2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 60 176 5 1

Opinie o SmakMAK Sp. z o.o. Sp. k.

Pracodawca

Drodzy Użytkownicy, witamy na profilu Smak Mak Sp. z o.o. Sp. k.. Jesteśmy tu po to, aby uzupełnić Waszą wiedzę na temat pracy w naszej firmie. Powstaliśmy w 2004 roku - jako firma rodzinna, założona przez dwóch braci Adama i Macieja Woźniczaków, pasjonatów i koneserów wyjątkowych smaków. Staramy się na bieżąco dbać o potrzeby naszych pracowników, dlatego oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia mamy szereg programów i aktywności wewnętrznych takich jak: • Możliwości szkoleń systemowych i indywidualnie dobranych do profilu pracownika i zajmowanego stanowiska • Jasno określone ścieżki kariery i możliwości awansu • Imprezy wakacyjne dla pracowników • Nieodpłatna opieka fizjoterapeuty • Liczne wewnętrzne konkursy z nagrodami dla pracowników • „Firmowa pasja” –„czarny sport” Żużel Przez cały rok prowadzimy rekrutacje na różne stanowiska, dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszej zakładki "Oferty Pracy". Prosimy o utrzymanie merytorycznego poziomu na forum. Komentarze zawierające treści naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora. Dla zachowania najwyższej jakości komunikacji, Jesteśmy w stanie zagwarantować indywidualne podejście za pośrednictwem kontaktu z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 65 528 11 28. Nie zawsze jest to możliwe na forum - z uwagi na anonimowość opinii. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół SmakMak

Tak9Nie3
PYTANIE Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.
Kandydat

Jak wygląda praca na stanowisku obsługa klienta, jest na miejscu czy jest to praca mobilna? Z ogłoszenia nic nie wynika.

lol

Mozna przeciez jawnie napisac jakie sa mniej więcej zarobki to nie żadna tajemnica firmowa czy tez nagadywanie, po to jest ten portal by takie rzeczy pisać.Jeszcze raz pytam i proszę o odpowiedz...jaka jest podstawa jako ph do spraw sieci, jakie auto dostaje ph,czy można uzytkowac prywatnie,ile mniej więcej można zarobić na zadania.Jaka jest atmosfera firmie.Bardzo proszę o konkretne odpowiedzi.

ph
@lol

Samochód toyota yaris, kierownicy i ds sieci corolla , kasa dobra , przyjdź i spytaj a ile wynegocjujesz to twoje :) a zarobić można dużo , tylko najpierw musisz pokazać na co cię stać , ale to chyba normalne. Atmosfera OK . zarząd i dyrektor normalni ludzie

lol
@ph

o kurde dzieki,wkoncu normalna pradziwa odpowiedz

Yaris
@ph

Szkoda, że dają stare, kilkuletnie mała Yarisy, nie, ze narzekam, nie marudzę tylko dla mnie jako osoby powyżej 190 cm wzrostu, to jest to jednak spory problem

PH
@Yaris

Hmmmm kolego auta są wymieniane systematycznie co 3 lata wiec nie rozumiem za bardzo twojego kom.

Ach
@PH

Są małe, male auta, kobiece, pod wzrost kobiet a nie facetów

Beznicka Nowy wpis
@PH

To już w końcu zaczeliście kupować nowe?

nowe auta Nowy wpis
@Yaris

Kolego, auta to Yarisy i Corolle i wszystkie są regularnie wymieniane co 2-3ata. jesli ze względu wzrostu nie pasuje Ci one to powiedz albo wypad... life is brutal...

TakNie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie SmakMAK Sp. z o.o. Sp. k.?

pracuś Nowy wpis
@Pytanie

To zależy o jakim stanowisku pracy myślisz ale nie są jakies wymagające i trudne ale kierowane dokladnie tam gdzie chcesz pracować, co chcesz robić i tyle

Pracodawca

Tak9Nie3
smakosz
@SmakMAK Sp. z o.o. Sp. k.

