Opinie o Edyta Pawluśkiewicz LARA Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Edyta Pawluśkiewicz LARA Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Edyta Pawluśkiewicz LARA Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edyta Pawluśkiewicz LARA Sp. z o.o. w Kraków

Niki

Czy przyjmują bez doświadczenia ?

@Niki

Widzę, że jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Inter - Fragrances. Na jakim stanowisku chciałbyś pracować w tej firmie? Może warto złożyć swoje CV i spróbować swoich sił? To w sumie nic nie kosztuje, a może okaże się, że udało się dostać pracę, o którą się ubiegało.

Amba Fatima

Myślę że ma to zmotywować pracowników do pracy (inf ze na ich miejsce jest ktoś rekrutowany) Niestety działa to odwrotnie. (usunięte przez administratora)

Jak wyglądają warunki aktualnie w Inter-Frangrances? Sądząc po wcześniejszych wpisach wesoło nie jest, jednak być może coś się zmieniło na plus? Wiadomo coś o podstawie, planach, możliwościach rozwoju? Wiem, że flota to Mitsubishi Lancer, praca obejmuje 3 województwa (ściana wschodnia). Każda firma mile widziana :)

@Kandydat

Informacja oczywiście

@Kandydat

@Kandydat, zawsze warto pytać o takie kwestie, jak również zmiany w firmie, bo często dzieją się one bardzo dynamicznie i wiele mogą powiedzieć o obecnej sytuacji w danym miejscu. Widzę, że chciałbyś podjąć pracę w Inter - Fragrances. Jakie stanowisko Cię interesuje?

Agnieszka

@Igor, rozumiem, że pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w Inter - Fragrances, tak? Jakie stanowisko Cię interesuje? W Internecie nie widziałam aktualnych ogłoszeń o pracy w tym miejscu, ale może któryś z pracowników firmy wie coś na temat toczących się aktualnie rekrutacji. @Widziałem ogłoszenie, widziałam, że interesowałeś się pracą w Inter - Fragrances. Zdecydowałeś się aplikować do pracy w tym miejscu?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Edyta Pawluśkiewicz LARA Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. zakupów i rozliczania produkcji? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Widziałem ogłoszenie

Jaka tam flotą jeździ u PH ? Produkt bardzo dobra ma renomę. A jak warunki ktoś coś morze zdradzić ?

Agnieszka

@ByłemWidziałemNie polecam dlaczego uważasz, że firma Inter - Fragrances nie ma strategii na działanie? Czy ktoś ma podobne zdanie na ten temat? @Nie pierwszy naiwny co byś zmienił w prowadzeniu szkoleń w firmie? @Kik co najbardziej podoba Ci się pracując w firmie?

Kik

Firmę oceniam bardzo pozytywnie. Z większością osób współpracuje się dobrze. Praca jest zaplanowana, więc wszystko można przygotować na czas. Pensja jak zwykle jest kwestią gustu. Ogólnie firma całkiem ok., polecam.

ByłemWidziałemNie polecam
@Kik

praca jest zaplanowana??? przez kogo? sam musisz wszystko poukładać, rynek zapuszczony w wielu rejonach, w niektórych nawet po kilka miesięcy nie było pf firma zero strtegii na działanie, zero planu, zarząd bez pomysłu na biznes, jak wiatr zawieje tak i oni auta - trupy do potęgi n-tej, strach wyjechać, bo nie wiesz czy wrócisz i ta prestiżowa marka - Punto Van :-) to już lepszymi autami jeździ spożywak - z całym szacunkiem dla ph z tej branży lepiej iść do Lidla, tam chociaż kasa większa i wiesz czego się spodziewać i teraz znowu szukają 3 pf... to chyba o czymś świadczy

XYZ Śląsk

Do nie dawna pracowałem na stanowisku przedstawiciela więc mogę się podzielić spostrzeżeniami. Owszem firma daje możliwość zarobienia kwot wspomnianych powyżej, oczywiście o ile ktoś wyrobi nie ralne plany . Podstawa to 2000zł plus premia. Także nastaw się na zarobki rzędu 2000zł i czasami do 3000zł. Premia jest wypłacana procentowo od realizacji planu. Aby załapać się na premię musisz zrealizować minimum 70% planu, prawda jest taka, że handlowcy właśnie o te 70% realizacji walczą ponieważ jest to maks co można zrobić. Firma to typowy PRL, brak strategi działania oraz wsparcia marketingu. 30 lat stażu ma chyba tylko dyrekcja, a to dla tego że 30 dyrektorów to rodzina pozostałych 10 pracowników firmy to pracownicy szeregowi. Firma ciągle żyje przeszłością i myśli, że oferuje produkt pożądany przez kontrahentów.

agata

Panuje miła atmosfera, zgrany zespół. Jasne, przejrzyste warunki płacy i pracy. Firma zapewnia wdrożenie do pracy oraz niezbędne szkolenia.

