SmakMAK Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o SmakMAK Sp. z o.o.

Drodzy Użytkownicy, witamy na profilu Smak Mak Sp. z o.o. Sp. k.. Jesteśmy tu po to, aby uzupełnić Waszą wiedzę na temat pracy w naszej firmie. Powstaliśmy w 2004 roku - jako firma rodzinna, założona przez dwóch braci Adama i Macieja Woźniczaków, pasjonatów i koneserów wyjątkowych smaków. Staramy się na bieżąco dbać o potrzeby naszych pracowników, dlatego oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia mamy szereg programów i aktywności wewnętrznych takich jak: • Możliwości szkoleń systemowych i indywidualnie dobranych do profilu pracownika i zajmowanego stanowiska • Jasno określone ścieżki kariery i możliwości awansu • Imprezy wakacyjne dla pracowników • Nieodpłatna opieka fizjoterapeuty • Liczne wewnętrzne konkursy z nagrodami dla pracowników • „Firmowa pasja” –„czarny sport” Żużel Przez cały rok prowadzimy rekrutacje na różne stanowiska, dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszej zakładki "Oferty Pracy". Prosimy o utrzymanie merytorycznego poziomu na forum. Komentarze zawierające treści naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora. Dla zachowania najwyższej jakości komunikacji, Jesteśmy w stanie zagwarantować indywidualne podejście za pośrednictwem kontaktu z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 65 528 11 28. Nie zawsze jest to możliwe na forum - z uwagi na anonimowość opinii. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół SmakMak

do smakosza
@smakosz

nie tylko flaczki sa dobre ale też krokiety pierogi i ZAPIEKANKI , pyszne i polecam

Zielona Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 godzin.

Słyszeliście, ze ponoć grubaska mają zwolnić?

JL Nowy wpis

Piszecie tu o atmosferze, więc i ja zapytam, szczególnie między specjalistami ds. sprzedaży. Szukano kogoś dwa lata temu, ale chyba i tak spróbuję aplikować. Właśnie w treści ogłoszenia zapewniali przyjazną atmosferę, ale wolę się upewnić. Firma daje też gwarancję stałego zatrudnienia, więc po jakim czasie wpada umowa na czas nieokreślony?

kandydatka Nowy wpis

Jak praca w poniecu?Jaka atmosfera i wypłata?

RZ Nowy wpis
@kandydatka

Także jestem ciekawa, bo widziałam, że szukali jakiś czas temu technologa. Co do kasy, wiecie, ile zarabia się na tej posadzie i czy wypłata jest tu zawsze na czas i w całości?

Willy

Co z warunkami pracy w biurze obsługi klienta? Widzę, że strona podaje na swej stronie i nr. tel. i e-maila. Ale jakie są godziny pracy, i czy zarówno relacje, jak i zarobki są na tyle zadowalające, że to jest powód, iż nie widać ogłoszeń do tego działu?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie SmakMAK Sp. z o.o. Sp. k.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. technologii?
QF

Skąd teraz to zapotrzebowanie na Specjalistę ds. księgowości? Czy ludzie w firmie są do siebie w porządku? Napiszcie, czy prócz wyszczególnionego w ogłoszeniu dofinansowania nauki j. obcego oraz ubezpieczenia grupowego są jakieś inne dodatki i z jaką wypłatą trzeba się liczyć na tym stanowisku w firmie?

Klient

Pierogi, nalesniki, lazanki ok, ale medaliony drobiowe to jakieś nieporozumienie. Zamiast mięsa jest jakaś szara pianka o smaku mięsa. W samku niby ok, ale i tak wyrzuciłem.bo nie bylem w stanie tego przełknąć.

YN

Czy aktualnie firma rekrutuje na jakieś stanowisko? Jestem zainteresowana pracą w tym miejscu, lecz nie mogę znaleźć żadnego aktualnego ogłoszenia. Jest sens złożyć CV i czekać na odzew ze strony firmy? Czy szefostwo nie rozpatruje w taki sposób aplikacji, tylko wtedy, gdy jest aktualna rekrutacja?

@YN

Zachęcamy do przesłania cv na adres rekrutacja@smakmak.pl. Pozdrawiamy, zespół SmakMAK

HO
@SmakMAK Sp. z o.o. Sp. k.

Osoby z jakimi umiejętnościami znajdą u Państwa zatrudnienie? Jakie w przybliżeniu mogą być obowiązki oraz jaka pierwsza wypłata?

kandydat

witam czy ktos juz byl na rozmowie o prace w poniecu ? jak przebiega rozmowa i jakie sa warunki umowy i jak placa ?