Zajadałem się flaczkami wołowymi w pomidorach yyymmmmmmm pyszne , dziękuję i polecam

Tak3Nie
do smakosza
@smakosz

nie tylko flaczki sa dobre ale też krokiety pierogi i ZAPIEKANKI , pyszne i polecam

Tak1Nie2

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w SmakMAK Sp. z o.o. Sp. k.?

pytanie - odpowiedz
@Pytanie

proponuje spytac w dziale handlowym spedycji i produkcji , nie moge wymienic z imienia ale w kazdym dzziale sa takie osoby

pytanie odpowiedz
@Pytanie

Tak awansowałem A byłem uczniem potem na produkcji Starałem sie i awansowałem:)

Darek

@Seba nie zwracają za paliwo?

Dar
@Darek

Nie za paliwo nie zwracają ale to zrozumiałe prace jak wszedzie z tym ze atmosfera jest dobra i ludzie spoko kierownik wymagajacy i to mocno ale gdzie tak nie jest ? polecam

Rambo

Witam, jak wyglada Praca kierowcy w tym zakladzie ??

log
@Rambo

Nie mamy własnego transportu. są to firmy zewnętrzne

Xxxj

Jak wyglada praca w biurze???

xxx dk
@Xxxj

praca od 7-8- lub 9 pełen etat , spoko robota, jest co robić jak pytasz . atmosfera spoko ludzie tez

Seba

Stawka brygadzisty w Lesznie po rozmowie masakra (usunięte przez administratora)zł na start plus premia po 3 miesiacach . Odlicz od tego paliwo za darmo się robi. Oczywiście po przedstawieniu mi zarobków wstałem i wyszłam.pozdrawiam.

Tak4Nie
seba czy jak ci tam pani / e
@Seba

Ja pracuje jako bryg i nie narzekam no chyba ze chacialo sie 8 kółek no to sory. teraz za to bedziesz mial duzy wybor pracy :)

Tak2Nie2
@Seba Darek
@Seba

Seba czy jesteś 'on czy ona ' raz piszesz - wstałem , a raz - wyszłam :) :) oj nieszczery jesteś

Tak1Nie
 Rekomendacja

XXX

Z tego co wiem, to była zorganizowana duża impreza firmowa jako 15-lecie i wigilia w jednym. Z prezentami itp. ? Źle? Ktoś dostaje 100 zł na święta - za mało. Impreza - też źle. Dramat. Nie wiem co musieliby zrobić pracodawcy w tych czasach aby pracownicy byliby zadowoleni. (usunięte przez administratora)

Tak3Nie2
komuch

siedze tu juz długo , raz lepiej raz gożej ale nie jest źle , narzekają ci ktorym nic nie pasuje , co do premi świątecznej to pierwszy raz nie było ale z tego co wiem to wydali mega kase dla nas na impreze , na wakacje , lekarza który masuje Wiec smaki sa OK

Ciekawa

Witam czy w smak mak jest cos takiego jak karty multisport?

sports-menka :)
@Ciekawa

tego jeszcze nie ma ale jest fajny fizjoterapeuta - polecam bardzo

Kiwak
 Rekomendacja

Mega dobra firma, polecam!

Tak4Nie8
roooo k
@Kiwak

Też polecam już co prawda nie pracuję ale przez kilka łaaadnych lat tam przerobionych moge przyznac ze bylo warto

Tak5Nie7
kolega rk
@roooo k

rooo k @ mówi prawde. ja zostalem i pracuje mi sie dobrze, zawsze moze byc lepiej ale patrzac na inne firmy to w Smaku jest w porzadku

Tak3Nie2
basia

tak byla impreza i było fajnie, ale zawsze bedą jekies fajtłapy które nawet nie przyszły a zawsze będą narzekać Ja zawsze czułam sie i czuje w Smak maku bardzo dobrze

Tak10Nie6
Ktos
@basia

Tak imprezy na których kierownicy są tak nawaleni że tańczą półnago na stołach. Kultura musi byc

Tak9Nie4
@Ktos

Trudno żeby pracodawca odpowiadał za wychowanie i kulturę osobista każdego pracownika. Pozdrawiam

Tak5Nie1
Wredna
@basia

To przez takie jak Ty napewno opinia jest taka A nie inna na Po imprezach polowa małżeństw się rozchodzi bo same romanse tam.Najgorsi odeszli jak Ajda Robson i ta stara że Strzyżewic...Więc zobaczymy co teraz będzie ale (usunięte przez administratora) pozostali!

