opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Biogened

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 122 ocen
Opinie(472)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(472)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • Poznajcie nas
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Aktualne rekrutacje
  • .
  • Staże i praktyki
  • .
  • Kontakt

Poznajcie nas

Dołącz do nas

Aktualne rekrutacje

Staże i praktyki

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Kalisz
  • Płock
  • Konin
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Bełchatów
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Starowa Góra
  • Konstantyna
  • Stara Gadka
  • Łukaszew
  • Bronisin Dworski
  • Nowa Gadka
  • Ksawerów
  • Huta Wiskicka
  • Bronisin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Łódź
  4. /
  5. Opinie o Biogened S.A.

Opinie

Opinie o Biogened Łódź

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Biogened S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Wiktor

    04.01.2013 16:11

    Inne

    Przychodzi baba do lekarza lekarz pyta Co Pani dolega? Baba odpowiada: Biogened! Lekarz: Aaaaaa rozumiem L4 Tak właśnie Biogened współpracuje z lekarzami :-)))))))))) Hahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahaaaaaaaa
    ReviewUserIcon
    Kaśka

    03.01.2013 21:41

    Inne

    Pani (usunięte przez administratora), wiem, że było kilka osób na rozmowach, bardzo doświadczone i profesjonalne, wiem, że Szefowi się podobały niektóre kandydatury, ale niestety nie wiem, jaki jest obecnie status. Postaram się wybadać temat :-)
    ReviewUserIcon
    anna

    02.01.2013 23:39

    Inne

    a mnie dla odmiany interesuje opinia o rekrutacji, przestancie juz wrzucac na te firme. Czy nadal szukaja pr managera? jak wyglada rekrutacja na to stanowisko? Z góry dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Marta

    01.01.2013 23:07

    Inne

    Heniek, nie zgadzam się z treścią Twojego wpisu, ale cieszę się, że przyznałeś, że są osoby, które są zadowolone z pracy tutaj, bo ja właśnie do nich należę i że atmosfera jest fajna, bo to też prawda. Reszta? To Twoje zdanie, ja mam inne i inaczej odbieram rzeczywistość. Wnioskuję, że pracujesz ze mną w tej firmie, nie wiem, kim jesteś i w jakim dziale pracujesz, mam nadzieję, że tak, jak piszesz, za jakiś czas zmienisz zdanie. Nowy Rok, zmiany na lepsze, trzeba iść do przodu, a nie odwracać się za siebie. Ponoć przyszły rok ma być jeszcze bardziej kryzysowy w Polsce, mają być cięcia, redukcje etatów, grupowe zwolnienia, nawet w dużych firmach. Ja akurat się tego nie boję, znam swojego szefa i wiem, że mnie docenia. Obyśmy wszyscy mogli się cieszyć pracą w przyszłym roku i szacunkiem, wierz mi, że to dla mnie, jak i dla Ciebie bardzo ważne.
    ReviewUserIcon
    lolita lempicki

    01.01.2013 14:30

    Inne

    Bojownik - 2012-12-28 11:00:17 Nie mylisz się. Biogened stworzy markę Phenome i poszukuje osób do zajmowania się i promowania tej marki w Polsce. Świadczy to przynajmniej o tym, że każda zatrudniona osoba ma z góry określone kompetencje, a nie zajmuje się wszystkim i niczym.Myslisz się ... Phenome stworzyła (usunięte przez administratora). a nie Biogened.. widać że nie pracujesz zbyt długo :) , a że Phenome pada i nie ma już pracowników , zostało to wrzucone do Biogenedu.
    ReviewUserIcon
    Heniek

