Opinie o Inter Fragrances Lara Edyta Pawluśkiewicz w Poznań

Inter Fragrances Lara Edyta Pawluśkiewicz
2 30 50 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Czarek Nowy wpis

Nowi z reguły mają trudniej bo stres bo nowe wyzwania ale to kwestia czasu i zmieni się wszystko!! Firma ok więc warto.

Nowy wpis

Pracodawca

Aktualność
Seboradin na targach Zdrowia na Litwie - marzec 2019
Z początkiem marca na Litwie odbyły się targi kosmetyczne, w których brała udział nasza firma. Na tę okazję zostało przygotowanych sporo atrakcji dla odwiedzających nasze stoisko, upominki, vouchery z rabatami na zakupy produktów Seboradin, a przede wszystkim możliwość skorzystania z bezpłatnych badań skóry głowy i włosów kamerą trychologiczną. Jesteśmy przekonani, że ogromne zainteresowanie naszą marką oraz ilość gości na stoisku przełoży się na sukces marki Seboradin na litewskim rynku.
Tak1Nie1
Kamil z Wołomina

Cierpią tu tematy u góry w zarządzie. Byłem tutaj miesiąc gdy dopasowali mnie do PH Jarka który był dobrze znany i dostałem najsłabsze apteki do obsługi on zabrał najlepsze. Mój plan był ok 40tys a zrobiłem ledwo 10%, nikt mi nie dał możliwości ani pomysłu jak mogę zrobić ten plan, moj kord tez nie bardzo wiedzial, a wymagania były ogromne. zatrudnuaja bez doświadczenia bo inny tu nie przyjdzie pracować. Jest tu 7 pH na cała firmę a i tak ich przełożony nie ma czasu ich poznać z lokalnymi- a może sam wie ze nie mamy szans i puszczają cię jako nieświadomego, niedoświadczonego wariata który może zrobi cud nad Wisłą ?

Tak3Nie

@Kamil z Wołomina

Rozumiem, że nie pracujesz już w Inter - Fragrances, tak? Co się działo w sytuacji, gdy nie wyrobiłeś narzuconego planu? Czy miałeś w związku z tym jakieś nieprzyjemności, czy też odbijało się to na Twoim wynagrodzeniu? Napisz może o tym coś więcej.

Filip
@Kamil z Wołomina

Jak chce się osiągać wyniki i wynagrodzenie to trzeba pracować, mieć determinacje, wiedzę i chęci. Narzekanie na wszystko to cecha słabych ludzi którzy nie wiedza czego chcą i w życiu mało osiągają. Polecam artykuł na FB Justyny Kowalczyk ze teraz zawodnicy którzy nie osiągają wyników i nie maja determinacji do treningów chcą mieć taki sam serwis i cala team jak Justyna. Trzeba zacząć wymagać od siebie i pokazać co się sobą reprezentuje a potem jak się ma wyniki to można liczyć w firmie Lara Inter Fragrances na nowe auto typu Toyota Corrola, Toyota Yaris,Subaru Impreza i wynagrodzenie dla PH 5000 zł

Leszek
@Filip

Mam rozumieć, że możliwe jest, aby osiągnąć w firmie Inter Fragrances takie zarobki na stanowisku przedstawiciela handlowego? Czy auta, które wymieniłeś, zatrudniony pracownik może używać do celów prywatnych? Chciałbym, abyś napisał nieco więcej na temat tego stanowiska, gdyż obecnie firma poszukuje właśnie przedstawiciela farmaceutycznego, więc dobrze by było poznać więcej szczegółów związanych z tym konkretnym stanowiskiem.

