SmakMAK Sp. z o.o. Sp. k.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SmakMAK Sp. z o.o. Sp. k.

Pracodawca

Drodzy Użytkownicy, witamy na profilu Smak Mak Sp. z o.o. Sp. k.. Jesteśmy tu po to, aby uzupełnić Waszą wiedzę na temat pracy w naszej firmie. Powstaliśmy w 2004 roku - jako firma rodzinna, założona przez dwóch braci Adama i Macieja Woźniczaków, pasjonatów i koneserów wyjątkowych smaków. Staramy się na bieżąco dbać o potrzeby naszych pracowników, dlatego oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia mamy szereg programów i aktywności wewnętrznych takich jak: • Możliwości szkoleń systemowych i indywidualnie dobranych do profilu pracownika i zajmowanego stanowiska • Jasno określone ścieżki kariery i możliwości awansu • Imprezy wakacyjne dla pracowników • Nieodpłatna opieka fizjoterapeuty • Liczne wewnętrzne konkursy z nagrodami dla pracowników • „Firmowa pasja” –„czarny sport” Żużel Przez cały rok prowadzimy rekrutacje na różne stanowiska, dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszej zakładki "Oferty Pracy". Prosimy o utrzymanie merytorycznego poziomu na forum. Komentarze zawierające treści naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora. Dla zachowania najwyższej jakości komunikacji, Jesteśmy w stanie zagwarantować indywidualne podejście za pośrednictwem kontaktu z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 65 528 11 28. Nie zawsze jest to możliwe na forum - z uwagi na anonimowość opinii. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół SmakMak

Izabela S Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.
Klient

Kupiłam Szanowni Państwo Wasze flaczki wołowe w rosole i nigdy wcześniej nie byłam tak rozczarowana. To w ogóle nie powinno się nazywać flaczkami, w 800 Gr batonie rosołu były 4 , dosłownie cztery kawałeczki flaczków i reszta To rosołową mamałyga o smaku przyprawy maggi To jest granda! Tak bardzo Wam zależy, żeby stracić klientów?

Pytanie dot oferty pracy Nowy wpis
Kandydat

Oferta pracy: Biuro Obsługi klienta- co to dokładnie znaczy "dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin pracy"?

Helena Nowy wpis
@Pytanie dot oferty pracy

Chyba na pełen etat? W sensie średnio 8 godzin przez 5 w tygodniu, tak bym zrozumiała. Ale jak się dowiesz to daj znać

paweł

Szczerze polecam!

Helena Nowy wpis
@paweł

Polecasz jako pracownik? Doprecyzuj bo miałabym przynajmniej kilka pytań o SmakMak :)

Kacper P

polecam smaczne jedzenie

Rozmowa kwalifikacyjna
Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie SmakMAK Sp. z o.o. Sp. k.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Maciej

Super, smaczne i tanie polecam

kibic

kibicuje smakmakowi pomimo że nie pracuję . fajni ludzie . dobra firma

Mirek
Klient

Świetne jedzenie, bardzo dobre smakowało mi. Będę wpadał częściej po gotowe produkty.

Kacper Z

Polecam, fajna atmosfera oraz w miarę luźna praca. Wszystko zawsze było na czas.

Franek Jakubczak

Bardzo dobre dania, kupuję od dłuższego czasu i jestem pod wrażeniem prostoty i tak świetnego smaku. Polecam

Michał
Klient

Świetne miejsce, bardzo dobre jedzenie. Polecam każdemu

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w SmakMAK Sp. z o.o. Sp. k.?

Damian N
Klient

SmakMAK mogę polecić bez cienia wątpliwości. Świetny sklep, ze świetną obsługą i jeszcze lepszymi pysznymi daniami. Mój faworyt i na pewno długo się to nie zmieni.

Janek

Super, zawsze chodzą tutaj przed pracą po coś na śniadania. Mogę śmiało polecić bo jedzenie jest bardzo dobre.

Kacper
Klient

Bardzo dobre jedzenie, kupuje od jakiegoś czasu i jestem zaskoczony.

Jakub
Klient

Wszystko super, dobra obsługa klienta, produkty świeże i smaczne.

Barbara

Dzień dobry, widzę, że w ostatnim czasie w wątku wypowiadają się głównie klienci SmakMAKu a ja jestem ciekawa jak pracuje się w firmie. Interesuje mnie stanowisko magazyniera/pracownika produkcji. Ile zarabia się miesięcznie na rękę? Czy do podstawy wynagrodzenia dochodzą jakieś dodatki typu premia miesięczna/kwartalna? Jeśli tak, to i ile wynoszą i za co są? :)

Jacek

Bardzo dobre miejsce do zakupów dobrego jakościowo i smakowo jedzenia. Zawsze wpadam po pracy i jeszcze się nie zawiodłem. Zdecydowanie polecam!

Dominik
Klient

Świetna obsługa klienta, szybki kontakt oraz pyszne produkty.

Kornelia

Bardzo polecam :)

Amelia N.
Klient

Wszystko jest bardzo smaczne, jakość również jest jedną z wyższych.

Zostaw merytoryczną opinię o SmakMAK Sp. z o.o. Sp. k. - Strzyżewice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w SmakMAK Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy SmakMAK Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SmakMAK Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 13 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie SmakMAK Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii klientów firmy SmakMAK Sp. z o.o. Sp. k., to 26, z czego 22 to opinie pozytywne, a 2 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

SmakMAK Sp. z o.o. Sp. k.