Opinie o Farmacia Verde Sp. z o.o. w Gdańsk

Farmacia Verde Sp. z o.o.
3 12 20 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 98 dni.

Czy w Farmacia Verde Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Tak1Nie
MarcoPoloFly Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

Kolejne dzieło geniuszy od afiliacji. Chcą zrobić "coś z niczego". Nie potrafią przeprowadzić podstawowego badania rynku. Śmiech prosto w twarz pracownika. Żadnej szansy na awans. Z pracą umysłową to za wiele nie ma wspólnego. Kołchoz.

Tak3Nie1

Krzys

Tak łatwo kogoś oczerniać w internecie, co ? :)

Tak5Nie4
K
@Krzys

Pewnie, że łatwo jak zna się tę firmę :)

Tak3Nie6
@K

To czemu nie podpiszesz się własnym nazwiskiem?

Tak7Nie5
Emanuel Gabriel

Zgadza się. Podobne fanaberie można usłyszeć jako pracownik tej firmy - wszystko ma wyglądać naturalnie - znowu nie wyszło. xD

Tak4Nie3
Jacek Nowy wpis

Skąd takie przypuszczenia? Jako osoba z zewnątrz chciałbym poznać opinie osób zatrudnionych w Farmacia Verde. Widzę, że opinie poniżej są bardzo zróżnicowane. Zastanawiam się co jest tego powodem?

TakNie
Feniks23
Nazwa działu: Marketing

Dziwne warunki, bardzo kiepskie wynagrodzenie i mnóstwo obowiązków, o których nie było mowy na rozmowie o pracę. (usunięte przez administratora) Traktowanie jak 10-letniego dziecka, które niczego się nie domyśla. Sama praca jak w kopalni, ale fajna, bo przecież przy komputerze. Motywacja? Rezultaty z pozycjonowania czyjejś strony za kilka miesięcy (co mnie to obchodzi?!) i bezwartościowe doświadczenie, które może zdobyć 10-letnie dziecko na własną rękę w zaciszu domku swoich rodziców. Wyższy poziom reprezentują pracownicy fizyczni popijający browarka dwie ulice dalej. Ogółem, jeśli ktoś lubi zażerać stres, (usunięte przez administratora)ludzi (w tym siebie), słuchać zapętlonej muzyki z kiczowatego radia i pracować ponad swoje możliwości to na pewno się odnajdzie. Warto mieć na uwadze, że Farmacia Verde jest w ścisłej spółce z firmą Clinica Cosmetologica (do czego może się nie przyznawać, ale adres mówi sam za siebie - ciekawscy mogą się przejść).

Tak15Nie13
KK.
@Feniks23

Pytanie czy tylko w ścisłej spółce z Clinica Cosmetologica czy też z będącą pod tym adresem Apteką Mini? (usunięte przez administratora) Poniżej fragment oferty. Oferujemy: szkolenia wdrążające na stanowisko pracy, pracę w systemie jednozmianowym w centrum miasta, spokojną pracę w przyjaznej atmosferze(usunięte przez administratora) możliwość rozszerzenia wiedzy na temat kosmetyków

Tak9Nie9
BolDupska001
@Feniks23

Widać ból tyłka :) Jeśli pracujesz w firmie, która zajmuje się SEO no to oczywiste, że Twoja przyszłość jest zależna od wyników sprzedaży. Skoro na tym ci nie zależało - mogłaś iść do pracy w Biedronce.

Tak6Nie3
Feniks23 Nowy wpis
@BolDupska001

Firma zajmuje się scamem, a nie SEO. Scam sprzedaje też przez AdWords, na fejsbuku i wszędzie, gdzie się tylko da. Pomimo tak szerokiej dystrybucji, wyniki nie zadowalają i nie pozwalają na wypłacanie solidnych wynagrodzeń pracownikom. Jeśli zależałoby mi na sprzedaży czegoś takiego to samemu bym sobie takie badziewie wyprodukował, podpisał z kimś kontrakt, ewentualnie zarejestrował się na jakiejś stronie pośredniczącej w reklamie tego (usunięte przez administratora). Każdy kiedyś dorasta i rozumie, że szukanie (usunięte przez administratora) którzy popełnią błąd i zamówią "proszki na ból (usunięte przez administratora)" nie jest racjonalnym sposobem na zarabianie pieniędzy. Niestety proces racjonalizacji w przypadku niektórych jednostek może trwać w nieskończoność. Czasem ofiarami (usunięte przez administratora) padają nawet członkowie rodzin(usunięte przez administratora) Szczęśliwie 90% pracowników odchodzi po kilku miesiącach. Niestety, pamięć nie wybacza. :D

