opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Biogened

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 122 ocen
Opinie(472)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(472)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • Poznajcie nas
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Aktualne rekrutacje
  • .
  • Staże i praktyki
  • .
  • Kontakt

Poznajcie nas

Dołącz do nas

Aktualne rekrutacje

Staże i praktyki

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Kalisz
  • Płock
  • Konin
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Bełchatów
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Starowa Góra
  • Konstantyna
  • Stara Gadka
  • Łukaszew
  • Bronisin Dworski
  • Nowa Gadka
  • Ksawerów
  • Huta Wiskicka
  • Bronisin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Łódź
  4. /
  5. Opinie o Biogened S.A.

Opinie

Opinie o Biogened Łódź

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Biogened S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Cousin

    16.09.2012 11:13

    Inne

    Biogened to nie jest wypożyczalnia samochodów na weekend, telefonów do darmowych pogaduszek i bezwarunkowa kasa zapomogowa. W mojej ocenie to firma która walczy o pozycję na rynku a co za tym idzie o pracę dla ludzi. Ja w dziale sprzedaży pracuję siódmy rok. W tym czasie mam drugiego prezesa, trzeciego dyrektora i kolejnych product manager\'ów. Mój pomysł: rób uczciwie swoje, nie kopiuj nierobów i malkontentów i szanuj starania innych.
    ReviewUserIcon
    Zdystansowana

    15.09.2012 13:14

    Inne

    Również pozostaję anonimowa, ale skoro wiadomo, kim jestem, to zapraszam, z chęcią wymienię poglądy :) Ja piszę z własnego doświadczenia, po prostu dobrze mi się tu pracuje, nie mogę powiedzieć złego słowa o tej firmie, a weszłam tu z ciekawości, bo słyszałam, że jest dużo negatywnych wpisów. Miało być szczerze, więc jest szczerze, czy to źle, że mam własne, inne zdanie? To mój drugi wpis w tym wątku, a nie piętnasty. Są dwie strony medalu. Jakby mi było w Biogenedzie źle - na pewno dam znać, będziecie wiedzieć pierwsi ;) Póki co jest ok.
    ReviewUserIcon
    heniek

    15.09.2012 00:08

    Inne

    do zdystansowanej Co ty mozesz wiedziec o aktuanym prezesie i wlascicielu zarazem , jestes nowa osoba zatrudnianą do PR Smieszy mnie twój wpis , znam podobne akcje wybielajace gdzie jedna i ta sama osoba przedstaiwa sie raz jako cieć, ktory dzięki firmie zrobił maturę bo miał czas po nocach się uczyć a innym razem jako spawacz ktory pracował ciężko a firma zrobiła z niego handlowca dała samochód komórke , za którą nie musiał płacić, i ogólnie dużo zarabia teraz i ma czas na siłównię etc. etc.. jeżeli zaraz pojawią się tu takie historie o ludziach którym Biogened zmieniłn życie to możecie mi wierzyć że to znany schemat poprawy wizerunku i nie prawdziwy. ZASADA JEST TAKA : JEZELI O JAKIEJKOLWIEK FIRMIE NIE MA WPISÓW TO FIRMA JEST OK. Nikt kto jest zadowolony raczej tych wpisów nie umieszcza natomiast na 100% umieszczą je pracownicy niezadowoleni, czym więcej niezadowolonych wpisów tym większe prawdopodobieństwo że zatrudniając się w tej firmie trafisz do niezadowolonych , że zostaniesz potraktowany jak większość niezadowolonych pracowników
    ReviewUserIcon
    realista

    14.09.2012 12:00

    Inne

    Do osoby o nicku \\\'a\\\' zgadzam sie z 3 postami w kilkanascie minut. Pozdrawiam i ciagle czekam ...... Buźka dla znerwicowanych .....
    ReviewUserIcon
    Pepe

    14.09.2012 08:37

    Inne

    Ja dzięki braku kompetencji masakrycznej [usunięte przez moderatora] zostałem zwolniony i cieszę się, że jej już też nie ma, niech sobie poszuka pracy i zobaczy czy jest tak łatwo. Z innymi szło się dogadać.
    ReviewUserIcon
    a

