klapkach. Jak tak dalej pojdzie mozecie sie spodziewac pozwow o mobbing.

Tak4Nie1
Stefan
@Lola

Poważne oskarżenie względem pracodawcy. Czyżby rzeczywiście dochodziło do sytuacji, które można sklasyfikować pod pojęcie mobbingu? Zapewne doskonale zdajesz sobie sprawę, że jest to poważne przestępstwo, więc chciałbym zweryfikować, czy świadomie oceniłeś pracodawcę pod tym kątem. Proszę o rozwinięcie wypowiedzi w tym zakresie.

Tosia
Nazwa działu: Handlowy

Byłam na rozmowie o praca na sprzedawce bezpośrednio na sklepie śmiech na sali Pan powiedział ze płaca 10 ZL na godz a godz pracy to tak naprawdę kolo 200 g w miesiącu jak nie wiecej

Tak5Nie
Marek
@Tosia

Stawka 10 złotych za godzinę obowiązywałaby tylko w okresie próbnym, czy może na stałe? Ciekawi mnie, czy próbowałaś dowiedzieć się od pracodawcy, jak wyglądają możliwości otrzymania w miarę szybkiej podwyżki. Pytałaś o to?

JoannaImanska

Nie polecam. Dałam za kurs 1400 zł. Pani instruktor miała chyba zły dzień, nie przyznała się do swojej pracy, kurs i same paznokcie po oraz budowane przez Panią instruktor nie były zbudowane poprawnie. Ponadto kurs różnił się od innych (pytałam innych stylistek po kursie w innych miastach) sama Pani instruktor w obronie użyła kłamstwa. Indigo z Łodzi miało się przyjrzeć sytuacji i dać znać natomiast oni kompletnie olali sprawę! Nie polecam!!! Nie za te pieniądze.

Tak3Nie
Iwona
Nazwa działu: BOK
@JoannaImanska

Dzień dobry, czy kontaktowała się Pani z Biurem Obsługi Klienta firmy? Ja też miałam kiedyś problem i pomogli od ręki.

Joanna
@Iwona

Tak, wiele razy. Zbywali że dadzą znać co i jak ale odczytali wiadomości i nic nie odpisali. Już nie chodzi o kasę a ich kursy są drogie ale o to, że tak na prawdę dalej nie umiem poprawnie zbudować paznokci. Na pewno już więcej nie skorzystam z ich usług ani nie kupię produktów. Są tańsze firmy i szkolenia a ludzie wychodzą z nich w 100% zadowoleni oraz z umiejętnościami. Ja na szkoleniu budowałam paznokcie to pani sobie zeszła na dół, nie poinformowała że mam robić drugiego paznokcia więc czekałam na nią i sama zapytałam czy mam dalej robić? Niby wszystko opisała, poinstruowała ale nie tak jak trzeba...

Tak3Nie
Operator

Nie polecam. Pracowałem krótko a intensywnie. Z tego co zauważyłem jak 1 produkt jest dobry to każdy jego następca już mniej. Liczy się kasa a nie jakość. Taka prawda. Coraz więcej tych produktów ma wady, które są przykrywane a komentarze o nich skrzętnie ukrywane.

Tak5Nie
Olga
@Operator

Dziękuję Ci za opinię. Nadmieniłeś, że w Indigo Nails pracowałeś dosyć krótko. Może zatem nie zdążyłeś dobrze poznać tego pracodawcy. Co więcej, nic nie powiedziałeś odnośnie warunków zatrudnienia w tej firmie, a właśnie takie informacje bardzo by się nam przydały. Zdradzisz, czy z ich strony można liczyć na jakieś specjalne benefity - na przykład świadczenia urlopowe, dodatkowe ubezpieczenie medyczne czy też dopłaty do wypoczynku dzieci?

TakNie2

Olek
@Operator

Hej pracuję na produkcji - w ostatnim roku nie było żadnego nowego operatora przyjętego na stanowisko. Więc może komuś się coś przyśniło? :-)

Olga
@Olek

Trzeba powiedzieć, że to dosyć zaskakująca informacja. Może pozostawmy tę kwestię i skupmy się na Tobie. Skoro pracujesz w Indigo Nails to byłoby na prawdę super, jakbyś przedstawił nam aktualnie warunki zatrudnienia, jakie oferuje się tam pracownikom. Poprzednim razem pytałam o benefity. Zechcesz zatem powiedzieć coś na ten temat?

