Opinie o Flavourtec Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Flavourtec Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Flavourtec Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flavourtec Sp. z o.o. w Gdańsk

Atmosfera w zakładzie pracy jest fatalna i wytrzymują tam chyba tylko ludzie, którzy sami ją tworzą. Wchodząc do pracy ma się wrażenie cofnięcia się o 30 lat, typowa januszerka gdzie od jednej osoby wymaga się wydajności dziesięciu, a w zamian za to można dostać niezadowolenie współpracowników i przełożonych.

Ta wspomniana atmosfera na twoje oko dotyczy każdego stanowiska / działu? Ja akurat aspirowałabym na asystentkę ds. organizacji produkcji. W tym przypadku jak można opisać cala te atmosferę? widzę, że istnieje możliwość podjęcia pracy od zaraz, z czego wynika takie zapotrzebowanie? dział się rozrasta? Na kogo można awansować?

Xyz

Kiedyś pracowałem w tej firmie teraz z sentymentu czytam komentarze z których większość jest prawdziwa zawłaszcza te negatywne. Zastanawiam się czy ta firma dalej działa nie widziałem nowych ofert pracy do tego miejsca a z tego co pamiętam rotacja pracowników była olbrzymia. Ktoś coś wie co się dzieje tam? Czy coś się zmieniło?

Gosia
@Wiktoria

Warto śledzić ogłoszenia, jak w każdej firmie, w działach administracyjnych również pojawiają się wakaty z różnych powodów. Obecnie nie ma rekrutacji na stanowiska biurowe. Stanowisko juniorskie jest dedykowane osobom z małym doświadczeniem, jak się go nabierze, na pewno przy dobrych argumentach pracodawca rozważy awans na wyższe stanowisko.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Flavourtec Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 5 lutego.

Czy zatrudniany jest może analityk? pojawiła się opinia w której ktoś stwierdził, że przy produkcji liczą się jedynie tabelki i wykresy oraz, że przy tym grafik pracy może być słabo sporządzony. Czy to prawda? Nie myślano o zatrudnieniu chociażby planisty? Nie widzę takiej oferty wśród tych dostępnych, może ktoś już taki pracuje?

Pringels Nowy wpis

Firma @Pracodawca pod rządami, obecnego zarządu to kpina.za styczeń pani prezes uznała ze nie zapłaci premii uznaniowej oraz nadgodzin chociaż byly wymuszane. Pani prezez cierpi prawdopodobnie na zaburzenie border line. Często wywołuje konflikty, za nic ma nawet czas prywatny pracowników. Podstawowej rzeczy jak grafik to nie uświadczys na 5 min przed końcem pracy dowiesz się czy jutro masz na rano czy druga zmiana, albo wogole nie przychodź. Pani dyrektor to osoba która zna się na produkcji teoretycznie, liczy słupki i wyniki. Moim zdaniem powinna sama popracować przy maszynach lub ogólnie na produkcji. Jak lubisz (usunięte przez administratora) przemoc psychiczną oraz ekonomiczna to jak najbardziej polecam tego pracodawcę.

Eliza Nowy wpis

Do biura dalej nie szukają? Ktoś polecał jeszcze przy początku listopada ofert wypatrywać, na stronie widzę, że szukają operatora i produkcyjnego. W dodatku jeszcze teraz niedawno ktoś napisał, że nie zgadza się ze stwierdzeniem, że praca i ogólnie atmosfera na produkcji jest ok. dlaczego? z czego to wynika? z zarzadzania czy po prostu ludzie cos miedzy sobą tam maja? integrujecie się w ogóle?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Flavourtec Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Technolog produkcji?
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Ogłoszenie na Operator Maszyn do Flavourtec Sp. z o.o. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

@@@

Szczerze mówiąc to polecam! Praca fajna, maszyny nowe nie skomplikowane, atmosfera na produkcji ok.

