opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Biogened

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 122 ocen
Opinie(472)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(472)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • Poznajcie nas
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Aktualne rekrutacje
  • .
  • Staże i praktyki
  • .
  • Kontakt

Poznajcie nas

Dołącz do nas

Aktualne rekrutacje

Staże i praktyki

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Kalisz
  • Płock
  • Konin
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Bełchatów
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Starowa Góra
  • Konstantyna
  • Stara Gadka
  • Łukaszew
  • Bronisin Dworski
  • Nowa Gadka
  • Ksawerów
  • Huta Wiskicka
  • Bronisin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Łódź
  4. /
  5. Opinie o Biogened S.A.

Opinie

Opinie o Biogened Łódź

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 8

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Biogened S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    dracula

    24.08.2015 12:11

    Inne

    Dermedic jest już na i-perfumy.pl hahahah. Chyba nie wymaga to komentarza :). Niektóre apteki z tej marki się wycofują :)
    ReviewUserIcon
    pietia

    10.05.2015 17:15

    Inne

    Nawet najlepsza reklama, spot, pr nie zatuszuje atmosfery pracy w tej firmie. :)))
    ReviewUserIcon
    beata

    19.04.2015 14:06

    Inne

    cóż...byli i przedstawiciele, którzy planów nie robili ...a pracowali...:)) byli i tacy, którzy siedzieli pod apteką i raportowali, że niby są na wizycie byli/są i tacy, za których kierownik regionalny sprzedawał/ sprzedaje- kpina ta firma to jedna wielka niewiadoma:) swoją drogą...co warte są kremy, sprzedawane w Superpharmie wciąż w promocji 9,99- 19,99 zamiast ok 40 zł :) a ten tzw płyn micelarny? ok, super cena i to wszystko; jak nie zmywał makijażu dokałdnie tak nie zmywa ahhaha- nawet dermokonsultantka w złotych tarasach to mówi :)
    ReviewUserIcon
    ex,ex

    05.05.2015 14:37

    Inne

    Czyli jak zwykle, wszystko po staremu :)), wniosek jest tylko jeden, w tej firmie nigdy nic się nie zmieni, nie ma na co liczyć że będzie lepiej jeśli w ciągu ostatnich 5 lat nic się nie zmieniło. Po prostu, "..takie gospodarstwo jaki gospodarz"..
    ReviewUserIcon
    Ja

    16.03.2015 13:29

    Inne

    Dermo ma 10zl brutto/h - wyplaty sa juz o czasie - 21 dni od wplyniecia do firmy - tak jak jest na umowie; PF - 10 wizyt apt + 2 medyczne; 2300 netto; telefon; popsuty komputer, fiesta - limit 3 tys km/m-c + 500km prywatnych w weekendy. Jak nie robisz planow co miesiac to wylatujesz po okresie probnym. Nie ma umow na nieokreslony...
    ReviewUserIcon
    jaśko

    13.01.2015 10:14

    Inne

    Cześć, napisze mi ktoś konkretnie- bez lania wody: jaka jest podstawa dla handlowca- Przedstawiciela Farmaceutycznego? Jakie są dzienne targety? Macie bazę klientów, czy samemu się ją tworzy? Jakie są plany- realne do zrobienia? Jak rozliczane są premie? Jakie narzędzia pracy: telefon, tablet, laptop? Jakie auto- czy można użytkować prywatnie? Pozdrawiam i czekam na konkretną odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    recerz

    14.01.2015 19:06

    Inne

    Podstawa jaką sobie wynegocjujesz...:)2000- 3000 netto 10-12 wizyt za moich czasów niby jakaś baza była ale samemu sobie targetowac trzeba było- co akurat było dla mnie ok planowanie i raportowanie w FP telefon Sony Xperia auto ford fiesta oklejony z gpsem, 500 km prywatnych laptopy Samsung( niby były nowe ale wadliwe)
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.11.2014 15:13

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ex,ex

    04.11.2014 20:07

    Inne

    mika, lepiej też daj sobie spokój z pracą na Dermo w Biogenedzie. To umowa zlecenie, kasa za ilość sprzedanych preparatów, u jednego przedstawiciela do wypracowania około 100 godz w miesiącu (przynajmniej tak było kiedyś), a teraz jak sama widzisz ten wątek to chyba z wypłacaniem może być problem, lepiej poszukaj w innych firmach, L'oreal, Avene, AA,
    ReviewUserIcon
    Jurek