Mucha
Nazwa działu: Magazyn

Jakie są warunki płacowe? Ile na umowie wstępnej, ile na umowę o pracę? Przecież nie pracuje się dla idei ????

Tak2Nie
Dawid
@Mucha

Jesteś zainteresowana pracą w Indigo Nails? Jakie stanowisko Cię interesuje? Znalazłem kilka ogłoszeń rekrutacyjnych z tej firmy. Szukają pracownika produkcji, kreatywnego scenografa, graphic desingera, specjalisty do spraw marketingu. Niestety nie znam wysokości wynagrodzenia, ale może osoby zatrudnione w firmie i odwiedzające ten wątek mogłyby dodać te informacje?

żenada

Cóż mogę powiedzieć. Niestety wszystko to prawda. Rotacja pracowników duża. Albo sami odchodzą albo są zwalniani. Nikt ci nie powie za co odpowiadasz i co tak dokładnie masz robić na swoim stanowisku. O tym co masz robić dowiesz się jak przyjdą z pretensjami że coś jest nie zrobione. Wynagrodzenie różne i jak nie masz na piśmie że po okresie próbnym dostaniesz podwyżkę to możesz o niej zapomnieć. Oni o niej nie pamiętają. Umowę dostaniesz ale dopiero po jakimś czasie. Darek i Magda są wiecznie zajęci albo ich nie ma przez kilka tygodni i najzwyczajniej w świecie nie ma kto jej podpisać. A ty sobie czekasz i czekasz. Co jeszcze ... Pan w kraciastej koszuli to też prawda. Zero szacunku do człowieka i jego pracy. Jeśli mogę coś poradzić to unikajcie pracy w tej firmie. Wszystko pięknie ładnie w ogłoszeniu o pracę i na rozmowie a potem zaczyna się rzeczywistość. Na prawdę nie warto.

Tak8Nie
załamana

Niestety muszę się zgodzić z innymi opiniami. Znajoma mi polecała pracę w tej firmie. oragnizacja? W tej firmie takie słowo nie istnieje. Jeden projekt, drugi projekt a później nikt nie mówi, że w ogóle zmiana. Pracowałam po kilkanaście razy nad jednym projektem po czym lądował w koszu. Oczywiście dostawałam po głowie bo NIE DOWIEDZIAŁAM SIĘ sama co powinnam zmienić. Ja akurat z właścicielami nie miałam dużej styczności, bo przez przełożonego to szło ale widziałam jak ludzie się boją iść i z nimi rozmawiać...Kiedyś jak o coś zapytałam szefa to dostałam opeer, że w ogóle do niego podeszłam! Później też od swojego przełożonego, ale od niego nic się nie dało dowiedzieć, bo wciąż był na fajce zamiast coś wytłumaczyć! Pan w koszuli- na szczęście nie był moim przełożonym ,ale jak traktował swoich ludzi to włos na głowie staje. Firma tak ładnie wygląda na zewnątrz ale to co jest w środku, tego nikt nie wie. NIE POLECAM! Uważajcie

Tak20Nie1

Dawid
@załamana

Rozumiem Twoje rozczarowanie współpracą z firmą Indigo Nails, ale czy naprawdę nie mogłaś zrobić nic, co poprawiłoby atmosferę w pracy i system komunikacji z przełożonym? A jak wyglądało wynagrodzenie? Czy za dokończenie projektu w terminie mogłaś liczyć na premie? A inne bonusy do wynagrodzenia w postaci pakietu socjalnego lub szkoleń? Dużo osób będzie tym zainteresowanych.

TakNie3

mt
@załamana

Witam, na jakim stanowisku pracowałaś?

Tak4Nie

załamana
Nazwa działu: Marketing
@mt

Pracowałam przy projektach, grafice itd....

Tak1Nie

Honorata

@:), rozumiem, że czujesz się rozczarowany brakiem odpowiedzi, ale wiele firm kontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami, którzy przeszli pozytywnie weryfikację. Mógłbyś napisać jak przebiegła Twoja rozmową o pracę? Jakie warunki pracy ci zaproponowano i jakich kwalifikacji oczekiwał pracodawca? Obecnie firma szuka specjalisty do spraw marketingu i specjalisty do spraw administracji. Czy ktoś z Was jest zainteresowany tą ofertą rekrutacyjną?

