Biogened S.A.

Łódź

Biogened S.A.

Opinie o Biogened S.A.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zuzanna

@Marek Super, bardzo się cieszę. Czy zatem mógłbyś nam napisać, jak przebiegał proces rekrutacyjny w Biogened S.A.? Jaka panowała atmosfera podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Zachęcam do tego, abyś podzielił się z nami wszelkimi informacjami, jakie posiadasz. @abel Czy planujesz rozpoczęcie pracy w Biogened S.A.?

Zuzanna

@Marek, w swoim ostatnim wpisie napisałeś, że chciałbyś pracować w Biogened. Czy już może aplikowałeś do tej firmy i mógłbyś napisać jakie warunki oferuje ona na stanowisku, którym bezpośrednio jesteś zainteresowany? Jeżeli dysponujesz takimi informacjami, to proszę Cię o zamieszczenie ich na forum.

abel
@Marek 20.05.2018 20:12

jak wygladala rozmowa czy sa przyjazni dla rekruta

Marek

Witam, Czy ktoś może napisać jak jest teraz ? Skończyłem niedawno szkołę i chciałbym być przedstawicielem. Zamierzam powysyłać cv do kilku firm i m.in. myslę o Biogened. Jakich zarobków można sie spodziewać , czy są premie, na jakim poziomie i czy trzeba mieć doświadczenie ??Czy ludzie w porządku ? Dziękuję za wszelkie uwagi. Marek

Ola
@Marek 26.04.2018 13:33

Jest tu tak wiele wypowiedzi, że odpowiedź znajdziesz . Z perspektywy czasu: fajnie się pracowało do momentu zmiany rządzących...Powodzenia

Dawno nikt z pracowników Biogened S.A. nic nie pisał o niej. Może czas najwyższy to nadrobić. Czy powiesz coś o swoich wrażeniach związanych z nią

Jak komuś nie pasuje praca to przecież prościej jest zmienić pracę!!!!

anonymous
@Pracownik 02.02.2018 19:52

Oczywiście, ale to nie zwalnia firmy od przestrzegania Kodeksu Pracy i szacunku dla Pracownika.

Oluska

Pracę miałam zacząć w czwartek od godziny 6.00 ale nie mogłam być od rana bo musiałam zrobić badania do pracy, to musiałam odrobić że mnie nie było od 6.00 to od godziny 9.20to musiałam siedzieć do 17.20 a przecież badania się zalicza tak jak bym była w pracy i powinnam wyjść o godzinie 14.00 tak jak się kończy zmiana ale nie, chora firma jeśli chodzi o produkcje w lodzi na pojezierskiej, przebierać się musisz co chwila

anonymous
@Oluska 13.01.2018 10:56

Zgadza się, badania wchodzą do czasu pracy, zgłoś sprawę do Inspekcji, firma powinna Ci zapłacić za nadgodziny lub oddać ten czas

Gość

Jeśli nie masz życia prywatnego, partnera, dzieci i Twoim życiem jest Dermedic - polceam. Jeśli oprócz pracy cenisz sobie inne wartości - nie polecam (chyba, że podlizujesz się kierownictwu). Praca tak naprawdę 7 dni w tygodniu, non stop pod telefonem i komputerem. Potrafili nawet zadzwonić w Wigilię, że już natychmiast trzeba wprowadzić zamówienie. Plany kosmiczne, masz sprzedawać, nie ważne, że w aptekach odsprzedaży nie ma (bo martwy okres). Presja, stres i nerwówka pod koniec miesiąca. Brak dni oraz godzin biurowych. Zarobki dobre. Przy wyrobieniu planu można zarobić około 4 tyś. A po wyrobieniu premii kwartalnych nawet i 6 tyś. Premia jest uznaniowa, może zostać obcięta za brak terminowości np. w raportowaniu. Wizyt aptecznych 10 dziennie + dwie lekarskie. Auto Ford Fiesta, prywatnych km można zrobić 500 w miesiącu. To wszystko zależy co kto lubi. Z przykrością stwierdzam, że panują tam układy - układziki. Są osoby, które planów nie robią a nadal pracują, były osoby, które plany robiły a dostały wypowiedzenia, bo mówiły głośno co myślały i mnóstwo osób samych odeszło. Rotacja jest tam dość spora. Dlatego proponuję pracować, nie wychylać się ze swoim zdaniem i pokornie kiwać głową. Ogólnie marka jest bardzo dobra jakościowo i ceny również dla pacjentów są przystępne. Jeśli chodzi o sprzedaż wszystko zależy od regionu. W słabszych regionach (biedniejszych) trzeba często zakładać akcje lokalne dla pacjentów. Marka wśród Farmaceutów lubiana.