    01.01.2013 14:14

    Inne

    Oczywiście że część osób nie narzeka na pracę w Biogenedzie i wiem że część osób jest zadowolona z tej pracy. Poczytaj posty od początku , zobaczysz jak ludzie zostali potraktowani, zobaczysz że że czekali na pieniądze za paliwo, za pracę etc. Firma była ok, każdemu polecałem , ale to co się dzieje od 2 lat ...żenada...żenada... Powtarzam że to nie jest dobra firma dla osób które mają już pracę a chcą ją zmieniać ...nie daje stabilizacji, ciągła zmiana składów ludzi w biurze w terenie etc... coraz gorsze zarobki ...a teraz własna działalność , wiadomo chodzi o nie płacenie ZUS.. Wszystkim pracującym życzę powodzenia i szczęścia , wytrwałości , być może ktoś kupi firmę to będzie ratunek dla was. W firmie wśród pracowników jest dobra atmosferta , potwierdzam. Na koniec i nie zmienię zdania... nie masz pracy idz do Biogenedu, masz pracę zastanów się nad przechodzeniem do tej firmy.. Pracujesz w Biogenedzie ...szukaj innej pracy. To czarny PR ? to są fakty na temat faktów się nie dyskutuje. Przyjmijcie prawdę i zastanówcie się nad rzeczywistą sytuacją i kondycją firmy. Życzę jak najlepiej ale w tym momencie sytuacja jest jaka jest , może za 6 mc bedę miał inne zdanie w tym temacie, wiadomo nic nie jest permanentne. Nie ma sensu zaprzeczać że było inaczej że jest kolorowo jak nie jest. Nie traktujcie tych postów jak zamach na wasze miejsca pracy, raczej osoby decyzyjne powinny wyciągać z tego wnioski i zmienić coś w firmie, przede wszytkim szanować ludzi. Powodzenia pracownicy
    ReviewUserIcon
    kolega z pracy

    31.12.2012 15:52

    Inne

    Heniek wiesz dlaczego wre tu jak w kotle ? bo ludzie ktorzy pracuja w Biogenedzie lubia swoja prace i firme. I nie chca zeby byla szkalowana .i na tym koniec . I nikt z nas nie ma placone za wchodzenie tutaj robimy to bo chcemy. to nie jest wybielanie tylko obrona miejsca pracy. robimy to bo mocno nas juz wkurzyles tym co wypisujesz .Glupoty wyolbrzymienia jakis zaslyszanych nie wiadomo gdzie historii. nie pozwolimy na to mozesz byc pewny.bedziemy sie bronic. Jest nas tu wystarczajaco duzo zeby pokonac ciebie platnego specjaliste od czarnego pr albo zgorzknialego typa na kuroniowce .
    ReviewUserIcon
    Buhahahaaa....

    31.12.2012 14:31

    Inne

    Aż żal na to wszystko patrzeć, o czytaniu nie wspomnę... Tak to już niestety jest, że jak ktoś nie dobiegnie do mety, to albo bieżnia za śliska, albo buty za duże, albo w ogóle- za silny wiatr wiał... Ludzie- weźcie się do roboty, bo za posty na gowork'u póki co nikt nie płaci, zamiast wylewać żale na to że "byłem za cienki", "że mi się nie chciało" no i kurcze "te telefony dzwonią i dzwonią" i w ogóle przerąbane bo trzeba z łóżka wstawać, polecam zweryfikować SIEBIE na rynku pracy. Czasy lansu służbową furką, albo facebook'owania za cudze pieniążki dawno się skończyły, na co dowodem są gigantyczne restrukturyzacje nie tylko w branży farmaceutycznej. ...i na koniec takie przesłanie Noworoczne- jak jesteś dobry, potrafisz, wyciągasz wnioski, uczysz się= pracujesz= proste! Spoglądając na posty, widać gołym okiem, że ktoś ma baaaardzo dużo czasu...nie na prace bynajmniej...
    ReviewUserIcon
    Edek z fabryki kredek

    31.12.2012 10:50

    Inne

    Po przeczytaniu opinii na temat firmy Biogened stwierdzam,że najwiecej do powiedzenia mają osoby ,które nie dały sobie rady na polu bitwy i poległy.Wylewają stęchłą żółć z wątroby,wyolbrzymiają problemy,uskuteczniają działanie na biednego misia z oczmi kotka ze Shreka i wszyscy w koło sa skazani na współczucie takowym....Nie żal mi was wcale,widocznie na rozmowie wstępnej nie mieliście pojecia na czym polega sprzedaż dermo kosmetyków,a desperacja i widmo bezrobocia uczyniło z was zajedobrych aktorów ,co pozwoliło odnieść sukces na rekrutacji,niestety aktorzy w aptekach to lipa.....Dla mnie jestescie niedojdami zyciowymi,zawsze mozecie sie przebranżowic i zacząć sprzedawac marchewke na święcie dyszla.Firma Biogened nie jest dla mnie ani gorsza,ani lepsza od innych i wszystko na ten temat.A jesli potrzebujecie wiarygodnych informacji,słuchajcie wszystkich zainteresowanych tematem stron,a nie tylko biednych misiów na kuroniówce.
    ReviewUserIcon
    Marta