Tak2Nie2

Odpowiedziałem na ogłoszenie tej firmy, stanowisko kierownicze dostałem zaproszenie na rozmowę. W umówionym dniu i godzinie stawiłem się na rozmowę. Osoba, z którą rozmawiałem była bardziej zaskoczona niż przygotowana na rozmowę.Nie chodzi o to, że strój szorty i koszula w kratę do tego trampki ale samo zmieszanie, że dziś ma być jakaś rozmowa...Rozmowa odbyła się w towarzystwie jeszcze jedne osoby, nawet całkiem w porządku a na koniec padło hasło poinformujemy pana o wyniku rekrutacji. Do dziś cisza... :) . Chyba mało profesjonalnie...

Tak20Nie

nastka
@:)

Mało profesjonalne to jest kiedy przychodzisz na rozmowę kwalifikacyjną i czujesz się jak z bydłem. Po skończonej rozmowie pan w koszuli i trampkach z panem właścicielem schodzą z tobą pokazać ci nowy showroom i przy tobie zaczynają się "chwalić" kto do kogo pod stół dziś klękał. Dopiero po moim wymownym zażenowaniu i minie przestali żartować. poważnie? To jest zabawne? Przy osobie którą pierwszy raz widzą na oczy i która jest potencjalnym kandydatem na stanowisko w ich firmie? Takiej żenady i buractwa nie spotkałam nigdy

Tak19Nie

Honorata

Aktualnie firma na swojej stronie https://www.indigo-nails.com/pl,kariera.html szuka pracowników na stanowiska: koordynator projektów marketingowych, kierownik sprzedaży krajowej, specjalista do spraw eksportu B2B, specjalista do spraw marketingu i inne. Pracodawca oferuje pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, aktywny wpływ na swój rozwój i rozwój struktur firmy, dużą samodzielność w działaniu, przyjazną atmosferę pracy, pracę w centrum Łodzi. Jeśli ktoś z Was będzie na rozmowie rekrutacyjnej napiszcie jak przebiegła i co o niej sądzicie.

Tak12Nie

Zniesmaczona_max

Witam wszystkich, ja z ta firma nie zdążyłam mieć do czynienia niestety nie zdążyłam ... już wyjaśniam ... na początku sierpnia zostałam zaproszona na rekrutacje w Katowicach - świetni młodzi ludzie na poziomie chętni do rozwoju i inwestycji , co bardzo mi się spodobało , dostałam inf. Zwrotna ze chce rozpocząć ze mną współpracę i czekają aż pożegnam się z dotychczasowym moim pracodawca bo od razu chcą zacząć szkolenia. Koja radość nie trwała jednak długo , w firmie w której pracowałam oznajmiłam o odejściu po czym ten fakt zgłosiłam do Katowic, Ci jednak oznajmili ze nie dogadali się z Centrala i moja kandydatura zostaje przekazana do Łodzi, szybko po tym otrzymałam telefon od miłego Pana, który wszystko przez telefon mi wyjaśnił wiec odetchnęłam z ulga. Umówiliśmy się na kontakt za tydzień i ustalenie terminu szkolenia. Tydzień później usłyszałam ze czekają na szkoleniowca by wrócił z urlopu i zaczynamy ! Hmmm nie zdążyliśmy gdyż tydzień później Pan z którym miałam Dotychczas kontakt oznajmił ze jest wszystko aktualne ale dopadła go choroba i musimy przełożyć wszystkie działania na 3 września. 3 września dzwonię a tu słyszę odzew poczty głosowej , po paru kolejnych próbach to samo, wystosowałam smsa z prośba o kontakt CISZA! Katowice nie odbierają i nie oddzwaniają. Zostałam zmuszona by napisać do właścicielki na jednym z portali w wiadomości prywatnej i zgadnijcie co ? ... CISZA. Jednym słowem zostałam oszukana i pozbawiona środków do życia , nie wierzyłam ze tak duża firma i takie „manewry” w dzisiejszych czasach nadal są praktykowane. A stęsknione klientki dzwonią i pytają kiedy u nich będę z nowym produktem ... No cóż każdy wnioski potrafi sam wyciągnąć .

