Opinie o Farmacia Verde Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Farmacia Verde Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Farmacia Verde Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farmacia Verde Sp. z o.o. w Gdańsk

Feniks23

Dziwne warunki, bardzo kiepskie wynagrodzenie i mnóstwo obowiązków, o których nie było mowy na rozmowie o pracę. (usunięte przez administratora) Traktowanie jak 10-letniego dziecka, które niczego się nie domyśla. Sama praca jak w kopalni, ale fajna, bo przecież przy komputerze. Motywacja? Rezultaty z pozycjonowania czyjejś strony za kilka miesięcy (co mnie to obchodzi?!) i bezwartościowe doświadczenie, które może zdobyć 10-letnie dziecko na własną rękę w zaciszu domku swoich rodziców. Wyższy poziom reprezentują pracownicy fizyczni popijający browarka dwie ulice dalej. Ogółem, jeśli ktoś lubi zażerać stres, (usunięte przez administratora)ludzi (w tym siebie), słuchać zapętlonej muzyki z kiczowatego radia i pracować ponad swoje możliwości to na pewno się odnajdzie. Warto mieć na uwadze, że Farmacia Verde jest w ścisłej spółce z firmą Clinica Cosmetologica (do czego może się nie przyznawać, ale adres mówi sam za siebie - ciekawscy mogą się przejść).

KK.
@Feniks23

Pytanie czy tylko w ścisłej spółce z Clinica Cosmetologica czy też z będącą pod tym adresem Apteką Mini? (usunięte przez administratora) Poniżej fragment oferty. Oferujemy: szkolenia wdrążające na stanowisko pracy, pracę w systemie jednozmianowym w centrum miasta, spokojną pracę w przyjaznej atmosferze(usunięte przez administratora) możliwość rozszerzenia wiedzy na temat kosmetyków

BolDupska001
@Feniks23

Widać ból tyłka :) Jeśli pracujesz w firmie, która zajmuje się SEO no to oczywiste, że Twoja przyszłość jest zależna od wyników sprzedaży. Skoro na tym ci nie zależało - mogłaś iść do pracy w Biedronce.

Feniks23
@BolDupska001

Firma zajmuje się scamem, a nie SEO. Scam sprzedaje też przez AdWords, na fejsbuku i wszędzie, gdzie się tylko da. Pomimo tak szerokiej dystrybucji, wyniki nie zadowalają i nie pozwalają na wypłacanie solidnych wynagrodzeń pracownikom. Jeśli zależałoby mi na sprzedaży czegoś takiego to samemu bym sobie takie badziewie wyprodukował, podpisał z kimś kontrakt, ewentualnie zarejestrował się na jakiejś stronie pośredniczącej w reklamie tego (usunięte przez administratora). Każdy kiedyś dorasta i rozumie, że szukanie (usunięte przez administratora) którzy popełnią błąd i zamówią "proszki na ból (usunięte przez administratora)" nie jest racjonalnym sposobem na zarabianie pieniędzy. Niestety proces racjonalizacji w przypadku niektórych jednostek może trwać w nieskończoność. Czasem ofiarami (usunięte przez administratora) padają nawet członkowie rodzin(usunięte przez administratora) Szczęśliwie 90% pracowników odchodzi po kilku miesiącach. Niestety, pamięć nie wybacza. :D

Zawiedziony Nowy wpis
@BolDupska001

Hi ludziska, Nie potrzeba oceniania całej firm, a tylko to, że płacą koszmarnie słabo. Reszty nie tykam (jak w firmie....). Ogłaszają się w różnych zewnętrznych serwisach SEO, ledwo 3 zł coś z groszami za 1000 znaków wystukanych z klawi w artykule. Takie np. stawki u Farmacia Verde: 3,68 PLN / 1000 zzs obowiązują od co najmniej od prawie 1,5 roku. Do tej pory na rynku funkcjonuje wyłącznie jeden podmiot na rynku o nazwie Farmacia Verde. W konkluzji przygotowania 1 opisu do ich kremu, ich dermokosmetyk na pierwszym lepszym Allegro wyciąga cenkę: od około 100 do ponad 200 zł i w górę. Gdyby istniały inne firmy z takim logo, dajcie znać, sprostujcie podane Wam INFO. Czy jest szansa na lepsze stawki za content od nich? Pozostawiam bez odpowiedzi.

ADL Nowy wpis

Firma nieprofesjonalna, zaprasza na rozmowę osobę by wypytać się o konkurencję.

MarcoPoloFly Nowy wpis

Kolejne dzieło geniuszy od afiliacji. Chcą zrobić "coś z niczego". Nie potrafią przeprowadzić podstawowego badania rynku. Śmiech prosto w twarz pracownika. Żadnej szansy na awans. Z pracą umysłową to za wiele nie ma wspólnego. Kołchoz.