    13.09.2012 23:26

    Inne

    Ludzie trochę wyobraźni - jak już robicie akcję wybielania wizerunku firmy poprzez opinie \\\\\\\"bumelantów\\\\\\\", którzy nie robili planów i za to zostali zasłużenie zwolnieni ale teraz tęsknią za firmą to nie wpisujcie trzech postów w kilkanaście minut. W ciemno mogę powiedzieć czyja to zorganizowana akcja :) Pomysłodawców pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    xx

    13.09.2012 21:36

    Inne

    Szczerze realisto nie spodziewaj się wpisów..... Ha ha dla broniących firmy bijmy brawo a w szczególności jednej Pani która zapewne tutaj te wpisy realizuje:) Pomysłowość nie zna granic. Była pracownica. Wierna ideałom: rodzina i zdrowie najważniejsze. żadna praca czy kariera nie jest warta tego a na pewno praca w tej firmie nie była warta.
    ReviewUserIcon
    realista

    13.09.2012 20:40

    Inne

    To tak. Widze że nie odpisała mi jeszcze \\\'zdystansowana\\\' ale poczekam. Do kolegi \\\'Nick\\\' skora załujesz to wracaj bo non stop ktoś siedzi na l4 lub odchodzi więc są rekrutacje co 3 miesiace, niedlugo znow bedzie Warszawa na rekrutacji - czekam na pojawiajace sie ogloszenie ktory potwierdzi moje przypuszczenia, Co do innej osoby i zaliczek w 3 tygodnie oddawanych - tu akurat znów mamy nieścislości gdyż zaliczki maja proces najpierw weryfikacji u przełożonego co trwa czasami dwa tygodnie pozniej idą do podpisów w firmie kolejne dwa tygodnie i dopiero przelew czyli jeszcze tydzien w sumie daje nam to 5 tygodni realnych i zarówno Ty jak i ja wiesz że tak jest. Widze duzo pozytywnych wpisów dziś o firmie biogened więc tak, jako iż Ja o tej firmie mam złe opinie pozostane anonimowy, mam ogromne prośbe do osób ktorym tam sie świetnie pracuje lub pracowało w ciagu ostatniego roku o wpisy. Będę wdzięczny za szczerość.
    ReviewUserIcon
    miły

    13.09.2012 20:09

    Inne

    nie ma opli corsa tylko Astra; wypłata na czas zaliczki różnie ale maks 3 tyg do m-ca byl raz poslizg; premia też jest wypłacana jak się plan zrobi; blokady kart paliwowych nie ma; pracy i stresu jest dużo, ale są obrotne osoby, które dają radę.
    ReviewUserIcon
    Klar

    13.09.2012 15:35

    Inne

    Macie rację w Biogenedzie dwie Panie - [usunięte przez moderatora], zwalniały bez pojęcia i empatii. Na szczęście to samo je spotkało i już mamy spokój. Teraz atmosfera jest znacznie lepsza a ludzie zaczęli robić plany.
    ReviewUserIcon
    Nick

    13.09.2012 11:27

    Inne

    Trochę pracowałem w Biogenedzie i było ok. Potem trochę mi się w domu sytuacja popsuła więc nie miałem głowy do sprzedawania i mnie zwolnili, ale bez jakichś strasznych scen. Kilkukrotny brak planu i cię nie ma. Takie są realia. Teraz pracuję w innej firmie i dopiero doceniam co straciłem. Tankowanie za własną kasę gdy zaraz ci ją oddają to nie problem. Tutaj jest wzajemne szczucie ludzi i brak fajnej atmosfery to zdecydowanie większy problem. Nawet tęsknię za Biogenedem.
    ReviewUserIcon
    realista