Tak5Nie10
Ranking
Karoll

Polecam pracę w tej firmie, można liznąć podstaw marketingu internetowego i wedle własnych umiejetnosci i zainteresowań ją rozszerzać. Praca jest raczej prosta, ale jeśli kogoś interesują te zagadnienia to na pewno znajdzie coś dla siebie. Moja praca polegała na kontrolowaniu treści dostarczanych przez copywriterów zewnętrznych oraz sprawdzaniu postępów ich pracy. Praca dobra dla osób zainteresowanych marketingiem, ale również przyszłych dziennikarzy. W pracy raczej spokojna atmosfera, gra muzyczka (jeśli ktoś nie chce - podłącza słuchawki), szefostwo po bliższym poznaniu - bardzo sympatyczni i pomocni ludzie, przede wszystkim mądrzy. Stresu 0 w porównaniu z innymi pracami, w których pracowałem. Wynagrodznie - na początku stawka srednia, ale w miarę zdobywania doświadczenia i pokazywania, że jest się WARTOŚCIOWYM pracownikiem - wzrasta. Polecam :)

Tak6Nie3
Emanuel Gabriel
@Karoll

Jakiego rodzaju dziennikarzem jest osoba, która kopiuje na potęgę bezsensowne treści na potrzeby wzrostu pozycji strony w wyszukiwarce? Dla mnie jest to zwyczajnie zastępca dobrze prosperujących jeszcze kilka lat temu botów. Przyszły dziennikarz powinien być stażystą, ale w redakcji, gdzie faktycznie pisze się profesjonalne artykuły, a nie pieprzy głupoty tylko po to, żeby zarobić kilka groszy. Praca z amatorami nikogo wiele nie nauczy - zobacz jak wyglądają ogłoszenia o pracę poważnych i znaczących projektów. Dostajesz najprostsze zadania i mówisz, że nie ma stresu. Chcesz coś nowego? Oczywiście, dostaniesz, ale po tyłku, bo szybko ci się odechce jak zobaczysz co masz do zrobienia i jak bardzo się to nie opłaca (z g... bicza nie ukręcisz). Jeśli ktoś dalej próbuje się oszukiwać, że firma ta ma coś konkretnego do zaoferowania - niech sprawdzi co sprzedaje. Jeśli klient nie może być zadowolony to co dopiero pracownik. Wszystkie opinie fejkowe - tak jak i ludzie. :D

Tak4Nie7
Sylwia

Polecam pracę w tej firmie, pracowałam przez ponad rok. Pozwalają rozwijać zainteresowania związane z marketingiem internetowym i seo. Szef - pan Piotr - bardzo mily i pomocny, ma mega duza wiedze o marketingu i mozna sie od niego bardzo duzo nauczyc.

Tak5Nie2
Karolina P

Polecam - dla osób ambitnych i chcących rozwijać własne zainteresowania. To miejsce, w którym szefostwo daje możliwości i narzędzia osobom kreatywnym i chcącym się uczyć. :)

Tak8Nie5
Bartosz S

Polecam pracę w tej firmie, zarówno szefostwo jak i zespół bardzo sympatyczni ludzie.

Tak7Nie5
Jacek
Nazwa działu: Marketing

Mi pracowało się b. dobrze. Polecam

Tak12Nie5
Nazwa działu: Marketing

Wszystko w porządku, wypłata na czas. Szefostwo ok, fajna atmosfera, luźno ;)

Tak11Nie5
Ania
 Rekomendacja

Bardzo fajna praca, jeśli ktoś nie ma doświadczenia - może je zdobyć i rozwijać się w dowolnym kierunku, wystarczy wykazać inicjatywę. Sama wspominam dobrze, zdobyłam doświadczenie w pierwszej pracy z ludźmi, otrzymałam praktyki do szkoły i dowiedziałam się czym jest marketing od strony firmy (a nie tylko klienta). Szefostwo bardzo przyjazne, do tej pory nie spotkałam się z taką otwartością ze strony zarządu; zarówno na rozmowę jak i pomoc.

Tak11Nie4

Co dało ci zatrudnienie w przedsiębiorstwie Farmacia Verde Sp. z o.o. w mieście Gdańsk? Dodaj komentarz na temat tego pracodawcy. Rynek pracy czeka na twój komentarz.

Tak4Nie1

Zostaw opinię o Farmacia Verde Sp. z o.o. - Gdańsk

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Farmacia Verde Sp. z o.o.