Tak21Nie

BIBI2014

Pracowałem w firmie dość długo aby móc ocenić. Nie była to moja pierwsza praca na tym stanowisku.Chciałbym opisać kilka rzeczy, które powinny już dawno zostać napisane. PRACA: Powiem szczerze, że takiego bałaganu nie ma nigdzie.Nikt cie nie przeszkoli,nie wytłumaczy jak masz pracować. Wszystko robisz sam. Jesteś zdany sam na siebie. Jak potrzebujesz pomocy, nigdzie jej nie znajdziesz. Przełożony cię zbywa, byle tylko mieć spokój i wyjść na fajkę z kolegami.Pracownicy niektórzy bardzo w porządku, tworzą fajną atmosferę, ale inni swoim lizusostwem i wchodzeniem w (usunięte przez administratora) najchętniej utopili by w szklance wody. Nadmienię, że zatrudnia się tam na stanowisko x ale robisz wszystko, a jeśli się sprzeciwisz - wylatujesz. Kolejny dostaje etat osoby, która odchodzi. Oczywiście wynagrodzenie takie samo bez względu na liczbę wykonywanych obowiązków. Ludziom wmawia się że etat który otrzymuje to kilka godzin tygodniowo. Zwalniają dobrych pracowników bo inni kierownicy działów ściągają swoich ludzi z poprzednich firm. Nie pasujesz do ich grupy? Wylatujesz! SZEFOSTWO: Założyciele firmy to młodzi ludzie, którzy swoje sprawy powierzyli osobom, którzy ich oszukują i okłamują.Humory szefostwa to jakiś absurd. W internecie uśmiechnięci pokazują jacy są wspaniali ale jak wchodzą do biura to boisz się odezwać. Idziesz o coś zapytać i albo cię zbywają albo czujesz się jak pajac. Ludzie się boją do nich wchodzić!!!! Nikomu nie odpowiada taka atmosfera, ale co jak boją się wylecieć. Przy rozmowie z szefem na papierosie snute są opowieści kto najlepiej w firmie robi dobrze. (oczywiście słowa jakie padają to same wulgaryzmy) Kolesiostwo na najwyższym poziomie. Wyzwanie "kolegów" od ped... a "koleżanek" od tłustych św....To już podchodzi pod mobbing ale nikt tego głośno nie powie. Prawa ręka szefa chodzi i na wszystkich się wyżywa, straszy zwolnieniem, przezywa. Traktuje ludzi jak zbędny papierek i maszynkę do pracy. Nie raz byłem świadkiem jego zachowania w firmie i dziwię się, że nikt tego nie zgłosił! WYNAGRODZENIE I PROFITY Z wynagrodzeniem bywa różnie, niektórzy dostają kokosy a inni swoją pracę wykonują za śmieszne pieniądze.Często na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują że po okresie próbnym dostaniesz więcej a w istocie wraz z aneksem dają te same warunki. Tak było również w moim przypadku. Kiedy zgłaszasz ten fakt, udają, że nie pamiętają. Na swojej stronie www. chwalą się pokojami relaksu, których w istocie nie ma, karty fit to jedyne co ta firma "daje". Wypłaty do 10-go dnia miesiąca mimo, że ustalone było że do końca miesiąca. Niektórzy mają aneks inni nie . Zgłaszane to było do odpowiednich służb ale widocznie i tam mają znajomości. Pakiet medyczny? Zapomnij! W internecie wszystko ładnie wygląda, ale w środku psuje się wszystko. Na koniec radzę aby szefostwo w końcu otworzyło oczy i zaczęli słuchać, nie koniecznie tych, którym najbardziej ufają..... ryba zawsze psuje się od głowy!!!

Tak65Nie

bonton_666
@BIBI2014

Idealnie opisane! Nic dodać nic ująć! 10/10. Nie ma co się czarować, z miesiąca na miesiąc można jedynie zauważyć jak wyniosła staje się tam postawa zarządzających a jak traktowani są pracownicy. Nie ma takiego okresu, w którym nie "leciała" by osoba, która ponoć miała robić karierę życia. Śmiech na sali. Ale o tym w Łodzi już krążą legendy. Ja przestrzegam a tych którzy lubią pracę z niepewnym jutrem zachęcam do zastanowienia. Tu w pracowników się nie inwestuje, tu się ciśnie, w tym całym balaganie niewiadomo co jest prawdziwe a co nie ale pewne jest że Bibi przemówił w imieniu wielu z nas!dzięki.