    13.09.2012 11:22

    Inne

    hej 'zdystansowana", czytam że jestes super zadowolona z firmy i swojego obecnego pracodawcy jakim jest Biogened s.a. z tej racji przedstaw się oraz stanowisko na jakim pracujesz, żeby wpisujący sie niezadowoleni pracownicy mogli zweryfikować Twoje Super Pozytywne Nastawienie oraz wszystkie inne sprawy które tylko w Twoim przypadku się zgadzają w firmie. Pozwól NAM się zdystansować do firmy biogened bo czuje że i tak sie nie przedstawisz:) Buźka dla 'odważnej' i zapewne do końca anonimowej osoby. ps. Jak nic nie napiszesz to i tak każdy będzie mógł się domyśleć Kto był tą tajemnicza optymistką
    ReviewUserIcon
    Eryk

    13.09.2012 11:16

    Inne

    A ja ci powiem, że jak był stary prezes to mogłem się nieźle obijać, teraz nowy wprowadził tempo i trochę mi się nie chciało gonić. Inni jednak robili plany i są zadowoleni. Karty paliwowe blokuje BP jak przekroczy firma jakiś limit, tankowałem za swoje i zawsze mi oddawali. Kurcze dajcie znać gdzie można się zaczepićby się nie narobić. Ze mną Biogened się rozstał elegancko, ale mam teraz problem ze znalezieniem roboty :(
    ReviewUserIcon
    Zdystansowana

    13.09.2012 10:43

    Inne

    Czytam te wszystkie opinie i tak się zastanawiam, jaka jest ich wartość merytoryczna. Zatrudniłam się kiedyś w firmie, która miała jeszcze gorsze opinie, niż Biogened (miały być nadgodziny, a Szef miał być \\\"tyranem i debilem\\\") okazało się jednak, że to była najlepsza praca, jaką kiedykolwiek miałam. Bardzo się pomyliłam i cieszę się, że z przymrużeniem oka traktowałam wpisy o niej. Co do Biogenedu to nie mogę złego słowa powiedzieć o tej firmie. Pensja mnie satysfakcjonuje i to nie są wcale marne grosze, wypłata jest NA CZAS, jakiekolwiek koszty poniesione przeze mnie są natychmiast zwracane. Atmosfera w pracy jest ok, ludzie pomocni i naprawdę lubią to, co robią a robią fajne i ciekawe rzeczy. Prezes zna się na swojej branży i nie można powiedzieć, że jest niekompetentny, poza tym, wydaje się być sympatyczny i idzie się z nim dogadać. W ogóle warto być szczerym w pracy i rozmawiać, negocjować, mi to zawsze wychodziło na plus. Nie narzekam, wręcz przeciwnie - dobrze mi się tu pracuje. Ja się dystansuję do GoWorka, ale czasem czytam, żeby zobaczyć, jak różnie ludzie odbierają tę samą rzeczywistość. Byłoby super, gdyby chociaż ludzie pisali tutaj całą prawdę, a niestety połowa wpisów to złośliwe działanie konkurencji albo sfrustrowanych byłych pracowników, którzy nie potrafią sobie zorganizować czasu wolnego. Radzę dzielić powyższe opinie na pół lub jeszcze więcej. Dla mnie Biogened to dobry pracodawca i nie zanosi się, żeby to miało się wkrótce zmienić.
    ReviewUserIcon
    X - men

    10.09.2012 20:01

    Inne

    nowa - 2012-09-10 19:27:51 Witam mam zaproszenie na rozmowę do tej firmy napiszcie mi coś czy warto zawracać sobie głowę na PM napiszcie o zarobkach premiach i samochodziepoczytaj wcześniejsze wpisy i sama sobie odpowiedz :), zarobki.......bez szału, premia (a raczej nagroda - bo tak to chyba obecnie się nazywa :) jak zrobisz plan i firma będzie miała kasę ;), samochody - kiedyś były fordy Fousion i część chyba jeszcze jeździ oraz ople Corsa, z tego co wiem po zwolnieniu FFM [usunięte przez moderatora] i awansie [usunięte przez moderatora] zmieniły się trochę relacje personalne, ale niestety to już nie ta firma co kilka lat wstecz, nie ci ludzie i nie ta atmosfera :(, szkoda.

    Kontakt - Biogened S.A.