    30.12.2012 20:30

    Inne

    Jeśli dla Was nazywanie rzeczy po imieniu to inwigilacja, zastraszanie i manipulowanie to świat stanął na głowie... Po raz kolejny napiszę tutaj, że bardzo dobrze pracuje mi się w Biogenedzie, czy to jest obłuda i manipulowanie??? Nie jestem PAŃIĄ OD PR, a pracownikiem, to jest moja opinia przeciw Waszej. Też znam prawdę o tej firmie i nie pozwolę na jej oczernianie, nikt mnie źle nie traktuje, nie łamie moich praw, nie wiem, w ogóle o czym piszecie, w głowie mi się to nie mieści...
    ReviewUserIcon
    Maciej

    30.12.2012 16:21

    Inne

    Ludzie Tu pisza prawde nie po to by oczerniać firmy tylko po to by dac innym obraz jej funkcjonowania.Jesli prawda w oczy kole Biogened niech cos zrobi z panującymi tam warunkami pracy i sposobem postepowania wobec pracowników.Bez pracy nie ma kołaczy tyczy się obu stron.Znani jestescie z waszych chorych metod działania nawet jak człowiek szedł na rozmowę do innej firmy wszyscy z ironia stwierdzali: nawet nie pyatm dlaczego nie pracuje Pan/Pani w Biogenedzie :-) Wizytowke jak i opinię wyrobiliście sobie sami.Ehhh szkoda gadać
    ReviewUserIcon
    Kasia

    30.12.2012 15:20

    Inne

    Zgadzam się z Heńkiem! A 3 powyższe wpisy to inwigilacja,zastraszanie i manipulacja ze strony Biogenedu który nie potrafi przyjąć prawdy na barki i wyciągnąć właściwe wnioski w celu polepszenia jakości pracy,jej kultury oraz zasad jakie powinny panować.Wstyd patrzeć na to wszystko jakim trzeba byc obłudnikiem żeby dalej brnąć w te bajki grubymi nićmi szyte.Tragedia!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    heniek

    30.12.2012 14:41

    Inne

    moim zdaniem jest odwrotnie , jedna dwie osoby wybielające Biogened i a cała reszta to byli lub obecni pracownicy. Mówisz że opinie są szkalujące .. one nie są szkalujące, są może dla Biogenedu przykre ale prawdziwe więc nie ma mowy o szkalowaniu a o faktach. Dlaczego wre tu jak w kotle? Ano dlatego że Biogened zatrudnił osobę do PR która ma wybielić firmę i daje tu wpisy zupełnie z księżyca tak jakbyśmy nie znali tej firmy, tego co tam się dzieje i jak traktowani są ludzie. I właśnie dlatego ludzie którzy znają prawdę o Biogenedzie nie pozwalają na wybielenie firmy w ten właśnie sposób.
    ReviewUserIcon
    Zośka

    30.12.2012 11:57

    Inne

    Jak działa czarny PR? Polecam artykuł w onecie... "Dlaczego firmy wolą inwestować w dyskredytowanie konkurencji zamiast postawić na promocję swoich produktów? To bardzo proste. Z badań wynika, że pozytywną informację konsument przekazuje średnio 3 osobom, podczas gdy negatywną od 8 do 10. Przede wszystkim szkodzić! Czarny PR, bo o nim mowa, to manipulowanie informacjami w celu zdyskredytowania przeciwnika w oczach ważnych dla niego osób, a nawet całych środowisk. Czy to poprzez rozsiewanie nieprawdziwych informacji, czy też za pomocą zręcznie zakamuflowanych niedopowiedzeń. Liczy się cel, którym jest zniszczenie konkurencji. A przynajmniej sprawienie, by stracili w oczach opinii publicznej." To tylko fragment, wiecej można poczytać na http://m.onet.pl/biznes,ygnd3
    ReviewUserIcon
    Zośka