@@@@

Dzięki ze piszesz, w takim razie wysyłam cv. Tylko w sumie ciekawi mnie jakie oni stawki oferują operatorom? Kiedy ostatnio mieliście jakieś podwyżki? Pamiętasz może jak przebiegała twoja rekrutacja? Chciałbym się jakoś przygotować, żeby dostać robotę :)

Widzę, że tak jak kto już wskazał do dziś nie ma zbytnio ofert do biura? Napiszecie mi wprost czy w ogóle teraz w tym roku będzie jeszcze ktoś potrzebny czy nie bardzo? nie wiem czy dalej się przyglądać czy popatrzeć gdzieś indziej

Rita

Na ten moment nie ma wolnych miejsc w biurze, natomiast polecam sprawdzać na bieżąco ogłoszenia.

Xyz

Eliza
@Xyz

Może skoro nowe nie są publikowane tzn., ze cos z ta rotacją faktycznie się wstrzymało? A Ty przez co aplikowałeś jeśli można wiedzieć? Pytam, bo widzę, że na głównej stronie widnieje oferta dla tech., produkcji do Gdańska, to Twoje stanowisko? Aplikował ktoś teraz już może? Jak rozmowa wygląda?

Pati
@Xyz

Firma działa, rotacja ciągle i w biurze i na produkcji, co się zmieniło że Wioletka jest jeszcze większą wi..dźmą i ma pieska Jarusia, który wspiera ją w jej działaniach

@Pati

Tak, Jaruś udaje tylko niewiniątko a za uszami ma dużo

Werka
@Pati

A z czego wynika ta rotacja w biurze? Jakaś słaba atmosfera w biurze? I jak sa wakaty wynikające z rotacji, to jest szansa, aby awansować z pracy na produkcji do pracy biurowej?

Monia
@Werka

Między pracownikami atmosfera jest ok, tylko Wioletka wszystkich gnębi

Wiktoria

Hm a no właśnie w marketingu też jest duża rotacja?? Jak byłabym zainteresowana tym działem to były jakiś wakat, czy tu jednak ludzie nie odchodzą? Szczególnie czy na posadach juniorskich jest rotacja bo np. nie ma opcji na rozwój i awans jakiś?

Gosia

xd

chciałam sie zatrudnić ale czytając opinie to jednak nie zatrudnie jak są złe opinie o firmie będe wszyskim odradzać to mniejsce pracy.Praca powinna być drugim domem i wprzyjaznej atmosferze pracować a nie wbyle jakiej to nie ma co sie dziwić że ludzie przychodzą i odchodzą jestem ciekawa czy kierownictwo by chciało być tak trakowane zastanówcie sie nad tym !!!!

@xd

Jak można odradzać miejsce pracy, nie pracując w danej firmie? Może warto sprawdzić, jak jest naprawdę, a nie kreować opinie, bazując tylko i wyłącznie na komentarzach innych osób? Pracuję w tej firmie od kilku miesięcy i też przed przyjściem na rozmowę czytałam, co tutaj inni piszą, jednak się nie zraziłam i mimo to przyszłam. Sprawdziłam na własnej skórze, jak jest i póki co jestem zadowolona. Uważam, że większość opinii tutaj zamieszczonych mija się z prawdą.

Jak wygląda ścieżka kariery w Flavourtec Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Mati

Dziwię się że ludzie widząc takie opinie to jeszcze się tam zatrudniają, wprost wszyscy piszą, że nie jest tam dobrze ani w biurze ani na produkcji i nikt dłużej w tej firmie nie zostaję.

aaa
@Mati

Hm, na stronie mają teraz ogłoszenia tylko na produkcję, to może w biurze już lepiej? Bo tu ludzie piszą, że rotacja wysoka, ale w sumie czemu też na takich stanowiskach biurowych? Widzę głównie narzekanie na kasę, ale przecież każdy wie na co się zgadza podpisując umowę, więc chyba coś jeszcze musi być na rzeczy?