    Pojezierska 99 91-342 Łódź

    NIP:9471856923

    KRS:0000273505

    http://www.biogened.pl/
    Branże: Kosmetyki
    ReviewUserIcon
    nowa

    10.09.2012 19:27

    Inne

    Witam mam zaproszenie na rozmowę do tej firmy napiszcie mi coś czy warto zawracać sobie głowę na PM napiszcie o zarobkach premiach i samochodzie
    ReviewUserIcon
    realista

    26.08.2012 07:01

    Inne

    Nie dość że nie czyści z danych personalnych to jeszcze zostawia wszystkie ustawienia poprzednika/poprzedniczki. Loginy i hasła oraz wgląd do jego maili:) Firma dno
    ReviewUserIcon
    heniek

    24.08.2012 19:52

    Inne

    :) znam tą firmę bardzo dobrze macie powtórkę z kolasi , może ktoś to kupi jak pan prezes nie będzie chciał za dużo , może będzie jak dawniej ale niestety trzon tej firmy jest już poza firmą :) Czyżby informatyk nie czyścił laptopów z danych personalnych ? Tym co zostali życzę wiary i nadziei
    ReviewUserIcon
    realista

    21.08.2012 20:55

    Inne

    - premia tylko przy rozmowie o prace w realiach nie istnieje, - auta maja limity km - zero socjala : ani benefita, ani prywatnej służby zdrowia, - na urlop sie nie wybierzecie bo "KTO ZROBI PLANY" - szkolenia robicie sami kupując ciastka i sok z biedronki gdyż trzeba się wyrobić w 20zł Sami wyciągnijcie wnioski. Przestrzegam i mimo tego iż zaraz pewnie sobie jedna PANI napisze pochwałę itd..( każdy znający firmę wie o kim piszę) i skrytykuje mój tekst zaufajcie większości wpisów włącznie z moim. Pracodawca nie warty nawet tego by dla niego MCdonalds zostawić......
    ReviewUserIcon
    realista

    21.08.2012 20:53

    Inne

    Znam parę osób (zarówno aktualnych pracowników jak i byłych) związanych z firmą Biogened S.A. stąd taki nick. Teraz konkretnie sytuacja w firmie dno, zwolnienia, zwolnienia i jeszcze raz zwolnienia. Bez podstaw, bez uzasadnień a do obecnych pracowników non stop presja o plany a zarazem pretensje o zakładane konkursy czy rozporządzanie budżetem który w myśl tego co jest obiecane stanowi 15% ich obrotu- Kolejny mit. Rozliczą Cie z każdego ołówka, flamastra, długopisu czy tuszu do drukarki ale drukarki nie pozwolą kupić więc jak chcesz tam pracować to na starcie musisz posiadać : - swoją drukarkę - swój komputer do tego najlepiej z pakietem Office - oraz prywatną gotówkę która włożysz w firmę gdyż rozliczenie trwają tam miesiącami To są problemy startowe. Teraz następne. Firma ma przypadłość zwaną \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"brakiem płynności w płatnościach za karty paliwowe\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" skutki podjeżdżasz, tankujesz, idziesz zapłacić i słyszysz \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"blokada karty\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" i wtedy płacisz ze swoich i znów czekasz na zwrot tych pieniędzy miesiącami. Ogólnie firma \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"krzak\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\", nowa dyrektoreczka też żałość. Z firmowych żartów dla znających realia pracy PH : - dermo najlepiej za 4 zł za godzinę, - jak \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"farmaceuta nie zechce kupić wtedy przełożona łapie go za rękę i przytrzymuje tak długo aż coś zamówi\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\", - płyn do spryskiwaczy możecie kupować do 7 zł i ma wam starczyć na miesiąc, -telefony służbowe non stop się zawieszają i wyłączają, - laptopy nawet nie są oczyszczane
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Biogened?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    princess

    11.07.2012 08:14

    Inne

    znając [usunięte przez moderatora] to sama sobie peany pisze na tej stronie, boki zrywać
    ReviewUserIcon
    kaczor

    25.06.2012 17:54

    Inne

    Mam zamiar aplikować o tej firmy na stanowisko analityka sprzedaży. Czytając wszystkie posty oczywiście zrezygnowałem... Ale widzę, że coś się zmieniło. Można o słowo komentarza?
    ReviewUserIcon
    *