    30.12.2012 10:37

    Inne

    Marta, dokładnie tak. Dobrze to podsumowałaś. Niedobrze się robi od tych wpisów szkalujących naszą firmę. Może powinniśmy poszukać jakiejś pomocy u administratora na gowork? Albo zgsić to do prawnika? Przecież nie może tak być że jakiś wynajęty spec od czarnego PR pracujący dla konkurencyjnej firmy może sobie pisać w nieskończoność co mu się żywnie podoba.. przecież widać, że jedna i ta sama osoba to wszystko wypisuje. Koleś ustawił sobie powiadamiacz o nowych wpisać i jak tylko wskoczy jakiś pozytywny post to on od razu atakuje. Może poprosimy, żeby nasz prawnik zgłosił to do prokuratury to chyba sprawdzą dane z jego komputera i wreszcie dadzą temu kres, nie uważasz? Przecież takie rzeczy się w ten sposób załatwia. W końcu żyjemy w państwie prawa, gdzie przestępcy nie mogą działać bezkarnie. Moja przyjaciółka mówiła mi, że jej fima ma specjalne procedury prawne w takich sytuacjach, bo oni też są nagminnnie atakowani przez specjalistów do czarnego pijaru na różnych portalach. Koncerny załatwiają to ponoć bardzo szybko i wiekszość przypadków trafia do sądów. Myślę że tak trzeba zrobić bo szkoda naszego czasu na przesiadywanie tutaj, mamy przecież przyjemniejsze zajęcia.
    ReviewUserIcon
    Marta

    29.12.2012 22:03

    Inne

    Zgadzam się w pełni, ktoś w końcu podsumował słusznie to wszystko, rynsztok! Rozumiem, że z jakiegoś powodu ktoś założył Gowork, ale chyba idea była inna? Żeby się dowiedzieć czegoś konkretnego o firmie, a nie wylewać pomyje! Na Boga, podziwiam zawziętość i zapalczywość niektórych ludzi, którzy jadą po Biogenedzie, naprawdę, szacunek, że macie na to czas! Dajcie mi go troche!!! Albo mamy do czynienia z grupą rozgoryczonych, sfrustrowanych byłych pracowników, którzy tylko czekają jak na zmiłowanie na maila z nowym wpisem o firmie, bardziej, niż na nowego lajka na Facebooku albo mamy świetny przykład działania czarnego PRu na czyjeś zlecenie. Nie znam drugiej takiej firmy, gdzie tak szybko pojawiałyby się nowe negatywne wpisy, to działa jak jakiś automat! Wybaczcie, ale inteligentny człowiek zauważy, że piszą to ciągle te same osoby, wystarczy spojrzeć na styl wypowiedzi. Moim zdaniem 2-3 osoby góra. Przecież to można łatwo sprawdzić. Sorry, ale pisanie, że firma -nagminnie łamie prawa pracowników- zakrawa pod paragraf, jakbym była szefem, to bym coś z tym zrobiła. Zlitujcie się, ciągle tylko "przyjdzie kryska ma matyska" i "już każdy powiedział to, co wiedział", to zaczyna być nudne! Jaki macie w tym interes? Pracujecie na zlecenie konkurencji, czy wylewacie swoje żale? Chcecie jak Dobrzy Samarytanie uratować świat przed Biogenedem? Po co? Każdy sam ostatecznie podejmuje decyzje i jeśli ma choć trochę oleju w głowie nie będzie się sugerował tymi szykanami. Dobrze napisane, nie podoba Ci się - nikt Cię nie zmusza do pracy, nie dajesz rady, jest milion innych możliwości! Polska jest taka wielka, praca przecież leży na ulicy! Są tacy, którym się w Biogenedzie dobrze pracuje, są tacy, którzy do niego wrócili po latach, a będą też tacy, którym będzie tu źle. Witek. powiesz, że odradzasz pracę w tej firmie, a ja powiem, że polecam! I co teraz??? Fakty są takie, że na Goworku piszą wyłącznie ludzie niezadowoleni, to nie jest portal to wpisywania pozytywów. no ale bez przesa
    ReviewUserIcon
    Witek

    29.12.2012 21:40

    Inne

    "Pracownik" ciekawę tezę wysnułaś bądż wysnułeś tylko dlaczego większość pracowników sama rezygnuje z posady w Biogenedzie skoro wszystko jest cacy?! Widać 90% z ludzi tu przewijających się to obiboki,leniwce i banda pasożytów do tego mało ambitnych i na bezrobociu plujących bezpodstawnie jadem z zawiści i bez perspektyw...Powiem krótko ŻENUA!!!! ODRADZAM PRACĘ W TEJ FATALNEJ FIRMIE fakty i wpisy mówią same za siebie!
    ReviewUserIcon
    pracownik