    04.11.2014 22:21

    Inne

    Stawki czasami się zmieniają. Wciaż nerwówka...bo na kasę długo się czeka...Raz zdarzyło się 3 miesiące czekania na wypłatę. Zaznaczę, że dermokonsultantka wypełniła dokumenty na czas i dostarczyla PF. Więc kogo stać aby czekać na pieniądze i wciaż się o nie upominać? Inne firmy płacą na czas.Aha i firma nie zwraca za dojazdy ( dotyczy to biletów mpk, pks, paliwa) !! Dobre dziewczyny same porezygnowały z w.w. powodów. Zatem naprawdę nie warto, szkoda zdrowia.
    ReviewUserIcon
    Jurek

    28.10.2014 15:37

    Inne

    Znalazłem coś takiego DERMOKONSULTANTKA.!. Zatrudnię rzetelną, pracowitą z podejściem do ludzi osobę do sprzedaży dermokosmetyków znanej marki w aptekach. praca 4-5 dni w tygodniu(elastyczne godziny pracy)najlepiej osoba po farmacji lub kosmetologii. Mało co nie spadłem z krzesła ahhahaha....po farmacji jest najlepsze.... Zapomniano napisać o czasie oczekiwania na wynagrodzenie hahahah ach i o stawce :)
    ReviewUserIcon
    ex,ex

    20.10.2014 20:34

    Inne

    Czyli lata lecą i nic się nie zmienia:)), tom nie chcę Cię zniechęcać ale skoro masz takie pytania to daj sobie lepiej spokój, nawet jeśli się dostaniesz to nie wróżę Ci jakiejś długiej kariery, 3-4 miesiące, ale decyzja należy do Ciebie :)
    ReviewUserIcon
    misza

    19.10.2014 16:39

    Inne

    to chyba oczywiste,że musisz znac produktu firmy, do której aplikujesz Z tymi koordynatorami to śmiech na sali....menagerowie od siedzenia w galeriach handlowych aby nakarmić gps hahaha..żal!
    ReviewUserIcon
    tom

    16.10.2014 22:38

    Inne

    jakich pytań można się spodziewać na rozmowie na PH? czy będę przepytany dokładnie z produktów?
    ReviewUserIcon
    tomek

    16.10.2014 15:45

    Inne

    jola..bardzo dziękuję za odpowiedz..a czy na rozmowie będę przepytany dokładnie ze znajomości produktów?ogolnie chwalisz sobie ta prace?
    ReviewUserIcon
    tomek

    11.10.2014 17:40

    Inne

    jak przebiega rekrutacja już u prezesa w Łodzi na stanowisko przedstawiciela handlowego? sa jakies testy czy normalna rozmowa? jakich pytań można się spodziewać?
    ReviewUserIcon
    jola

    15.10.2014 16:39

    Inne

    Jakie testy? Prezes nie ma pojęcia co się dzieje na poszczególnych terenach. Nie ma pojęcia w ogóle o specyfice pracy przedstawiciela. Jest nieco oderwany od rzeczywistości. Rozmowa normalna. Lubi ludzi, którzy świat i sprzedaż widzą w różowych barwach, bez problemów...Wszędzie gdzie wejdziesz ....sprzedaż Dermedic...bo farmaceuci biją się o niego hahaha ( żarcik)
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.08.2014 13:33

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ex,ex

    28.08.2014 16:24

    Inne

    ...oczywiście że nie chodzi o "Złą Karmę" tylko o Złe Zarządzanie co potwierdza Twój wpis, za moich czasów było podobnie, "Góra" zachowuje się jak "Rozkapryszona Panienka" co innego mówi a co innego robi i wiecznie niezadowolona
    ReviewUserIcon
    witkacy

    07.08.2014 13:04

    Inne

    Cóż..zła karma powraca...hahaha
    ReviewUserIcon
    ex,ex

    08.08.2014 10:55

    Inne

    To już nie jest "Zła Karma", Tytanic toną wolniej, dziś już poniżej 9 PLN za akcję
    ReviewUserIcon
    rambo

    08.08.2014 12:03

    Inne

    Jak to mówią: traktuj kogoś tak jak sam chciałbyś być traktowany... Okręt Biogenedu tonie...9 pln hahha....akcjonariusze też zwijają żagle.... A....po Kolastynie niczego się nie nauczył...tra la la....
    ReviewUserIcon
    bury