Była z Dermedic'a
@Szy 26.12.2016 17:02

Gratulacje dla Gosi z okazji 10-lecia :)

Justin

Obecny Pan dyr, był słabym rks, więc czego teraz oczekujecie? Powodzenia.

Była Przedstawicielka Dermedic
@Justin 23.11.2017 23:22

Obecny P.Dyr. nie był żadnym RKS, nigdy nie zrobił żadnego planu więc o czym mowa. Dyr. został bo wazelinował aż miło, kupił właściciela obietnicami bez pokrycia. Teraz co złego to oczywiście nie ON tylko oni. Żenada.

Jakie są zalety pracodawcy Biogened S.A.? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

sfrustrowana

Witam czy jest tu ktos kto nie otrzymal wynagrodzenia? Jestem poszkodowana i zastanawiam sie nad pozwem jesli PIP nie pomoze

Oluska

Witam, mam nadzieję że nie będzie w tym roku tak źle w tej firmie bo jutro mam pierwszy dzień pracy, miejmy nadzieję że będzie dobrze

Zuzanna

Pracujesz w firmie Biogened S.A.? Chętnie usłyszymy jak wyglądała Twoja rozmowa kwalifikacyjna do firmy!

Anonim

Firma niepoważna, źle traktuje swoich pracowników, plany z kosmosu stres i zastraszanie, ciągła rotacja, ludzie odchodzą bo nie wytrzymują napięcia. Nie umieją zarządzać potencjałem pracowników, nie znają ich wartości a tym bardziej nie umieją tego wykorzystać dla dobra i rozwoju Firmy. Szkoda bo w takiej organizacji można by dużo lepiej poukładać relacje i sprawniej działać. Nikomu "normalnemu" nie polecam tej firmy, lepiej spożytkować swój potencjał i zaangażowanie w innej Firmie.

Zuzanna

Nikt nie odpowiedział, na moje ostatnie pytanie, ale wszystkie informacje odnośnie procesu rekrutacyjnego w Biogened S.A. pojawiły się na stronie internetowej firmy. Jest tam również konkretna zakładka, w której sa aktualne oferty pracy. W tym momencie firma poszukuje pracownika na stanowisko magazyniera. Może pracuje bądź pracował ktoś z forumowiczów właśnie w tym zawodzie?

Firma zatrudnia nowych ludzi nie ze względu na rotację (chociaż ta też się zdarza na szczęście już nie tak często) ale z powodu rozwoju firmy. Chcą po protu mieć więcej ludzi w terenie. Firma w porządku, pomijając śledzenie GPS-ów, i ciągłą kontrolę czasu pracy (tu nie ma tak że jak jednego dnia pracujesz 12 h to następnego możesz popracować np. 6h dziennie musisz pracować co najmniej 8h w terenie ). Ogólnie polecam.

Si

Pojawilo sie ogłoszenie na PH na teren Słupsk . Czy może ktoś podać jak załoga na tym terenie jak kierownictwo ? Jaka podstawa , premie oraz auto. Ilość wizyt . Jak ogólnie postrzegane jest firma w aptekach ? Dzięki ....

Si

remina

aktualnie firma niestety nie prowadzi rekrutacji, Dajcie znać jak coś się pojawi

Luk

Akurat płyny micelarne są słabe. Nie domywają makijażu. Ale,że niska cena to dlatego ludzie kupują, nic więcej. Nikt nie czyta etykiety. To samo dotyczy H2. Napchane gliceryny i tyle hehe. Tak więc,czytajcie etykiety. Ja czytam i wiem za co płacę.

