Jak się pracuje w Olivelab Maciej Mindak Gdańsk? Zadaj pytanie

Poniżej możesz napisać pytanie o to jak się pracuje w Olivelab Maciej Mindak Gdańsk, jak wygląda praca, jakie są zarobki. Dowiedz się czy praca w Olivelab Maciej Mindak jest dla Ciebie! 

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze pytania nt. pracy w Olivelab Maciej Mindak w Gdańsk

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Olivelab Maciej Mindak?

Anka Nowy wpis
@Pytanie

Byłam sama osobiście złożyć papiery w OliveLab, generalnie jestem zaskoczona opiniami poniżej (napiszę nawet zszokowana). Spotkałam się z bardzo pozytywnym odbiorem. Tak jak napisał ktoś niżej było konkretnie,rzeczowo i na temat ,bez owijania . Bardzo kulturalni ludzie. Jeżeli koleżanki , które piszą poniżej takie rzeczy o tej samej Pani Ewelinie,z którą ja rozmawiałam,czyli żonie właściciela Pana Macieja, to myślę,że życzyła bym sobie pracować (tutaj cytuję ) z taką "czarownicą":). Mają zgrany zespół ,fajnie funkcjonują, nie jest to duża firma,ale dynamicznie się rozwija. Na razie nie poszukują nikogo do pracy,ale też w najbliższym czasie nie wykluczają,że tak się stanie. Takie wrażenie odniosłam i na daną chwilę śmiało podjęłabym pracę w firmie OliveLab, lubię warzyć przy czarcim kotle :). Tak na marginesie GoWork świetnie posunięcie #HejToNieOpinia,a tutaj widzę,sporo takowego. Szkoda, że ludzie próbują w ten sposób wystawiać tak nierealne i zakłamane opinie. Takie rzeczy powinny być karalne. Z drugiej strony jak ktoś się będzie sam chciał przekonać co do słuszności czy niesłuszności danych opinii (i akurat tutaj mam na myśli różne firmy) po prostu pójdzie i sam zdecyduje czy chce pracować w danej firmie czy też nie.

Zostaw merytoryczną opinię o Olivelab Maciej Mindak - Gdańsk

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Olivelab Maciej Mindak
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Trzy Lipy 3
    80-172 Gdańsk
  • NIP: 9570824228 REGON: 220414122
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. linkedin.com 5 485 320
  2. pracuj.pl 4 208 112
  3. GoWork.pl 3 497 256
  4. olx.pl 3 102 462
  5. jooble.org 2 375 082
Olivelab Maciej Mindak