Nowy wpis

Pracodawca

@Leszek

Dla ambitnej osoby, zaangażowanej w swoją pracę, posiadającą chęci i motywację do realizacji celów, wynagrodzenie rzędu 5.000 zł dla PF jest jak najbardziej osiągalne. System premiowy i prowizyjny został tak skonstruowany, żeby stale motywować oraz nagradzać najlepszych, tych, dla których praca jest prawdziwą pasją. Zadaniem przedstawiciela farmaceutycznego, którego teraz poszukujemy, jest głównie sprzedaż na powierzonym terenie – utrzymywanie długotrwałych relacji z aptekami, grupami i sieciami aptecznymi, ale także istotne jest pozyskiwanie nowych klientów. Każdy PF ma do dyspozycji samochód, najczęściej są to Toyota Corolla oraz Mitsubishi Lancer, smartfon oraz tablet. Samochód przeznaczony jest do celów służbowych, użytkowanie go w celach prywatnych nie jest rozliczane.

Dla pracodawców
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Niki

Czy przyjmują bez doświadczenia ?

@Niki

Widzę, że jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Inter - Fragrances. Na jakim stanowisku chciałbyś pracować w tej firmie? Może warto złożyć swoje CV i spróbować swoich sił? To w sumie nic nie kosztuje, a może okaże się, że udało się dostać pracę, o którą się ubiegało.

Amba Fatima

Myślę że ma to zmotywować pracowników do pracy (inf ze na ich miejsce jest ktoś rekrutowany) Niestety działa to odwrotnie. (usunięte przez administratora)

Kandydat

Jak wyglądają warunki aktualnie w Inter-Frangrances? Sądząc po wcześniejszych wpisach wesoło nie jest, jednak być może coś się zmieniło na plus? Wiadomo coś o podstawie, planach, możliwościach rozwoju? Wiem, że flota to Mitsubishi Lancer, praca obejmuje 3 województwa (ściana wschodnia). Każda firma mile widziana :)

Kandydat
@Kandydat

Informacja oczywiście

@Kandydat

@Kandydat, zawsze warto pytać o takie kwestie, jak również zmiany w firmie, bo często dzieją się one bardzo dynamicznie i wiele mogą powiedzieć o obecnej sytuacji w danym miejscu. Widzę, że chciałbyś podjąć pracę w Inter - Fragrances. Jakie stanowisko Cię interesuje?

Agnieszka

@Igor, rozumiem, że pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w Inter - Fragrances, tak? Jakie stanowisko Cię interesuje? W Internecie nie widziałam aktualnych ogłoszeń o pracy w tym miejscu, ale może któryś z pracowników firmy wie coś na temat toczących się aktualnie rekrutacji. @Widziałem ogłoszenie, widziałam, że interesowałeś się pracą w Inter - Fragrances. Zdecydowałeś się aplikować do pracy w tym miejscu?

Widziałem ogłoszenie

Jaka tam flotą jeździ u PH ? Produkt bardzo dobra ma renomę. A jak warunki ktoś coś morze zdradzić ?

TakNie

Co teraz dzieje się teraz w Inter - Fragrances? Ostatni post zamieszczony został 23 temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tej firmie?

Agnieszka

@ByłemWidziałemNie polecam dlaczego uważasz, że firma Inter - Fragrances nie ma strategii na działanie? Czy ktoś ma podobne zdanie na ten temat? @Nie pierwszy naiwny co byś zmienił w prowadzeniu szkoleń w firmie? @Kik co najbardziej podoba Ci się pracując w firmie?

Kik

Firmę oceniam bardzo pozytywnie. Z większością osób współpracuje się dobrze. Praca jest zaplanowana, więc wszystko można przygotować na czas. Pensja jak zwykle jest kwestią gustu. Ogólnie firma całkiem ok., polecam.

ByłemWidziałemNie polecam
@Kik

praca jest zaplanowana??? przez kogo? sam musisz wszystko poukładać, rynek zapuszczony w wielu rejonach, w niektórych nawet po kilka miesięcy nie było pf firma zero strtegii na działanie, zero planu, zarząd bez pomysłu na biznes, jak wiatr zawieje tak i oni auta - trupy do potęgi n-tej, strach wyjechać, bo nie wiesz czy wrócisz i ta prestiżowa marka - Punto Van :-) to już lepszymi autami jeździ spożywak - z całym szacunkiem dla ph z tej branży lepiej iść do Lidla, tam chociaż kasa większa i wiesz czego się spodziewać i teraz znowu szukają 3 pf... to chyba o czymś świadczy