Tak22Nie

Zaciekawiona_mina

Honorato bardzo ciekawe jest Twoje stanowisko w dyskusji. Czy w ten sposób moderujesz i zadajesz pytania w imieniu innych firm? ???? Wydaje mi się że Twoje stanowisko jest dość podejrzane. Lawina pytań na zażalenia pracowników, daje do myślenia. A może po prostu jesteś ich pracownikiem bo wyjątkowo nienaturalnie stawiasz pytania..

Tak8Nie

Honorata

@BIBI2014, nie jestem pracownikiem firmy. Jestem moderatorem tego wątku i nie mam żadnych powiązań z firmą o której w nim mowa. Gowork.pl zajmuje się prowadzeniem forum o pracodawcach i obecnie prowadzonych rekrutacjach. Osoby, które szukają pracy dowiadują się tutaj o warunkach pracy i kondycji firm, do których chcą aplikować. Moim zadaniem jest zadawanie pytań, tak żeby ułatwić im zdobywanie tych informacji. Zamieszam też ogłoszenia o aktualnych naborach w firmie, a także pilnuje, żeby był przestrzegany regulamin. Mam nadzieję, że wytłumaczyłam Ci szczegółowo moje zadania.

Tak7Nie1

Honorata

@BIBI2014, rozumiem Twoją opinię o firmie. Czy mogłabyś napisać jakiego rodzaju umowy są podpisywane z pracownikami? Zlecenie, czy na czas określony? Piszesz, że po okresie próbnym warunki wynagrodzenie się nie zmieniły. Czy negocjacje w tej sprawie mogłyby coś zmienić i poprawić warunki zatrudnienie na lepsze? Jeśli chodzi o benefity to czy mogłaś liczyć na premie lub solidny pakiet socjalny? Czy pracownicy z dłuższym stażem mogli starać się o szkolenia branżowe podnoszące kwalifikacje zawodowe? Każde dodatkowe szczegóły pomagają osobom poszukującym pracy.

Tak4Nie

BIBI2014
@Honorata

Honorato nie wiem czy czytasz ze zrozumieniem ani nie rozumiem co twoje pytanie miało na celu. Chętnie ci odpowiem. Miałem umowę na czas próbny 3msc. Otrzymałem później aneks na rok. Nie jestem żółto dziobem. Jeśli rozmawiam z szefem i mówi że dostanę umówioną kwotę po okresie próbnym a później mnie zbywa to nie jest fer w stosunku do mnie i wykonywanej przeze mnie pracy. Pytasz o benefity. Nie ma ich. Jedynie karta o której pisałem. Premia? Honorato wiem że twoim zadaniem jest bronić swojego żywiciela za co może otrzymasz premie ale ja i inni pracownicy nigdy takiej nie otrzymaliśmy ( chociaż za podstawy takie jak odróżnienie płci męskiej od żeńskiej nie powinnaś jej otrzymać ). Moja opinia o tej firmie nie jest odosobniona, przekłamana. Mam wciąż kontakt z osobami które tam pracują i wiem co tam się dzieje. Bałagan jest i był. Mobbing i wyśmiewanie również. Cieszę się że odszedłem. Pracuje teraz w międzynarodowej firmie, mam benefity takie jak pakiet medyczny, telefon i laptop, kartę multisport, wyjazdy integracyjne, liczne szkolenia, dofinansowanie do posiłków, świeże owoce, lekcje języków obcych, system premiowy, bony na każde święta i co najważniejsze- świetny zespół a kierownicy to ludzie a nie chamy. I co mi powiesz Honorato? Jak wypada twoja firma? Tak jak pisałem, w Internecie wszystko ładnie wygląda ale niech każdy wie jak jest naprawdę-to się ludziom należy. I tym zwolnionym i tym, którzy jak ja odeszli z wielkim rozczarowaniem.

Tak38Nie

Honorata

@Mario5 na jakim stanowisku pracowałaś? Za co byłaś odpowiedzialna? Na stronie: https://www.indigo-nails.com/pl,kariera.html można znaleźć parę ciekawych ofert. Komu poleciłabyś pracę w Indigo Nails s.c.? Czy pracodawca zapewnił Ci umowę o pracę i dodatkowe benefity? Może była to zniżka na produktu oferowane przez Indigo Nails s.c.?