Nie pierwszy naiwny
@agata

haha!!! o jakim szkoleniu mówisz?... jednynie produktowe na wysokim poziomie , reszta to kpina ! szkolenie z marketingu - pokazanie w necie i gazetach kilku reklam, babka od farmapromu sama nie zna się n a tym programie w rezultacie i tak wszystkiego trzeba się nauczyć samemu, w domu , w prywatnym vczasie, bo nie dają czasu na naukę tylko od razu zapier... do roboty i co gorsza - przeprowadzać szkolenia w aptekach... tylko jak skoro na początku sam niewiele umiesz

Agnieszka

@Kalina to bardzo dobrze. Podsumowując, pracując w Inter - Fragrances można zdobyć cenne doświadczenie? W jakim dziale byłaś zatrudniona? Czy możesz napisać coś więcej o plusach pracy w Inter - Fragrances?

Kalina

Współpracowałam z firmą w zeszłym roku na stanowisku dermokonsultantki. Praca tymczasowa, którą wspominam bardzo dobrze, począwszy od rozmowy kwalifikacyjnej, która przebiegała w miłej atmosferze. Warunki pracy odpowiadały mi. Zostałam profesjonalnie przeszkolona, a zdobyte doświadczenie procentuje do dzisiaj. Współpracowałam z przedstawicielami handlowymi oraz koordynatorami, było ok.

Agnieszka

@Lulu, @Ola to dobrze, że tak pozytywnie oceniacie przebieg rekrutacji. Może macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów?

Ola

Brałam udział w rekrutacji na stanowisko młodszego asystenta w dziale finansowym. Rozmowa prowadzona była w miłej atmosferze, firma oferowała dobre warunki zatrudnienia. Niestety z uwagi na inne plany rozwoju zawodowego nie był to do końca mój profil, ale moje wrażenia były bardzo pozytywne.

Mia
@Ola

To znaczy że niema perspektywy podalszego rozwoju?

Agnieszka

@Lulu piszesz, że byłaś w styczniu na rozmowie kwalifikacyjnej. O jakie stanowisko się ubiegałaś? Z pewnością przebieg rozmowy, oferowane warunki są zależne od docelowego stanowiska. Może powiesz więcej o jej przebiegu?

Lulu
@Agnieszka

rozmowa na stanowisko przedstawiciela na pomorzu, po wysłaniu CV poprosili o odpowiedź na kilka pytań , które można znaleźć na ich stornie, potem było pierwsze spotkanie, rekrutacja była w Gdańsku, dużo mówiłam o swoim doświadczeniu zawodowym, o tym co robiłam w poprzednich pracach i maiłam uzasadnić dlaczego chcę u nich pracować i tak ogólnie co poza pracą mnie interesuje. Przedstawili mi wtedy te warunki pracy, które opisałam. Na drugi etap zaprosili mnie do Krakowa, pokryli przejazd w 1 stronę pkp i miałam już przygotować się z oferty, konkurencji itd, przysłali punkty co i jak przygotować, bo miało być w formie prezentacji. Niestety pracy nie dostałam, ale przynajmniej oddzwonili i wyjaśnili dlaczego, to było spoko.... Ja tam nie mam nic do zarzucenia, te wpisy poprzedników to są nawet z 2011 roku... to chyba mogło się wiele zmienić

jaroslaw.madejewki@wp.pl

mam jutro rozmowe kwalifikacyjna. po przeczytaniu opini mam wielkie watpliwości czy wogóle się spotykac. Prosze o aktualne opinie. Jarek

Stokrotka

Firma o ogromnym potencjale rynkowym. Atmosfera bardzo przyjazna. O firmie najlepiej świadczy to, że pracują w niej ludzie z ponad 30-letnim stażem, którzy są z firmą od początku. Zarobki jako przedstawiciel 3,5 tyś. zł z premią w górę, w zależności od realizacji planu. Firma oczywiście wymaga - w końcu to firma sprzedażowa. I w każdej tego typu firmie tak jest.

Agnieszka

Jakie plusy pracy w Inter - Fragrances? ;)

Ullla

Boże czytam i nie wierzę. Żadnej pozytywnej opinii. Rzeczywiście to musi być cudowna firma

awsedrtfyu

tak tak a jeżeli nie dosiadcznie to jednak wyksztalcenie jest potrzebne mimo wszystko jakies wymogi przecież trzeba spelniac jeżeli chce się dostać konkretna prace prawda? nikt od tak nie przyjmie nikogo

nick

Święte słowa. Płaca poniżej godności. Dodać należy tylko że auta to 5-6 letnie Punta które więcej czasu spędzają na serwisie niż w terenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Edyta Pawluśkiewicz LARA Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Edyta Pawluśkiewicz LARA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Edyta Pawluśkiewicz LARA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edyta Pawluśkiewicz LARA Sp. z o.o.?

Edyta Pawluśkiewicz LARA Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 31 ocen.

Edyta Pawluśkiewicz LARA Sp. z o.o.