Lok

Najorsza fira to jest pani Monika i pani Iwona tylko siedzą jedzą i na papierosy wychodzą I wiecznie wonty mają i tylko się wydzierają na pracowników jak się pracownik spóźnia z przerwy lub do pracy Nie ma co się dziwić że ludzie odchodzą z tamtont wiadomo że to przez panią Monikę i panią Iwonę Jak ktoś normy nie wyrobi to dowodzenia lub nowy pracownik jest to siedzą bo kieżniczką się nie chce wstać żeby pokazać nowrmu pracownikowi co ma robić pani Monika i pani Iwona one psują atmosferę i wykańczają nerwowo i psychicznie pracowników i się głupio śmieją z tego

Tom
@Lok

Tak to prawda zgadzam się stobą stą opinią a pan Adrian powinien mieć je tesz na oku chociaż nic stym nie zrobi nawet nie porozmawia znimi na ten temat on trzyma ich strony nie stety i przykre jest to????????

Żenada i nic więcej

Opisując tą firmę można powiedzieć, że jeśli chcesz mieć problemy psychiczne to tylko w tej pracy możesz dostać je zupełnie za darmo. Jeśli lubisz : - być traktowany bez szacunku . - pracować za śmieszne pieniądze . - żyć na ryzyku bo nie wiadomo kiedy cię zwolnią. - traktowany jak papierek który zaraz wleci do kosza. -miejsce w którym kraj któremu pomagamy jest wszystkim a Polska błotem. -jeśli lubisz jak na ciebie wrzeszczą również polecam tą pracę. - zniszczony kręgosłup i w ogóle problemy psychiczne To można wynieść z tej pracy. Dyskryminacja Polaków na Ukraińców w naszym kochanym kraju w Polsce podobno dla rodaków. Cały czas szukają ludzi do pracy, ponieważ co chwilę kogoś zwalniają bądź kiedy mają dużo pracy są zatrudnienia a później podziękowania i pojechanie jak ze (usunięte przez administratora) Jestem w trakcie szukania pracy w innym miejscu, ponieważ już dłużej tutaj siedzieć nie będę…. Czasami jest aż człowiekowi przykro i serce pęka. Parę dni temu Pozbyli się świetnej kobiety mega miłej i komunikatywnej osoby mówiąc dzień po kiedy skończyła się umowa NIE MIEŚĄC WCZEŚNIEJ ” słuchaj szukaj nowej pracy” Jeśli chcecie mieć nagłe problemy finansowe to tez tylko i wyłącznie na tej produkcji. Największe świnie w tej firmie siedzą i siedzieć pewnie będą. Mam nadzieje, że ktoś w końcu otworzy oczy na Panią D . Osoby które unoszą się wyżej nochalem niż go mają nie powinni zajmować takich stanowisk.

walat

O zakładzie można powiedzieć , że to wielkie nieporozumienie. Osoby rządzące nie uznają innego zdania niż własne .System pracy ustawiony w taki sposób , że nic nigdy nie wiadomo.

Patrycja

Byłam na rozmowie w sprawie pracy, firma zabarykadowana jalby urząd skarbowy nie miał wejść, dziwna atmosfera usmieszki wszem, brak parkingu, dodatkowo chyba powiedziałam ze chce za dużo zarabiać 4,5 tys ale jaki paskudny dojazd. Nie oddzwonili czyli wybieraja kandydatów (usunięte przez administratora) dajaych zrobic się w balona.

@Patrycja

A powiedz mi za robotę na jakimś stanowisku chciałaś te 4,5 tysiąca? Jaki zakres obowiązków i czy już miałaś doświadczenie? Oni ile chcieli dać?

Ogłoszenia
@Patrycja

Dlaczego nie ma w żadnym ogłoszeniu podane widełek? Odstrasza to przyszłych kandydatów

@Ogłoszenia

A dla niektórych może jednak w druga stronę? Czy to nie sugeruje, że jest opcja na negocjacje jakieś? To nie jest motywacja do tego, żeby jakoś dobrze się pokazać i zawalczyć o "swoje"? Wiadomo na co zwracają szczególna uwagę?

Lol

Jeszcze trochę i tesz odejdę bo już wytrzymać nie można skandaliczne dźwne żeczy się dzieją wtej dziwnej firmie a dziewczyny co siedzą przy komputerach to takie paniusie i myślą że one mogą wszysko a one są takimi samymi pracownikami jak każdy jenen pracownik a nie że tyko się wydzierają na pracowników oraz ich gupie zachowania to osoby niepełnosprawne są mondrzejsze .

