Opinie o Edyta Pawluśkiewicz LARA Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Edyta Pawluśkiewicz LARA Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Edyta Pawluśkiewicz LARA Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edyta Pawluśkiewicz LARA Sp. z o.o. w Kraków

Nie polecam pracy w tej firmie. Szefostwo (usunięte przez administratora)podwładnych, przez to atmosfera jest toksyczna nawet pomiędzy współpracownikami. Nie szuka się rozwiązania problemów, szuka się tylko winnych.

@były

I pracownicy tolerują takie zachowani jak krzyki? Nie ma tego komu zgłosić? Jak dają dodatkowe obowiązki w spadku po zwolnionej osobie to chociaż podwyższą wypłatę czy robi się więcej za te same pieniądze?

Lubię seboradiny i popracowałabym sobie na produkcji np. jako pakowaczka. Czemu nie ma takich ofert w necie, może firma przyjmuje tylko przez agencje pracy? Napiszcie, jak się pracuje, ile płacą i gdzie szukać ogłoszeń. Mam doświadczenie, pakowałam cztery pory roku już ;)

Monika Nowy wpis

Ale praca zdalna była kiedyś, tak? Szczerze to na tym najbardziej mi zależało :/ Może da się jednak dogadać indywidualnie z kierownikiem np.? Słabo z tymi podwyżkami... A co z premiami, jakieś bonusy chociaż na święta są? Czy też nic? Podzielisz się przy okazji jaka podstawa na umowie obecnie jest?

były Nowy wpis
@Monika

Osoby z dłuższym stażem miały w czasie pandemii, w ubiegłym roku wciąż zmiany co do ilości dni bycia na zdalnej - czyli większa ilość dni w tygodniu w biurze, osoby zatrudnione w 2022 dogadane miały, że po okresie próbnym będą mieli zdalną i decyzja (usunięte przez administratora)została odwołana bo może taki (usunięte przez administratora). Dogadać - słowo to dla (usunięte przez administratora) Ogólnie pensje niskie. A co to premia??? nie ma bonusów (bo rabat na produkty firmowe jest mały - korzystniej kupisz w marketach itp.)

były

Nie nastawiaj się, nie warto próbować bo na rozmowie pięknie, a rzeczywistość porażająca. Brak zarządzania, tak jak "Były pracownik" wszystko napisał/ła to podpisuję się pod tym w całości, nic nie ujmując. Ludzie tłamszeni i gaszeni, (usunięte przez administratora), brak szacunku, terminy nagle rodzą się na wczoraj. Słucha się i toleruje tylko kilka osób (może w porywach do 3) bo niby czymś zasłużyły, tylko nikt nie wie czym, a można się domyślać. Nie przystosowani do obecnych czasów (zwodzenie z praca zdalną), brak zaufania. Atmosfery w sumie to nie ma, chora sytuacja. Przyciskanie do ściany w sprawie podziału i wykonania pracy gdy zwolnią osobę lub ktoś sam odejdzie. (usunięte przez administratora). Czas przepracowany w tej firmie to czas stracony, każdy kto odszedł trafił lepiej, ma u obecnego pracodawcy lepiej.

@były

Jak wygląda praca na stanowisku Specjalista Ds. Zakupów? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie Edyta Pawluśkiewicz LARA Sp. z o.o.?

Aż tak? Nikt tego nie zgłasza wyżej? Współpracownicy się wobec siebie tak zachowują czy to przełożony wprowadza taką nerwową atmosferę? Napisz coś więcej bo się zaniepokoiłem.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Edyta Pawluśkiewicz LARA Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. zakupów i rozliczania produkcji? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Edyta Pawluśkiewicz LARA Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

Rekrutacje są minimum dwuetapowe. Na pierwszym etapie kluczowe są pytanie o doświadczenie zawodowe kandydata. Do kolejnego etapu zapraszane są tylko wybrane osoby. Na decyzję czy kandydat przechodzi do drugiego etapu rozmów ma również wpływ poprawność wykonanych zadań weryfikujących wiedzę i umiejętności wymaganych na danym stanowisku pracy.

Czy w Edyta Pawluśkiewicz LARA Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Tak, oczywiście, nasi pracownicy korzystają ze szkoleń zewnętrznych.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Edyta Pawluśkiewicz LARA Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnie dodali 14 marca.

