Opinie o Remedium Clinic Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Remedium Clinic Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Remedium Clinic Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remedium Clinic Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Czy Remedium Clinic Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

pacjent dr ortopedy

Jeżeli Ja wpisuje opinie dnia 19.01.2019 r. o godz. 21,43 to kto zmienił w pierwszym zdaniu datę na 19.01.2018 r. i co chciał przez to uzyskać?

@pacjent dr ortopedy

Dlaczego usuwa się uwagi słynnego Remedium ??? dotyczące dr Mariusza Ś. i w jaki sposób traktuje się niechcianej pacjentki, -tek szczuje się jak psami za pomocą Policji i kto jeszcze chce tutaj chodzić by spotkało kogoś jak mnie - za moje dobro ! Słyszałam , że nawet za pieniądze nie można usuwać komentarzy a tu proszę pani kierownik zrobiła za co ???? i co chciała !!!!!!!!!! by chronić swego umiłowanego lekarza . Przestrzegam pacjentów by tutaj nie chodzili szkoda zdrowia i nerwów !!!!!

Helena Nowy wpis

Komentarze usuwane są za niecenzuralne słowa, prosze poczytać regulamin, i napisać opinię w bardziej "przystępny" sposób :)

@Helena

Dziwne, że te tzw. przez panią wypowiedzi pracownika chyba Remedium przez kilka lat komentarz był i nikogo to nie urażało bo w nich trzeba pisać prawdę ,Niecenzurowane to było i karalne wykrzykiwanie przez Policję pacjenta imieniem i nazwiskiem itd. Widać , że to chyba nie była prawdziwa Policja bo na ochronie danych osobowych się nie znali i zero szacunku dla osób starszych . Takie rozgrywki w placówce zdrowia ,która powinna leczyć a nie rozgrywki prowadzić z pacjentami a sprawczyni pani kierownik się chowa jak tchórz jak się dzieje wg. niej nie tak .

Jaki jest okres rozliczeniowy w Remedium Clinic Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Remedium

Wypłaty są regularne i odbywają się zgodnie z umową.

Janusz
@Remedium

Wypłata to tylko podstawa, czy dochodzą do tego jakieś premie?

Jagoda

Serdecznie polecam, w pracy jest miła atmosfera, i z chęcią są zatrudniani studenci, przez co jest nas wiele. Co więcej nie ma u nas żadnych podsłuchów jedynie kamery, ale to tylko na korytarzach. O wypłatę nie trzeba się domagać bo otrzymujemy ją zaraz na początku miesiąca i zawsze jeśli jest z czym kolwiek problem menażer czy dyrektor placówki chętnie pomagają.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Remedium Clinic Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Paulina

Czy ja dobrze rozumiem, że pracodawca w Remedium Clinic odejmuje z pensji pracowniczej po 150zł, by zyskać pieniądze na środki do dezynfekcji?

Była rejestratora

UWAGA GABINET POSIADA PODSŁUCHY WE WSZYSTKICH GABINETACH I REJESTRACJI....NAWET U GINEKOLOGA CZY PSYCHIATRY...PROCEDER JEST OD KILKU LAT....ODRADZAM TAM PRACĘ NA REJESTRACJI...JAK SIĘ CHCE ODEJŚĆ TO ROZPOWIADAJĄ, ŻE SIĘ ZOSTAŁO ZWOLNIONYM.

Leon

Mam bardzo złą opinię na temat funkcjonowania tej placówki Remedium był mój sąsiad w ubiegłym roku z uwagi na swą nie sprawność prosił 3 razy panią z rejestracji by go zawiozła windą na I piętro do dr ortopedy Pana M. Śniegowskiego w końcu po długich prośbach i czekaniu zawiozła .Ortopedia na piętrze to też nie najlepszy pomysł .Dr powiedział o.k. ale obsługa opieszała.

Zostaw merytoryczną opinię o Remedium Clinic Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Remedium Clinic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Remedium Clinic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Remedium Clinic Sp. z o.o.?

Remedium Clinic Sp. z o.o.
  • Gdańska 80A
    85-021 Bydgoszcz

Remedium Clinic Sp. z o.o.