Tak5Nie

XYZ Śląsk

Do nie dawna pracowałem na stanowisku przedstawiciela więc mogę się podzielić spostrzeżeniami. Owszem firma daje możliwość zarobienia kwot wspomnianych powyżej, oczywiście o ile ktoś wyrobi nie ralne plany . Podstawa to 2000zł plus premia. Także nastaw się na zarobki rzędu 2000zł i czasami do 3000zł. Premia jest wypłacana procentowo od realizacji planu. Aby załapać się na premię musisz zrealizować minimum 70% planu, prawda jest taka, że handlowcy właśnie o te 70% realizacji walczą ponieważ jest to maks co można zrobić. Firma to typowy PRL, brak strategi działania oraz wsparcia marketingu. 30 lat stażu ma chyba tylko dyrekcja, a to dla tego że 30 dyrektorów to rodzina pozostałych 10 pracowników firmy to pracownicy szeregowi. Firma ciągle żyje przeszłością i myśli, że oferuje produkt pożądany przez kontrahentów.

Tak6Nie

agata

Panuje miła atmosfera, zgrany zespół. Jasne, przejrzyste warunki płacy i pracy. Firma zapewnia wdrożenie do pracy oraz niezbędne szkolenia.

Nie pierwszy naiwny
@agata

haha!!! o jakim szkoleniu mówisz?... jednynie produktowe na wysokim poziomie , reszta to kpina ! szkolenie z marketingu - pokazanie w necie i gazetach kilku reklam, babka od farmapromu sama nie zna się n a tym programie w rezultacie i tak wszystkiego trzeba się nauczyć samemu, w domu , w prywatnym vczasie, bo nie dają czasu na naukę tylko od razu zapier... do roboty i co gorsza - przeprowadzać szkolenia w aptekach... tylko jak skoro na początku sam niewiele umiesz

Tak4Nie

Agnieszka

@Kalina to bardzo dobrze. Podsumowując, pracując w Inter - Fragrances można zdobyć cenne doświadczenie? W jakim dziale byłaś zatrudniona? Czy możesz napisać coś więcej o plusach pracy w Inter - Fragrances?

Kalina

Współpracowałam z firmą w zeszłym roku na stanowisku dermokonsultantki. Praca tymczasowa, którą wspominam bardzo dobrze, począwszy od rozmowy kwalifikacyjnej, która przebiegała w miłej atmosferze. Warunki pracy odpowiadały mi. Zostałam profesjonalnie przeszkolona, a zdobyte doświadczenie procentuje do dzisiaj. Współpracowałam z przedstawicielami handlowymi oraz koordynatorami, było ok.

Agnieszka

@Lulu, @Ola to dobrze, że tak pozytywnie oceniacie przebieg rekrutacji. Może macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów?

Ola

Brałam udział w rekrutacji na stanowisko młodszego asystenta w dziale finansowym. Rozmowa prowadzona była w miłej atmosferze, firma oferowała dobre warunki zatrudnienia. Niestety z uwagi na inne plany rozwoju zawodowego nie był to do końca mój profil, ale moje wrażenia były bardzo pozytywne.

Mia
@Ola

To znaczy że niema perspektywy podalszego rozwoju?

Agnieszka

@Lulu piszesz, że byłaś w styczniu na rozmowie kwalifikacyjnej. O jakie stanowisko się ubiegałaś? Z pewnością przebieg rozmowy, oferowane warunki są zależne od docelowego stanowiska. Może powiesz więcej o jej przebiegu?