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji. Zachęcamy jednak do śledzenia profilu Seboradin na portalu gowork. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek wakaty związane z rozwojem firmy i poszukiwaniem nowych kandydatów, ogłoszenia na pewno pojawią się na naszym profilu.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Inter Fragrances Lara Edyta Pawluśkiewicz?

Godziny pracy w biurze to 8.00 - 16.00 lub 8.30-16.30. W magazynie 7.00 - 15.00.

Jak się pracuje z ludźmi z Inter Fragrances Lara Edyta Pawluśkiewicz?

Pracownik z Poznania

Atmosfera w pracy jest bardzo koleżeńska, wszyscy są życzliwi i wzajemnie sobie pomagają. Ludzie to solidna baza tej firmy i naprawdę lubię przychodzić do pracy, żeby się z nimi spotkać i porozmawiać przy kawie :)

Aktualność

Aby dowiedzieć się więcej na temat naszych nowości, ich działania, składu, sposobu użycia oraz wyróżników, zapraszamy do skorzystania z naszego webinarium pt. „Nowości Seboradin 2020”.

Link do szkolenia on-line: https://seboradin-1.wistia.com/medias/0y3u07bt90
Hasło Seboradin2020

Bezpłatne porady trychologiczne on-line

#zostańwdomu i skorzystaj z porad trychologicznych on-line z ekspertem marki Seboradin!

Na Wasze pytania będzie odpowiadać mgr kosmetologii Karolina, z którą będziecie mogli skontaktować się telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 17:00 lub poprzez wiadomość prywatną na Facebooku i Instagramie na profilach Seboradin_Dermo!

Podczas konsultacji będziecie mogli się dowiedzieć:

• która kuracja Seboradin jest najlepsza dla Waszego rodzaju włosów i typu skóry głowy,

• jak radzić sobie z różnymi problemami włosów i skóry głowy np. wypadania włosów, łojotokiem, czy łupieżem,

• co robić, by odzyskać zdrowy i piękny wygląd włosów.

Dodatkowo otrzymacie kod promocyjny uprawniający do rabatu 20% na zakupy na http://www.seboradin.pl lub w naszej aplikacji.

tel. 606 439 200
Facebook: Seboradin_Dermo
Instagram: seboradin_dermo

Zapraszamy do kontaktu!

Aktualność
Seboradin wspiera służbę zdrowia.
Marka Seboradin w tym trudnym czasie, szczególnie dla wszystkich placówek medycznych, w geście wdzięczności wspiera polskie szpitale przekazując w prezencie produkty Seboradin o działaniu antybakteryjnym: Seboradin Ichthyol, Seboradin Clean mydło w płynie oraz Seboradin Clean żel ochronny. Przekazaliśmy również nasze lotiony do włosów Seboradin Niger oraz Seboradin Regenerujący, które wykazują dodatkowe działanie antybakteryjne oraz żele Seboradin Sport.
Nasze produkty wysłaliśmy do dwóch różnych oddziałów Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego z Poznania oraz Szpitala Miejskiego w Siedlcach.

Czy pracodawca Inter Fragrances Lara Edyta Pawluśkiewicz motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Mam nadzieję, że tak dobrze wam jest w firmie iz zapomnieliście o tym forum?

Proszę o informację o stanowisku kontrolera jakości. Jak wygląda praca, zarobki, szanse rozwoju?

Dzień dobry, z przyjemnością przedstawimy szczegóły dot. zapytania na spotkaniu rekrutacyjnym.

Aro

Jedyne szkolenie na które możesz być zaproszony to spotkanie zespołu sprzedażowego na którym dowiesz się jaką afiliacje na daną sieć zakłada zarząd, a potem ty musisz się wypowiedzieć/zobowiązać na ile zrobisz zamówienia. Jeśli z jakiegoś powodu tego nie wykonasz to zarząd przecież ma świadków że się zobowiązałeś i to ty jesteś temu winien. (usunięte przez administratora)

Filipie, oczywiście. :) Pracownicy mają możliwość uczestnictwa w konferencjach, spotkaniach branżowych. Jeżdżą na szkolenia, seminaria i wykłady, które poszerzają ich wiedzę. Każde stanowisko ma ścieżkę rozwoju. Wszystko zależy od człowieka i jego zaangażowania w pracę :)

@Pracodawca

Pracownik może wybrać, na jakie szkolenia chce jechać ? czy to raczej firma je wyznacza?