    25.07.2014 12:04

    Inne

    Identyczna droga do "sukcesu" jak w przypadku Kolastyny. Brak komunikacji, dobrych menagerów...a aspiracje jak w korporacji hahaha
    ReviewUserIcon
    ex,ex,

    06.08.2014 16:06

    Inne

    dokładnie, obecnie kurs na New Connect poniżej 10 PLN za akcję czyli poniżej kursu emisji.
    ReviewUserIcon
    ex,ex

    24.07.2014 21:51

    Inne

    Czyli bez zmian, czas leci, akcje na NewConnect też :)) teraz już po 11PLN jeszcze trochę to spadną do poziomu emisji, a sytuacja w firmie taka jak wcześniej, i nowe przysłowie Biogened sobie kupi, przed szkodą i po szkodzie ...głupi :))
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.07.2014 19:03

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    someone

    11.07.2014 09:36

    Inne

    Paweł co LG ma do firmy farmaceutycznej ? A na forum ucichło bo prezes na urlopie i jest spokój w firmie :P a tak serio, to wg doniesień prasowo-medialnych w firmie jest ok, ale z głosów z Pojezierskiej jest kompletnie inaczej ;/ Szkoda bo firma ma naprawdę duży potencjał i mogłaby przebić konkurencje na rynku. Tylko płatności, płatności, płatności...
    ReviewUserIcon
    ex

    04.07.2014 21:06

    Inne

    Mile to są wspomnienia ale nie firmy tylko ludzi, ktorzy tam pracuja. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    ex,ex

    21.07.2014 12:02

    Inne

    Czyli jednak bez zmian, (A) dalej się bawi swoją własną firmą, mówi jedno a robi drugie. Kiedyś miałam okazję z nim rozmawiać osobiście, jak wtedy niby bronił ludzi i że to ludzie są najważniejsi a chwilę potem pozwolił zwolnić właśnie tych Najlepszych, oddanych firmie i znających swój fach, bo potrzebna jest "Świeża Krew", w jego przypadku chyba dosłownie :)) Poobsadzał ważne stanowiska ludźmi bez doświadczenia w branży i efekt jak na załączniku, a plan przecież trzeba zrobić, więc będą ciągle nowi, nowi, nowi zanim się czegoś nauczą to już ich nie będzie.
    ReviewUserIcon
    koala

    21.07.2014 22:39

    Inne

    Może nie tyle potrzebna "świeża krew"...co świetny efekt manipulacji pewnych osób. A. nie ma własnego zdania, ulega chwilowym emocjom, nie szanuje ludzi, nie ważna wiedza, doświadczenie, relacje i opinia w polu,wyniki....niestety taka prawda. "Swojaki" pewnych osób lub/i kombinatorzy muszą mieć "job", więc pozbywamy się tych "starych". Co do marketingu....hahaha...jaki marketing...nie liczę już ile osób w tym tzw dziale pracuje/pracowało :)))
    ReviewUserIcon
    ex, ex,

    03.07.2014 14:47

    Inne

    Jak cicho, jak w kościole na kazaniu,:)) pozwalniali wszystkich czy co ?? :))
    ReviewUserIcon
    radzio

    16.04.2014 16:06

    Inne

    Brak płacenia zobowiązań, to przecież nie nowość:)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Biogened?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Biogened S.A.

    Pojezierska 99 91-342 Łódź

    NIP:9471856923

    KRS:0000273505

    http://www.biogened.pl/
    Branże: Kosmetyki
    ReviewUserIcon
    ter

    15.04.2014 16:08

    Inne

    Firma unika płacenia zobowiązań.
    ReviewUserIcon
    bvc

    10.04.2014 13:00

    Inne

    Coś ucichło na forum ;) czyżby w firmie się poprawiła sytuacja czy odwrotnie jest tak źle??
    ReviewUserIcon
    ...................

    19.03.2014 07:48

    Inne

    a firma wcale nie jest w Jarocinie tylko w łodzi.. ;)
    ReviewUserIcon
    ,,,,

    21.03.2014 17:01

    Inne

    tak, tak w Łodzi, na Pojezierskiej, znany temat. Życzę powodzenia bo chyba będzie Ci potrzebne.
    ReviewUserIcon
    ...................