Lulu
@Agnieszka

rozmowa na stanowisko przedstawiciela na pomorzu, po wysłaniu CV poprosili o odpowiedź na kilka pytań , które można znaleźć na ich stornie, potem było pierwsze spotkanie, rekrutacja była w Gdańsku, dużo mówiłam o swoim doświadczeniu zawodowym, o tym co robiłam w poprzednich pracach i maiłam uzasadnić dlaczego chcę u nich pracować i tak ogólnie co poza pracą mnie interesuje. Przedstawili mi wtedy te warunki pracy, które opisałam. Na drugi etap zaprosili mnie do Krakowa, pokryli przejazd w 1 stronę pkp i miałam już przygotować się z oferty, konkurencji itd, przysłali punkty co i jak przygotować, bo miało być w formie prezentacji. Niestety pracy nie dostałam, ale przynajmniej oddzwonili i wyjaśnili dlaczego, to było spoko.... Ja tam nie mam nic do zarzucenia, te wpisy poprzedników to są nawet z 2011 roku... to chyba mogło się wiele zmienić

jaroslaw.madejewki@wp.pl

mam jutro rozmowe kwalifikacyjna. po przeczytaniu opini mam wielkie watpliwości czy wogóle się spotykac. Prosze o aktualne opinie. Jarek

Tak2Nie

Stokrotka

Firma o ogromnym potencjale rynkowym. Atmosfera bardzo przyjazna. O firmie najlepiej świadczy to, że pracują w niej ludzie z ponad 30-letnim stażem, którzy są z firmą od początku. Zarobki jako przedstawiciel 3,5 tyś. zł z premią w górę, w zależności od realizacji planu. Firma oczywiście wymaga - w końcu to firma sprzedażowa. I w każdej tego typu firmie tak jest.

Tak4Nie

Agnieszka

Jakie plusy pracy w Inter - Fragrances? ;)

Ullla

Boże czytam i nie wierzę. Żadnej pozytywnej opinii. Rzeczywiście to musi być cudowna firma

awsedrtfyu

tak tak a jeżeli nie dosiadcznie to jednak wyksztalcenie jest potrzebne mimo wszystko jakies wymogi przecież trzeba spelniac jeżeli chce się dostać konkretna prace prawda? nikt od tak nie przyjmie nikogo

Tak8Nie

nick

Święte słowa. Płaca poniżej godności. Dodać należy tylko że auta to 5-6 letnie Punta które więcej czasu spędzają na serwisie niż w terenie.

olala

podłączam się do przedmówcy. Mam zaproszenie na rozmowe rekrutacyjną na Przedstawiciela Farmaceutycznego,a obecnie pracuję w firmie konkurencyjnej. Mam obawy czy zmieniać firmę. Pomóżcie,podpowiedzcie proszę.

Nick

Czesc, wie ktos jaka podstawa jest w IF? Targety sa realne? Czy ktos wyrabia target czy nie ma takiej opcji? Bede wdzięczna za podpowiedz.

Sraczkoradin

Firma to kpina z ludzi naprawdę chcących pracować. Szybkie szkolenie z którego nic nie wynika i od razu rzucanie ludzi na głęboką wodę - a nóż przyniosą maksimum zysku przy minimalnym nakładzie ze strony pracodawcy. Zero wsparcia, zero tabeli aktywnych klientów, obiecywanie złotych gór bez pokrycia, zasłanianie się super marką, baza klientów ogromna gdzie trzeba na chybił trafił dobierać target, nikt nie pomoże , nikt nie podpowie, koordynatorzy to przepracowani niekompetentni ludzie od których nie ma co liczyć na co innego jak tylko na pytanie gdzie jest kasa i byle szybciej ją robić. Marna podstawa + premia w wysokości 2,5 % od obrotu 60 000 - kpina, żal, żenada. Nie polecam. Jak ktoś ma ochotę upier... się dla kilku stów i tracić nerwy to naprawdę leiej zatrudnić się w żabce.

Tak3Nie

Kulek

@Sando przecież większość firm daje umowy o pracę :) ty może oderwałea się od lopaty hahaha

były pracownik

szkoda czasu w gorszej firmie na gorszych warunkach nie pracowałam ,,,

robokop
@były pracownik

a jaka forma zatrudnienia i na jakim regionie pracowałes?

Zostaw opinię o Inter Fragrances Lara Edyta Pawluśkiewicz - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie