Biogened S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Biogened S.A.

Pod linkiem http://www.biogened.pl/aktualne_oferty_pracy.php znajdziesz nowe ogłoszenia rekrutacyjne. W ogłoszeniach jest napisane, że firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, więc raczej umowy są długoterminowe, ale więcej na pewno dowiesz się na rozmowie kwalifikacyjnej. Daj znać jeśli zdecydujesz się złożyć CV.

@Marek

"Stabilne" to pojęcie bardzo względne, zwłaszcza w firmie sprzedażowej. Generalnie jak robisz plan to pracujesz jak nie to wylatujesz.

Damian

Dzień dobry , Rozmowy kwalifikacyjne w tej firmie to jak przesłuchanie ... Osoba rekrutująca pyta o rodzinę , dzieci , o dyspozycyjność stwierdza że pracuje się od wczesnego rana i kończy czasem po 19 . Gdzie poszanowanie godności , gdzie przepisy prawa , gdzie RODO . Ewidentnie firma musi się zapoznać z obowiązującym prawem pracy . Takie firmy już dawno powinny zniknąć z rynku pracy ...

Maciej
@Damian

Jeżeli praca wymaga dyspozycyjności powinno to być podkreślone przez rekrutera, ale pewnych pytań nie powinno się zadawać na rozmowie o pracę. Rozumiem, że nie wyniosłeś dobrego wrażenia z rekrutacji, ale finalnie zdecydowałeś się na zatrudnienie, czy dopiero czekasz na odpowiedź? Napisz proszę jak zakończyła się Twoja aplikacja.

marek
@Damian

Czyli nic się nie zmieniło w tym bałaganie;)))))). Haha

@marek

Widzę, że masz dosyć podobne doświadczenia z tym pracodawcą, co @Damian. Ale i tak prosiłabym Cię, żebyś spróbował chociaż trochę rozwinąć swoją poprzednią myśl, bowiem tak na prawdę nie dowiedzieliśmy się od Ciebie niczego konkretnego. Nadal pracujesz w firmie Biogened, czy może już postanowiłeś stamtąd odejść?

Ola
@Ewa

Nie pracuje już tu. Ufffff Żaden szanujący się człowiek tu nie przyjdzie. Tu nikogo nie obchodzi, że masz rodzinę, wydzwania kierownik ok 20, bo się nudzi w trasie. Piątek wieczorem, a ten pyta ile, ile, tabelki , słupki..O NIE! Żenada. Zarabiam więcej teraz gdzieś indziej , będąc na miejscu w swoim miejscu zamieszkania. Nie warto się poświęcać, bo i tak CIĘ nikt nie doceni. Nie warto poświęcać rozpadu rodziny, małżeństwa dla tej firemki i towarzystwa , które od lat trzyma się pazurami ze sobą.

Bartosz
@Ola

Czy w umowie miałaś zapis, że musisz być dyspozycyjna i dobierać telefony z pracy po godzinach? Takie sprawy powinno się uzgadniać z przełożonym wcześniej, żeby nie było zaskoczenia. Jak wyglądało wynagrodzenie i czy ten aspekt zatrudnienia był dla Ciebie zadowalający? Dodaj na ten temat komentarz.

Beata
@Bartosz

Podstawy i premii już dokładnie nie pamiętam, bo to było dawno. Była też premia uznaniowa. Niestety moim kierownikiem była bezdzietna kobieta,której może do męża się nie spieszylo, skoro wracała o 21,22 i myślała, że z nudów sobie pogadać może w trasie. Kasa, kasa, nic więcej. I tak ją zwolnili hahaha

Bartosz
@Beata

Dziękuję, że odpisałaś. Musiałaś mieć z przełożoną przyjacielskie stosunki skoro chciała sobie z Tobą pogadać w czasie jazdy. Czy inne osoby zatrudnione w firmie miały podobne doświadczenia do Beaty? Czekam Wasze komentarze.

Bo
@Bartosz

Przyjacielskie stosunki ? Hahahahahaha, a to dobry żart.

@Ola

Tak, .... kiedyś też tak było, lata minęły i nic się nie zmieniło. To że trzeba pracować i mieć wyniki w firmie sprzedażowej to normalka, ale to że nie docenia się wkładu pracy, zaangażowania to ŻENADA.

marek

Nie pracowało się dobrze, kolesiostwo, plecaki ..itp.

@marek

Czyli standard, jak widać opinie się potwierdzają :) czas leci będzie dobrze uwierzcie dzieci :)

Zuzanna

@Marek, w swoim ostatnim wpisie napisałeś, że chciałbyś pracować w Biogened. Czy już może aplikowałeś do tej firmy i mógłbyś napisać jakie warunki oferuje ona na stanowisku, którym bezpośrednio jesteś zainteresowany? Jeżeli dysponujesz takimi informacjami, to proszę Cię o zamieszczenie ich na forum.