Krzys

Tak łatwo kogoś oczerniać w internecie, co ? :)

K
@Krzys

Pewnie, że łatwo jak zna się tę firmę :)

@K

To czemu nie podpiszesz się własnym nazwiskiem?

Emanuel Gabriel

Zgadza się. Podobne fanaberie można usłyszeć jako pracownik tej firmy - wszystko ma wyglądać naturalnie - znowu nie wyszło. xD

Jacek Nowy wpis

Skąd takie przypuszczenia? Jako osoba z zewnątrz chciałbym poznać opinie osób zatrudnionych w Farmacia Verde. Widzę, że opinie poniżej są bardzo zróżnicowane. Zastanawiam się co jest tego powodem?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Farmacia Verde Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Karoll

Polecam pracę w tej firmie, można liznąć podstaw marketingu internetowego i wedle własnych umiejetnosci i zainteresowań ją rozszerzać. Praca jest raczej prosta, ale jeśli kogoś interesują te zagadnienia to na pewno znajdzie coś dla siebie. Moja praca polegała na kontrolowaniu treści dostarczanych przez copywriterów zewnętrznych oraz sprawdzaniu postępów ich pracy. Praca dobra dla osób zainteresowanych marketingiem, ale również przyszłych dziennikarzy. W pracy raczej spokojna atmosfera, gra muzyczka (jeśli ktoś nie chce - podłącza słuchawki), szefostwo po bliższym poznaniu - bardzo sympatyczni i pomocni ludzie, przede wszystkim mądrzy. Stresu 0 w porównaniu z innymi pracami, w których pracowałem. Wynagrodznie - na początku stawka srednia, ale w miarę zdobywania doświadczenia i pokazywania, że jest się WARTOŚCIOWYM pracownikiem - wzrasta. Polecam :)

Emanuel Gabriel
@Karoll

Jakiego rodzaju dziennikarzem jest osoba, która kopiuje na potęgę bezsensowne treści na potrzeby wzrostu pozycji strony w wyszukiwarce? Dla mnie jest to zwyczajnie zastępca dobrze prosperujących jeszcze kilka lat temu botów. Przyszły dziennikarz powinien być stażystą, ale w redakcji, gdzie faktycznie pisze się profesjonalne artykuły, a nie pieprzy głupoty tylko po to, żeby zarobić kilka groszy. Praca z amatorami nikogo wiele nie nauczy - zobacz jak wyglądają ogłoszenia o pracę poważnych i znaczących projektów. Dostajesz najprostsze zadania i mówisz, że nie ma stresu. Chcesz coś nowego? Oczywiście, dostaniesz, ale po tyłku, bo szybko ci się odechce jak zobaczysz co masz do zrobienia i jak bardzo się to nie opłaca (z g... bicza nie ukręcisz). Jeśli ktoś dalej próbuje się oszukiwać, że firma ta ma coś konkretnego do zaoferowania - niech sprawdzi co sprzedaje. Jeśli klient nie może być zadowolony to co dopiero pracownik. Wszystkie opinie fejkowe - tak jak i ludzie. :D

Sylwia

Polecam pracę w tej firmie, pracowałam przez ponad rok. Pozwalają rozwijać zainteresowania związane z marketingiem internetowym i seo. Szef - pan Piotr - bardzo mily i pomocny, ma mega duza wiedze o marketingu i mozna sie od niego bardzo duzo nauczyc.

Karolina P

Polecam - dla osób ambitnych i chcących rozwijać własne zainteresowania. To miejsce, w którym szefostwo daje możliwości i narzędzia osobom kreatywnym i chcącym się uczyć. :)

Bartosz S

Polecam pracę w tej firmie, zarówno szefostwo jak i zespół bardzo sympatyczni ludzie.

Jacek

Mi pracowało się b. dobrze. Polecam

Krzys

Wszystko w porządku, wypłata na czas. Szefostwo ok, fajna atmosfera, luźno ;)

Bardzo fajna praca, jeśli ktoś nie ma doświadczenia - może je zdobyć i rozwijać się w dowolnym kierunku, wystarczy wykazać inicjatywę. Sama wspominam dobrze, zdobyłam doświadczenie w pierwszej pracy z ludźmi, otrzymałam praktyki do szkoły i dowiedziałam się czym jest marketing od strony firmy (a nie tylko klienta). Szefostwo bardzo przyjazne, do tej pory nie spotkałam się z taką otwartością ze strony zarządu; zarówno na rozmowę jak i pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o Farmacia Verde Sp. z o.o. - Gdańsk

Farmacia Verde Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Marii Skłodowskiej-Curie 3
    80-210 Gdańsk
  • NIP: 9571082467 REGON: 363241171 KRS: 0000591987

Farmacia Verde Sp. z o.o.