    19.03.2014 07:47

    Inne

    Witam, właśnie dołączyłam do zespołu Biogenedu, mam nadzieję że wasze wpisy się nie ziszczą. pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    pracuś

    10.03.2014 14:26

    Inne

    Własnie zdziwił mnie ten Jarocin ??
    ReviewUserIcon
    zuzia

    27.02.2014 16:28

    Inne

    o . . . a teraz Jarocin, jak to szybko się zmienia siedziby, czyżby przed czymś się uciekało? :))
    ReviewUserIcon
    zuzia

    20.12.2013 12:25

    Inne

    Uuuuuu....... jakie zmiany na forum, jak widzę "Cenzura" w dalszym ciągu działa :))prawie wszystkie historyczne wpisy (oczywiście te negatywne zniknęły) ciekawe ile to kosztowało ? :))i ciekawa jestem od kiedy to siedzibą firmy jest Bogumiłów a nie Łódź ?
    ReviewUserIcon
    kk

    12.12.2013 11:51

    Inne

    Czemu to napisałeś ? tej informacji już tam nie ma
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    10.12.2013 07:45

    Inne

    „Obecny właściciel Biogened doprowadził do upadku swoją poprzednią firmę – Kolastynę. (usunięte przez administratora) Powyższa informacja zamieszczona przeze mnie na tej stronie 30 listopada 2011 jest nieprawdziwa, ponadto przepraszam firmę Biogened oraz wyrażam ubolewanie za zaistniałą sytuację.
    ReviewUserIcon
    Anna

    22.11.2013 17:02

    Inne

    Piotr, chyba jednak nie jesteś pracownikiem Biogened bo w 2012 roku była blokada routex'ów i to nie jeden raz. Była też krótka blokada telefonów !!!- 2 RAZY Naprawdę sztuczne wybielanie i udawane zdziwienie w stylu " z niczym nie było problemu " nie ma sensu- każdy kto pracuje w tej firmie już po trzech miesiącach od razu widzi co jest grane...
    ReviewUserIcon
    piotr

    23.11.2013 20:26

    Inne

    routex nie działał w 2012r przez 2h i to wszystko:), tak "krótka" blokada tel była owszem...2h to nie koniec świata:); Nie jest to wybielanie, daleki jestem od tego.
    ReviewUserIcon
    realnie

    05.11.2013 18:55

    Inne

    (usunięte przez administratora)Znam osobiście dwoje ludzi którzy tam pracowali w 2012 roku i szybko odeszli. Bylo bardzo źle, problemy z kosztami, blokady routexów, problemy z nagrodami i ich rozliczaniem. Nie wiem kto zawiniał w firmie z Łodzi. Obie te osoby pracowały wcześniej w dużych korporacjach i do takowej pracy wrócili. Korporacje zagraniczne i powiedzieli że to może dlatego ale w takich warunkach jak w Biogened nie chcieli pracować. Pozdrawiam spostrzegawczych.
    ReviewUserIcon
    piotr

    06.11.2013 21:58

    Inne

    a to ciekawe...bo w 2012r nie było blokady kart ani problemów z rozliczeniem nagród; jak już piszesz o czymś to niech to będą prawdziwe informacje.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    22.10.2013 13:56

    Inne

    Jak praca w jakimś miejscu może wpłynąć na Twoje dalsze losy? Jeśli wykonujesz swoje zadania poprawnie to chyba nikt nie powinien mieć do Ciebie w przyszłości żadnego ale? Jak to nikkt nie odbiera telefonów? Sekretarka cały czas wisi na telefonie, jest strona internetowa, można się spokojnie kontaktować.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    18.10.2013 23:00

    Inne

    Nie polecam tego pracodawcy, praca w tej firmie niszczy opinię w środowisku, ciężko później wrócić na rynek pracy. Firma w środowisku ma bardzo złą opinie głównie dlatego że nie wywiązuje się z umów względem kontrahentów i pracowników. Kultura pracy dramatyczna, od prezesa przez sekretarkę nikt nie odbiera telefonów, nikt nie liczy się z pracownikiem, ciężko uzyskać nawet podstawowe informację... Ludzie omijajcie!
    ReviewUserIcon
    korek

    25.09.2013 15:46

    Inne

    a mamy?
    ReviewUserIcon
    mex

    24.09.2013 20:41

    Inne

    Kochani, a nowego szefa sprzedaży to nie macie przypadkiem od niedawna ?
    ReviewUserIcon
    Heniek