@Zuzanna

Aplikowalem i sie dostalem

abel
@Marek

jak wygladala rozmowa czy sa przyjazni dla rekruta

@Marek

Marek napisz czy jeszcze pracujesz i jakie są obecnie Twoje wrażenia ?

Jackowski

Wszyscy piszą o PH w Biogened a jakie są warunki pracy jako fizyczny w magazynie na Pojezierskiej ? Jacyś normalni ludzie tam pracują ?

Diva

Nie polecam tej firmy! (usunięte przez administratora) Wykorzystują ludzi jak potrafią.. Kobiety muszą nosić ciężkie skrzynki z kosmetykami które ważą bardzo duzo! (usunięte przez administratora) dosłownie.. Wszystko robić trzeba szybko "rączki pracują"! Za marne grosze! Obiecują premie, a to ściema ???? Na zwolnienie iść nie można bo Cię zwolnią ???? Kierowniczka porażka wielka razem z Derektorka. CIESZĘ SIĘ BARDZO ŻE NIE MUSZĘ ICH JUŻ OGLĄDAĆ ????

Czy jeśli ktoś nie ma doświadczenia, ma szanse na dostanie się do firmy ?

Zuzanna

@Marek Super, bardzo się cieszę. Czy zatem mógłbyś nam napisać, jak przebiegał proces rekrutacyjny w Biogened S.A.? Jaka panowała atmosfera podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Zachęcam do tego, abyś podzielił się z nami wszelkimi informacjami, jakie posiadasz. @abel Czy planujesz rozpoczęcie pracy w Biogened S.A.?

Witam, Czy ktoś może napisać jak jest teraz ? Skończyłem niedawno szkołę i chciałbym być przedstawicielem. Zamierzam powysyłać cv do kilku firm i m.in. myslę o Biogened. Jakich zarobków można sie spodziewać , czy są premie, na jakim poziomie i czy trzeba mieć doświadczenie ??Czy ludzie w porządku ? Dziękuję za wszelkie uwagi. Marek

Ola
@Marek

Jest tu tak wiele wypowiedzi, że odpowiedź znajdziesz . Z perspektywy czasu: fajnie się pracowało do momentu zmiany rządzących...Powodzenia

Dawno nikt z pracowników Biogened S.A. nic nie pisał o niej. Może czas najwyższy to nadrobić. Czy powiesz coś o swoich wrażeniach związanych z nią

Jak komuś nie pasuje praca to przecież prościej jest zmienić pracę!!!!

Oczywiście, ale to nie zwalnia firmy od przestrzegania Kodeksu Pracy i szacunku dla Pracownika.

Oluska

Pracę miałam zacząć w czwartek od godziny 6.00 ale nie mogłam być od rana bo musiałam zrobić badania do pracy, to musiałam odrobić że mnie nie było od 6.00 to od godziny 9.20to musiałam siedzieć do 17.20 a przecież badania się zalicza tak jak bym była w pracy i powinnam wyjść o godzinie 14.00 tak jak się kończy zmiana ale nie, chora firma jeśli chodzi o produkcje w lodzi na pojezierskiej, przebierać się musisz co chwila

Beata
@Oluska

Chora firma,chorzy ludzie, chory zarząd hahahaha

@Oluska

Zgadza się, badania wchodzą do czasu pracy, zgłoś sprawę do Inspekcji, firma powinna Ci zapłacić za nadgodziny lub oddać ten czas

Jeśli nie masz życia prywatnego, partnera, dzieci i Twoim życiem jest Dermedic - polceam. Jeśli oprócz pracy cenisz sobie inne wartości - nie polecam (chyba, że podlizujesz się kierownictwu). Praca tak naprawdę 7 dni w tygodniu, non stop pod telefonem i komputerem. Potrafili nawet zadzwonić w Wigilię, że już natychmiast trzeba wprowadzić zamówienie. Plany kosmiczne, masz sprzedawać, nie ważne, że w aptekach odsprzedaży nie ma (bo martwy okres). Presja, stres i nerwówka pod koniec miesiąca. Brak dni oraz godzin biurowych. Zarobki dobre. Przy wyrobieniu planu można zarobić około 4 tyś. A po wyrobieniu premii kwartalnych nawet i 6 tyś. Premia jest uznaniowa, może zostać obcięta za brak terminowości np. w raportowaniu. Wizyt aptecznych 10 dziennie + dwie lekarskie. Auto Ford Fiesta, prywatnych km można zrobić 500 w miesiącu. To wszystko zależy co kto lubi. Z przykrością stwierdzam, że panują tam układy - układziki. Są osoby, które planów nie robią a nadal pracują, były osoby, które plany robiły a dostały wypowiedzenia, bo mówiły głośno co myślały i mnóstwo osób samych odeszło. Rotacja jest tam dość spora. Dlatego proponuję pracować, nie wychylać się ze swoim zdaniem i pokornie kiwać głową. Ogólnie marka jest bardzo dobra jakościowo i ceny również dla pacjentów są przystępne. Jeśli chodzi o sprzedaż wszystko zależy od regionu. W słabszych regionach (biedniejszych) trzeba często zakładać akcje lokalne dla pacjentów. Marka wśród Farmaceutów lubiana.