@Marcin

Marcin, Pracownik jak najbardziej może zasugerować, które szkolenie go interesuje.

Poza podstawowym wynagrodzeniem możliwe jest dodatkowe ubezpieczenie, ubezpieczenie zdrowotne i już lada chwila uruchomimy Multisporta.

Czarek

Nowi z reguły mają trudniej bo stres bo nowe wyzwania ale to kwestia czasu i zmieni się wszystko!! Firma ok więc warto.

Kamil z Wołomina

Cierpią tu tematy u góry w zarządzie. Byłem tutaj miesiąc gdy dopasowali mnie do PH Jarka który był dobrze znany i dostałem najsłabsze apteki do obsługi on zabrał najlepsze. Mój plan był ok 40tys a zrobiłem ledwo 10%, nikt mi nie dał możliwości ani pomysłu jak mogę zrobić ten plan, moj kord tez nie bardzo wiedzial, a wymagania były ogromne. zatrudnuaja bez doświadczenia bo inny tu nie przyjdzie pracować. Jest tu 7 pH na cała firmę a i tak ich przełożony nie ma czasu ich poznać z lokalnymi- a może sam wie ze nie mamy szans i puszczają cię jako nieświadomego, niedoświadczonego wariata który może zrobi cud nad Wisłą ?

Agnieszka
@Kamil z Wołomina

Rozumiem, że nie pracujesz już w Inter - Fragrances, tak? Co się działo w sytuacji, gdy nie wyrobiłeś narzuconego planu? Czy miałeś w związku z tym jakieś nieprzyjemności, czy też odbijało się to na Twoim wynagrodzeniu? Napisz może o tym coś więcej.

Filip
@Kamil z Wołomina

Jak chce się osiągać wyniki i wynagrodzenie to trzeba pracować, mieć determinacje, wiedzę i chęci. Narzekanie na wszystko to cecha słabych ludzi którzy nie wiedza czego chcą i w życiu mało osiągają. Polecam artykuł na FB Justyny Kowalczyk ze teraz zawodnicy którzy nie osiągają wyników i nie maja determinacji do treningów chcą mieć taki sam serwis i cala team jak Justyna. Trzeba zacząć wymagać od siebie i pokazać co się sobą reprezentuje a potem jak się ma wyniki to można liczyć w firmie Lara Inter Fragrances na nowe auto typu Toyota Corrola, Toyota Yaris,Subaru Impreza i wynagrodzenie dla PH 5000 zł

Leszek
@Filip

Mam rozumieć, że możliwe jest, aby osiągnąć w firmie Inter Fragrances takie zarobki na stanowisku przedstawiciela handlowego? Czy auta, które wymieniłeś, zatrudniony pracownik może używać do celów prywatnych? Chciałbym, abyś napisał nieco więcej na temat tego stanowiska, gdyż obecnie firma poszukuje właśnie przedstawiciela farmaceutycznego, więc dobrze by było poznać więcej szczegółów związanych z tym konkretnym stanowiskiem.

@Leszek

Dla ambitnej osoby, zaangażowanej w swoją pracę, posiadającą chęci i motywację do realizacji celów, wynagrodzenie rzędu 5.000 zł dla PF jest jak najbardziej osiągalne. System premiowy i prowizyjny został tak skonstruowany, żeby stale motywować oraz nagradzać najlepszych, tych, dla których praca jest prawdziwą pasją. Zadaniem przedstawiciela farmaceutycznego, którego teraz poszukujemy, jest głównie sprzedaż na powierzonym terenie – utrzymywanie długotrwałych relacji z aptekami, grupami i sieciami aptecznymi, ale także istotne jest pozyskiwanie nowych klientów. Każdy PF ma do dyspozycji samochód, najczęściej są to Toyota Corolla oraz Mitsubishi Lancer, smartfon oraz tablet. Samochód przeznaczony jest do celów służbowych, użytkowanie go w celach prywatnych nie jest rozliczane.

Zostaw merytoryczną opinię o Edyta Pawluśkiewicz LARA Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Edyta Pawluśkiewicz LARA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Edyta Pawluśkiewicz LARA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edyta Pawluśkiewicz LARA Sp. z o.o.?

Edyta Pawluśkiewicz LARA Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 31 ocen.

Edyta Pawluśkiewicz LARA Sp. z o.o.