Czy w SmakMAK Sp. z o.o. Sp. k. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Msciek

Wiem , że będzie smacznie. Tak smakuje, że się pofatygowałem, żeby to wpisać. Smakmak na to zasłużyło!

@Msciek

Dziękujemy za pozostawienie opinii. Pozdrawiamy, SmakMAK

Klient

Kupiłam przed tygodniem krokiety z pieczarkami i mozzarellą,termin przydatności do 22.11.2023, niestety w hermetycznym opakowaniu widać pleśń.coś nie halo z datą przydatności

@Klient

Przykro nam, że Państwo nie są zadowoleni z naszego produktu. Proszę o kontakt z naszym działem jakości- reklamacje@smakmak.pl Ukierunkowani na zadowolenie klienta, każde zgłoszenie analizujemy na każdym etapie procesu produkcyjnego. Pozdrawiamy, zespół SmakMAK

Mila

Dużo tu osób pisze, że widziało oferty pracy, a ja nic nie znalazłam. Ktoś mi powie czy w ciemno można składać w cv na magazyniera i je rozpatrzą? Czy wtedy uprawnienia na wózki są niezbędne czy można je robić już pracując? Ile zarabia na rękę magazynier?

Irena

Interesuje mnie praca w firmie, niestety nie znalazłam nic aktualnego. Praca magazyniera by mi pasowała, ale ostatnia oferta pracy jest z 2018 roku, nie ma teraz chociaż podobnej rekrutacji? I nadal są zmiany po osiem godzin? Nie zdarzają się nadgodziny? Ja przeważnie pracowałam na dwunastkach w innych firmach.

Eryk
@Irena

Widziałem, że poszukują teraz na pracownika magazynu i produkcji

MD
@Eryk

Fakt. Na FB jest, że zatrudnią pracownika utrzymania ruchu z gotowością do nauki i rozwoju oraz książęczką sanitarno-epidemiologiczną. Zachęcając piszą o umowie o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem uzależnionym od zaangażowania. Czy Ty lub ktoś z użytkowników forum orientujecie się, jaka kwota jest tu uznawana, za atrakcyjne wynagrodzenie?

Czy smakmak przyjmuje do pracy i na jakie stanowisko??? Lepiej przyjechać samemu czy wysłać CV pocztą?

Emilia
@Kandydat

Na olx widziałam kilka ogłoszeń do Smakmak-u. Mają tam podanego maila rekrutacja@smakmak.pl

Małgosia

Trafiłam na ofertę pracy na posadzie PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTA. W necie gdzieś to widziałam i w sumie ciekawa jestem, jakiej pensji można się spodziewać, jak nie ma się doświadczenia w tej pracy? Takie widełki płacowe 4000 - 5000 zł netto są relane?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w SmakMAK Sp. z o.o. Sp. k.?

tomek

Chyba w Dino były pierogi na grilla ale ostatnio nie mogę ich dostać a były przepyszne (pierogi z kurczakiem)

Kondzio

Bardzo bym chciał się dowiedzieć, zanim podejmę decyzję o aplikowaniu, jaką kwotę firma może zaproponować na stanowisku specjalisty ds. technologii? Jeśli jest to kwestia do negocjacji, to przydałoby się chociaż wiedzieć w jakim zakresie można się poruszać? Co do umowy, to widzę, że jest UoP i zapewnienie stabilności zatrudnienia. Czy oznacza to więc UoP na czas nieokreślony?

Ks.Jacek Marciniak

Witam państwa jako ksiądz ,stwierdzam że smak zapiekanek frimy smak mak smakuje mnie i kościelnej A. Pozdrawiam

Mirosława

Polecam produkty firmy smak mak ,sa bardzo pyszne zwlaszcza zapiekanki co do flaków to moją subiektywna ocena w skali od 1 do 10 jest 4.Smak flaków pozostawia wiele do zyczenia

Edyta
@Mirosława

A co jest konkretnie nie tak z tymi flaczkami, co byś w nich zmieniła? Jakie inne produkty od nich miałaś okazję jeszcze kupować oprócz zapiekanek i flaczków?

Zostaw merytoryczną opinię o SmakMAK Sp. z o.o. - Strzyżewice

• Jak się pracuje w SmakMAK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SmakMAK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SmakMAK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 13 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SmakMAK Sp. z o.o.