    29.12.2012 16:51

    Inne

    Czytam te wpisy z zażenowaniem, bo portal służący do zamieszczania opinii stał się rynsztokiem, w który wylewane są pomyje.Nie ma tu, żadnych istotnych informacji, które potwierdzałyby rzeczywistość w tej firmie. Apeluję do rozgoryczonych, żeby szukali pracy gdzieś indziej, a do bezrobotnych, żeby przeznaczyli swój czas na wysyłanie CV, bo szkoda czasu i goryczy, którą przesiąkacie. Teraz kilka faktów dla zainteresowanych: pensje- wypłacane na czas bez względu na formę zatrudnienia; premie- są przyznawane i wypłacane - za coś konkretnego; czas pracy- dla tych, którzy potrafią planować swoją pracę standardowy, poza wyjątkowymi sytuacjami, które w każdej firmie sie zdarzają; atmosfera- to tworzą ludzie, jeśli wiedzą, że grają do jednej bramki jest OK! i tak jest tutaj w większości działów; wymagania- duże! są ambitne plany i duże wymagania wobec wszystkich, wobec czego praca tutaj jest rzeczywiście dla wybranych! podsumowanie- nikt nikogo nie zmusza do pracy w Biogenedzie, nie dajesz rady - nie pracuj, nie podoba Ci się z różnych względów- szukaj pracy takiej, która jest zgodna z Twoimi potrzebami i możliwościami. Mam nadzieję, że o takie informacje chodziło. Zastrzegam, że nie odpiszę na żadne prowokacyjne komentarze.
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    29.12.2012 15:38

    Inne

    Wszystko się zgadza tylko firmę bez wzgledu na wielkość tworzą ludzie! Biogened ma to do siebie,że nagminnie łamie prawa pracowników, nie szanuje klienta a wszechobecny bałagan w każdym z działów tworzy ten negatywny oddźwię ludzi tam pracujących i współpracujących z tą firmą.Nigdzie nie ma idealnie to prawda i nie znajdziemy ideałów jednak w tym przypadku ocieramy się o łamanie prawa...Na to żadna szanująca się korporacja nie pozwoli sobie natomiast mała polska firemka jak Biogened czuje się bezkarna i ciągnie ten schemat w nieskończoność...Do czasu moii drodzy do czasu...Przyjdzie kryska na matyska!
    ReviewUserIcon
    Leciwy

    29.12.2012 14:37

    Inne

    Hm.. przyglądam się tu waszej dyskusji i taki oto wniosek wysnułem. Biogened to taka sama firma jak wiele innych w Polsce. Teraz rynek farmaceutyczny jest trudny szczególnie dla mniejszych rodzimych firm, bez ogromnego zaplecza jak koncerny. Każda z tych firm stara się działać na rynku najlepiej jak potrafi a detronizowanie tych starań nie leży chyba w niczyim interesie. Bo po co to robić. Jeśli takie firmy znikną z horyzontu to gdzie ludzie znajdą pracę? Przecież połowa kraju pracuje w firmach polskich! poza tym wyobraźcie sobie, ile płacilibyśmy za leki czy kosmetyki gdyby nasz krajowy rynek był opanowany przez same koncerny? zresztą nasze produkty są czesto znacznie lepsze i tańsze od zachodnich, a to też przecież bardzo ważne. To prawda, że mniejsza fima nie bedzie nigdy tak poukładana i zorganizowana jak koncern, nie roztoczy takiego samego parasola ochronnego nad pracownikami. Ale takie organizacje mają za to inne ważne walory. Człowiek nie czuje się w nich bezosobowo, ma szansę rozwinąć własny potencjał, umiejętności, często znacznie szybciej albo szerzej niż w koncernie. Ja miałem szansę pacować zarówno w dużej zachodniej firmie jak i w mniejszej polskiej (nie Biogened, ale podobnej wielkości i ta sama branża). Teraz po wielu latach pracuje już na własny rachunek, jakoś mi się w życiu powiodło, ale wiem, że gdybym był zmuszony do powrotu na rynek pracy to dziś aplikowałbym na pewno do mniejszej firmy. Bo lubię wyzwania i realizuje się w dzałaniu. Korporacje nie są dla mnie. Nie zniósłbym bezduszej biurokracji i wszystkich dziwnych układów, które towarzyszą takiej pracy. Ale każdy musi podjąć decyzję samodzielnie, takie jest życie. Pozdrawiam i życze szczęścia i dobrych wyborów w Nowym Roku
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Biogened?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Biogened S.A.