Xd
@Lol

Przyznaje rację

Teresa
@Lol

jakie niby skandaliczne rzeczy się dzieją? ciekawa bardzo jestem? opowiesz jakies ciekawe rzeczy ?

Nela
@Teresa

No właśnie… Co się dzieje takiego?

Vfk
@Xd

Tak to prawda przyznaje rację tesz że osoby niepełnosprawne są mondrzejsze od innych pracowników a pracownicy powinni być wyrozumiali do takich osób a kierownik powinien stanąć wobronie do osób niepełnosprawnych i reagować jak dziewczyny chamsko się odnoszą oraz powinien porozmawiać z pracownikami żeby się normalnie odzywały.????

Nela
@Vfk

A czemu osoba która pisze te negatywne komentarze chyba specjalnie pisze jak analfabeta? …… mondrzejsze, tesz…. Cały czas ten sam schemat

Wtm
@Nela

A jak tam jest twoim zdaniem wtej firmie dobrze pisze o tej firmie niech ludzie wiedzą co tam się dzieje a nie krytykujesz Opinie ta osoba ma świętą rację

Rmka
@Nela

Taka jest prawda i ta osoba co tak pisze że tak ludzie piszą o tej firmie i niech nowi pracownicy wdzą i niech zobaczą jacy są pracownicy okropni ja wytrzymałam 2miesiące dzięki komu pani Monice oraz pani Iwonie

@Wtm

dalej chyba nie zostało określone to "coś skandalicznego" gdzie już wyżej pisały. Czemu nie podacie wprost konkretu żadnego?

Niki
@Rmka

To wiadomo że dzięki pani Monice i pani Iwonie ludzie odchodzą taka jest święta prawda ja tylko przeznie tydzień wytrzymałam

@Niki

można dopytać jak konkretnie taki przykładowy tydzień pracy tutaj może wyglądać i co z kasą za niego? ile udało się zarobić w praktyce?

Poszukiwano osoby na stanowisko Magazynier. Czy ktoś był w firmie Flavourtec Sp. z o.o. na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy można zarobić 3600 PLN?

Brutto

Natalia

Naprawdę, to ile to wyjdzie na rękę? Ciekawa jestem, jak wygląda kwestia premii, są w ogóle jakieś? Czy tylko podstawa i to wszystko?

ananas

Nie polecam, I nie sądzę żeby tyle zarobić tam na um. o pracę przy pełnym etacie. Chyba że bedziesz pracować 200 h w miesiącu. Ale raczej teraz nie będzie nadgodzin.

@ananas

A jeśli nadgodziny się zdarzają to w jakim wymiarze własnie? I płaca za nie normalnie czy można też odbierac jako wolne?

@Wiktoria

Wolne ale nie kiedy ty chcesz tylko kiedy nie ma pracy

Julia

A ta praca to tu jak często "jest"? kiedy są jakieś szczytowe tygodnie w roku, żeby móc się ewentualnie przygotować do tego? I przeciwnie te luźne to które będą?

Lkm

Zakład pracy powinien być już zamknięty bo co tam się dzieje to luckie pojęcie przechodzi a dziewczyny są bardzo mocno odpryskliwe do drugiego pracownika a szczególnie 3 panie

Flavourtec Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Data Analyst. Aplikowałeś na ofertę i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Tak po prostu od razu współczuję tej osobie. Praca jest ciężka i niewdzięczna.

@ja

Dlaczego uważasz ze tak ciężko jest? Dużo obowiązków? Czy chodzi jakąś niefajną atmosferę? Daj znać bo nie wiem czy aplikować

Wert

Za drogo mają, dlatego nie sprzedają w kraju tylko wszystko za granicę idzie

Zostaw merytoryczną opinię o Flavourtec Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Flavourtec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flavourtec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flavourtec Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 1 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Flavourtec Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Geodetów 28
    80-298 Gdańsk