    14.06.2012 21:26

    Inne

    [usunięte przez moderatora] oczywiście GRATULUJEMY i życzymy powodzenia! Szkoda tylko, że [usunięte przez moderatora] przez te półtora roku zrobiła tyle złego dla wizerunku firmy i nikt tego wcześniej nie wyeleminował.
    ReviewUserIcon
    x-men

    14.06.2012 09:39

    Inne

    Zmiany, zmiany, zmiany. [usunięte przez moderatora] zrobił to co należało zrobić dawno, w końcu coś się zmieni na lepsze. Modernizacja zarządu to dobry pomysł, a obsada najbardziej kompetentnej osoby na stanowisku dyrektora (co powinno było być zrobione rok temu) wyjdzie firmie na korzyść.
    ReviewUserIcon
    X-men

    31.05.2012 12:02

    Inne

    RRRR - 2012-05-24 11:08:09 Odradzam podejmowanie pracy / współpracy z tą nieprzewidywalną firmą, brak stabilizacji, ciągłe zmiany, ciągle nowi ludzie, chaos, problemy finansowe, myślę że jeszcze kilka miesięcy i będzie po nich. Szkoda tych co zostali (nie mówię o nowo przyjętych). Kochani trzymajcie się :) Kiedyś to była inna firma. a posty rzeczywiście zostały usunięte przez administratora.Faktycznie kiedyś to była całkiem inna firma, naprawdę (choć teraz to będzie dziwnie wyglądało) można było być dumnym że się w niej pracuje, teraz........ nie warto nawet wspominać.
    ReviewUserIcon
    RRRR

    24.05.2012 11:08

    Inne

    Odradzam podejmowanie pracy / współpracy z tą nieprzewidywalną firmą, brak stabilizacji, ciągłe zmiany, ciągle nowi ludzie, chaos, problemy finansowe, myślę że jeszcze kilka miesięcy i będzie po nich. Szkoda tych co zostali (nie mówię o nowo przyjętych). Kochani trzymajcie się :) Kiedyś to była inna firma. a posty rzeczywiście zostały usunięte przez administratora.
    ReviewUserIcon
    Dominik

    17.05.2012 10:56

    Inne

    to jest prosty przykład firmy, gdzie można ludziom i firmom nie płacić. szwindel w imieniu prawa...
    ReviewUserIcon
    Stolica

    24.03.2012 23:02

    Inne

    Tak wszyscy mogą każdego dowolnie opluwać, a to nie prawda. Ps. Pożegnanie Warszawy - teraz macie szanse na jakiś wynik.
    ReviewUserIcon
    Anonimous

    19.03.2012 20:17

    Inne

    Dokładnie....Te dwie to to jakieś nie do końca normalne a no i trzecia próbuje się podspawać..... Tylko dla nich nie ma szans
    ReviewUserIcon
    biogened- nie dziekuje

    18.03.2012 12:13

    Inne

    trzecia to regionalna, taka sama jak dwie pozostałe tyle, że nie ma "takiej" władzy.
    ReviewUserIcon
    X-men

    16.03.2012 11:35

    Inne

    całe szczęście były pracownik - 2012-03-15 21:48:35 *** - 2012-03-15 21:29:31 "Jakbyście wzięli się do roboty zamiast głupoty w internecie anonimowo wypisywać" a Tobie na które imię dali "Stolica" bo zakładam, że nie jesteś anonimowa i dlaczego o 21 nie jesteś jeszcze w pracy?! Myślę że "stolica" od stolca ;) Podejżewam, że to jedna z trzech wrednych bab z tej firmy. Właśnie,........... jakbyście się wzięli do roboty........... i kto to mówi Stolica to stolica wiadomo, rządzi, i to nie tylko w Warszawie;) A ta trzecia to która? do tej pory wiedziałem o dwóch, :)))))))))) rozmnażają się czy co????? :)))))))))))))))

    Zostaw merytoryczną opinię o Biogened S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.