    Pojezierska 99 91-342 Łódź

    NIP:9471856923

    KRS:0000273505

    http://www.biogened.pl/
    Branże: Kosmetyki
    ReviewUserIcon
    Aga

    28.12.2012 22:48

    Inne

    śmiać się chce czytając tych wszystkich "etatowych" wybielaczy ...
    ReviewUserIcon
    zomza

    28.12.2012 16:51

    Inne

    Michał - 2012-12-28 14:19:00 Jestem w SZOKU! Czytając te negatywy odechciało mi się aplikować do tej firmy w każdej plotce jest ziarnko prawdy a tu ewidentnie widać,że coś jest na rzeczy.Jest, jest i to bardziej niż Ci się zdaje, show must go on :)), ktoś wspomniał o osobie która pracuje długo, co to znaczy długo? Pół roku? Rok? Dwa lata? Śmiech na sali :))). Słyszałam że kiedyś było ( a może jeszcze jest) kilka osób o stażu 6 lat, TO JEST DŁUGO !!! jak na firmę sprzedażową. Poszukajcie kontaktów do nich jeśli jeszcze pracują (w co wątpię) a jeśli już nie pracują i czytają te forum to może i lepiej BO TYLKO ONE mogą coś na ten temat powiedzieć bez obawy o swoją skórę :)), sama jestem ciekawa czy jeszcze ktoś pracuje kto zna(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Michał

    28.12.2012 14:19

    Inne

    Jestem w SZOKU! Czytając te negatywy odechciało mi się aplikować do tej firmy w każdej plotce jest ziarnko prawdy a tu ewidentnie widać,że coś jest na rzeczy.
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    28.12.2012 11:12

    Inne

    mata - 2012-12-04 00:08:51 Jeżeli chodzi o samozatrudnienie to zalezy czy jest na wypłatę czy nie ma . W pierwszej kolejności dostają pracownicy z umowy o pracę. Pieniądze są wypłacane nie dalej niż przed terminem następnej wypłatyZgadzam się. Pracuję na umowę zlecenie i wynagrodzenie zawsze otrzymuje na czas. Forma zatrudnienia bierze się z doświadczenia firmy, było wiele przypadków, że osoby świeżo zatrudnione na umowę o pracę zwłaszcza przedstawiciele, wręczali zaraz na początku L4. Jeśli ktoś chce pracować, będzie pracować bez względu na formę zatrudnienia i jeśli będzie to robił rzetelnie a pracodawca będzie z niego zadowolony, będzie otrzymywał wynagrodzenie. Każdy przychodzi do pracy z jakimś planem do realizacji: albo jest to sprzedaż albo działania PR, czy też marketing, Jeśli się wykazuje inicjatywę i chęć działania, na pewno zostanie się docenionym. Bez pracy nie ma pieniędzy.
    ReviewUserIcon
    Bojownik

    28.12.2012 11:00

    Inne

    Nie mylisz się. Biogened stworzy markę Phenome i poszukuje osób do zajmowania się i promowania tej marki w Polsce. Świadczy to przynajmniej o tym, że każda zatrudniona osoba ma z góry określone kompetencje, a nie zajmuje się wszystkim i niczym.
    ReviewUserIcon
    Żaneta

    28.12.2012 10:48

    Inne

    (usunięte przez administratora), hmmmmm.... nie wiem, czemu zrezygnowali, ludzie czasem tak mają. Sama jestem przykładem osoby, która po okresie próbnym zrezygnowała z pracy w jednej z łódzkich korporacji, choć inni pukali się w czoło, po prostu czułam, że to nie jest to. Przede mną też była dziewczyna, która się nie odnalazła w zespole. Ale potem przyszedł chłopak i pracuje tam do dziś.
    ReviewUserIcon
    Kamil

    28.12.2012 10:24

    Inne

    Żaneta skoro było tak cudownie to dlaczego 3 osoby z tego terenu same zrezygnowały?! Nie ośmieszaj się! Fima Biogened rekrutuje samych zapaleńców z charakterem którzy po 3 miesiacach odchodzą sami widząc ten bajzel.
    ReviewUserIcon
    Żaneta