    23.09.2013 14:22

    Inne

    HAHA .....HAAHA Co roku ma innych , więc chyba nie ma jednak nosa skoro tak często zmienia. Zostały może jeszcze ze dwie trzy osoby :-) z tych co by poszli w ogień. Ale prezes mają to do siebie że szybko się nudzą współpracownikami i ich wymieniają. Bo lepsze jest wrogiem dobrego ...a ci nowi czy pójdą w ogień ...wątpię.
    ReviewUserIcon
    ex, ex, ex

    23.08.2013 14:17

    Inne

    Znów "Prawie" dobrze :)) Ciekawe tylko czy (usunięte przez administratora) ma takie samo zdanie na ten temat ?? To że mówiła, że dla niej to Wyzwanie to naturalne, a co miała powiedzieć. Podobnie jak Wcześniej(usunięte przez administratora), która też dostała chyba w " Nagrodę" propozycję od Phenome, więc proszę nie mówić że nie były zwalniane lub musiały się zwolnić osoby które były dobre w tym co robią. Oczywiście, nie neguję słuszności zmian w stosunku do "Oszustów" i innych którzy udawali/ ły że pracują narażając firmę na duże straty, skrajnym przypadkiem była (usunięte przez administratora) wszystko wiedziała ale niestety tylko w teorii, która nijak miała się do realiów i ile firma przez nią straciła osób i kasy. Fakt to stare dzieje i nie rozdrapujmy tego, nie miejsce i czas ale mam nadzieję, że odpowiednie osoby wyciągną z tego naukę nie popełniając tych samych błędów. Nie demonizuję firmy, ale ktoś chyba zapomniał, że firma to nie mury i maszyny tylko ludzie i to oni są w niej najważniejsi .
    ReviewUserIcon
    Mary

    22.08.2013 10:14

    Inne

    Zaufanie się buduje latami i jeśli firma dba o aptekę to niezależnie, kto będzie pracował nie będzie nadszarpnięte. Najgorsza rzecz to naobiecywać coś i potem się z tego nie wywiązać. Albo zrobić 5 dużych zamówień i potem olać.
    ReviewUserIcon
    Mary

    22.08.2013 10:02

    Inne

    Zastanawiam się, jak to możliwe, że firma zwalnia ludzi, którzy "są zaangażowani w pracę i robią to, co do nich należy". Paradoks! Szef musiałby być idiotą, żeby tak robić! Zwalnia się ludzi, którzy nie spełniają standardów, nie robią planu, firma musi zarabiać, więc pracuje z najlepszymi. Ciężko po jednej rozmowie rekrutacyjnej wywnioskować, że ktoś będzie orłem, a ktoś "nierobem". To wychodzi w praniu. Są w Biogenedzie przedstawiciele, którzy robią ponad 100% planu i co miesiąc mają ambicję na taki wynik, takich ludzi się docenia i co miesiąc leci premia. Można? Można! To nie działa w ten sposób, że zwalnia się kogoś, bo ma się taką fanaberię. Rozumiem rozżalonych, też kiedyś zostałam zwolniona, ale nie piszmy, że firma to tonący statek, bo to nie prawda, kręci się i ma się całkiem dobrze. Zaufanie?
    ReviewUserIcon
    praktyk

    10.08.2013 16:01

    Inne

    Nie znam firmy, ale czytając Wasze niektóre wpisy nie można nie wyciągnąć pewnych wniosków. Piszą ci, którzy " wylecieli" z firmy - stąd ich rozżalenie i negatywne opinie. Dziwne, że gdy pracowali, to nie wpisywali się. A dlaczego wylecieli? Najprawdopodobniej dlatego, że nie radzili sobie z obowiązkami, za które mieli pobierać kasę. Oni chcieli tylko kasę i przywileje. Stąd te zdania i pytania o to jaki samochód, komórka, GPS w samochodzie (kontrola!) itd. Ani słowa o tym, czy uczciwie wykonywali pracę i jakie mieli wyniki w sprzedaży, a o to w ich pracy chodzi. "Bez pracy nie ma kołaczy" - a oni chcieli tylko lukier i spijać miód. Wstyd - NIEUDACZNIKI!

    Zostaw merytoryczną opinię o Biogened S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.