Si
@Gość

A możesz cos napisać na temat podstawy . Czy to zbieg okoliczności ze pojawiło sie tyle ogłoszeń czy firma poprostu powiększa swoją jakaś linie produktowa czy poprostu masowa rotacja. Niestety w chwili obecnej pracuje w firmie o podobnej strukturze czyli sprzedaj jak najwiecej a jak klient nie chce to dopchni kolanem. Mam o zgrozo nienormalnego szefa z którym nie widze dalszej współpracy wiec zainteresowało mnie to ogłoszenie . Z góry dzięki za wcześniejsza odpowiedz i kolejna dotycząca podstawy ...

Gość.
@Si

Podstawa w zależności od regionu i stażu pracy, na początek można wynegocjować do 2500 zł netto ( z czego odciągają składkę na ubezpieczenie grupowe - ok 50 zł i 150 zł za użytkowanie auta). Masowa rotacja pracowników.

Szy
@Gość

Zupełnie trafione w sedno.Za czasów jak ja pracowałem było tak samo....Byli ludzie, którzy pracowali, a byly i inne układy (może cudze plecaki). Na ilu małżeństwach to się odbiło? To wiedzą niektórzy. Produkty głupie nie są....ale podejście do ludzi pozostawiało wiele do życzenia. Firma niewiele dawała od siebie a wymagania jak w korpo. Niedługo ten biznes z PH opłacać się nie będzie, pozostaną sklepy i apteki internetowe. Niestety niektóre apteki przypominają już drogerie. KRS Gosia to bardziej na stażu pracy już jedzie, prezencji 0, niestety.Ale niech tam pracuje, co mnie to interesuje. Tak naprawdę Superpharmy ciągną to wszystko. Firmę tworzą ludzie, a tu niestety zawsze były podziały.

Była z Dermedic'a
@Szy

Gratulacje dla Gosi z okazji 10-lecia :)

Justin

Obecny Pan dyr, był słabym rks, więc czego teraz oczekujecie? Powodzenia.

Była Przedstawicielka Dermedic
@Justin

Obecny P.Dyr. nie był żadnym RKS, nigdy nie zrobił żadnego planu więc o czym mowa. Dyr. został bo wazelinował aż miło, kupił właściciela obietnicami bez pokrycia. Teraz co złego to oczywiście nie ON tylko oni. Żenada.

sfrustrowana

Witam czy jest tu ktos kto nie otrzymal wynagrodzenia? Jestem poszkodowana i zastanawiam sie nad pozwem jesli PIP nie pomoze

Oluska

Witam, mam nadzieję że nie będzie w tym roku tak źle w tej firmie bo jutro mam pierwszy dzień pracy, miejmy nadzieję że będzie dobrze

Zuzanna

Pracujesz w firmie Biogened S.A.? Chętnie usłyszymy jak wyglądała Twoja rozmowa kwalifikacyjna do firmy!

Firma niepoważna, źle traktuje swoich pracowników, plany z kosmosu stres i zastraszanie, ciągła rotacja, ludzie odchodzą bo nie wytrzymują napięcia. Nie umieją zarządzać potencjałem pracowników, nie znają ich wartości a tym bardziej nie umieją tego wykorzystać dla dobra i rozwoju Firmy. Szkoda bo w takiej organizacji można by dużo lepiej poukładać relacje i sprawniej działać. Nikomu "normalnemu" nie polecam tej firmy, lepiej spożytkować swój potencjał i zaangażowanie w innej Firmie.

Zuzanna

Nikt nie odpowiedział, na moje ostatnie pytanie, ale wszystkie informacje odnośnie procesu rekrutacyjnego w Biogened S.A. pojawiły się na stronie internetowej firmy. Jest tam również konkretna zakładka, w której sa aktualne oferty pracy. W tym momencie firma poszukuje pracownika na stanowisko magazyniera. Może pracuje bądź pracował ktoś z forumowiczów właśnie w tym zawodzie?

Firma zatrudnia nowych ludzi nie ze względu na rotację (chociaż ta też się zdarza na szczęście już nie tak często) ale z powodu rozwoju firmy. Chcą po protu mieć więcej ludzi w terenie. Firma w porządku, pomijając śledzenie GPS-ów, i ciągłą kontrolę czasu pracy (tu nie ma tak że jak jednego dnia pracujesz 12 h to następnego możesz popracować np. 6h dziennie musisz pracować co najmniej 8h w terenie ). Ogólnie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Biogened S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Biogened S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Biogened S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biogened S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biogened S.A.?

Kandydaci do pracy w Biogened S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biogened S.A.