    28.12.2012 00:20

    Inne

    Farmaceuci nie mają złego zdania na temat tej firmy, są tacy, którzy wolą Pharmacerisa czy Iwostin, a są tacy, co lubią Dermedica. Dla aptekarzy liczy się przede wszystkim zysk, więc promują i kupują to, co jest na topie. A jak ktoś umie sprzedawać i czuje się w tym biznesie jak ryba w wodzie to nie widzę przeszkód. Są tacy przedstawiciele, którzy traktują sprzedaż jako coś przejściowego, marzą o czymś innym, a są tacy, którzy idą jak burza i są w stanie sprzedać wszystko. Jak się jest naprawdę dobrym w te klocki można wiele osiągnąć. Znam jedną osobę, która pracuje w sprzedaży w Biogenedzie kilka lat, nic mi nie wspominała o rotacji pracowników, chociaż wcale bym się nie zdziwiła, bo w sprzedaży większość ludzi jest na chwilę, taka robota, jak ktoś jest uparty to zostanie, choćby się waliło i paliło.
    ReviewUserIcon
    Hahahaha

    27.12.2012 19:42

    Inne

    Całe zachodniopomorskie plus zapewne Gorzów Wlkp. ale zapewniam Cię nie będziesz miała co robić na tym terenie bo sprzedaż TU stoii przez dużżżże S. Poza tym farmaceuci z zachodnipomorskiego mają bardzo negatywną opinię na temat firmy Biogened a to nie ułatwi ci pracy...Więc przemyśl sprawę bo z tego co wiem to nie maja zbyt wielu kandydatów do pracy.Każdy normalny,szanujący się przedstawiciel zna firmę Biogened i ich politykę i omija ich szerokim łukiem więc radzę odpuść sobie i szukaj dalej chyba ,że lubisz doświadczać PORAŻEK na własnej skórze to PRÓBUJ!Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    mmmm

    27.12.2012 16:54

    Inne

    Trzech przestawicieli, to sporo jak na jeden rok. Wlasnie nie zdazylam zasiegnac opinii w aptekach. A ten teren to tylko zach-pomor, czy cos jeszcze dopinaja do tego terenu? Ja pracuja w firmie, ktora tez ma wiekszosc zlych opinii, wiekszosc sie zgadza, ale jakos sie pracuje i nie chce wpasc z deszczu pod rynne...
    ReviewUserIcon
    buba

    27.12.2012 16:45

    Inne

    do aaaaaaaaa i wszystkich którzy chcą być przedstawicielami Biogened... NIE! ! ! WARTO! ! !
    ReviewUserIcon
    Hahahaha

    27.12.2012 16:21

    Inne

    Poza tym tylko w tym roku było na tym terenie trzech przedstawicieli więc to też o czymś świadczy...Być może Ty będziesz czwarta ale z całą pewnością nie ostatnia :-)
    ReviewUserIcon
    Hahahaha

    27.12.2012 16:18

    Inne

    Powodzenia życzę :-) Jeśli masz taką możliwość przejedź się po aptekach i zrób rozeznanie zanim wdepniesz w ten cały bałagan :-) Farmaceuci dadzą Ci opinię o firmie czarno na białym nic dodać nic ująć!
    ReviewUserIcon
    mmmmmm

    27.12.2012 14:31

    Inne

    Witam. fakytcznie jest tak źle w tej firmie? Dostalam zaproszenie na rozmowe na zach-pomorskie i sie zastanawiam czy warto isc. Jest ktos kto pracowal na tym terenie? W aptekach warto sie z ta frima pokazac , czy opinie aptekarzy tez sa takie negatywne? Mam wolne i nie mam kiedy podjechac do apteki po jakies opinie z pierwszej reki....
    ReviewUserIcon
    lolita lempicki

    22.12.2012 12:22

    Inne

    a... jeszcze jedno.... taka maleńka firemka , tak mało ludzi tam pracuje a wpisów jak w wielkiej korporacji , moim zdaniem to jest dowód na to jaki tam jest kocioł, młyn i syf...ilu ludzi się przewionęło przet tą maleńką firemkę. To dowód na brak stabilizacji , brak perspektyw, brak zaufania. Mam więc pytanie dlaczego jest taka duża rotacja pracowników w tak małej firmie ? Dlaczego ludzie ciągle odchodzą lub są wyrzucani. Czy rzeczywiście nie potraficie rekrutować odpowiednich pracowników ? A może na rynku nie ma pracowników którzy są w stanie popracować dłużej w Biogenedzie. Kasiu więc proszę wyjaśni dlaczego tak wiele osób przewija się nieustannie przez tą firmę ?
    ReviewUserIcon
    lolita lempicki