Tak7Nie1

Mario5

Strona ta służy do wyrażania opini o pracodawcach, a nie o swoich zalach. Pracowałam w firmie prawie dwa lata. Więc :Szefostwo -fantastyczyni ludzie z pasją. Praca -odpowiedzialna. Zarobki -uczciwe. Atmosfera -różnie bywa, jak wszędzie.

Tak9Nie1

Zaskoczony

Gratuluję Kinga. Jesteś mistrzynią manipulacji. Teraz wszyscy będą tanożyce jak im zagrasz. Do wszystkich, którzy pisali posty. Przegraliśmy. Sprawiedliwość nie istnieje. A firmie INDIGO życzę jak najlepiej. Pracujecie, rozwijajcie się. Pomyślności. .

Tak27Nie

Miriam
@Zaskoczony

Niestety. .prawda

Tak13Nie

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Tak13Nie

Honorata

@Antykinga Rozumiem, że najwięcej zastrzeżeń budzi kwestia kontaktów z przełożonym. Opisałaś to dokładnie. Mimo wszystko nadal pracujesz w tej firmie i zapewne zauważasz też jakieś plusy. Czy możesz napisać przyszłym kandydatom czy to dobra firma dla osób, żeby rozwinąć się w branży kosmetycznej? Czy produktami tej firmy dobrze się handluje i pracodawca przewidział premie za dobre wyniki?

Tak6Nie

Honorata

@Antykinga Czy pracownicy próbowali wpłynąć w pozytywny sposób na uzdrowienie sytuacji w firmie? Może akurat przełożony miał gorszy dzień i warto z nim szczerze porozmawiać na ten temat? Jeżeli jesteś zadowolona z innych aspektów tej pracy, to szkoda, żeby wyłącznie atmosfera decydowała o Twoim odejściu. Czy przemyślałaś sprawę? Może jest szansa na poprawę sytuacji. Pamiętaj również, że forum nie jest to miejsce, na którym powinno się poruszać sprawy prywatne innych osób. @Wkurzona piszesz, że w firmie Indigo Nails występuje mobbing. Czy jesteś pewna, że to właśnie to zjawisko było w waszej firmie? Pytam, bo często jest mylone, a na forum muszą być tylko prawdziwe informacje.

Tak21Nie

Antykinga
@Honorata

Honorata, oczywiscie ze probowali ale temat tak jakby zawsze byl zamiatany pod dywan zreszta w tej firmie brakuje osoby z jajami ktora zrobila by porzadek, komu ludzie maja powiedziec jak jest skoro to ona jest naszym przelozonym i nie pozwala isc wyzej. Wystarczylo by zaprosic pare osob na rozmowe na osobnosci, tak zeby ona nie widziala i bylo by po sprawie a tak piszemy sobie na forum swoje zale. Odkad pamietam czyli od momentu jak wskoczyla na wyzsze stanowisko taka podla jest wiec o gorszym dniu nie ma tu mowy. Nie zostalo takze napisane nic o odejsciu wiec pytanie z d..y majace na celu ujawnienie kim jestem, szczerze przyznam ze wiekszosc z Nas cieszy sie iz ktos odwazyl sie napisac jak jest z ta cala K i mielismy nadzieje ze odwaza sie nastepni, niestety lepiej obgadywac miedzy regalami i pod nosem niz powiedziec wiec nie dziwmy sie ze jest jak jest. Nie zostaly takze poruszone sprawy prywatne, sama pokazala jaki ma charakter i ze kariera jest na pierwszym miejscu, dobrze ze targi nie byly we wtorek bo moglaby co niektorym kopara opasc, inteligentni wiedza o co chodzo. Szkoda bo praca naprawde jest fajna i zarobki tez ale ta K psuje atmosfere i nie ma na nia mocnych ale miejmy nadzieje ze karma do niej wroci jak to bardzo czesto sama mowi do innych. Trzymam kciuki.

Tak19Nie

Kokos

Praca fajna i przyjemna. Lecz nieprofesjonalne kierownictwo rujnuje cąłą motywację do pracy. Traktują pracownika jak śmiercia. Każda minuta pracy jest wiliczona. Złe humory kierownictwa wyładowywane na pracownikach, nigdy nie wiadomo do czego się przyczepią. Zarobki jak za wykonywaną pracę uczciwe.

Tak65Nie

Zostaw opinię o Indigo Nails s.c. - Łódź