Tak4Nie1
praca-podejscie kier

pracuję tu uż kilka lat, raz gorzej raz lepiej ale mozna polecic smakmaka Robiłam juz w doch innych firmach i ta jest zdecydowanie lepsz

Tak8Nie4

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Smak Mak Sp. z o.o. Sp. k.?

Tak5Nie3
rob
@Pytanie

podejscie? to zalezy na oguł jest dobre ale sa wymagający Ale za to w zeszlym roku zrobili dla nas fajne konkursy, chyba okolo 10 tygodniowych urlopow dali pracownikom do tego fajna impreza na koniec roku z (usunięte przez administratora) prezentami i darmowe masarze dkla nas Wiec pojejscie nie jest zle A pracowałam juz w kilku firmach i tu jest ok ale zawsze bedą tacy co bedą nazekać

Tak5Nie2
Msr
@Pytanie

To zależy czy i jak bardzo się podpisujesz i kablujesz na innych a jak zadawalaja Cię zarobki ok 2500-2800 za 12h dziennie to możesz tam pracować firma niby rodzinna a zachowuje się jak zwykła korpa

Tak6Nie1
INFOR

LUDZIE OPAMIETAJCIE SIE KAZDY KOMPUTER MA SWOJ IP

Tak10Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 311 dni.

Wiele ciekawych tematów i znawców widać na tej stronie , poza pierdołami i wszech obecnym hejtem zero konkretów na temat samej pracy ?

Tak10Nie3
Produkt z lidla

Produkt z lidla ... jeśli ktoś u was rzuca flakami to już wiem dlaczego tak podle wyglądają nie mówiąc już o smaku ze nawet pies ucieka z kuchni. Pozdrawiam ludzi od procedury tego przepisu chociaż co można wymaga jak nazwa firmy mówi sama za siebie smak mak ????????????

Tak8Nie1
jola jola

jola ja juz przepracowałam we smakmak wiele lat i na te wakacje o których piszesz to szefy ufundowaly 10 turnusów dla pracowników, ostatnio jakies maszrze konkursy wiec nie jest żle . A krokiety husarskie to pycha , i lepsze niz od wawrzyniaka No pewno ze mozna sie czepnąć wszystkiego ale ogulnie smakmak jest Dobry

Tak4Nie2
Produkcja

Praca jak każda , pracować trzeba wszędzie są plusy i minusy a ja jestem zadowolona miła atmosfera .weekendy wolne co daje na produkcji duży plus

Tak3Nie4
Olx
@Produkcja

Masz weekendy wolne? To chyba pracujesz w kadrach bo na produkcji (usunięte przez administratora) bez dnia przerwy

Tak7Nie2
Xx

Jak ci tak zle to zawsze można zmienić prace , nie ma co wylewać swojej złej energii na jakieś portale . A jak niw radzisz sobie z emocjami proponuje wybrać się do specjalisty . Ja z pracy jestem zadowolona

Pan. K.
@Xx

Pracę niedawno zmieniłem, także dziękuje za radę. Piszę, żeby ostrzec osoby nieświadome, a co do problemów z psychiką to głównie ma ją kierownictwo i jeden z szefów który jeszcze niedawno temu rzucał flakami po ścianach. Znam firmę od podszewki i w rejonie leszczyńskim ciężko o taką patologię.

Tak7Nie2
pan k

proponuje isc gdzies indzieji do roboty

Zostaw merytoryczną opinię o SmakMAK Sp. z o.o. Sp. k. - Strzyżewice