    22.12.2012 12:13

    Inne

    (usunięte przez administratora) Przecież ty nic nie wiesz , nie jesteś głęboko zorientowana , a jedynie powierzchownie , co można wiedzieć o firmie pracując dosłownie chwilę. Potrzebujesz naprawdę czasu żeby móc wypowiadać się obiektywnie o firmie.
    ReviewUserIcon
    Kaśka

    21.12.2012 21:56

    Inne

    (usunięte przez administratora), nikt nie zamierza nadto koloryzować, przedstawiam rzeczywistość tak, jak ją widzę, a że mi osobiście jawi się ona pozytywnie, trudno ;-) Rozumiem, że są tutaj osoby, którym się nie udało i które nie związały się z Biogenedem na dłużej, ale wierzcie mi, że teraz w tej firmie są ludzie (prawdziwi!), również tacy, którzy pracują tu wiele lat, z jakiegoś powodu zostali, prawda? Z jakiegoś powodu przychodzą nowi pracownicy i też zostają. Każdy sam podejmuje decyzję, czy mu się podoba, czy nie, czasem zdarza się, że z pracownikiem przestaje się współpracować. Piszesz o zaufaniu. Słusznie, Polacy nie ufają nikomu, taka narodowa cecha, potwierdzają to wyniki sondaży społecznych. Ale zaufanie w miejscu pracy to coś, co jest pomiędzy pracownikami, to zależy od samych ludzi i nie mają na to wpływu ani Prezes ani notowania na giełdzie. To, czy firma sobie poradzi zweryfikuje czas i rynek. Ale proszę, nie piszcie, że tu jest tak strasznie, bo doprawdy nie jest! Do końca świata będziecie pisać źle o firmie, ale zawsze też znajdą się ludzie, którzy staną w jej obronie. Więc zapowiada się bardzo pracowity Nowy Rok ;) Również życzę Wesołych Świąt wszystkim na GoWorku, przeciwnikom i zwolennikom Biogenedu, byłym, obecnym i potencjalnym pracownikom ;) Zapomnijcie czasem o pracy, zrelaksujcie się, bądźcie z rodziną. I do usłyszenia wkrótce! :)
    ReviewUserIcon
    zomza

    21.12.2012 13:01

    Inne

    Widzę, że znowu muszę wtrącić swoje 5 gr :). Po pierwsze,(usunięte przez administratora)czy jak masz naprawdę na imię, rozumiem że pracujesz w PR i masz nad sobą (usunięte przez administratora) w pionie i być może kogoś w poziomie a śledzenie Go Work i pisanie pozytywnych opinii należy do Twoich obowiązków, ale jeśli będziesz to robiła w zbyt pozytywnych barwach to od razu widać że jest to Artykuł Sponsorowany :). Po drugie, kondycja Biogenedu pomimo wpompowania sporych pieniędzy jest słaba a może być jeszcze słabsza, spadek akcji na New Connect, kolejne zmiany animatorów nie wróżą niczego dobrego. Ostatni duży inwestor na chwilę obecną stracił ok. 0,5 mln. Ja na jego miejscu bym się wkurzyła :)) i wcale się nie zdziwię gdy już niedługo okaże się, że Biogened ma nowego właściciela a przedstawiciele będą sprzedawać sprzęt medyczny a nie Dermokosmetyki. To że w Biogenedzie, zresztą tak jak w każdej firmie sprzedażowej, trzeba mieć Twarde Tyłki to żadna tajemnica, wiedzą o tym nawet dzieci w przedszkolu. To że dużo się mówi o zaufaniu i przyjaźni a nie ufa się nikomu to też znana prawda o której wielu już się przekonało i jeszcze wielu przekona. A przy okazji wszystkim czytającym i pracującym, tym co pracowali i tym którzy chcą pracować w Biogened Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt i Nowego Roku i abyśmy się spotkali w tym samym składzie po Nowym Roku. :))
    ReviewUserIcon
    Sabina

    21.12.2012 11:26

    Inne

    Kolastyna również pieła się na wyżyny a upadła z wielkim hukiem więc zweryfikuj droga Kasiu swoją wiedzę na temat rzekomego rozwoju Biogenedu...Najmniejsze pieski najgłośniej szczekają!
    ReviewUserIcon
    carlo

    20.12.2012 23:23

    Inne

    Czy przyjeto kogos na stanowisko Business Development – Licensing Manager?

    Zostaw merytoryczną opinię o Biogened S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.