Bruno

Każdy przedstawiciel długiej kariery w Kielcach nie zrobił.Wystarczy popytać ilu przedstawicieli było huhihi. Jednym słowem na kosmetyki to teren- padaczka,jeśli chodzi o Dermedic:-)

ex,ex

preparaty mają atesty bo muszą je mieć, inaczej nie mogły by być sprzedawane, ale atest określa głównie czy dany preparat nie szkodzi zdrowiu, a nie czy jest skuteczny. Zamiast Toniku może być sama H2O i też będzie dobrze, ale czy skutecznie do usunięcia tłustego makijażu ??? :)))

Kris

Oczywiście....wszystko jest "naj"...Widać..styl pisania lizusów "S" HAhahaha... Do Biodermy poziomu firma nie dojdzie,marzenie ściętej głowy. Płyny się sprzedają ,bo są tanie! Nie domywają makijażu. Super Pharm ciągnie to wszystko. To jakie kremy,żele wyjeżdżały do aptek,farmaceuci wiedzą. :-)))) Jedynie emolienty są w miarę.

kajtek

Prawda jest taka,że firmie daleko do poziomu Pharmaceris czy Biodermy, ale....Kto pracuje tak jak się należy nie odczuwa żadnego dyskomfortu...nie ma nękania telefonami itp. Jeżeli ktoś mysli,że przychodząc tu się nie narobi jest w błędzie...Pracy jest dużo...Nie można jednak powiedzieć, bo wypłaty są na czas, premie również...Duża grupa osób pracuję już bardzo długo i są tego efekty...

@kajtek 19.02.2016 17:42

Kajtek, długo to pojęcie bardzo względne :)), w moim rozumieniu długo to powyżej 3 lat, poza Gosią (KR) oraz Wioletą (PH) które mogą się takim stażem pochwalić nie znam innych. Mam na myśli oczywiście ludzi pracujących w "polu".

NOWA

Ja jestem bardzo zadowolona z pracy. Z tego co się tu naczytałam miałam wielkie obawy ale rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Najśmieszniejsze jest to że piszecie iż ta praca to "dno", "nikt z doświadczeniem nie przyjdzie tu pracować" itp. a na spotkaniach firmowych jak rozmawiam z innymi przedstawicielami to okazuje się że w Biogenedzie pracują ludzie z konkurencji takiej jak np. Iwostin czy Pharmaceris. Więc skoro Biogened to najgorszy pracodawca to czemu ludzie z korpo tutaj nie narzekają i chętnie podejmują pracę.

@NOWA 18.02.2016 07:44

Bo jakby na spotkaniu firmowym powiedzieli, że firma to "dno" to następnego dnia już by nie pracowali, ściany też mają uszy. :)) Mniejsza o to co się mówi, ważniejsze jest to co się czuje. Nie chwali się dnia przed zakończeniem, teściowej przed śmiercią, a firmy przed zwolnieniem :))

aga

Marketing hahahaha....jaki marketing:)?Jak przekroczy się próg firmy, to widać, że czas się zatrzymał. Zresztą, tak jak ktoś wspomniał, gdyby nie Superpharm, to leżymy i kwiczymy:):)

Justa

W tej firmie marketingu się nie nauczysz ani nie wykażesz.Zresztą, o jakim marketingu ja mówię? Ta firma marketingu nie ma, udaje, że ma. Najpierw niech poprawi się komunikacja między działami.

Luk

Firma jak nie płaciła na czas za dermokonsultacje,tak nie płaci.To są żarty.Po 2 miesiącach zalegania z wypłatą pani w księgowości mówi "może uda się zapłacić jeszcze w tym miesiącu" hahaha.

Bea

Dziewczynko,z choinki się urwałaś? W tej firmie docenia się ludzie nie koniecznie za wyniki. Ale szczegóły zachowam dla siebie. Osoby,które pracowały w tej firmie wiedzą o czym mowa. Jednym słowem docenia się lizidupców..to tak w skrócie.

@Bea 07.12.2015 18:08

Wiedzą wiedzą Bea :) dokładne wiedzą o co chodzi :)

gryps

Podwyżka po kilku latach to rzeczywiście mi bonus. Socjal??? hahaha, dobry żart. Ciekawa rzecz na rynku- dermokonsultantki uciekają do innych firm- w końcu poszły po rozum do głowy:)))))))))

CR7

Szkoda nawet mówić o tej super firmie , zarobki bardzo małe a jak przyszedł czas na podwyżke to wielkie alo było..... 200 zł brutto bo na wiecej nie można liczyć.... szkoda czasu na prace w tej firmie

Bon
@CR7 28.10.2015 21:09

Gdyby nie Superpharm,firma by cienko przędła. Tak naprawdę przedstawiciele nie mają wielu aptek aktywnych... Swoją drogą wystarczy zobaczyć na allegro niektóre aukcje:-). Jak się okazuje,nie tylko apteka może kupić Dermedic,ale i osoba prywatna...A jeśli płaci gotówką...To hurrra hahaha

Zostaw opinię o Biogened S.A. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biogened S.A.